Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Kobietki 🙂

Trochę za wcześnie się pochwaliłam brakiem skurczy cały dzień mnie męczą, takie trochę bolesne, ale nie bardzo, dość nieregularne, ale ostatnio co 5-7 minut... Tylko że mnie to nie boli tak żebym miała płakać czy coś, no po prostu brzucho twardnieje i boli jak na miesiączkę, ale taką łagodną... No i w krzyżu mnie napierdziela równo...
Na razie jeszcze jestem w domu... Siostra z mężem pojechali, a takie cudowności mi przywieźli że aż się rozpływam, moja Ania będzie małą wystrojoną księżniczką

Inka, nic nie szkodzi, buziak, żebyś szybko wróciła do zdrowia, współczuję Ci bólu, bidulko... 😘

Karola, dobrze że przystopowałaś, na pewno chcesz żeby Ci się wszystko ładnie i równo zagoiło, nie?

Karola 83 przykro mi że ta Wasza walka z ropą w oczkach nie daje skutków... 😞 to przepychanie kanalików łzowych tylko tak strasznie brzmi, ale szybko się to robi i dzidziuś szybko zapomina, utulisz ją przy cycusiu 🙂

ACSB grzeczny synek 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja nie zdążyłam się zdrzemnąć popołudniu bo mała nie dała więc zostawiłam ją z tatusiem a sama wybrałam się na zakupy i oczywiście jak mnie nie było to spałą jak aniołek 🤪

Teraz troszkę dokazuje a tatus już staje na głowie żeby ja zabawić :laugh:

Zmykam do wanny i do łóżka bo padam.

Dobranoc kochane,
dzięki za rady i wsparcie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toja napisał:
Hej Kobietki 🙂

Trochę za wcześnie się pochwaliłam brakiem skurczy cały dzień mnie męczą, takie trochę bolesne, ale nie bardzo, dość nieregularne, ale ostatnio co 5-7 minut... Tylko że mnie to nie boli tak żebym miała płakać czy coś, no po prostu brzucho twardnieje i boli jak na miesiączkę, ale taką łagodną... No i w krzyżu mnie napierdziela równo...


Ja miałam identycznie jak Ty, od samego rana takie łagodne skurcze. A potem jak momentalnie wody mi odeszły, to 30 minut i było po wszystkim 🙂 Także bądź przygotowana że w każdej chwili może się tak na dobre zacząć 🙂 Szczęśliwego rozwiązania!
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pospalismy dzisiaj troszke,cala rodzinka w jednym lozku 😉
dopiero teraz czuje,ze doszlam do siebie.

Toju,cos mi sie wydaje,ze na dniach bedzie wspaniala wiadomosc,
😘 na przyspieszenie 🙂

Moj Phillip tez ulewa mimo,ze po kazdym jedzonku ladnie mu sie odbija,najczesciej zdarza mu sie gdy sie mocno wierci lub zalatwia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ACSB napisał:
Moj Phillip dostal znowu kolke,kropelki pomogly,ale co mam zrobic by nie dostawal tych paskudnych kolek?
Moze wy dziewczyny znacie jakies sposoby by pozbyc sie tego diabelstwa raz na zawsze,bo zal mi mojego aniola.


kochana na to chyba nie ma rady 😞
kolki poprosty samoistnie wystepują 😞a ustepuja po 3 miesiacu zycia 😞możesz łagodzić objawy:przystawiaj do piersi w czasie bólu, masuj łagodnie, przykladaj rozgrzane zelazkiem pieluszki do brzuszka,duzo przytulaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ACSB a moja glizdka chyba od Philipka podłapała i dzis obudziła sie przed 4-ta i tak urzedowała do 6.30 🤪 nie dosc, że ja nie spalam, to Bartek również 🤪 a pózniej zaspalismy do przedszkola 🤪 na to wszytsko gdy bylismy juz ubrani do wyjscia młody sie obrzygał na całego 🤪 🤪 🤪 i był płaczi znów szybkie ubieranie i w droge...

dobrze ze tylko na drugą stronę ulicy 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki!!!No ja nakarmilam mojego Szkraba i teraz sobie słodko przysypia:P
ACSB no na kolki nie ma niestety rady, tak jak pisala karola trzeba dużo przytulac masować, mi jeszcze koleżanka mówila ze dobry jest "proszek Troisty" tak sie nazywa i można go kupic w każdej aptece, tylko nie wiem jak jest z tym u Ciebie tam w Niemczech 🤨 ale możesz zapytać 😉
A ja mam pyt do Ciebie Karola albo Moni, bo wy juz rodziłyście wcześniej:po jakim czasie dostalyście pierwsza miesiączkę po porodzie???Bo ja od soboty mam takie niewielkie plamienie i się zastanawiam czy to już 🥴 bo słyszałam ze pierwsza miesiączka może sie pojawic po6-8 tyg albo po kilku miesiącach jak sie karmi piersią i teraz juz sama nie wiem co to jest 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!

