Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

a włosy to wrecz przeciwnie slyszalam ze w ciazy sie wzmacniaja a po ciazy zaczynaja wypadac i u mnie wlasnie tak jest.przed ciaza wypadaly mi i to sporo a teraz prawie nic,tak sie mi wzmocnily. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anulab84 , z tymi włosami to u kobiet w ciazy bywa roznie, mi na poczatku troche wypadały (ale bez tragedii), wszystko sie zmieniło jak od 13 tyg zaczełam brac Feminatal N, az moja fryzjerka zwrociła uwage ze włosy mi sie zagesciły i wzmocniły no i szybciej odroscik sie pojawiał (taka widoczna poprawa nastapiła od 5 miesiaca ciazy).
Nawiazujac przy okazji do preparatow witaminowych, ktore nalezy stosowac od 13 tc, to polecam własnie Feminatal N, równiez z opinii znajomych "kangorow" słyszałam ze najlepiej jest znoszony przez ciezarne- zawiera optymalna dawke zelaza przez co nie powoduje mdłosci tak jak inne i jest dobrze znoszony przez nasze zołądki 🙂 poza tym zawiera np jod, ktorego nie ma we wielu innych tego typu lekach. Ja w 1 ciazy go stosowałam i nie miałam zadnych sensacji zoładkowych i teraz tez go nie bede zmieniac- polecam 🙂

buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A prosze bardzo Polecam się na przyszłość.. a

PS. Kochane które sa z Okolic Trójmiasta Badz chcialy by mieć odlew swoich brzuszków to Moja ciocia (młoda kobietka z 2 cudownych dzieci) jest ceramikiem i robi coś takiego mi bedzie robić w 5 miesiacu i na sam koniec przed porodem 😁 piekna sprawa mówie mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasenn88 , ja poza tym ze aktualnie mieszkam w Norwegii to generalnie jestem z Gdanska 🙂 i mam zamiar odwiedzic 3miasto w grudniu, wiec jestem zainteresowana takim brzuchatym odlewem. Prosze o info, ile to trwa, jaki koszt i czy wykonawca ogranicza sie do samego odlewu czy tez zdobi to jakos bajecznie? 🙂

ide chrapac 🙂
brzuchatych snów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
june28 hmm poprosze marzenke by mi dała zdjęcia pozatym jestem dziś u iej to dogadam sie z nia co i jak bo ona jest z wrzeszcza i oczywiście sa zdobione wypalane to jest ceramika wkońcu a w grudniu w manhatanie będzie też malować kobietyw ciąży .pozatym będzie okazja do spotkania. wiec potem prześle Ci wszystko na poczte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulabuśś ojj uśmiechaj się ...słuchaj to wiesz męża kopnąć w dupe ;p.. i przyjedzie z toba nad morze jodu powdychasz troche a OPOLE nie jest wcale dalek. 😁

GROSZKU Gratulacje.. Wygląda na to ,że jesteś najbardziej doświadczona i będziesz miała z nami przerąbane bo będze a Groszku to... a Groszku tamto zobaczysz hehehe wywiad śledczy czyli JA Cię dorwie i pozamiatane ... a pozatym ja ma na 16 Marca 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja 15 marca 🙂
dziewczyny, co się loguję, to kilka stron postów przybywa 🙂))
Aktywne jesteście jak smok 😁
Ja niestety w pracy jak znajdę chwilkę to wpadnę poczytać co tam u Was... a w domku to juz najczęściej nie mam kiedy włączyć kompa. Bo to zakupy, obiad, jakieś porzadki czy pranie czy prasowanie, znowu jedzenie, jakiś film i spanko 🙂 Bo rano znowu do pracy. Pisałyscie o witaminach. Mój lekarz powiedział,że poza kwasem foliowym nie mam nic brać... a wczoraj kumpela, która urodziła 3 miesiące temu powiedziała,że ona od początku brała kwas omega-3 itd. I zwątpiłam.
Moze jednak powinnam coś jeszcze poza kwasem foliowym łykać?
I oczywiście pozostała mi jeszcze godzina pracy, zjadłam już wszystko co miałam... i ogarnia mnie mega MEGA głód. Doprawdy nie wiem co się dzieje, ale jeść moge co 2 godzinki. Dziś mam w planach zrobienie pizzy... mniam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karka, do konca I trymestru nie mozna przyjmowac syntetycznych witamin poza kwasem foliowym. Ja dodatkowo łykam omega 3 bo w Norwegii to standard tak jak w Polsce k.foliowy. Co do stosowania preparatow witaminowych dla ciezarnych to mozna stosowac je dopiero po 13 tyg ciazy.

kasenn88, chetnie sie z Toba spotkam, a do wrzeszcza mam bliziutko 🙂

GROSZEK, tez mam termin na 17 marca 🙂))

pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jutro przesle ci foteczki brzuszka mojej kuzynki powiem Ci ,że bardzo fajny jest a ona wygladała w ciazy bardzo śmiesznie 🙂

no a ja we wrrzeszczu napewno bede , a normalnie to w Rumi mieszkam to jednak skm to jest ta godzina 🙂


jestem strasznie zmeczona i mdłości mi dziś dzały popalić 😞

Obyście Wy miały lepsze relacje z dzisiejszego dnia.

Buziaki:******
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Marcóweczki. Byłam dziś u lekarza, ale niestety była to wizyta bez usg 😞 Macica jednak powiększa się, ja tyję 😁 Dzidzia rośnie 🙂 1 września jestem umówiona na usg genetyczne i test Pappa + jakieś inne testy, o których nie miałam pojęcia. Nie orientujecie się jaki jest koszt tych badań. Mi lekarz wyliczył usg genetyczne + testy = 440zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiem o jakie testy chodzi one sa bardzo popularne na zachodzie. a co tyczy sie ke\wot to nie mam bladego pojecia bo u mnie babka się ich nie podejmuje. i ciesze się bo tak to bym może miała głupie myśli jak by było coś nie tak. a tak jak będzie to będzie 🙂 i będe szcześliwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karka ma racje. Chwila nieobecnosci i 10 stron zaleglosci 🙂

Ja mam badanie w 13 tyg ciazy (przeziernosc karku) czy to to samo? anulab84 daj znac jakie dokladnie badania zalezil ci lekarz. moze rzeczywiscie warto je zrobic? A moze lepiej nie panikowac? sama nie wiem co lepsze. Z drugiej strony jesli mozna wykryc cos co da sie wyleczyc - to jak najbardziej jestem za.

Wiecie co? Czasami mam takie dni ze w gole nie "czuje" ciazy. Zastanawaim sie czy ja JESZCZE w niej jestem 🙂 Chyba musze zobaczyc USG. Od tego momentu porzadnie zacznie rosnac mi brzuszek wiec chybe wtedy uwierze 🙂

Pytanie do dziewczyn ktore juz rodzily - na ile sugerowany termin porodu jest adekwatny do rzeczywistosci?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...