Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej kobietki!!!!
Karola dziękuje za zaproszenie, skoro "z truskawkami" sie nie udało, to może wypali Święto tego kurczaka 😁 😁
U nas dziś gorąco od rana 🙂 Mały spi już godzinkę, ale co sie opłakał przed zasnięciem i omarudzil , to szok poprostu 😲 🥴 Ja wyprasowałam stertę prania,a teraz tak sobie oglądam na necie sukienki 😉 23 lipca mamy wesele, więc pora porozglądać się za jakąś kiecką. Kolorek sobie już upatrzyłam, a teraz zastanawiam się nad dodatkami, czyli buty i torebka (w miarę pojemna, coby akcesoria Szymka pomieścić) 😁
Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
HEJKA MOJE KWIATUSZKI 😁
Mimi szkoda, że nie wypaliło TRUSKAWKOWE ŚWIĘTO, ale Pieczony Kurczak może będzie 😉
Karolcia ach ta Twoja teściowa, ma pomysły 😉
Asiu też bym szukała czegoś innego.

a ja chyba B dam do pryw.przedszkola na lipiec ☺️jeszczeto przemyśleć musimy,bo dojeżdzać by musiał 🤢
a ja już pofarbowałamwłosy bo patrzecnie mogłamna moje cuiemne odrosty...i jestem "palona kawa" nikomu się nie podoba ale mi tak 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia a gdzie foteczka z nowym image?!

a ja walczę z Łucja właśnie i próbuje ją uśpic ale ona woli się śmiać ze wszystkiego 🤢 więc wyszłam żeby się sama uspokoiła i jeszcze bardziej zmęczyła
kurka a mogłam dłużej na dworze siedzieć - mała bździągwa 😜

a ja chciałam na weekend jechać nad morze ale to bez sensu bo wtedy największe korki więc wymyśliłam jezioro, kiedys z A. byliśmy na weekend i było bardzo przyjemnie więc z dzieckiem jak najbardziej można było się wybrać ale na weekend wszystko zajęte 😞 ale nic straconego zarezerwowaliśmy z niedzieli na poniedz 😎 tylko czy A. urlop dostanie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia fotka jak zwykle przy okazji będzie 🙂
ja też z moją walczyłam,ale już usneła 🙂 teraz jeszcze B i wieczór dla siebie mamy 😉
Karolcia dobry pomysł, po weekendzie będzie mniej ludzi to napewno troszkę wypoczniecie. Ja osobiście uwielbiam takie wypady rodzinne 🙂
My wybieramy się nad morze,ale jezszcze nie wiem w który weekend bo za tydzień T urodziny robi na działce więc wypada z opbiegu jeden weekend.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉

dzisiaj udało się Ani samej zasnąć w łóżeczku i stwierdziłam, że już nie będę próbowała innych sposobów tylko zawsze ją w ten sam sposób będę szykowała do spania i kładła, żeby sama zasypiała. Tym bardziej teraz po przeczytaniu książki o samodzielnym zasypianiu dzieci.

Dziewczyny jak chcecie to Wam ją prześlę mailem, bo mam ją na skrzynce. Tylko dajcie mi Wasze maile, na nk najlepiej 😉

Andzia mi dzisiaj zaczęła raczkować. Parę kroków potrafi zrobić, ale jak chce się szybciej przemieścić to bach na brzuch i pełza z mega prędkością 😁

Karola a żaden 'państwowy' nie ma dyżuru?

Karola83, masakra!!! To moja teściowa kupuje za duże i mówi że mogę teraz rękawy czy nogawki podwijać, żeby Ania dłużej dane ubranko nosiła 😁 Albo raz jej pokazałam sukienkę z lumpka którą kupiłam, ale taką na 12-18 miesięcy, to mi mówiła żebym ją podszyła i już teraz małej zakładała 🤪 Kiedyś się może tak robiło, jak było mało tych ubranek, ale teraz nie ma takiej potrzeby 🙂 🙃 🙃

Asiu, pewnie, szukajcie czegoś. Zawsze lepiej jak się jest samemu. Nikt się nie wtrąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki!

Toju ja chetnie skorzystam z Twojej propozycji odnośnie tej ksiązki o zasypaianiu 😉
chociaż moja Łucja od zawsze praktycznie sama zasypia bez kołysania itp. tylko czasem musze przy niej siedzieć 🥴
Aśka to moja kuzynka ze strony taty 🙂

Lece bo akurat mała wstała 😜

Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj Karolka nawet nie wiesz jak się cieszę z tego wyjazdu, bo w domu to oszaleć idzie 😞
ja bym dała sobię spokój z tym przedszkolem skoro i tak miesiąc mu wypadnie, jeszcze sie nachodzi 😉

a ja mam nareszcie chwilkę dla siebie i naszła mnie ochota na zimne piwko 😁
pamietam jak z brzuchem chdziłam a tu tak goraco było ciągle wszyscy pili zimne piwo a ja nie mogłam i tak jak nigdy nei lubiałam to wtedy wytrąbiłabym w try miga 😁 😉

idę pobuszować na necie 😁

dobranoc słoneczka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zazdroszczę wam wolnego czasu ja niemam na nic teraz czasu teraz mam codziennie jazdy bo 12 lipca egzamin to albo sie ucze albo przy dziecku tu obiad bo maz jest niewiem czy zalicze te tesy bo juz mi sie wszystko myli jestem przemeczona tym wszystkim i wogóle zaczynam wysiadać. dobra uciekam spac.dobranoc.pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak Toju dostałam, dziękuje serdecznie 😘- przeczytam sobie wieczorem w chwili wolnej

To prawda malusi świat jest 😁

my rozglądamy się za mieszkaniem i znalazłam bardzo fajne w przyjemnej dzielnicy i nawet nie drogie 2 pokojowe ale dość przestronne wieć jak dla nas ok. tylko, że kuchni nie ma zrobionej a na to kredytu nie dostaniemy więc zaczynamy oszczędzać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola83 napisał(a):
dziewczęta a pozwalacie pluskać się maluchom w basenikach?
bo taki gorąc, że zastanawiam się czy jej nie wystawić na balkonie bo mamy osłonięty więc jej by nie zawiało ale mimo wszytsko boję się trochę czy nie za mała jest jeszcze..


Karolcia ja małą wkładam do basenu z zagrzaną wodą i nicjej nie jest 🙂 tym bardziej na osłoniętym balkonie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂
u nas z małą cossie dzieje 😞 popołudniemzrobiła3 kupki ze sluzem,zielone i ziarniste,do tego ostatnia była z żyłkami krwi 😞
T właśnie pojechał po Smecte, a ja młodą pilnuję czy oby jeszcze nie robi 😞
mam nadzieje, że wizyta na "ostrym" nie będzie konieczna 😞

miłego weekendu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my dzis oczywiscie działkowo wypoczywamy 🙂
popołudniu jedziemy do cioci ze strony T, bo wróciła z Bułgarii i poprzywoziła prezenty dla najmłodszych 🙂 ztego co wiem, bedzie całe kuzynostwo 🙂
a ze spraw biezących, ja kawulca spijam, pralka sie pierze ....codzienność 🙂
acha macie pozdrowienia od Moni 🙂 wypoczywaja, sa mocno opaleni, nie mają czasu na zwiedzanie, tylko wciąz na plaży się wylegują 🙂 😘 😘 😘dla Was 🙂

a teraz news 🤪 🤪 🤪
Natalka wczoraj puściła sie trzy razy od schodów, zrobiła kilka kroków i z mieka amortyzacja pampka legła na dupsko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...