Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziewczyny wbiegłam na chwilkę, bo lecę młodemu kaszkę dać, bo juz zaczyna się dopominać 😉 Ale może chwilkę poczekać, bo muszę się pochwalić:

KUBUŚ CHODZI 🤪 🤪 🤪 Zaczął z godzinkę temu, w ogrodzie u siostry mojego M., na takiej małej rodzinnej imprezce i biegał po całym podwórku 🤪 🤪 🤪 Później postaram się wrzucić filmik, który nagralismy, ale pewnie dopiero jak Kubala uśnie 😉 Ale to super przeżycie! Aż jeszcze cała "chodzę" ze szczęścia 🙂

Buźki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Inka no jakie wieści! 😁 gratulacje dla naszego zdolniachy!!!

Dziewczyny, ja już wracam powoli do zdrowia, ale nie obyło się bez antybiotyku. Kaszlałam jak gruźlik 😞

Moja Ania od dwóch dni staje na nóżkach 😁 też mam się czym pochwalić 😉

Od poniedziałku do pracy, buuu...


Inka, co do szczepień, czytałam już mnóstwo na ten temat i jednak zdecydowałam się szczepić. Tej szczepionki 'odra, świnka, różyczka' w sumie bałam się najbardziej właśnie ze względu na te podejrzenia o autyzm. Ale ten niemiecki doktor, który rzekomo przeprowadził na niej badania, odwołał wszystko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ACSB racja nie daj się sprowokować, co Twój mąż może poradzić, że glizda pełznie za Wami. On wybrał Ciebie macie synia i planujecie kolejne - to najważniejsze. TY jesteś JEGO ŻONĄ a ona tylko była 😜

BRAWOOOOO dla Kubusia 🤪 😁
ależ mu spieszno do wszytskiego 😁

Toju zdrówka
i brawa dla Anulki 😁
szkoda, że musisz wracać do pracy 😞

my dziś mamy wychodne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Inuś gratulacje dla Kubusia, ależ z niego spryciarz niesamowity 🤪 😆 😆
Karola83, udanego wypadu Wam życzę 🙂
Toju, dużo zdrówka i gratulacje dla Aneczki 😜 😜
My z męzem dzisiaj szykujemy sobie romantyczny wieczorek przy winku 🙃 🙃
Kolorowych snów 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ACSB nie martw się, w końcu to Twój mąż i to ona powinna dostawać wścieklizny 😜 🙂 Ale sytuacja rzeczywiście wkurzająca, ja już bym pewnie stamtąd uciakała, bo straszny zazdrośnik jestem 😜

Karola83 udanej imprezki 🙂

Tojuś chorowiyko Ty nasza, najpierw brzunio, teraz gardełko... 😘 na wyzdrowienie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toju dobrze,że już lepiej się czujesz, tym bardziej, że już do pracy wracasz 🙂 a Anusia już była w żłobku czy idzie od poniedziałku?? ciekawe jak jej tam się spodoba ☺️
mój B wyjechałna 2 tygodnie...on cały podekscytowany ,a ja już tesknie,choć cięzko mi z dwójka nieraz 😮
Acsb ale małpa,że się wprowadziła do tego samegobloku...weż jaotruj czy co bo cały czas bedziesz się nerwować na niąi męża.... 😠
Karolka oby było piekne jak sobie urzadzisz i wszystko się ułozyło jak chcesz 🙂
buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wracam po długiej przerwie natali wyskoczyły naraz 4 ząbki na górze i teraz idzie druga dwójka na dole to razem 6 ma nadal karmie piersią ale daje jej wszystko co możliwe pozatym okres dostałam jak skonczyła równe 8 miesciecy ani niewiedziałam kiedy bółu niebyło bo tak zawsze to musiałam chodzic na zaczyk bo tak mnie bolał brzuch dziewczyny zarejestrowałam sie na facebooku ale nie dokonca wiem oco tam chodzi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Moniś, pewnie, że pamiętamy, co u Ciebie? Wpadnij na dłużej i poopowiadaj 😉
No i Asia wróciła 🙂 Jak za dawnych czasów, tylko czasu mniej na pogaduszki 😉
Kubala wczoraj po tylu wrażeniach padł jak mopsik, zanim dotarł do łóżeczka 😁 A dziś od rana nabiegał się po ogrodzie i znów już śpi 😉 Biega już coraz pewniej i mniej na dupce ląduje 😜

Zmykam na kawkę. Miłego dzionka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobiety!!!
Moni, no cos ty jakże mogłybyśmy o Tobie zapomnieć, my nie zapominamy o żadnej z naszych wrześnióweczek 😜 😜 🙃
Karola, ja małego zostawiłam w wesele na kilka godzin i za nim tęsknilam, wiec wyobrażam sobie jak Ty musisz tęsknić za swoim B 😞 Ale zobaczysz 2 tyg. minie jak palcem pstryknął 😜
Inka, ja zaraz sobie zobacze filmik, bo jeszcze nie widziałam ☺️
Toju, dużo sił na powrót do pracy i napisz nam jak Ani w żłobku jest 🙂
Zmykam, miłego weekendu laski 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inka906 napisał(a):
Kar_ola dopiero doczytałam, że bez męża jesteś. Dasz radę ogarnąć swoje towarzystwo, gorzej z rozłąką 😞 Ale dwa tyg. szybko zleci 😉

Inuś bez synka Bartka...a męża mam tylko na noc przez najbliższe 2 miesiące 😞
wymiękam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczęta!

