Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kurka dziewczyny buciorki dla Łucjandy 130zł 🤪 🤢 a nie sorrki przecena jest 104zł no ale może niesa piknę ale za to dobrze wyprofilowane, mięciutkie ze skórki dziś przymierzaliśmy jutro pojadę kupić, dziecko chce stapać a na chodnik jej nie postawię bez butów bądż w takicg szmaciankach bo stópki się pokrzywią. ale żeby było śmieszniej na jesień buty kosztują 99zł ! nie rozumiem tej polityki

kurka dziewczyny moja Łucyja to istna łobuziara 🤨 ciągnie dzieci za włosy i ubrania, ostatnio siłowała sie z 4latkiem o samochód 🤔
a wygląda jak dziecko co najmniej 15 m-czne i wcale drobniutka nie jest 🤢 boje się, że wielka wyrośnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej kobietki!!!!
My tez poki co na bosaczka pomykamy, nawet na dworze 😁 😁 Jak już mały zacznie chodzić, to wtedy coś wybierzemy 🙂
Karola83, masz racje ceny bucików dla dzieci powalają z nóg normalnie 🤪 🤢
Ja zaraz zmykam po sklepach pobuszowac póki mały spi i jeszcze nie jest zbyt gorąco 😆
Miłego weekendu laski 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka!

Kaolka to moja córa waży 10,5kg 🤔
póki co tez jeździmy na bosaka a jak jestesmy gdzies na placu zabwa to ją stawiam na piasku.
mam dylemat z tymi bucikami, chyba się wstrzymam i kupie jej już na jesień za jakiś miesiąc,
w sumie babeczka ze sklepu mówiła, ze jak kupię teraz sandałki to moge je później jako kacpiuszki do domu używać. Tylko nei widzi mi się co miesiąc na buty dla małej wydawać po 100zł 🤢
ale sknera jestem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie z rana mega burza przeszła, dzięki czemu troszkę się ochłodziło ale w mieszkaniu nadl duchota. dziś idziemy oglądać kolejne mieszkanie niestety na osiedlu, na którym teraz mieszkamy ale dość duże i cena też kusi - zobaczymy 😉

miłej soboty 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobitki!

U nas burzysko właśnie się rozkręca 😉 Może troszkę powietrze orzeźwi, podobno jutro ma być u nas 22st., więc trochę odetchniemy przed kolejnymi upałami. Oby...

Karola83, z tymi bucikami to niestety tak jest, te dobre wcale nie są tanie, a przecież na zdrowiu nie możemy oszczędzać 😉 Ostatnio założyłam Kubali te buciki, co kupiliśmy ok 1,5-2 mies. temu i już cisną, a kosztowały w promocji w Bartku 109. Kupiliśmy więc parę dni temu sandałki (rozm. 20!) i daliśmy 139 zł!!! Ale te akurat koniecznie chciała zprezentować prawnuczkowi moja babcia, więc jesteśmy do przodu 😜 No, ale masakra z tymi bucikami.

Miłego weekendu babeczki!
Karolinko, trzymam kciuki, za mieszkanko 🙂 Wyprowadzajcie się szybko. Ja gdyby nie dom, nie chciałabym tak mieszkać ani jednego dnia. Ale wiem, że byłoby nierozsądnie wydawać kasę na wynajem i jednoczesnie próbować oszczędzać, żeby było na budowę. Za mieszkanie u teściów nie płacimy, tylko czasem jakieś większe zakupy zrobimy typu chemia itp., więc sporo możemy odłożyć na dom... I tylko to mnie jeszcze tu trzyma 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny mieszkanie suuuper!!! 🤪 mało tego oni chcą się budowac i praktycznie wszystko zostawiają, jedynie zabiora pralkę ale mój tata zadeklarował się, że nam kupi jakby co. Na dobra sprawę na początek wystarczy odswieżyć ściany i możemy mieszkać 🤪 😁
jedyny minus to taki, ze to wierzowiec i moja mama bedzie miala do nas jakies 5 min drogi 🤢 z jednej str fajnie (zawsze można Łucyje podzucić 😉 ) no lae dla dobra ogółu lepiej żeby za często nei wpadała bo przeciez po to się wyprowadzamy żeby odetchnąć.
od poniedziałku zaczynamy załatwiać formalności 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Inuś Łucja też dostała na sandałki od dziadka 100zł 😉
co do mieszkania to obecnie moim rodzicom płacimy połowę czynszu i jakies drobiazki za prąd (jedzenie iproszki itp kupujemy oddzielnie żeby nie było)

