Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hello!

Toju i słusznie, w końcu wakacje są więc należy Ci się odpoczynek 😉

Mimi może jednak skontroluj ten katarek jak sie nadal utrzymuje a weekend jest 🤨

Ja dziś idę kontrolnie z mała bo marudna okrutnie niby zęby ale róznie to bywa, póki co dziecko nadal śpi!!!! 🤪 w szoku jestem, że tak długo bo wczoraj poszła spac o normalnej porze ale skoro tak jej się przysnęło to chyba odpadnie za to drzemka po śniadaniu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
NA LEPSZY HUMOREK 😁 😁 😁 😁 🙂milimetry-budzą popłoch ,panikę i oniemniemie jak wpatrujesz się w wynik testu,bo na zdjęciu niewiele widac...
centymetry-budzą zaś radośc, lawine gratulacji i ciekawośc chlopiec czy dziewczynka? bo na zdjęciu niewiele widac...
Chyba dopiero płacz dziecka jak juz przyjdzie na swiat zmienia zycie i budzi najprawdziwszą z miłosci-Matki do Dziecka...czysta , niezobowiązująca ,nie oczekująca niczego w zamian... Kocha się za to ze masz dla kogo zyc...
...ze zycie ma sens...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka żebys wiedziała!!!
Ja dzis Łucyje dziadkom sprzedaję na popołudnie na działkę (na życzenie mojej mamy) i niby powinnam się cieszyć, że bedę miała trochę "wolnego" ale mi się łzy w oku kręcą, że bez neij mam popołudnie spędzić 😞 taka rozdarta jestem 🥴

Wczoraj byłam kontrolnie z mała u pediatry i wszytko jest ok, także marudna jest przez zęby

zbieram się nad jeziorko 😁

Buziam 😘 miłego weekendu kofane laseczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam moje wrześniowe Słoneczka!!! Wreszcie chwila odsapnięcia, mężuś wybył na kosza, dziecię śpi, a ja miałam się drzemnąć, ale jakoś tak zaczęłam o Was myśleć, więc jestem. Czas zapiernicza jak szalony, Kubala zmienia się z dnia na dzień, zaczyna mówić nowe słówka 🤪 Jeszcze parę dni temu tylko mama, tata, baba, a dziś już lampa, kwiatek, piesek. Ciągle jestem pod wielkim wrażeniem jak szybko się uczy... Mamunia dalej na pierwszym miejscu, ale jak mnie nie widzi, to jakoś daje radę. Szczególnie jak zostaje u moich rodziców, bo tamtego domu tak nie kojarzy ze mną, ma inne atrakcje, których nie ma na codzień. A u nas po jakimś czasie zaczyna nas szukać, więc gdy chcemy coś szybko załatwić, najczęściej zostawiamy go śpiącego. Domek się ( i nas) wykańcza, ale jeszcze dłuuuga droga przed nami. Z urodzin Kubusia w jego własnym domku nici 😞

Kurczę, słabo się orientuję co u Was, tyle co czasem na gg, z niektórymi popisałam. Może chociaż coś w skrócie opowiecie, a wieczorkiem postaram się usiąść i poczytać
😉 No i może już wreszcie zacznę częściej zaglądać 😉

Zmykam się orzeźwić prysznicem, bo już nie daję rady 🙃

Buziolki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu ja dziękuje za ofertę, bo mam dla Łucyji najzwyklejszy nocnik za 8,20zł i sprawdza się w 100% 😜

Nad jeziorem było nawet fajnie (oczywiście do czasu dzięki A.-szkoda gadać i jak nigdy mamy ciche dni, dziś pierwszy 😜)tylko i tak cały czas myślałam o małej a ona ja mnie zobaczyła to miała gdzieś 😞 nawet do mnie przyjść nie chciała - chyba już mnie nie kocha 😞 😞 😞
Jutro chyba sie z niąwybiorę na działeczkę do rodziców bo dzis świetnie się tam bawiła, spędziła całe popołudnie na dworze więc zadowolona.

