Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam porannie 🙂
ja już po sniadanku 🙂a mały głodek nadal spi 🙂
wczoraj urzedowała do 23-ciej...wiec nawet nie pospalam przed tym karmieniem 😞za to przespała 5godz. to nadrobiłam pózniej snem.

Toja mi napisała sms-ka wczoraj wieczorkiem.
U niej bez zmian, biegała wczoraj po sklepach z mezem. Dziekuję Nam za troskę.
Kochana Toju jużby Cię mogło wziąść!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobietki kochane!!!

ja jeszcze z Anią w brzuszku 😉 wczoraj ganialiśmy po sklepach z AGD, wybraliśmy lodówkę, a teraz szukamy w necie taniej 😉 chyba całe AGD zamówimy ze sklepów internetowych bo często jest nawet o 200zł taniej 🤪 🤪 nawet z kosztem transportu!!!

Przywieźliśmy jeszcze łóżeczko i rozłożyliśmy je wczoraj, tylko Ani w brzuszku dobrze! Od soboty nie miałam ani jednego skurcza i tak się dobrze czuję że nawet skarpetki mogę bez problemu założyć 🤪 🤪

Asia ja bym najpierw spróbowała sama napić się takiej herbatki... A z kupką u takich maluszków karmionych piersią jest różnie, czasami jest tak że robią po 10 dziennie a czasami właśnie tak że robią takie małe, napierdziane, czasem nawet co drugi dzień... Możesz zawsze zadzwonić do pediatry i zapytać co robić w takiej sytuacji - jak dla mnie najlepiej Ci doradzi.

ACSB nie wierzę że Twoje mleko jest zbyt mało tłuste... Położna laktacyjna powiedziała że nie ma czegoś takiego... A jak dziecko mało przybiera na wadze to trzeba częściej przystawiać nocą bo wtedy rzeczywiście mleko jest najbardziej wartościowe. Ale i tak zawsze ma wszystko to czego dzidziuś potrzebuje, tak już jesteśmy skonstruowane.

A co do Sabu, u nas dużo ludzi sprowadza te kropelki z Niemiec na kolkę - nie ma ponoć nic lepszego... No i kolka przejdzie jak układ trawienny dzidziusia 'dojrzeje'
Dzieci karmione butlą częściej mają kolki niż te które są karmione piersią, ale jak kolka się pojawi to trzeba ją po prostu przeczekać....

Karola, dzięki jeszcze raz, buziak za troskę! współczuję bolących piersi... A jak mała ma pleśniawki to idź do lekarza, dostaniesz maść do smarowania jej buzi i sutków.


Ja zmykam na śniadanko bo już mi strasznie burczy w brzuchu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
no a ja swoje piersi wczoraj ogrzewałam bo tak mnie szczypią, to jednak jest przeziebienie...tylko ciekawe skad wkoncu w przewiewach nie karmię, a ciepło tez sie ubieram 😞
ból juz w nocy miałam mniejszy, ale jeszcze był...dzis chyba koc sobie na cycki założe:P:P:P


Wiesz, jak się karmi piersią to trzeba o jedną warstwę ubrań na górę nosić niż zwykle... Bo o przeziębienie piersi ponoć bardzo łatwo... Wcale nie trzeba karmić w przeciągach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki!!!
Właśnie skończyłam prasowanie fatalaszków Szkraba mojego, mały obserwował jak mama prasuje, obserwował, po czym zapadł w głęboki sen 😆
Ja Karola w nocy moge pomarzyć o 5 godz przewie między karmieniami 😁, bo moj maluszek co 3 godz sie budzi jakby miał zegareczek wmontowany w brzuszku hehe:laugh: :laugh: :laugh: Dla Ciebie kochana 😘 na ten ból piersi żeby przeszedł 😉
Toju a Ty marsz na porodóweczkę w końcu, bo już nie możemy sie doczekać Twojej Ani 🙂 🙂
Miłego dzionka kochane, zmykam 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć cioteczki,
Porobiłam troche od rana w domku, młody spał to trzeba było to wykorzystać. Za jakieś pół godzinki musze zacząć szykować całą trójce, bo dzisiaj sama jestem a trzeba Ole do szkoły odprowadzić. Troche mi sie nie chce bo zimno jak cholercia, no ale nie mam wyjścia. Przy okazji zakupy załatwie.

Toja, Ania to pewnie daje Wam czas na urządzenie mieszkanka 😉

Karola, oby to przeziębienie szybciutko mineło 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!

Toju,nie bede sie sprzeczala,bo tobie powiedziala polozna laktacyjna,a mnie moja srodowiskowa.Jak to zle gdy ma sie pierwsze dziecko,trzeba sie wszystkiego uczyc,a jeszcze polozna miesza w glowie 😞 😠
No trudno,przy nastepnym szkrabie bede wiedziala co z czym.
Poki co czekamy na Twoja Anulke 🙂

Karola nie zazdroszcze bolu 😞 ogrzewaj piersi,wystarczy jak do biustonosza wsadzisz pieluszki tetrowe.

mimi 😘

milego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ACSB co do karmienia piersią to pewnie ile położnych tyle teorii 😞 jedne mówią tak a drugie inaczej. A jeszcze jeśli jedna to Niemka a druga to Polka to już w ogóle ich zdania będą się różniły...

Ale tego że mleko jest takie jakiego dziecko potrzebuje i nie ma mleka mało wartościowego będę się trzymać kurczowo, bo wiadomo ludzkie mleczko dla człowieka, krowie dla cielaka itd... Tak jesteśmy skonstruowani 😘 😘
I nic się nie stresuj, bo przecież mleko modyfikowane jest teraz tak super, że daje maluszkowi wszystko czego mu trzeba 🙂

A moja Ania rzeczywiście chyba czeka aż już mamusia wszystko pozałatwia 🙂 tylko że w sumie już raczej pozałatwiałam... chyba że coś jeszcze wyskoczy 😉

napaliłam sobie w piecu, tak fajnie buczy 🙂 przyjemne to jest... No i trzeba dużo kucać przy doglądaniu 😁 może od palenia w piecu urodzę? 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski 🙂

ACSB ja mam zdanie na temat mleka takie jak nasza Toja. nie ma czegoś takiego jsk mleko za chude lub za tłuste...kazda mama ma wartosciowe mleko dla swojego szkraba.u mnie np. mała bardzo długo spi w nocy i nieraz ma tylko jedno karmienie czego skutki widac w małym przybieraniu. od dziś sama sobie obiecałam ze z budzikiem spie i co 3h budzic ja bede.

Toja nosze pieluszki flanelowe w staniku. Co do plesniawek to chyba wygrałam z nimi. Posmarowałam wczoraj swoje piersi, buzke młodej i smoka preparatem...wszystko na noc i dziś buzka pieknotka czysciutka 🙂

Atka pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...