dziś byliśmy u kuzynki A. na wsi, istna sielanka, Łucjadna zapierdzielała na czworaka po trawie i zadowolona była nieziemsko 😁

zmykam nynkać.
Dobranoc kofane moje 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola ale fajnie, że wm się udało z tym mieszkaniem. Zobaczysz, ze odetchniesz 🙂
U nas od wczoraj burze i wyładowania -mega pioruny. Naewt sie cieszę bo siedzimy w domu, a ja mogę troszke ogarnąć mieszkanie.
Nataśce potówki/alergia blednie. Zauażyłam, że po kapieli w kali i obsypywaniu pudrem podraznionych miejsc wszystko sie wysusza ładnie. Małą cały czas mam w tetrach, nawet jest bardziej spokojniejsza niz w tyh pampersowych zaparzaczach.
Laski jak macie znajomych co mają córeczke w wieku 4-5 miesiecy zapytajcie sie czy nie chcieliby skoczka odkupić?? kurcze mam problem aby go teraz sprzedać 🤨
co do bucików, ja dopiero zakupie coś na sezon jesienny 🙂
miłej niedzieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki!!!!
Karolka, super, że z mieszkaniem tak sie Wam udało 😜 Nareszcie będziesz panią na własnych włościach 😁 😁
Karola, to dobrze, że ta wysypka u Natki sie zmniejsza 🙂
U nas tez w nocy popadał deszcz, ale burzy nie było, teraz jest fajnie chłodno na dworze 😎
Zmykam obiadek szykować 🙂
Ps. Mój Szymek od kilku dni sam sobie trzyma butle i je mleko 🤪 🤪 Oczywiscie pod moim bacznym okiem 😎
Miłej niedzieli 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola - trzymam kciuki żeby to tylko potówki były 🙂

Karola83 - suuuper!!! Odległość moim zdaniem jest ok 😉 Mimi pewnie też tego samego zdania 😁 bo my obie daleko od domów 😁

Inko, moja Ania dzisiaj taka rączkowa była, co jej się praktycznie nie zdarza... Kubala Ci często na rękach przesiadywał???

ciekawe co u ACSB i Moni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia ale szkoda 😞napewno znajdziecie coś fajnego niebawem 🙂
Toju moja teżma takie dni, że z rąk by nie schodziła nam 🙂jednak teraz tylko brata widzi na horyzoncie i już jest przy nim 🙂nawet nie umiem wam opisać jak oni się bawią 🙂śmieją z współnych wygłupów 🙂od 2ni nawet zasypiają wspólnie wtuleni w siebie 🙂
Mimi Natalka od 3tyg sama butle z mlekiem trzyma, gdzy wypije wkłada do dziubka smoka i zasypia 🙂
a my Niedzielę spędziliśmy na mega porządkach w szafach i zabawkach 🙂normalnie przejaśniało i dużo miejsca wszędzie 🙂
pogoda nadal deszczowa, ale tomnie cieszy 🙂małej lżej sięśpi,choći tak starszne himery ma przy zasypianiu 🙃
spokojnej nocy mamuśki 🙂
ps. Toja chodzę i nucę piosenkę "Piękna mama" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej!

kurde żal mitego mieszkania bo było 3 pokojowe za smieszną sumę w dodatku z całym wyposażeniem i do tego zrobione naprawde ładnie no ale trudno nie ma co płakac szukamy dalej. pewnie w takim stanie nie znajdziemy juz 3 pok więc zostaniemy w wersji pierwotnej 2 pok (i tu mamy tez w miare fajne upatrzone)
wiem truje Wam o tych mieszkaniach ale już mi się nie chce szukać a czas nas goni bo niewiadomo jak u A. z jedną pracą będzie a póki co ma neizłą zdolność kredytową więc musimy coś kupić 😉

