Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej babeczki!

Wreszcie się dzis wyspałam 🙂 Młody obudził się o 3-ej i bawił się z pół godzinki, jak zaczał marudzić, to dostał flachę, zjadł i dalej się bawił, gdzieś do 4-tej, a potem pospał do 8-mej 🤪 🤪 🤪 Chociaż maruderek mu się od rana włączył, to lepiej to znieść, gdy jestem wyspana 😉 Poza tym słoneczko ładnie świeci i mimo, że zimno, to u nas tez juz czuć wiosnę w powietrzu 🙂

Zmykam na kawusię 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A my właśnie wróciłyśmy ze spacerku 🙂dzień zimny ale świeci słonko więc spaceruje się milutko 🙂Mała jeszcze smacznie sobie śpi a ja lecę obiadek robić,dzisiaj karkóweczka 🙂mniam 🙃

Co do spacerów z chorym dzieckiem-mi pediatra mówił abym wychodziła z małą na spacer,dziecku na świeżym powietrzu lepiej się oddycha gdy ma zapchany nosek i nie ma napadów kaszlu,tak było w przypadku małej,przeciwwskazaniem była gorączka i naturalnie zła pogoda,no ale co pediatra to inne wskazania 🙂

Pozdrawiam mamusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola83 napisał:
Karolka jak mi Łucja ostatnio chorowała (tylko to był wirus i obyło się bez antybiotyku) to pediatra nie pozwolił mi brać Łucji na spacery dopiero po tyg mogłyśmy wyjść i to tylko dlatego, że świeciło słonko


a mi własnie zalecał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja właśnie po kawce i spotkaniu z przyjaciółką, która rodzi za miesiąc 🙂
napatrzeć się nie mogła na Natusię 🙂, a młoda marudna na całej lini 🥴 padła ze zmęczeniaod 7mej dopiero ok 12tej 😲

popołudniu pojadę z nią na spacerek w słońcu 🙂
chyba nie mogę podawać jej chrupek kukurydzianych, straszną ma wysypkę naokoło buziola 🤔

ok,zmykam upichcić coś 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
troche pocztytałam co uwas i tak czytam co ta nasza toja pisze o tych kaszkach dobrze ze nam pisze bo ja inaczej bym sie chyba niedowiedziała musze jeszcze poczytac troche bo ja małą cały czas na piersi trzymam teraz jej czasem daje jabuszko skrobane z marchewka soczki i czasem obiadki,:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sie ost,niemoge wyspac przez 5 dni mnie gardło bolało ze sliny niemogłam przełknąc teraz zaczełam szałwia płukac i juz jest oki, to znowu natala wnocy sie budzi a we trojke to ciasno masakra tej nocy było 🤔 w dzien spi w łózeczku czy wózku a przyjdzie noc to z mamusia tylko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babeczki,
wczoraj nie miałam czasu zajrzeć. Młody coś był rano niewyraźny i M poszedł z nim do lekarza. Osłuchowo jest wszystko ok, ale ma katar i przez to kaszel , bo wszystko mu schodzi.
Ja też wychodzę z dzieciakami na dwór, chyba że lekarka powie kategorycznie nie. Też mi mówiła ,że można wychodzić jak nie ma gorączki i pogoda ładna.

U nas nocki "trochę" lepsze. Budzi się ale nie marudzi tak strasznie. Teraz mu też ciężko przez ten katar 😞 .

Toja 😘 dla Aneczki za ten pierwszy obrocik 🙂

A i dziewczyny szybko u mnie przeszły na "niekapki", ale one wogóle praktycznie nie jadły z butelki i smoczków też nie używały.A nad młodym jeszcze nie myślałam.

Karol83 , a jaki kupiliście fotelik, bo ja też już się pomału rozglądam.

Zmykam , bo młody już woła 🤢 To sobie posiedziałam 😞

Buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

kurka, za późno wczoraj poszłam spać i teraz oczy na zapałki...
Dzieci mi pousypiały a ja padam na twarz...

Asia możesz na zmianę jeszcze płukać wodą z solą, sodą oczyszczoną, jodyną albo wodą utlenioną 🙂 wszystko odkaża 🙂 🙂

U nas lekarka powiedziała że przy samym katarku to nawet do -5stopni można wychodzić 🤔

Moni dla Maksiula, na zdrówko! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia ja mam taki fotelik (dokładnie ten pierwszy niebieściutki)
http://www.allegro.pl/item945526899_fotelik_berber_hektor_0_18kg_kolory_najtaniej.html
był najszerszy, najgłębszy i Łucja w nim swobodnie siedziała
Tylko, że my w sklepie zapłaciliśmy 299zł 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór 🙂


Nasz drugi spacerek o wiele cieplejszy był i co za tym idzie dłuższy 🙂

Mała zjadła dzisiaj marcheweczkę z ziemniaczkami i jabłko 🙂 Mam nadzieję,że jej nie wysypie...