Ja oddałam wózek do reklamacji i teraz będę czekac od 14-30dni 😠
musiałm wyciągnąć stary (dobrze, że go jeszcze mamy 😉 )

Inuś fajnie, że zajrzałaś, Kubula spryciarz mądrutki szybko łapie wszytsko
Normalnie Mały Geniusz 🤪!!!!!
moja Łucyja nawet jeszcze "mama" nie mówi 😞 tylko tata, baba itp. za to ładnie na nocniczek kupalki robi i nawet czasem siuku 😉

idę spać, bo zmęczona jestem

DOBRANOC 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki!!!
U nas dzisiaj kolejny dzień tropików, jak dobrze pojdzie, to wybierzemy się nad zalew poopalać trochę 😎 😜 Szymek zaczyna sobie chodzić koło łóżka, ławy i innych mebli 😆 😆 Tak słodko to wygląda, ze mogłabym patrzec na niego tak całymi dniami 🙃 🙃
Inuś, super ze do nas zajrzałaś 😉Pamiętamy o Tobie cały czas 😆 I gratulacje dla Kubusia, on na prawde jest niebywale inteligentny, skoro już tyle się nauczył mówić 🤪 😆
Karola83, fajne ze wypad nad wode się udał, a co do facetów to już brak mi słów, oni na prawde czasami się zachowują jakby byli z innej planety 🤢
Asiu, my nocniczka na razie nie używamy 🙂
zmykam obiadek szykowac, buśki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja z Łucyją jadę na dziełeczkę dupki w basenie moczyć 😁 A. ma wolne od nas tak jak sobie chciał i oczywiście od rana łaził za mna w końcu chyba zrozumiał, że nie mam ochoty z nim spędzać dnia 😜
ciągle gada, ze on lubi jeździć wszędzie z nami ale jak mamy gdzioeś jechać to obdzwania wszytskich kolegów i późneij nas zostawia i idzie do nich 😠 więc mu powiedziałam, że niech spędza czas ze swoją rodziną a nie z nami 😜
sorrki musiałam się wyzalić bo już nei mam sił do niego, dziś też nie mam ochoty się odzywać do niego.

pogoda nieziemska 36stopni 🤪 Łucyji dokupiłam majteczek i śmiga bez pieluchy, jak zasika to płuczę i w mig wysycha a dupka się przynajmniej wietrzy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale uzębione już te Wasze dzieciaki 🙂

Inko super że zajrzałaś 🙂 Kubuś zadziwia swoimi umiejętnościami 🙂 Życzę Wam żeby udało Wam się wprowadzić do domku jak najszybciej 🙂

Mimi brawa dla Szymcia! To niesamowite jak dzieci uczą się nowych rzeczy, nie można wtedy się na nie napatrzeć 🙂

Karola83 kurde, szkoda że taką mieliście sknoconą niedzielę 😞

my się chowaliśmy dzisiaj w domku... Mamy chłodno więc dopiero wieczorem wyszliśmy na spacer i do Kościoła. Ania i tak źle znosi takie upały, więc jej nie męczyłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Karola ja tak samo robie, małą wietrze kiedy sięda, pupinka od pampków odpoczywa. Dziś T zrobiła dwa razy kupacza 🤪w opalaczach i musiałsobie tatuś radzić 🤪
hehe śmiać mi się chce z A. przychodzi trwoga do Boga i za dupskiem lata Ci...weż go na przetrzymanie to może rozumu do głowy dostanie 😁/mam nadzieje, że niegniewasz się za moje słowa/ ☺️
Mimi u nas też żar tropików 😆 😆fajnie bo ciepło,ale chociaż w nocy by mogła jakaś burza wystąpić dla ochłody 🙂moja N też jak Szymcio wszystko oglada z pozycji stojącej...niewinnie dyskretnie...
najbardziej jest śmiesznie jak po trawie zapierdziela na golaska 😁 😁 😁
u nas 7ząb w natarciu...jestem w szoku jak szybko one wychodzą u B pierwsze zęby widziałam po roku 😮
my dziś cały dzień wiadomo gdzie byliśmy, z tym że w basenie cały czas bo nie dało rady usiedzieć bez zamaczania 😆
Inuś pozdrawiamy i pamietamy oczywiścieo Tobie 😘
zmykam bo jeszcze zupe na jutro gotujei spać trzeba iść...
miłego tygodnia...bonie wiem kiedy zajrze ...mam nadgodziny...
pa pa całusów 102 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola ja mam się gniewać a w zyciu osobistym 😁 😁 😁
tym bardziej, że to cała prawda 😁 póki co jestem twarda, jak chciał tak ma 😜

u nas potówki na pleckach ale nei dziwota przy takich upałach 😞

istna hiszpania 🤪 gorac jak marzenie jak dla mnie ale maleństwa mega się męczą, szkoada mi Łucjandy mokra okropnie,
dziś po godz obudziła mi się i przez 1,5 szalała raczkując w końcu ją przebrałam z rampersa, w bodziaka pofikała trochę i połozyłam to usneła. chcialam ja na golaska położyc 😉

Karolka w pracy i to po godzinach w taki upał 🤢 fuuuuu
dzielna dziewczyna jestes, podziwiam normalnie

Mi Łucja rwie się na nogi, próbuje stawac ale nieutrzyma sie sama bo za słabę ma nózki jeszcze.
ale za to smiga na czworaczka a jak pisała Toja to bardzo dobre w rozwoju maluchów 😉

już drugi raz pisze posta bo tamten skasował się jakoś 🤨
dobra ide spać 😉

DOBRANOC 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babeczki!

