Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
u mnie pogoda dopisuje, więc praktycznie całe dnie grillujemy sobie ze znajomymi na działeczce 🙂 i tak mijają dni ...

Co do siary to u nie pojawiła się jakiś miesiąc temu ale to dosłownie kropelka czy dwie wylecą, kilka razy zdarzyło się, że miałam plamki na koszuli po nocy ale to najwidoczniej musiałam sobie jakoś przydusić.

Spokojnej nocy brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No nic, kawka wypita, wiec trzeba brać się za zorganizowanie dnia w domu moim dzieciom. Mam nadzieję, że jakoś nie będziemy się bardzo nudzić. Postaram się jeszcze dzisiaj zaglądnąć do was 🙂
A póki co, to miłego dzionka Wam życzę i do napisania 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wstałam dzis wcześniej bo czeka mnie sterta prasowania ciuchów na ten wyjazd, póżniej musze leciec do szewca odebrac buty Sebie, no i do tego nieszczesnego Błaszczaka tam sie wysiedze całe popołudnie 😞 😞 😞 Ty wiesz ile ja siedze w kolejce do niego , napewno murowane 4-5 godzin czekania a nie dosc ze jak bede 3 albo 4 to spedze u niego 6 godzien, ale biore ze soba Twoje książeczki bo jezcze nie miałam czasu tak dokładnie ich przeczytac 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze nie mam co na siebie założyc, na tą wizyte 😞 😞
w spodnie żadne juz nie wejde,wczoraj doświadczyłam przykrej sprawy ze spodniami 😞 😞 😞 a na dresy....... kurcze mam dressy tylko nie lubie w dresach wychodzic na miasto. ahhhhh!!1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Tylko, nic do kawy nie mam 😞




Nie przejmuj sie kobietko niczym 🙂 🙂
Jestem jestem tesciowa mnie zagadywała o droge do kroscienka czy nie boje sie jechac 🙂 🙂 🙂
Przemówiła do nas, i jest milutka bo jej kasa jest potrzebna 🙂 🙂 🙂 🙂
ona wie kiedy zagadac i wie jak zagadac 🙂 🙂 cwana bestia 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...