Karolka mam nadzieję, że u Natki lepiej i pewnie słusznie myślisz, że to potowki w taki gorąc, lekarzom najłatwiej na alergie wszytsko zwalić.
Fajnie, że tak rodzeństwo się rozumie oby tak dalej 😜

u nas wczoraj zimno było, trzeba było przepraszać kurtki a dziś znowu słoneczko i ciepełko choć upałów raczej nei będzie.
Mi Łucja też swiruje ostatnio przy zasypianiu, niby zmęczona ale zamiast spać to robi pożądkiw łóżeczku (czyli poduszka itp lata w powietrzu) płacze na sucho, a jak nie reaguje to się śmieje wszystko po to żeby ja wyciągnąć z łóżeczka ale ja jestem nieugięta i tym sposobem wczoraj ponag godz usypiała 🤢
ostatnio tez śpi na brzuchu, tylko niekiedy jakoś nie może się ułożyć i dupkę ma wypiętą 😁
ostatnio zaczeła mówić ne, ta, da i be, robi brawo (choc nieporadnie jeszcze)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola napewno znajdziecie coś fajnego 🙂
kurcze u młodej znów wysyp 😞ja już nie wiem co mam mysleć 😞
może to nowy płyn do płukania, nowa herbatka,nowa puszka mleka....itp gdybać możemy...a może warzywa...terazwszystko takie pryskane 😞 niby mamy sprawdzone...a jednak....jutro nzów pediatre odwiedze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola widac że to jednak nie potówki, skoro wysypało mała znowu 😞 może jakieś uczulenie tylko najgorsze, żenie wiadomo od czego 🤢
a próbowałaś natalkę w lekkim krochmalu wykąpać? 🤨 ponoć pomaga na takie wysypy

My byliśmy oglądać kolejne mieszkanie po remeoncie (fuszera na maxa i jest calusie do remontu) oczywiście moja mama wie wszytsko najlepiej i ma super rady 🤢 już powiedziałam A. że ma nic się nieodzywać na temat mieszkań 😜

zmykam szukać ofert na necie

Spokojnej nocki moje kofane 😘

ps. Łucyja zaczęła spać na brzuchu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My nadal poszukujmey mieszkania, dziś widzieliśmy kolejne - za duzo roboty przy nich ale jutro mamy ogladac moje 😉 trochę droższe ale za to praktycznie do wprowadzenia się od zaraz 🙂

Na Łucyje znalazłam sposób, bo aż rwie się na dwór ale w wózku za długo nei posiedziwięc chodzimy na plac zabaw (nówka sztuka ma jakieś 2 tyg) więc dziecko smiga tam na czworaka i jest przeszczęśliwe, wybawione więc bez trudu i zbędnych cyrków zasypia 😁

dziś odwiedziła nas z rana teściówa 🤢 bleee ale mamy przełom bo wcześniej zadzwoniła 🤪 byłsysmy na spacerze, a Łucyji trafiły się nawet 2 bodziaki z przeceny z tesco 😲 przeżyłam ponad godz jej marudzenia ( a to, ze upały a to tamto...) jakbym mało miała na głowie i obchodziło mnei co jej strzyka akurat a co boli. no wiem wredna jestem ale ona się nami nie interesuje więc co mnei obchodzą jej dolegliwości itp.
pojęczała i poszła, czyli lipiec mamy zaliczony nastęna wizyta w sierpniu chyba, ze we wrześniu na roczek (o ile pamięta kiedy się wnuczka ur 😜 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a skoro jesteśmy przy kąpielah itp.
to jak często myjecie włoski dzieciaczkom? bo ja w sumei codziennie wydaje mi się, że poci jej się głóka i może swędzieć przy takich upałach ale nei wiem czy dobrze robię 🤨

Ps. Inka znowu zaginęła i Monia tez sie coś nie odzywa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...