Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wracam sobie szczęśliwa z vacu i się dowiaduje, że A. nakarmił Łucję 30min temu (bo płakała a butelka to jedyny sposób który zna A. żeby uspokoić dziecko)i teraz śpi, a powinno być właśnie szykowane do kąpieli i dopiero karmione 😠 😠 😠
i cała koncepcja wypracowanego dnia poszła się... 😠 😠 😠
i oczywiście pretensje, że zła jestem 😠
sam niech se teraz kąpie i wstaje w nocy
Fochujemy :laugh: :laugh: :laugh:

Karolcia dobrze zrobiłaś, że wyszłaś
Po pierwsze za drogo i to o wiele, bo przynajmniej 10 razy byś musiała iść, przebitka ogromna, a do tego syf 🤔
Powiem Ci, że moim zdaniem 15zł to kwota maxymalna za jedno wejście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej kobietki,wpadłam powiedzieć Wam DOBRANOC 🙂 😘

Dobrusia słodko śpi więc idę się do niej przytulić 🙂ciekawe ile mi pośpi...ostatnio coś często budzi mi się w nocy.


Moja koleżanka urodziła córeczkę i dała jej na imię Dobrusia,dodała dzisiaj jej zdjęcie na n-k ,słodka jest:P


Dla Toji 😘 na to "powiększenie rodziny" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry wieczór 🙂
Jakoś dzień mi tak zleciał szybko. A że dzisiaj sama byłam to nawet nie miałam czasu usiąść 🙂. Byłam z dzieciakami na spacerku i potem z Olą lekcje i sąsiadka wpadła i tak zleciało.
Karolka,no Natalcia też cudne oczki ma. U mnie wszyscy czarniutkie więc na takie błękitne napatrzeć się nie mogę 🙂 🙂

Jak tak oglądam wasze zdjęcia dziewczynki na nk, to wy wszystkie chudzinki takie jak nie wiem:P

Toju, a długo będziesz się tym małym zajmować?

Kobietki zdrówka 😘

Coś Mimi nie zagląda 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Wczoraj ostatnia dzisiaj pierwsza 🙂
Nocka zupełnie do bani 😞 . Budził się dosłownie co pół godziny, potem jeszcze wstał o 4 i spać nie chciał tylko marudził 😠 . Wszystko było na nie 😞 . Myślałam że wyjde z siebie. Zasnął po 5 a ja na 6.30 i tak mam budzik nastawiony ,bo Olę do szkoły muszę naszykować.Siedzę z kawą a oczki normalnie mi się zamykają.
Może jak wyję zaraz ją odprowadzić to sie obudzę na powietrzu.
Dobra nie marudzę od rana:P .
Zmykam, wpadnę później jak wrócę od "żywych"

Karola83 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane 🙂
u mnie troszke lepiej, nie goraczkuje, ale za to zatoki zawalone 🥴 pomęczy mnie ta choroba trochę 😉

Toju no podziwiam, za odwagę 🙂długo bedziesz miała pod opieką tego chłopczyka??

a ja odcieta jestem od Was, az zła 😞Tomek wczoraj postawił przy laptopie goracy sok, a Bartek wylał na cała matryce 😠 moja pszczółka normalnie tylko oddała pisk, ostatnie westchnienie i ucichła...mam nadzije, ze dzis panowie informatycy coś poradzą....bo nie wyobrazam sobie teraz bez pszczółki byc...
zmykam, bo moja płacze w pieleszach....

miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia moja mała jak dostaje na kolacje cyca+150ml mleka z kaszka to budzi się tylko raz na karmienie, albo wcale. 🙂Jednak zawsze ok godz.23ciej przebudza się zwarta i gotowa na swoje pieśni i wiersze z tatą. Przez trzy dni braliśmy ją do siebie i jak na zbawienie czekalismy nieraz do 1wszej aż zaśnie. Wczoraj nie dałam się, wcale jej nie wzięłam z łózeczka, pogadała półgodzinki w ciemnosciach i zasnęła. Musiałam tylko ją przełozyc bo na boku w poprzek spała:laugh:

Mimi gdzie jesteś??

