Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

U nas znowu w nocy młody sobie zabawę urządził 🤢 , ale na szczęście M wziął go rano i odespałam co swoje 🙂 .
Dzisiaj piękna pogoda więc w domku pewnie nie będziemy siedzieć. Teraz M poszedł z Olą na rekolekcje jak wróci to wyjdziemy. Ja ostatnio robiłam porządki u młodego w ciuchach i też sporo poszło do kartonu. U nas teraz rozmiar 74-80.

Karola83 😘 dla Łucji za siedzenie 🙂
Toju, dużo zdrówka życzę.
Karola, fajnie że pierwszy dzień w pracy spokojny.
Inka, ja był poszła dla świętego spokoju z młodym do pediatry. Będziesz spokojniejsza a Kubusiowi na pewno nic nie jest.

Zmykam bo Jagoda woła na zabawę. Młody śpi Ola w kościele to akurat jest czas tylko dla niej.

Miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Toju 😘 na to choróbsko, żeby Ci się jak najprędzej polepszyło 🙂
My nie dawno wróciliśmy z drugiego spaceru, mój T biegał na stadionie, a my z Szymkiem zwiedzaliśmy plac zabaw; mały bujał sie na koniku, jeździliśmy na karuzeli, fajnie było 🙂 Teraz mały już po kąpieli zamiast spać, to buszuje w łóżeczku 😆 A ja jestem tak zmęczona, ze najchętniej padłabym już spać 🤢
Miłego wieczorku kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
osz matko jakie pustki 🤪

dziewczynki ja zaliczyłam4 godz spacer z Łucją wybrałysmy się do miasta a to w jedną str. 8 km jest, jeszcze później na vacu pojechałam, więc się dziś nachodziłam :laugh:

ale nie o tym... wracam z vacu do domu i dzwoni moja mama, że sąsiad na dole rozwala balkon imega głośno jest Łucja histeria i uspokoić jej nie mogą, dostałam takiego powera do domu, że szok, wpadłam do dziada na dół i tłumacze, że dziecko pora spania i co oni robią popołudniami, że ciągle na wieczór takie trzaski
obydwoje na rentach ale do pracy łażą 😠
powiedziałam, że to zgłoszę gdzieś już na policję dzwoniłam bo istnieje coś takiego jak zakłucanie spokoju ale się uciszyło, później jak karmiłam Łucję to przyleźli i coś z moją mamą gadali ja nie wyszłam bo bym udusiła 😠 😠 😠
wiecie matki dziecka się nie rusza gdy jej młode płacze :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola83 dobrze zrobiłaś!!! 🙂 🙂 Buziak dla Ciebie 😘

Mimi dzięki, też chciałam wyjść z Anią ale wolę się nie zaprawić, w taką pogodę łatwo...

Mieliśmy jechać na weekend do szwagra, ale chyba plany pójdą się... Raz że ja przeziębiona, dwa że u dzieciaków szwagra w przedszkolu ospa i mogą przynieść wirusy do domu... Ania za mała na ospę... 🤨

No i siedzimy w domku, a tak się cieszyłam 🤨 🤨 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przed spacerem zaserowałam Łucji obiadek ze słoiczka z wołowinką, myślę sobie dam żeby dziecię spróbowało innego mięsa bo tylko kurak a gwiazdeczka po 3 łyżkach zaczęła pluć i skończyło się na mleku, także moja Łucja kupnym obiadkom mówi stanowcze NIE :laugh: 🤢
trochę kicha bo wybieramy się na majówke i myślałam, że kupię słoiczki, żeby nie musieć targać swoich ale widzę, że nic z tego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór brzuszki 😉
Toju kochana kuruj się, aby tylko mała nie załapała od Ciebie wirusa...
dla Was 😘 😘 😘
wyjazd napewno będzie, ale w pózniejszym terminie - dla Waszego dobra 🙂

