Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kurczę, pewnie nie macie takich problemów, ale mój synek jest duży i ma konkretne fałdki.
I jak było tak ciepło to już mu się zaczęły robić odparzenia pod paszkami. Do tego odkryłam też w zgięciach w kolankach już takie czerwone miejsca oraz nie uwierzycie - za uszkami, od samej góry 😞 Nie wiem czym to potraktować. Paszki robiłam zwykłą mąką ziemniaczaną i na drugi dzień już było ładnie podgojone, a w ciągu kilku wszystko zniknęło. Ale za uszkami i w kolankach smaruję drugi dzień sudocremem. No i zakładam czapeczkę na główkę, zeby nie przeniósł sudocremu sobie do oczek... ale cięzko jest Małemu, bo on nie cierpi czapek i ciągnie ją, szarpie... myślicie, ze lepiej zastosować zasypke z mąki ziemniaczanej? A moze macie inne sposoby?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Karka posypuj zasypką, Amelii robi się czerwone pod paszkami, więc codziennie jej zasypuje pudrem a resztę ciałka balsamuje 🙂
Anulabku widzę że Twoja siostra szalona jak i Ty heheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulabku współczuje.
A ja też mam problem, cały czas krwawię tzn dostałam drugi okres i zaczęłam opakowanie tabletek i parę dni później zaczęłam krwawić.
Poszłam do gina zrobiła mi usg i wyszło coś na jajniku.
Dziś do mnie zadzwoniła i kazała zrobić test ciążowy bo może zostały mi jakieś resztki poprzedniej ciąży, cokolwiek to znaczy oczywiście. No więc kupiłam test i jutro zrobię i zaczęłam się martwić co mi się tam zrobiło. Krwawienie mam cały czas oczywiście 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki cruella. Ani położna, ani pediatra nie kazały używać żadnych pudrów, conajwyzej mąkę...
No więc posypałam mąką paszki i pomogło. Ale z uszkiem chciałam mieć pewność, że pomoże stad ten sudocrem... Ale on jest trudny w zmywaniu i w ogóle jakoś go nie lubię...

Anulabku, trzymaj się bidulo. Co też z tymi cyckami się robi...

Oj, musze już chyba wyłączać kompa i zająć się Małym, bo już mu mata nie odpowiada.
Obejrzę Apetyt na życie i czas na kąpu kąpu 🙂

Miłego wieczoru i przespanych nocek 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka powodzenia u gina 😘

Cruella kurde nie za ciekawa sprawa, trzymam kciuki żeby było wszystko w porządku 😘

A ja miałam walkę z Synkiem, jakiś marudny się zrobił i musiałam mu śpiewać 😮 Mąż był najbardziej z tego zadowolony 😁 😁 Uwieeelbia jak śpiewam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszko zobaczymy jak będzie 🙂 Zauważyłam, że ja jej do niczego nie jestem potrzebna oprócz produkcji papu. Dziś jak ją zostawiłam z mamą to zjadła z butli mleczko i nawet nie zauważyła, że mnie nie ma 🙂

Karka ja do sosiku koperkowego dodaję kostki rosołowej. Powoli zaczynam dokładac coraz więcej produktów, bo mała ma skończone juz dwa miesiące. Np w sobotę zjadłam kalafiora i nic jej nie jest.

Karolina i Magdulka zapraszamy do naszej szkoły http://nasza-klasa.pl/school/196789/119

Anulka super waga Martynki, rosną maluchy jak na drożdżach. Moja Zuza np. tydzień temu nosiła body a dziś nie mogłam jej zapiąc 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😲 jestem pierwsza?
wczoraj mąż zabrał nas wieczorem na lody , a potem to juz nie miałam czasu tu zajrzeć 😞 Majka spokojnie zasnęła o20 po kapaniu i spała do 4.15 -rozpieszcza mnie to moje dziecko -ale jest super , i następna pobudka z wielką kupą o 6,30 😁 dostała cycka i zasnęła ponownie , a ja odciągam pokarm i nadrabiam zaległości na forum. 🙂
anula dobrze ze poradziłaś sie specjalisty-teraz juz będzie dobrze.
u cruelli tez jakieś problemy- na pewno wszystko będzie dobrze 🙂
wczoraj skusiłam sie na truskawki i na razie małej nic nie jest 😉
a dzisiaj moj mąż ma urodzinki musze jakiegoś małego torcika kupić 🙂 dobra znikam jeszcze na chwile do wyrka ,pa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc OLA 🙂 a ja druga wooww

co słychac u mnied obrze
musiałam wczoraj robic mózgo terapie teściowej bo przyjechała sie wyplakać da mnie.. i dzieki niej udało mi dokończyć gulasz

mały zasnoł wczoraj o 22.coś na jedzonko sie obudził o 4,50 i teraz o 7,20 i właśnie skończył jesc

tak wiec idziemy spać bo mnie łapie jakieś paskudztwo

buziaki na udany dzień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to sobie długo nie poleżałam 😉
kasenn to dobrze ze jest ok. już sie wczoraj zaczynałam martwić o ciebie ze sie nie pokazujesz i co sie dzieje? mam nadzieje ze sie dogadaliście z Krystianem i jest ok.
znikam bo odzywa sie mały głod łóżeczka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...