Teraz robię gofry,chodziły za mną już tyle czasu..no i obiecałam synkowi,że dzisiaj to już na pewno zrobię 🙂Ja jem je z dżemem brzoskwiniowym albo cukrem pudrem a synio lubi z bita śmietaną,no ale na to ,to ja sobie pozwolić nie mogę 😞 alergia małej.

Pozdrowionka:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniu podziwiam Cię... Nie wiem czy miałabym tyle silnej woli... Anię trochę wysypuje po czekoladzie a ja i tak czasem podjadam 🥴

Mamusie dwójek i trójek - jak sobie radzicie logistycznie z ubieraniem dwójki na spacer? Młodego jak ubiorę najpierw to gania mi w butach po mieszkaniu, Ani nie mogę najpierw ubrać, bo z nim trzeba się trochę targować i w tym czasie by się zgrzała. Ja się ubieram i tak na końcu i ona czeka... W przedszkolu jest dziecków 20 a jakoś łatwiej się wybrać na spacer mimo że do ubierania są tylko dwie panie 🤔

Ania mi ryczy, ten gania i ma kilka pomysłów na raz żeby opóźnić ubieranie się. Dzisiaj to już go nastraszyłam że nigdzie nie idziemy jak mi będzie utrudniał ubieranie, nic, nastraszyłam go telefonem do taty i dopiero zaczął współpracować. No ale ja nie chcę używać straszenia go tatą jako środka wyegzekwowania czegoś 🤨 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babeczki!!!!!
Tyle mnie tu nie było, tak sie za Wami strasznie stesknilam, ze szok 🤪 🤪 W końcu komputer wrócił do domu i mam łącznośc ze światem:laugh:
U nas wszystko w porządku, Szymonek zdrowy i coraz bardziej absorbujący:laugh: Troche mi smutno po wyjeździe siostry 😞 Ale cóż 🤨 Czekam teraz z niecierpliwoscia na swięta Wielkanocne:P
Z tego co doczytałam to:
Moni, gratuluje pierwszych ząbków 🤪 🤪 Dla Maksia wielki 😘
Karola83, to zazdroszczę Ci, ze Łucyjka tak zajada 🤪 Ja mam troszke problemy, bo Szymek mi wybrzydza niestety 😞 Nawet mojej zupki za bardzo nie zje, tyle co mu wepchnę, to spożyje, a reszte wypluwa 🤢
Przeczytałam, ze dajecie już maluszkom chrupki kukurydziane, musze Wam powiedziec ze ja to tak do tyłu jestem z tym jedzeniem ☺️ My dopiero wcinamy zupke jarzynkowa, deserk i kaszkę na wieczór ☺️ Dlatego jutro spróbuje z chrupkami:P Ciekawe jak mały zareaguje 🙂
Monia27, ja miesiączki jeszcze nie mam poki co i cały czas na cycuchu mały jest, ale kazda kobieta jest inna, tak jak dziewczyny piszą, jedne miesiaczkują podczas karmienia piersią inne nie 🙂
Lece jeszcze może doczytać trochę co tam u Was się ciekawego wydarzyło 🙂 Jakby co jestem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem 🙂 objedzona a jaka szczęśliwa 🙂 🙂 🙃 gofry wyszły znakomicie:P pychotka 🙂Kurcze mam tylko nadzieję,że małej mi nie wysypie po nich 🥴

Toja ja robię tak: ubieram się pierwsza,później Huberta a na końcu Dobrusię(jeśli chodzi o buty możesz je ubrać dziecku przed samym wyjściem) nam idzie to sprawnie,może dlatego ,że Hubi to już duży chłopak i nawet czasem i pomaga przy Dobrusi 🙂


Kurcze coś gardełko mnie pobolewa 😞

Mimi dla Ciebie na wielki powrót 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry wieczór 🙂
witaj Mimi 🙂fajnie,że masz już kontakt z Nami 🙂

Toju ja jak wychodze z dziećmi,to najpierw Bartkowi ubieram buty i kurtaję, potem małą biorę na odstrzał 🙂 ja nakońcu w pośpiechu 🙂zawsze sąnerwy bo Bartek wszystko opóżnia 😉 wtedy licze w duchu do 10 i na spokojnie staram się wyszykować każdego 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...