Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej 🙂
no dzis o niebo lepiej sie czuje, wczoraj dostalam goraczke ale przez noc sie wypociłam...wydaje mi sie ze poprostu mnie przewialo w szpitalu.
no moja Natka ma dzis 3 tygodnie i wazy tyle ile przy urodzeniu 3500g, ale juz zaczyna przybierac i przez okres w szpitalu przybrała 200g 🙂
mała juz po zółtaczce teraz spi jak wrobelek co 2-3 godz. sie budzi w dzien i w nocy...teraz juz to norma...
pepuszek odpadł Natce w niedziele, ale jeszcze cos tam cieknie i dlatego mamy jutro wrócic na kontrole...
dzis T juz wrócil do pracy i jestesmy same ...a prasowania mam fuuuullllllllll...

Toja teraz czekamy na Twoja Aneczkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej kobietki!!!
Ja własnie ze śniadankiem usiadłam, mały nakarmiony i przewinięty teraz zasypia powoli w łóżeczku i przygląda się na zabawki 😉 🙂
Asiu ciesze się ze już jesteście z maleństwem w domku 🙂 Dla WAS 😘 Karola dobre i dwa dni w domku, podleczysz się troszkę.Bo w szpitalu to nie trudno o chorobe 🤢
ACSB to dobrze,ze nie rezygnujesz z cyca 😉 Ja tez tak jak piszesz czasami mam chudsze dni jeżeli chodzi o ilość mleka 🤔 ale pomimo wszystko karmie:P
Karola83 dobrze ze z Łucją wszystko oki i jest zdrowiutka 🙂
No i Toja nam została tylko oby jak najszybciej sie rozpakowała 🙂
Ps. a mam pyt. jak mam taką chrypę i drapie nie w gardle to co najlepiej brać????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mimi83 napisał:
hej kobietki!!!
Ja własnie ze śniadankiem usiadłam, mały nakarmiony i przewinięty teraz zasypia powoli w łóżeczku i przygląda się na zabawki 😉 🙂
Asiu ciesze się ze już jesteście z maleństwem w domku 🙂 Dla WAS 😘 Karola dobre i dwa dni w domku, podleczysz się troszkę.Bo w szpitalu to nie trudno o chorobe 🤢
ACSB to dobrze,ze nie rezygnujesz z cyca 😉 Ja tez tak jak piszesz czasami mam chudsze dni jeżeli chodzi o ilość mleka 🤔 ale pomimo wszystko karmie:P
Karola83 dobrze ze z Łucją wszystko oki i jest zdrowiutka 🙂
No i Toja nam została tylko oby jak najszybciej sie rozpakowała 🙂
Ps. a mam pyt. jak mam taką chrypę i drapie nie w gardle to co najlepiej brać????


Mimi ja ci proponuje płukanie gardła szałwią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dopiero obiad jem, dzis mój stworek dał mi popalić.
Obudziła się o 11 dostała jeść i od tamtej pory tylko zmieniałam pieluchy i karmiłam, o spaniu nie było mowy. Chyba sama nie wiedziała już czego chce.
dziś już nie mam sił.

Ale się zbuntowałam, ubrałam ja i od 16 do 18 byłysmy na spacerku gdzie sobie słodko spała, oczywiście w dom znowu włączyła syrene. ale zaraz kąpiel, cyc i spać 🙂 oby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale pustki 😞

witam porannie 🙂
my dzis na 12-ta kontrole mamy w szpitalu...
mam nadzieję, że Pani ordynator nic nie wymysli, bo ona taka zmienna jak wiatr z tymi swoimi decyzjami jest 🥴 i wrócimy do domu szczęsliwie 🙂

Toja jak sie czujesz??
Jakieś znaki??bo to termin już jutro!!

Miłego dnia dziewczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki!!!
a no pustki Karola.. 🤢 Ja dzisiaj nawet wyspana jestem bo Szymek pospał do 8.30 jak nigdy 🤪 a teraz przygląda się zabawkom 🙂
Karola dla Ciebie na pomyslną wizyte dzisiaj 😘
My na 12.30 na szczepionkę dzisiaj idziemy, no i zważyć, zmierzyc małego, ciekawa jestem ile przytył już 🤔
Milego dnia kochane!!!Buźki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!

Ja tez dzis pospalam,moj aniol wstal dzis w nocy tylko na jedno jedzonko 🤪 obudzil sie dopiero godzinke temu,a juz znowu smacznie spi 😉

Dziewczyny,kupilam "cudowne" lekarstwo na kolki,rewelacyjne kropelki,nie wiem czy w polsce sa,nazywaja sie SAB SIMPLEX
gdyby ktores z waszych malenstw,czego wam nie zycze,mialo kolke to te kropelki sa rewelacyjne!

Karola trzymam kciuki,zebyscie z Natalia wrocily do domku na stale! 🙂

Mimi jak wrocisz pochwal sie jak rosnie Twoj szkrabek 🙂

milego,spokojnego dnia laski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My już po szczepionce z Szymusiem, moje dziecko było bardzo dzielne:P Bo zapłakał tylko po ukłuciu, a potem jak go przytuliłam to sie uspokoił i byl bardzo grzeczny 😆 a teraz słodko sobie spi 🙂
Ogolnie Szkrab rozwija sie bardzo dobrze, waży juz 5kg 🤪 🤪 🤪
Nastepną wizyte kontrolna i szczepionke mamy 20 listopada 🙂
miłego popołudnia zmykam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babeczki,
my też juz po szczepieniu. Młody zniósł to dobrze, tak jak u Mimi jak go przytuliłam to się uspokoił. Wazy 5200 i ma 57cm. I też wszytko dobrze 🙂 Następna wizyta 24 listopada.

Mimi ,szczepiłaś na te rotawirusy czy jakoś tak? Cholerstwo drogie 300zł. A teraz miał 1 ukłucie czy 3 ? bo u nas za to skojarzona szczepionke się płaci 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laseczki jestesmy w domu 🙂
pępuszek ładnie się goi, a żółteczka niby znów się ujawnia, bo Natka zżółkła, ale pobrali krew i jutro wyniki maja byc- narazie nie ma co panikowac 🙂

ja tez dzis wyspana, mała dostała wieczorem cyca i 50ml glukozy więc spała ładnie i raz sie wybudziła 🙂ja teraz codziennie wstaje o 7-mej bo zaprowadzam Bartusia do przedszkola 🙂mała przybrała od wtorku 100g, więc już 3600g.

Toja chodzisz jeszcze??

pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...