Kubala też całymi dniami na golaska urzęduje, zaoszczędzimy na praniu ubranek i pieluchach 😁 😁 😁
W nocy też w samych majteczkach, już mu nawet bodziaka nie zakładam i całą nockę wentylator w ruchu, ale tak nastawiony, że do Kuby nie dochodzi, ciągle boję się o te jego uszka 😞 Cały czas go obserwuję i jak tylko się łapie albo pociera, to już jestem w stresie, że znów się zaczyna...

No i zapomniałam Wam powiedzieć, że dalej się boi nocnika, więc nie używamy, widocznie nie jest jeszcze gotowy 😉 Ale za to rwie się do chodzenia, z jeździkiem sam śmiga po domku, a po dworze za jedną rączkę. Czasem sam wstanie, bez podparcia i potrafi zrobić kroczek, ale szybko się reflektuje i na dupcię i na czworaka śmiga. Ale wreszcie można trochę odetchnąć od noszenia, a biegać to za nim mogę, nawet mi się przyda ;D A! Zapomniałam też wspomnieć, że wróciłam już do swojej wagi z przed ciąży, tylko skóra na brzuszku jeszcze troszkę luźna, ale nie jest tragicznie. Karola83, a jak efekty po Twoim vacu?

Karola83 my też ostatnio mieliśmy ciche dni, a raczej tak z pół dnia, ale też w końcu focha strzeliłam i jest poprawa 😉 Ale u nas to M. dużo pomaga przy Kubusiu, od samego początku, bardziej chodzi o mieszkanie z teściami. Zwykle tylko z tego powodu są nieporozumienia...

Kar_ola podziwiam, nadgodziny w taki upał... Szacuneczek 😉

No, koniec byczenia, buźki laseczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki!!!!
My własnie wróciliśmy nie dawno z nad zalewu, troszke się poopalałam , mały pochasał po plazy i wszyscy są zadowoleni 😜 Teraz siedzimy w domu do samego wieczora, bo tropiki niesamowite 😲 😲
Ja też jak mnie mój T wkurzy, to strzelam focha, to najlepsza metoda, bo on wtedy zaczyna się podlizywać 😁 😁
U nas póki co potówek na razie nie widac 🙂
Zmykam, bo mały mi na kolanach siedzi i pisac nie daje 🤢
'miłego ponidzialku 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello!

Łucyja zaliczyła już pierwsza kapiel w baseniku na balkonie 😁 teraz po obiedzie spi - ufff 🙃

a dziś sama stanela w łóżeczku 🤪 już wcześniej jej się udawało stanąc ale nie w łóżeczku, rwie się niesamowicie na nogi ale jeszcze za słabe ma.
popołudnie najprawdopodobniej spędzimy u rodzinki, mają domek koło gorzowa, Łucyja się wyszaleje, popluska w baseniku i będzie git 😁
a co najważniejsze, że A. bedzie miał kolejne popołudnie wolne od nas 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny melduje się porażka globalna miałam dziś egzamin test zaliczony jazda nie najechałam na linie chciałabym jadzic autem wszysastko mi sie miesza zwłaszcza krecenie kierowinicą i te nerwy 🤨, a tak pozatym natalusi wyszła 4 -ka z góry i ma teraz dwa ząbki , tak sie was zapytałam bo widziałam ze na allegro kupuja te nocniki , a moja to sie boji nawet na tym siedzieć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny melduje się porażka globalna miałam dziś egzamin test zaliczony jazda nie najechałam na linie przy cofaniu na łuku chciałabym jadzic autem wszysastko mi sie miesza zwłaszcza krecenie kierowinicą i te nerwy, a tak pozatym natalusi wyszła 4 -ka z góry i ma teraz dwa ząbki , tak sie was zapytałam bo widziałam ze na allegro kupuja te nocniki , a moja to sie boji nawet na tym siedzieć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...