Jedyny plus kolki byl taki,ze mlody ze zmeczenia spal w nocy porzadnie 😉 ,obudzil sie na jedno karmienie i spal dalej. 🙂
Cholerna kolka,biedactwo tak plakalo,ze powietrza nie mogl zlapac. 😞 Jakos bedzie musial przezyc te poltora miesiaca 😞

Karola pociesze Cie moj Phillip zrobil sobie tylko jednorazowo taka nocna zabawe 😉 ,ale za to przestawil mi sie i teraz na noc 😠 idzie spac dopiero ok 24 a normalnie to juz od 22 spal 🤢 .

Mimi,musze zapytac w aptece,tylko jak to przetlumacyc nie mam pojecia,pierwszy raz slysze o tym,ale moze warto spytac,chociaz te kropelki Sab simplex pomagaja,po 15min mlody spi jak gdyby nigdy nic,ale te 15min cierpi 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny czy herbataka z kopru włoskiego jest na to zeby niunia zrobiła kupe kurcze ta moja lalunia to od 2 dni pozadnie niezrobiła tylko taka malusia , niewiem co zrobic czy jej dac troszke tej herbatki ,kurcze niechce jej dopajac herbatka dzis jeszcze niezrobiła jedni muwia zeby jej dac troszke drudzy muwia ze nie ,ja jej niechce dopajac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
toju ja to samo miałam i pojechałam z tym do szpitala cała dzien tam mnie przymeczyli nawet dali mi takiego głupiego jasia zebym poszła spac ze jak w nocy bede rodziec to zebym miała siłe ale to niepomogło ze bule w krzyzu były takie mocne ze spac niedawały no i nastepnego dnia rano juz lezałam na porodówce tagrze ja mysle ze moze juz sie uciebie rozwiazało albo tych dniach rozwiaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
toju ja to samo miałam i pojechałam z tym do szpitala cała dzien tam mnie przymeczyli nawet dali mi takiego głupiego jasia zebym poszła spac ze jak w nocy bede rodziec to zebym miała siłe ale to niepomogło ze bule w krzyzu były takie mocne ze spac niedawały no i nastepnego dnia rano juz lezałam na porodówce tagrze ja mysle ze moze juz sie uciebie rozwiazało albo tych dniach rozwiaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
toju ja to samo miałam i pojechałam z tym do szpitala cała dzien tam mnie przymeczyli nawet dali mi takiego głupiego jasia zebym poszła spac ze jak w nocy bede rodziec to zebym miała siłe ale to niepomogło ze bule w krzyzu były takie mocne ze spac niedawały no i nastepnego dnia rano juz lezałam na porodówce tagrze ja mysle ze moze juz sie uciebie rozwiazało albo tych dniach rozwiaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry cioteczki 🙂
nocka ładnie przespana, młody obudził sie dopiero o 4.30. Ja już byłam sobie w mieście w ramach relaksu 😉 , mężuś dzielnie sie spisał.Kupiłam młodemu śpiworek do wózka.

Mimi, ja to miesiaczki dotałam dopiero tak po pół roku po urodzeniu. I z Olą i z Jagodą. Ale każdy organizm inny to może u Ciebie już.

Toja, czekamy na Anie 🙂

Asia, możesz dać troche tej herbatki, one sa bardziej na gazy ale może jak porzadnie sobie puści bączka to i sie wykupka. Ja to zamiast podawać młodemu herbatkę to sama piłam koperkową 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmmm może to miesiączka, a może tylko plamienie 🤨 nic poczekam jeszcze kilka dni to sie okaze co to 😉
Toju czekamy na wieści ze już masz Aneczke przy sobie 🙂
Asiu ja to pije herbatke z hipp dla kobiet karmiących i moj mały po niej dobrze robi kupke no i baczki tez niezle puszcza:P
tak jak Ci pisze moni spróbuj napic sie koperkowej herbatki, to może Twojej niuni łatwiej bedzie zrobic kopke 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my po kontroli 🙂wszystko dobrze 😆
jednak mała nadal podzółtawa i dlatego w piatek kolejna kontrola 😉
a zeby szybciej bilurbina spadała, to od czawartu rana mam przestac karmic małą piersia i przez cała dobe az do wizyty podawac mleczko modyfikowanę, podobno ma to pomóc tak szybko, ze sama bede widziała zmiany na skórze gołym okiem...
ciezko mi podac to mleko, ale zrobie wszytsko dla niuni, aby wyzdrowiała do końca ...oczywiscie w piątek po wizycie juz wrócimy ponownie do piersi 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...