Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej Słoneczka!

Karolka dla Natalki 😘 na dobre wyniki.

Co do szczepionek to ja właśnie się zastanawiałam, na co szczepić Łucję, bo Wy piszecie o rotawirusie a sa jeszcze te pneumokoki i menigokoki a wiadomo każda kosztuje pare stówek i w dodatku jest po kilka dawek, a to już duży koszt 🥴

A moja pięknotka cos świruje i zasypia u mnie na rączkach. nawet u Arka jak ją bierze to się drze a u mnie cisza. Wiadomo najlepiej u mamuni w ramionkach :laugh: tylko, że ja wtedy nic zrobić nie mogę 🤢
ale co póki jest malusia to jej wybacze, później (oby) już będę surowsza i będzie musiała zasypiać i siebie w łóżeczku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej wpadałam pozagladac o 10 nakarmiłam moją curucie i spi i przepuszczam ze bedzie spała do 14 bo zauwazyłam ze jak ja pokarmie to tak spi w nocy tez tak 2 razy do niej staje o 2.30 i potem przed 6 tą ,teraz troche pospazrzatałam kurcze tak mnie boli z lewej str krzyż ze zle mi chodzic a krocze to juz mniej boli was tez tak bolało ? teraz troche sciagłam pokarm zeby mi piers nie trwadniała troche mnie boli jak sie przesysa a potem to juz z bańki kupiłam sobie masśc maltan i rumiankiem przemywam sutki zeby mi tylko nie krawaiły ,chciała bym badzo karmic ja piersia przez 6 miesiecy przynamnjej mama mnie pociesza ze za miesiac to juz mnie niebedą boały ale ty prawda? 😞 ale cuż to dlaniej sie poswiece zeby mi tylko zrdowo rosła ,dziewczyny wychodzice już w gorsetach albo w majtach wyszczyplajacych ?niewiem kiedy je załozyc tak zeby mi flak niezostał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiula mnie na poczatku tak plecy bolały, że wyprostować się czasem nie mogłam ale po kilku dniach minęło, podobnie piersi. Bolały jak cholera a teraz prawa już nei boli a lewa tylko na początku przystawienia, później jak mała już dobrze zassie to jest ok :laugh:
także daj sobie kilka dni i u Ciebie też powinno być coraz lepiej.
Możesz sobie kupić nakładki sylikonowe na piersi, jak je stosujesz do karmienia to trochę mniej boli.

Co do gorsetów to ja nosiłam przez kilka dni jakoś 1,5 tyg po porodzie przez kilka dni jak brzuch był dość duży i wisial ale teraz już mi się nei chce a tylko smaruje rano i wieczorem kremem wyszczuplającym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no my po spacerku 3godziny latania po miescie 🤪 i padam z nóg:P
mała spała slicznie a ja buszowałam po sklepach 🙂

wyniki pieknie wyszły 🙂
teraz kolejne badania w poniedziałek 🙂


ASIU piersi na poczatku tak bola, to prawda ze z czasem przestaja i nawet nie czujesz ze mała przy cycu siedzi.
a co do gorsetów i pasów...to ja sie zbieram do załozenia pasa, ale jakos nie mam checi:P
jednak czas na to bo oponka wisi, a niby kg spadają...
pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane!

Plamienie ustało i puścili mnie do domu, bo nic się nie rusza, zapraszają mnie na czwartek za tydzień 😉 jeśli nic nie ruszy wcześniej.

