Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gratulacje dla naszych 4miesiecznych bobo!!!

moj wlasnie tak sie zakupal,ze znow kapiel...dobrze,ze mam odplamiacz,bo ciuchy sie nie dopieraja bez niego 🤢 i przez to poleciala aukcja z ciuchem na chrzest...
bedzie nastepna 😉

Bagirko to sie nastraszylas niczym nasza Gos na spacerze pewnego pieknego razu!

bobodent poszedl na dziaselka..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO KURCZĘ ZAWSZE JAK ODRAZU ZAPLAMI TO MAM LENIA ☺️ I ZAUWAŻYŁAM,ŻE NIEKTÓRYCH BODÓW NIE MIAŁA NA SOBIE PODCZAS KARMIENIE,ALW WIDOCZNIE JAK UPAPRANY ŚLINIAK WRZUCIŁAM DO KOSZA TO SIĘ GDZIEŚ DOTKNĘŁO Z NIMI I SIĘ UBRUDZIŁY 😞I TAK ZAWSZE STARAM SIĘ JĄ ROZBIERAĆ DO MINIMIUM DO KARMIENIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niebo napisał:
puscilam malemu polski hip hop i slucha 🙂

wlasnie, mam jeszcze do zrobienia odcisk...ups zapomnalam o nim!

Hehe a mój uspokaja się jak słyszy Enrique Iglesiasa 😁 Jestem ciekawa skad to zamiłowanie bo ja raczej w mocnej muzyce gustuję chociaż dobra taneczną tez nie pogardzę.
Ramka z odlewem to rewelacyjny pomysł, na pewno kupię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OGOLEM TO CALY ODLEW REKI BEDZIMY ROBIC I DLA RODZICOW CHRESTNYCH I DZIADKOW NA CHRZCIE JAKO UPOMINECZEK WRECZYMY COS NAPRAWDE FAJNEGO:p:p:p:p

MOJ CALY DZIEN NIESTTY SLUCH WSZYSTKIEGO NAWET TATUSIA MOCNA MUZYKA MU NIE PRZESZKADZA....LUBI GITARKE JAK YL W BRZUSZKU RAB BRZEDOLIL KOLO MNIE A JA KOPNIACZKI CZULAM:p:p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja kiedys sluchalam paktofoniki 🙂 🤪
kalibra tez... poza tym nie pamietam jaki zespol nagral piosenke "Szmata" ale tekst byl niezly , w ogole fajnie nagrana piosenka! To byly czasy ... dawno dawno temu.
Pozniej mialam faze na techno, bo moj byly byl dj-em, a teraz juz stara dewotka jestem i zadowalam sie komercha radiowa :P

Wszystkiego naj dla Pudzianka. Moja shanti ma dzisiaj 3 miesiace 🙃 Juz duza dziewczynka.

bylysmy na spacerku, pozniej odwidza nas chrzestna i czas jakos leci.

Dzieki za odpowiedz o smokach, bo juz maialam wyrzuty sumienia ze moze zle robie... Najwazniejsze ze Mala jest zadowolona 😉

No i u nas jeszcze nie ma zabkowania. ale juz sie nastawiam psychicznie na marudzenie i placz. Na pewno lekko nie bedzie...
Tylko tak sie zastanawiam co gorsze... zobkowanie czy kolki, bo kolki byly okrutne!!! Iza K.K. Ty tez przechodzilas te straszne kolki, a teraz zabkowanie wiec napisz co gorsze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bagira jak Młody zaczął kaszleć to musisz iść z nim do lekarza! bo to zaraz na oskrzela idzie, a lekarz zawsze Ci coś przepisze żeby dziecko się nie męczyło
rety ale mam dzis porozrywany dzien :/
a Rozalka najbardziej lubi nagły atak spawacza - to jest dopiero harcore, bo ja to wszystkiego niemal słucham 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
TO W TAKIM RAZIE TAKŻE OGROMNE BUZIACZKI DLA SHANTAL 😘 😘 😘 😘 😘

