Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kinia ja to staram się o tym nie myślec, bo inaczej wpdam w panikę. Jak wziąc na ręce takie małe, trzeba uwazac na główkę i wogóle. A jak zrobię nie daj Bóg krzywdę!!! A jak będzie plakac a ja nie będę wiedziała dlaczego?
Tłumaczę sobie, że my kobiety przygotowujemy się do tej roli 9 miesięcy i instynkt mi pomoże. Mam tylko taką nadzieję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nie będzie tak źle nie bójcie się 😉 jak będziecie się bać to dziecko tez to wyczuje 😞 za dużo też nie ma co czytać jakiś mądrych porad bo zwariujecie przez to jak potem nie będzie wam szło książkowo 🤔 instynktownie będziecie wiedziały co jest najlepsze dla waszego maleństwa , a pomoc rodziny czasem jet dobra a czasem jest po prostu udręką bo wszyscy wiedzą nagle lepiej niż Ty 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie. Już dwa azy do Was pisałam i za każdym razem mi się zawieszała strona. Nie cierpię tego 😞
Ja też mam takie twardnienie brzucha i skurcze. Nie tylko wieczorem czy rano, tylko w ciągu całego dnia. Nie mam żadnych na to leków. Ponoć to normalne, tzw. skurcze przepowiadające. Mnie tylko martwi,że mój Mały chyba sobie w poprzek leży i ani mu w głowie ustawienie się właściwe do porodu. Brzuch mi sie rozciaga w poprzek. Kopniaki czuję wyraźne z lewej strony z boku brzucha. czasem nawet stópkę mogę chwycić, ale szybko chowa głęboko. Nad pępkiem tez mam uerzenia, ale to chyba od łokci, a z prawej mam kulę i to pewnie główka. Taka moja teoria :laugh:
Anitek, super,że wypuszczają Cię do domku, bo już się martwiłam,że skoro wysokie ciśnienie i białko w moczu to zatrucie ciążowe może byc. Ale widać taka Twa uroda 😉
Przed chwilą z kumpelą godzinę przez tel. rozmawiałam na temat wyprawki dla Małego. Jej synek ma już 6 mies.,wiec służy mi dobrą radą 😉 W przyszłym tyg.się spotykamy i dostanę od niej ciuszki 😆
ps. jak sądzicie czy lepiej kupić chusteczki Nivea czy Pampers sensitive jako uzupełnienie do pieluszek?
http://www.pampers.pl/pl_PL/proddetail/baby-products/pampers-sensitive/id/9/sectionid/0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola, święta racja. Ja na razie w ogóle o tym nie myślę. Czasem przeraża mnie myśl jak sobie poradze, ale ponoć najgorzej przezyc pierwsze 2 tygodnie. Potem już ponoć jest super. 🙂
Ja będę w domu sama z dzieckiem, mąż w pracy do wieczora. Rodzice i teściowie daleko... I co? Musze sobie dać rade jakoś sama. I spokojnie dam... Muszę... i Wy wszystkie również. To nasze dzieci i nasza w tym głowa, by sobie z nimi poradzić :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karka spokojnie Olafek tez sie tak przewraca ze brzuch mam kwadratowy i do tego kopniaki z bokow a Maly jest glowka w dol 🙂 chyba raczkami majsterkuje albo tak sie okreca ze nozkami sie rozpycha 🙂
nadal czekam na wyniki...juz by mogly byc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montusia tu jak hotel 😁 aby sniadanie to samo codziennie bo platki i tosty z dzemem a na obiad i kolacje mam do wyboru 1 z 3 dan 🙂
a do tego deser 😁 full wypas hehe :P
ale i tak mnie zwalilo z nog jak na kolacje przedwczoraj zamowilam sobie frytki bekon i kielbaski smazone i laska z pokoju to samo a ona urodzila w nocy dzidzie i tak sobie mysle ze jak one karmia ta piersia jak one takie cos jedza...ale jej Synus nie chcial pic wogole z cyca i karmi butelka :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja właśnie wróciłam z zakupów i w moich siatchach przewaga była wiecie czego? słodyczy! 😲 co ja robię 😮 i teraz nie wiem na co się zdecydować : michaszki,trufle,kukułki, herbatniki holenderskie w czekoladzie czy mleko w tubce :P co najpierw :P ja zwariowałam już całkiem czym ja karmię moje kochane dziecię ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to pewno dlatego nie chciał cyca 😉 a wczoraj przeczytałam w gazetce mam dziecko ,ze już nie ma potrzeby pielęgnacji kikuta pępuszka 70% spirytusem wystarczy tylko osuszać -ale wymyślają 🤔 ja będe robić stara sprawdzona metodą , szybciej odpadnie i mniej bakterii się tam zalegnie

monito musiałaś być nieźle głodna jak szłaś do sklepu :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moni ja bym wybrala michaszki i trufle 😁
Ola Maly wogole nie chcial pic z cyca...ona w sumie chciala karmic ale jak mozna karmic dziecko jedzac takie rzeczy 😲
co do pepowinki ja mam spirytus i tez zamierzam go uzywac...zakraplac dookola i mam nadzieje ze odpadnie kikutek szybko a tak poza tym to ja to sie bede bala tego dotknac :P ze moze krzywde zrobie albo cos...ech boje sie troszke tych pierwszych dni ale co zrobic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widzisz anitek co kraj to obyczaj -ze nie ma specjalnej diety nawet w szpitalu dla karmiącej to mnie dziwi.wiadomo ,ze tez nie ma co przesadzać i powoli wprowadzać rożne produkty do naszej diety ale zęby kiełbacha z frytkami w pierwszej dobie ? 😲

a ja wczoraj zapowiedziałam ze Piotrek obetnie pierwsze pazurki malej ,bo ja sie boje ze jej cale paluszki ciachnę 😉 ja tez będę używać spirytus - w ogóle cala kąpiel bedzie należeć do Piotra on ma większe ręce sprawniej ją chwyci i szybko umyje 🙂 Elizę tez kąpał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...