Już się na poniedziałek zarejestrowałam do swojej internistki żeby przedłużyć u niej L4...

lecę Was poczytać, tylko 10 stron... 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola, szalejesz 🤪 🤪

dziewczyny, powysyłajcie mi na nk swoje numery, żeby w razie czego jak znów trafię do szpitala nie było tak że nic nie wiecie, co?
Mogłam w sumie napisać do Aty, ale nie chciałam jej głowy zawracać w tym trudnym czasie... 🤨

Mimi, teraz synuś będzie chciał poznawać więcej i więcej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toju na zachete 😘 żeby córcia sama jednak zdecydowała się na wyjście

Karolka super że wyniki ok, i jeszcze te zakupy :laugh:

Ja dzis byłam wstępnie zorientować się jak z chrztem u nas no i sa w 1 i 3 niedzielę w miesiącu a ja chciałam na św bożego narodz. bo i tak szykuje się masę jedzenia więc oszczędziłabym sobie pracy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj biedna Inka...ale sie wycierpi 😞
Toja wysłalam Ci na n/k wiadomosc 🙂

tak szaleje, ze mama moja mnie ochrzaniła, ze wózek sama dzwigam z 4pietra...i nie szanuje swojego zdrowia 🤪 moze i ma racje, ale ja juz usiedziec w domu nie moge, jak ładnie na dworze 🙂

Miłego wieczoru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki!!!

ja wlasnie od trzech godzin czekam az moje serduszko zanie od nowa,obudzil sie o 2 w nocy na jedzonko i tak jakos mu sie bawic zachcialo 🤨 lezy na macie i przyglada sie misiaczkom 😮
Zdarzylam poprasowac,zrobilam sobie kawunie,poogladalam telewizje ja padam na twarz,a Phillip jezcze dokazuje.
Tak ladnie spal od porodu wszystkie noce,przebudzal sie na jezonko,ale zasypial spowrotem,a dzis?? 🤪 🤪 🤪

Czytalam,ze pisalyscie o antykoncepcji,przyznaje wam racje,ze pigulki odpadaja,dzis jest tyle roznych form zabezpieczenia,ze napewno kazda z nas znajdzie cos dla siebie.
Ja jak wiekszosc z was gumki,bo jak inaczej,moj maz juz planuje drugiego brzdaca,ale nie ma mowy,najpierw Phillipka trzeba troszke odchowac,wtdy mozna myslec o nastepnym malenstwie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola boj sie Boga!!!
Kiedy ty kobieto bedziesz sie regenerowala?!
Wszystko jeszcze takie swieze,a ty juz gory przenosisz,zdecydowanie twoja mama ma racje,szanuj sie,zdrowie masz tylko jedno!

Toju,szkoda,ze do domku wrocilas z Anusia w brzuniu,ale najwazniejsze,ze wszystko dobrze z wami 😘 na przyspieszenie 😉

Mimi probuj wprowadzac rozne jedzenie stopniowo,maly sie przyzwyczai,mysle,ze hot dog nie zaszkodzi,wkoncu nie ma w nim nic wzdymajacego ani smazonego.

Karola83 jak oczka Lucji?

Asiu trzymam kciuki,abys wytrzymala,ten "pierwszy" czas karmienia piersia i nie zrazila sie 🙂 bo z czasem sutki sie zachartuja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mlody zasnol chyba misiaczki zrobily sie nudne 😉 ,wiec i ja ide lulkac,bo jutro jedziemy do Braunschweigu,moj chrzesniak ma roczek 🤪 🤪 🤪 trzeba sie wyspac bo zapowiada sie jutro dzien pelen wrazen dla Phillipka,wiec musze byc na dobrym chodzie.

A tak na marginesie,Moni jak Ci sypia Maksio w dzien?
Bo moj zboj dwie godziny w dzien,to chyba za malo jak namiesiecznego babla nie??

Pozdrowionka dziewczyny,milej soboty wam wszystkim zycze! 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂
Acsb ale Ci synus sie przestawił 🤪 a moze to tylko jedna taka noc.

mi Natalka wczoraj nie chciała zasnac co chwilke pipiskiwała, a ja ja obserwowałam bo myslałam ze sie prezy po jedzonku moim, okazało sie że mała glizdka była poprostu głodna i ssała nuna 1,5godz. 🤪 potem spała aż do 5-tej, a kolejne karmienie juz o 7-mej 🙂teraz słodko śpi, a ja mam czas na poranna kawkę 😉 😉

spokojnej soboty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...