wczoraj było tak se, więc szybko byliśmyw domku 😉

za to dziś impreza konkret 😁 Woodstock 😁 kręciłam trochę nosem bo mi sie zbytnio nie chciało jechać ale co tam pojechałam i był rewelacyjnie 🤪 (to mój pierwszy i Łucyjki też). Teraz żałuję, że wcześniej nie jeździłam 😞
Karolka kurka gdybym wiedziała, że mozesz przyjechać ☺️
ale jutro tez prawdopodobnie pojedzimy więc... nic straconego 😁 pakuj się i imprezujemy razem 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola83 napisał(a):
hej dziewczęta!

wczoraj było tak se, więc szybko byliśmyw domku 😉

za to dziś impreza konkret 😁 Woodstock 😁 kręciłam trochę nosem bo mi sie zbytnio nie chciało jechać ale co tam pojechałam i był rewelacyjnie 🤪 (to mój pierwszy i Łucyjki też). Teraz żałuję, że wcześniej nie jeździłam 😞
Karolka kurka gdybym wiedziała, że mozesz przyjechać ☺️
ale jutro tez prawdopodobnie pojedzimy więc... nic straconego 😁 pakuj się i imprezujemy razem 🙃

za póżno...ale wielka szkoda...że się nie zgadałyśmy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał(a):
Karola83 napisał(a):
hej dziewczęta!

wczoraj było tak se, więc szybko byliśmyw domku 😉

za to dziś impreza konkret 😁 Woodstock 😁 kręciłam trochę nosem bo mi sie zbytnio nie chciało jechać ale co tam pojechałam i był rewelacyjnie 🤪 (to mój pierwszy i Łucyjki też). Teraz żałuję, że wcześniej nie jeździłam 😞
Karolka kurka gdybym wiedziała, że mozesz przyjechać ☺️
ale jutro tez prawdopodobnie pojedzimy więc... nic straconego 😁 pakuj się i imprezujemy razem 🙃

za póżno...ale wielka szkoda...że się nie zgadałyśmy...


a wiesz, że chciałam napomknąć, że jedziemy bo pamiętam, że w tamtym roku jak A. jechał to twój mąż tez chciał ale przecież byłaś w zaawansowanej ciąży i Cie nie mógł zostawić.
Kurka no szkoda ale jakby co to za rok rteż jade 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola83 napisał(a):
Kar_ola napisał(a):
Karola83 napisał(a):
hej dziewczęta!

wczoraj było tak se, więc szybko byliśmyw domku 😉

za to dziś impreza konkret 😁 Woodstock 😁 kręciłam trochę nosem bo mi sie zbytnio nie chciało jechać ale co tam pojechałam i był rewelacyjnie 🤪 (to mój pierwszy i Łucyjki też). Teraz żałuję, że wcześniej nie jeździłam 😞
Karolka kurka gdybym wiedziała, że mozesz przyjechać ☺️
ale jutro tez prawdopodobnie pojedzimy więc... nic straconego 😁 pakuj się i imprezujemy razem 🙃

za póżno...ale wielka szkoda...że się nie zgadałyśmy...


a wiesz, że chciałam napomknąć, że jedziemy bo pamiętam, że w tamtym roku jak A. jechał to twój mąż tez chciał ale przecież byłaś w zaawansowanej ciąży i Cie nie mógł zostawić.
Kurka no szkoda ale jakby co to za rok rteż jade 😁

ok, to ja postaram się też być...a z drugiej strony wprosze się na nocleg:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał(a):
Karola83 napisał(a):
Kar_ola napisał(a):
Karola83 napisał(a):
hej dziewczęta!

wczoraj było tak se, więc szybko byliśmyw domku 😉

za to dziś impreza konkret 😁 Woodstock 😁 kręciłam trochę nosem bo mi sie zbytnio nie chciało jechać ale co tam pojechałam i był rewelacyjnie 🤪 (to mój pierwszy i Łucyjki też). Teraz żałuję, że wcześniej nie jeździłam 😞
Karolka kurka gdybym wiedziała, że mozesz przyjechać ☺️
ale jutro tez prawdopodobnie pojedzimy więc... nic straconego 😁 pakuj się i imprezujemy razem 🙃

za póżno...ale wielka szkoda...że się nie zgadałyśmy...


a wiesz, że chciałam napomknąć, że jedziemy bo pamiętam, że w tamtym roku jak A. jechał to twój mąż tez chciał ale przecież byłaś w zaawansowanej ciąży i Cie nie mógł zostawić.
Kurka no szkoda ale jakby co to za rok rteż jade 😁

ok, to ja postaram się też być...a z drugiej strony wprosze się na nocleg:P


no ba inaczej nie może być 😉
mam nadzieję, że już będę na swoim 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał(a):
inka906 napisał(a):
Kar_ola dopiero doczytałam, że bez męża jesteś. Dasz radę ogarnąć swoje towarzystwo, gorzej z rozłąką 😞 Ale dwa tyg. szybko zleci 😉

Inuś bez synka Bartka...a męża mam tylko na noc przez najbliższe 2 miesiące 😞
wymiękam...


☺️ No to tak właśnie doczytałam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola83 pięknie się prezentujecie na tym Woodstocku 😘 A filmik wyrzuciłam, bo chciałam wrzucić dłuższy z kamerki, bo tamten krótki był, na gorąco komórą uchwycony 😉 A że nagrywane było siostry kamerą, musimy poczekać aż nam zgra, a jak narazie wyjechała na weekend...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...