MYŚLĘ,ŻE KOLKI GORSZE 😞

BHRKA HEHE TEŻ LUBIAŁAM NAGŁY ATKA SPAWACZA,A SZCZEGÓLNIĘ PIOSENKĘ CMENTARNA BRAMA 🙂

A TERAZ JESZCZE MI SIĘ PODOBA "KEN I BARBIE"FAJNY TEKS I MUZYKA W UCHO WPADA 🙂

JA TROSZKĘ Z NIUNIĄ POSPAŁAM:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc kochane!
Niebo nie mam pojecia co ci poradzic. Mojej Sofii wyszylo na twarzy pare takich plaskich czerwonych kropek, ale po kilku dniach same zeszly. Przeanalizuj jeszcze raz czy nie zjadlas czegos nowego, albo jakas nowa przyprawa...
Ja mialam noc super... tzn. jesli chodzi o Sofie, bo sama to z katarem i kaszlem sie meczylam. Ostatniego cyca dostala na spiocha o 22.30 i spala..... DO 7.30!!!! no wiec rewelacja. A potem to nawet sie ze mna zdrzemnela od 9.30-10.30. Teraz musze wybudzic ja z siesty popoludniowej i dac cyca.

Zosiu.Dostalam wiadomosc na nk.

Pozdrawiam kochane i ide karmic!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wiedźmy

ja dzisiaj padam na twarz

w robocie taki młym że nie wiem w co ręce włorzyć nie rozumiem jak tak nieodpowiedzialni ludzie podejmują pracę.. mój poprzednik narobił takiego gnoju że do wielkanocy się nie wygrzebie a dostałam czas do grudnia 🥴

niunia dzisiaj pierwszy raz u niani tzn u chrzestnej i podobno super było spała i jadła nawet na spacer nie poszła bo nie było kiedy jutro na 7 znów ją zaworzę

Anula dziękuję za płytki dzisiaj przyszły 😘
I widzę że znalazłaś na allegro czapkę tą co kupiłam małgosi razem z kozaczkami takimi samymi

Bichito do małej mam chrzestną małgosi 2 razy w tyg 2 razy w tyg ja mam wolne pracuję z domu a raz Radek ma wolne jaoś musieliśmy kombinować

Odcisk też musze zrobić ale nie mam czasu.

Mój dzisiaj ma oficjalne otwarcie nowej komendy i jeszcze do domu nie ściągnął a mówił że o 16 zjedzie... zjedzie ale chyba z przedawkowania:laugh:

A i jeszcze po pracy leciałam na szybko z dzieciakami zrobić sobie badania na zdolność do pracy myślałam że oszaleje ale wszytsko załatwione.

jak na razie z pracy nie mam czasu poklikać z wami bo nie mam jak dzisiaj nawet sniadania nie zjadłam.

Lecę przygotować wszystko na jutro.

Aha Gosiu znów coś kaski nazbierałaś bo ja niemam czasu na zaległości sorki 🥴 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ RADZIU,NASZ MOTORKU,ALE MASZ ZAPIERDZIEL WSPÓŁCZUJĘ CI 😞 ALE DASZ RADĘ,BO TY TWARDZIEL JESTEŚ!!!

A MY DZISIAJ ZASZALELIŚMY I KUPILIŚMY MAŁEJ KRZESEŁKO ☺️ TAKIE,ALE NA ŻYWO O NIEBO ŁADNIEJSZE I SIĘ WYŁAMAŁAM I KUPIŁAM POMARAŃCZ:P TROSZKĘ DROŻSZE NIŻ NA ALLEGRO,ALE DUPA,MAŁA SZCZĘŚLIWA W NIM SIEDZIAŁA I JADŁA,A TATUŚ TO CHYBA WSZYSTKO BY KUPIŁ DLA SWOJEJ KSIĘŻNICZKI,SKOMENTOWAŁ TYLKO TAK:"VANESSKA MOJA NAWIGACJA TU JEDZIE"BO MIAŁ SOBIE KUPIĆ:P


http://allegro.pl/item755983749_mzk_krzeselko_kwiatek_pomaranczowe_baby_ono.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...