Karola83 for you 😘 tez bym się wkurzyła. T jednak robi tak, jak wie, ze niebawem kapanie a młoda piszczy, stara ja choc na 5-10minut uspokoic i uspac, przetrzymać do karmienia wieczornego. Dzwoni wówczas do mnie jak długo jeszcze.

hehe moja Natalka juz karuzele ma złamana wpół, teśc musiał ja skleić i wzmocnic blaszką 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, hej!

u nas nocka rewelacja :laugh: tylko jednekarmienie o 2 i pobudka o 6.30 🤢
no ale racje żywnościowe zostały zwiększone dla Łucji i teraz dostaje 180ml 😉

A u nas chyba szykuje się przeprowadzka do innego miasta, bo w Gorzowi strasznie ciężko z pracą 😞
ja myślałamo poznaniu czy szczecinie bo to bliżej a mi A. wyskoczył z Wrocławiem 🤔

zabieram się za prasowanie bo sterta leży 🤨

Buziam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola83 napisał:
A u nas chyba szykuje się przeprowadzka do innego miasta, bo w Gorzowi strasznie ciężko z pracą 😞
ja myślałamo poznaniu czy szczecinie bo to bliżej a mi A. wyskoczył z Wrocławiem 🤔
Buziam


ooo co za zmiana się szykuje 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane 🙂

U nas nocka już o niebo lepsza 🙂 Na noc dałam jej mleczka z kaszką 🙂obudziła się dwa razy aby przytulić się do cycusia 🙂Najgorsze jest to ,że ma małą wysypkę która ją swędzi i stąd te nocne pobudki 😞 Buźkę ma podrapaną 😞

Lecę zjeść śniadanko 🙂

Karola dla Ciebie na poprawę humorku,mam nadzieję,że informatycy dadzą rade 😉

Karola83 jak do Szczecina się przeprowadzicie to będę wpadać na kawkę do Was ,bo blisko będę miała:P 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mimi pozdrawia wszystkie dziewczyny. Narazie nie ma dostępu, grafika im padła w kompie.Takze nic się nie dzieje, tylko złosliwośc rzeczy martwych 🙃
dzwoniłam do T, moja pszczółka lezy rozebrana na czesci pierwsze i sie suszy...jest nadzieja 🙂

Karola kolezanka dzwoniła do mnie i zaprosiła mnie na masaż w jakims kombinezonie, lezy sie godzinkę, działa na celulit i rozstepy 🙂efekty podobno po 2 zabiegach są...kaszt 40zł za jeden, no ale jeden mam gratis wiec skorzystam....musze tylko pomyslec kiedy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewuszki!

Kar_ola u nas ten masaż w specjalnym kombinezonie taką maszyną, nie wiem jak to się nazywa, ale kosztuje za 10 sesji ok. 1200!!! Także leć kochana, podobno efekty są szybko widoczne, moja kosmetyczka to ma, ale za drogo 😞 😞 😞
A Natka Twoja cud dziewczynka 😉

Karolka83 przyjeżdżaj do Wrocka, będziemy razem na spacerki chodzić i kawusię popijać, zapraszam 😉

Tojuś powodzenia, ale przecież Ty wprawę masz w zabawianiu stadka dzieciaczków :laugh: :laugh: :laugh:

A u mnie do bani 😞 Nocka nieprzespana, rozłożyło mnie na całego. Do tego rano chciałam skorzystać, że M. był dłużej w domu i poszłam pod gorący prysznic i główkę umyć i jak już byłam cała namydlona i włosy w szamponie, to wodę wyłączyli i do tej pory niet. Zawinęłam więc te włosy z szamponem w recznik, żeby cały ten szampon wsiąkł i jak zabrałam się za suszenie to mi suszarka nawaliła 🤨 🤨 🤨 Poratowałam się suszarką tesciówki na szczęście, bo bym nie mogła z młodym na poranny spacer wyjść... Ładnie mi się dzień zaczął nie ma co... Ale teraz w nagrodę skorzystam, że młody śpi i zamiast sprzatać i prać, co miałam w planie, pobyczę się z książeczką. A co, należy mi się :P

Buziolki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my po szczepieniu 🙂
Natka waży 7500g,przybrała 1kg od ostatniej wizyty, pediatra mówi, ze norma jest.Urosła za to 4cm.
teraz kolejne szczepienie jak skonczy roczek 🙂

pytałam sie o szczepionke przeciw kleszczom, bo my tak czesto w lato wyjezdzamy, a teraz na Mazury planujemy i chce B zaszczepic bo młodej nie ma sensu...nie ma problemu, trzy dawki są po70zł 🙂

a teraz Nati spi a ja kawu pije z pysznymi ptyskami z polewą toffi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, normalnie padłam po tej ciężkiej nocy. Położyłam się o 9 i spałam do 13. Dobrze że M jest dzisiaj w domu. Ale chyba za długo spałam bo jakaś połamana chodzę 😞 . Tak źle i tak nie dobrze.
Młody śpi, chyba zęby mu dokuczają, bo marudzi bardzo i nie chce nic jeść. Tylko dyduś.

Karola,no ładnie Natka waży.

