Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

ja niestety chyba Wam nie bede mogła towarzyszyć na babkowym zlocie, rano muszę jechać do miasta wiec nie zdążę upiec, ale na popołudniu będę gotowa hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
oj , szkoda wtedy że ciebie nie będzie 😞 właśnie poczytałam na forum naszej klasy że mam tu na wszystkie pokrzyczeć tzn. na te które sie nie dopisały do naszej marcowej klasy na NK. 😉

http://nasza-klasa.pl/school/196789/119 to link do klasy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przyjemnością dołączę do Was popołudniu 🙂
Jako największy autorytet musisz zaprowadzić tu porządek hihihi, mogę być Twoim generałem bo wiekiem jestem druga 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola ja też jestem strasznie dziś zmęczona nawet nie mam siły iść do kuchni żeby zobaczyć co mi tam mój mąż robi - a przecież robi to dla mnie ale i tak zawsze muszę swoje 3 grosze dorzucić ale normalnie nawet na to nie mam siły ;/

Ja też Nadi już nie czuje kopniaków tylko przesuwanie się całego brzuszka, albo jak ma czkawkę to wtedy czuje latanie 🙂 zauważyłam że jak jestem głodna to ona ma czkawkę :P

Nadal się nie odzywa Olamat co z nią i jej córeczką i tym torbielkiem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tez sie martwię olamat ze taka cisza 😞

montusia czkawkę tez czuję i takie uczucie jakby mi mrówki chodziły pod skóra jak Maja sie przesuwa , zazwyczaj siedzi z prawej strony ale się przemieszcza coś chwilą ,śmiesznie dupkę mi wypina pod piersią :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu już od jakiegoś czasu odczuwam tylko falowanie brzucha, ale za to przybiera takie kształty że szok hihihi.
Dziś np Andrzej łapał ją za nogę a ona mu ją przesuwała ale nie za daleko, wystawiała mu kolano tak że można było za nie chwycić 🙂
Faktycznie olamat nie dała znać, ma któraś numer do niej??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie kojarzę żeby któraś się z nią wymieniała nr. tel ale może ktoś ma ? kurcze mam nadzieję ze wszytko ok u nich.

mój brzuszek też przybiera rożne kształty -i śmiesznie to wygląda jak z jednej strony jest wypięty do góry :laugh: powstaje górka :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasenn ojj zaraz wróci Twój mężczyzna i będziecie razem 🙂 w trójkę

Dziewczyny moze zrobimy listę, kto ma do kogo nr telefonu żeby wszsycy wiedzieli z kim sie kontaktować 🙂

Ja mam nr telefonu do:

kinia_nh ---- montusia

wpisujcie sie dalej i bedzie lista 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorową porą 🙂 Ja mam nr do moni27, a Monia ma do mnie 🙂 Jeśli ktoś jeszcze chce się wymienić, to bardzo proszę 🙂
A mnie głowa zaczęła boleć już 2 godziny temu i tak mnie boli... 😞 Jutro wrzucę nową fotkę, obiecuję. Dziś już nie mam siły 😞
Dobranoc Mamusie :*
Olamat wszystkie się tu martwimy, odezwij się...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...