Karolciu bardzo dobrze zrobiłaś 🙂kurka ludzie wyobrażni czasami nie mają 😠 ważne, że się uspokoiło 😆

Mimi mąż kondycje podczas biegania łapie po bieżni:laugh: a Ty buszując po atrakcjach placów zabaw:laugh: dobra zaprawka:laugh: będzie dobry sen 😉

u Nas wszystko dobrze, Natalka akceptuje nową sytuację bardzo ładnie i spokojnie 🙂 ciekawe jak noce bedą wygladać 🙃

dziś już nogi mnie tak nie bolą, choć wiecej miałam pracy 🙂 wchodzi nowa kolekcja i aż chęci są do pracy,jak widzi sie te wiosenno-letnie kolory 🙂 🙂 🙂

DOBREJ NOCY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powiem Wam, że trochę mi głupio bo im strasznie nagadałam (np. z na rentach sa a do pracy łażą) ale przyszli i udało się jakoś dogadać jakby nie mogli od razu 😠
no ale nic, coś tam piłują jeszcze ale najważniejsze że Łucyjka śpi spokojnie 🙂
a Wy też tak macie, że jak dziecko płacze przez kogos to normalnie wszytsko wtedy możecie a agresja wzrasta do 100 🤪

Karolka Ty powinnaś zostać naszą stylistką 🤪 :laugh:
wiesz co teraz modne więc jakieś linki nam tu wklejaj żebyśmy nie odstawały od reszty świata :laugh: (no bynajmniej ja, może reszta dziewczyn lepiej sobie radzi w zakupach 😉 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola83 napisał:
Powiem Wam, że trochę mi głupio bo im strasznie nagadałam (np. z na rentach sa a do pracy łażą) ale przyszli i udało się jakoś dogadać jakby nie mogli od razu 😠
no ale nic, coś tam piłują jeszcze ale najważniejsze że Łucyjka śpi spokojnie 🙂
a Wy też tak macie, że jak dziecko płacze przez kogos to normalnie wszytsko wtedy możecie a agresja wzrasta do 100 🤪

Karolka Ty powinnaś zostać naszą stylistką 🤪 :laugh:
wiesz co teraz modne więc jakieś linki nam tu wklejaj żebyśmy nie odstawały od reszty świata :laugh: (no bynajmniej ja, może reszta dziewczyn lepiej sobie radzi w zakupach 😉 )


HEHE stylistką 🤪 🤪 🤪
bedę miała fotki kolekcji nowej to Wam pokażę 🙂

Karolcia szkoda, że po TWOJEJ interwencji przyszli się dogadać, skoro wiedzą, że malutkie dziecko mieszka 🥴
Ja też jestem taka nerwowa jak mi Natalkę lub Bartusia ktoś zbudzi.
ps.moja teściowa miała wczoraj podobną sytuację 🙂uspała małą, a po 15tu minutach zadzwonił telefon stacjonarny, Pani chciała Nas zaprosić na jakiś pokaz ...mama strasznie się zdenerwowała, bo mała już nie zasnęła ponownie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babeczki!!!!
Pierwszy 😘 dla Maksia, naszego najstarszego kawalera, niech rośnie zdrowo i dużo radości przynosi rodzicom 🙂
Karola83, ja tez bym tak zareagowała 😠 Niektórzy ludzie na prawde nie maja wyobraźni 😠 😠 Mój Szymon bardzo boi sie wiertarki, jak mój T wiercił kiedys, to mały usta w podkówkę złożył i w ryk 😞 Więc wyobrażam sobie co Łucyjka czuła przy rozwalaniu balkonu 🥴 Karola, oj ja tez jeżeli chodzi o ciuchy, to jestem baaardzo do tyłu 😞 Stare bluzki nosze non stop, te same, ehhh...może Karolka coś nam fajnego doradzi jako nasza e-stylistka:P :P :P
Toju, lepiej zostac w domku niz narażać Anie na ospę 🤨 A pojedziecie jeszcze do szwagrostwa na pewno 😉
Zmykam na śniadanko i pranie wstawić 🙂
Dzisiaj mamy jechac do Pepco po ubranka dla małego, bo już tylko 3 bodziaki mu zostały, ktore sa na niego dobre 🤪 :laugh:
buźi laleczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

zaraz zmykamy z Anią na usg brzuszka żeby sprawdzić nerki, a potem pediatra i szczepienie, ale wolałabym żeby z tym szczepieniem poczekać... 🤨