Karola83, widzisz ile zaproszeń dostałaś 🙂. W jednym mieście Monia , w drugim Inka 🙂

Inka 😘 , za ten "dobry" początek dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo wieczornie 🙂
niestety ja czuje się coraz gorzej, chyba trzeba zaliczyć lekarza 😞
niestety Natalka tez coś niedyspozycyjna, zaczął się kaszel krtaniowy, ogromny katar, wszystko wyszło po spacerze popołudniowym z tatą, nakarmiłam ja piersia, a ona wszystko zwróciła z flegmą 😞
normalnie boję sie nocki, najgorzej jak taki maluszek jest chory 😞

do tego laptop 50:50 sprawny i nie, trzeba zakupić całą klawiaturę 🥴 chłopacy zrobia prezent mi na Dzien Kobiet 😎

a tak czas minął szybko szczególnie popołudnie, T zabrał dzieci na spacer do parku, a ja pospałam i troszke odzyłam, pózniej przyszła moja mama z zapasem soku z porzeczki i bzu oraz cytrynkami i miodkiem 🙂kochana 🙂

zmykam 🙂T na graniu, a ja dzieciaki połoze i sama się wlule do łózka 🙂
Inka na "dobry" poczatek dnia...oby jak najmniej takich poranków 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łucyja śpi, A. na siłowni więc mam spokój i chwilke dla siebie.

Karolka Ty smigaj do lekarza i to szybko skoro jest coraz gorzej i Natalke tez lepiej przebadaj.
Mi ostatnio pediatra mówił, że z maluchem to najlepiej jak najszybciej do lekarza, bo jest ryzyko, że może szybko przejść na oskrzela lub płuca 🤨
A Natalcia ślicznie waży 🙂
(to moja Fuśka chyba juz 8kg dobiła 🤪 :laugh: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Ja już na nogach od 5.30. Kawaler się obudził i o spaniu ani myślał. Dopiero teraz zasnął, ale i tak już dziewczyny wstały to nie mam szans już się zdrzemnąć.

Karola, mam nadzieję że u ciebie wszystko dobrze i zdrowiejesz razem z Natalką. 😘

Idę na kawke , bo co mi pozostało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry! 🙂

Monia na ta pobudke o świcie 😘

U nas nocka standardowo ale Łucja coś mi się rzuca ostatnio, aż się bałam że jej główka odlei. Chyba ząbki jej dokuczały mocno. dziś jak jej smarowałam dziąsełka to na dole ma spuchnięte 😞
Przypomniało mi sie , z mam szczoteczke sylikonową to będę jej masowac po śniadaniu 🤨

Karolka jak się dziś czujesz? jak Nati?

Kurka u nas wczoraj już było tak pięknie na dworze, słonko świeciło, później za to śnieg padał a dziś już biało na dworze 😠
no dość mam tej zimy 😠 chce wiosnę!!!

miłego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam!!!

po pierwsze Toju i Moni przepraszam, ze dzwoniłam w godzinach usypiania dzieci, ale spanikowałam troszkę 🥴 wolałam zadzwonic do was, bo macie dzieci w podobnym wieku 🙂
mam nadzieje, ze wybaczycie 🙂

z Natalka dobrze, nie goraczkowała wcale, oprócz wieczora, dałam jej pół czopka tylko 🙂 na miejsce kucia po szczepionce przyłozyłam okład z rumianku, opuchlizna wciagnęła się 🙂
niestety kaszle krtaniowo, ale rzadko 🥴 juz jestesmy umówione do pediatry i zaraz się zbieramy 😎

ja planuje zaliczyclekarza popołudniu jak wróci T 🙂

dzięki raz jeszcze i sorrki 🙂
Moni for you 😘kliknełam Karoli wiec kolejny dla Ciebie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

My na nogach od 8:10 🤪 jestem w szoku 🤪 w końcu pospałyśmy z Dobrusią czuje się na prawdę wypoczęta 🙂 wspaniałe uczucie 😉

Zaraz śniadanko zjemy i szykujemy się na szczepienie,choć mała pokasływała mi w nocy 🥴 no ale lekarz sam stwierdzi czy szczepić czy nie.

Jestem ciekawa ile moja Kruszynka waży.Ostatnio była ważona 18 stycznia i ważyła wtedy 7160g.

Życzę Wam miłego dnia Kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola83 napisał:

Kurka u nas wczoraj już było tak pięknie na dworze, słonko świeciło, później za to śnieg padał a dziś już biało na dworze 😠
no dość mam tej zimy 😠 chce wiosnę!!!

miłego...


Karolcia u Nas tak samo, wczoraj wiosna, a dzis biało 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...