Wiem że lepiej przełożyć wyjazd ze względu na Anię, ale ostatnio tak mam że jak się na coś bardzo cieszę, to potem się okazuje że to nie wychodzi 😞 🤢

Karola83 - mi w ogóle zakupy nie wychodzą, bo ja na nie praktycznie nie chodzę :laugh: :laugh: czasem do lumpka wyskoczę, ale trendy to na pewno nie jestem 😁 😁 😁

Karola - fajnie że ten Twój powrót do pracy przebiegł tak łagodnie, że Natka fajnie się przystosowała i Ty się dobrze nawet czujesz 🙂 🙂 super!!!

Mimi, Szymek rośnie jak na drożdżach 😁 😁 a Pepco u nas już też otworzyli - bardzo mi się podoba ten sklep 😁 😁

zmykam włosy prostować i na śniadanko :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześc dziewuszki!

ogromniasty buziolek dla Naszego Starszaka :laugh:
Maksiu 😘
(swoją droga to jakby wczoraj świętowaliśmy półroczku 🤪 a tu już miesiąc minął 🤪 )

Moja Łucja zaczęła znowu "gadać" i teraz już nei budzi mnie pierdzeniem buziowym tylko dzis np. sobie mówiła "ej":laugh:
no to wstałam :laugh:
teraz ucina sobie drzemeczkę

mnie czeka zabiegany dzień, A. ma dentystę a ja gina o 16 i nie wiem czy uda nam się wyrobic bo od 16 do 18 trzeba z Łucją wyjść bo sąsiad będzie szalał z balkonem 😠
ale najwyżej zabiorę ją ze sobą do gina :laugh: idę z mamą więc się wymienimy opieką na nią w poczekalni :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki,

Teraz czytam i normalnie super ze mnie matka 🤢 , uświadomiłyście mi że dzisiaj 7 msc młody ma. Ale ostatnio zakręcona jestem 🙃 . Dziękujemy za 😘 .

Nasz leci do Ani na te wizyty dzisiejsze 😘

A dzisiaj pierwszy raz zostawiam dziecko z moją teściową, tzn wszystkie 3, ale najmłodsze pierwszy raz. Musimy pojeździć z M za lodówkami a nie będziemy przecież dzieciaków ciągać. A że moja mam nie mogła to teściowa przychodzi za godzinę. Już się boję bo ona wogóle podejścia nie ma do dzieci.To będą chyba najbardziej nerwowe zakupy. Już mojej Oli naładowałam tel żeby jakby co dzwoniła po nas.

Piszecie o ubraniach, ja też daleko w tyle. Nie umiem wogóle kupować dla siebie. Jeszcze jak chodziłam do pracy to jakoś było a teraz chodzę ciągle w tym samym 🤢

Dobra zmykam się szykować i troche ogarnąć chałupkę, bo pewnie w każdy kąt zajrzy jak nas nie będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór 🙂
Kochane ja sama jestem zadziwiona, że moja córeczka tak spokojnie znosi rozstania 🙂babcia ją chwali, ze ładnie je, plan dnia, który im rozpisałam, przeważnie jest zaliczony 🙂Po południami Natalka za to jest wciąz ze mną, ciągle się przytulamy i bawimy, aby czuła moją obecnosć 🙂

Karola ja dziś też gina odwiedzałam 😉
co do pracy 🙂 w miarę 🙂ważne, że jest 🙂

mój tato już w domu 🙂sam aplikuje sobie insulinę zastrzykami 🙂jest "happy" bo nie lezy w szpitalu 🙂


kochane zmykam 🙂
jutro znów na 9-tą ...

DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PS.
Monia wielki szacun dla Ciebie 😆
trójka dzieci i cały dom na głowie....

ja teraz chyba dostaje powera jak wracam do domu...
mam checi sie połozyci odpocząc,a tu Natalke trzeba potulić i nakarmić...a z drugiej strony Bartus chce na spacer...w kuchni czekają produkty na kolejny obiad...a w kompie papiery do porobienia....
ufffffffff...lzej mi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry wieczór!

my z Łucyjka zaliczyłysmy 2 spacerki 🙂

mi gin ciagle powtarza, że wszystko ok i smiało moge zabierać się za drugie dzieciątko 🤢 szaleniec 🤪

Mimi u mnie w pepco jest pełno dla chłopców za to dla dziewczynek bardzo mały wybór, jakaś dyskryminacja 😉

Karolka najważniejsze, że Natalcia jest grzeczna a Wy macie czas dla siebie popołudniu i wieczorem :laugh:

Toju co tam u Was? Jak Aneczka po badaniach??

Ja jutro ide do dentysty 🤢 brrrr
a Łucja pójdzie na spacer z przybraną cioteczką, akurat będzie po obiadku więc powinna spać 🤨 oby

Kurka pomalowałam paznokcie i czekam aż wyschną a spać mi się chce :laugh:

DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane babeczki!!!

Wpadlam sie pochwalic,ze moj synio ma zebulka!!! 🤪 🤪 🤪 Dzis rano wyczailam,bo obgryzal mi palca i mnie zakulo.Patrze w buziuchne,a tam piekna kreseczka! 🤪 🤪 🤪

Kochane wybaczcie,juz dzis nie nadrobie,ale jutro sie do was zamelduje 🙂 buziolki 😘

Dla Maksiulka 😘 specjalny,rosnij zdrowo maly misiaku! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dla Maksiula buziaczek 😘

U nas wszystko dobrze 🙂 miedniczka wciąż poszerzona, ale tak samo - więc się nie powiększa 🙂 🙂 Jest to jeszcze w granicach normy, więc nie ma się co martwić 🙂 zostajemy pod kontrolą pani doktor. Badania moczu czyściutkie więc jest super 🙂 🙂 🙂

ACSB gratuluję pierwszego ząbka!!!:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Zaczynamy od 😘 dla Szymusia na 7msc.

Wczoraj , tak jak się spodziewałam wracaliśmy na sygnale do domu, bo młody babci tak ryczał że nie mogła go uspokoić 😞 . Pojechaliśmy dopiero po południu jak moja mama przyszła. Ale i tak nic nie znaleźliśmy 😞 . Ale za to kupiliśmy młodemu fotelik samochodowy 🙂 .

A dzisiaj myje okna a po południu jak Ola wróci ze szkoły jedziemy sobie do lasu na spacerek.

ASCB super że już się ząbek pokazał!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babeczki!!!
ACSB 😘 na pierwszy ząbek 🙂 U nas też już się pojawia druga biała kreseczka:P
My dzisiaj spacerek w planach, prasowanie, wypad na targ także mam nadzieje, że się wyrobie z tym wszystkim 🤢 Moni u mnie okna az sie prosza o mycie, ale zrobie to dopiero w weekend, jak mąz bedzie caly dzien w domu 🙂
Toju, ciesze się ze wynki badan Ani sa dobre 🙂 a jak Twoje zdrowie??Mam nadzieje, że czujesz się już lepiej 🙂
Karola,a tu u nas w Pepco odwrotnie, wszystko różowe było i nic dla chłopców:laugh: :laugh: 🤔
Karola, super ze Natalka tak szybko zaakceptowała nowa sytuację 🙂
Zmykam, co by się ze wszystkim wyrobić 🙃
Buźki 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...