Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ide wyprasować poszewki jezeli po powrocie okaze sie że nikogo nie ma strzelam focha zamykam sie w sobie i nie powiem wam kiedy urodze..
June nie odp na esy
Kinia siedzi z mężem
Olamat napewno oglada filmy
Moni robi się na bóstwo
Mamuski to wiadomo wpychaja dzidzia cycka

a ja ide prasowac bo moj mąż nie potrafi ze mna rozmawiać jedyne co to wchodzi leci pytanie CO RODZISZ bo jak nie to ja pije .. i już mam dość tego

dobra może jutro ktoś sie odezwie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ale tylko na chwilkę, chciałam Wam pokazać mojego 4 tygodniowego skarba 🙂
Może to Wasze maluchy zmotywuje do wychodzenia 🙂

Mój skarb podczas kąpieli [img size=448]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/na_brzuszek-c527857125abaf7d6d238a071228be33.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!
U nas już sytuacja z karmieniem się unormowała- miałam nawał pokarmu i mała dlatego tak płakała przy cycu, bo nie umiała chwycić przez to brodawki. Położna powiedziała mi żebym przed karmieniem trochę ściągała i faktycznie pomogło. Teraz karmienie dla nas jest przyjemnością , a nie stresem. Także kamień spadł mi z serca!!!
Olivka, to nasz kochany aniołek! Jest grzeczniutka jak nie wiem. A jak śpi to mi jej brakuje i tak siedzę sobie nad nią i się wpatruję- moja laleczka kochana!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasenn Ty to wszystko wiesz 😁 Siedziałam z Mężem ale oprócz tego goniłam do kibelka i nawet wymiotowałam 😞 Ech na szczęście już mi lepiej, tylko Nikoś tak się pcha mi w krocze że mam wrażenie że za raz wyleci:P:P

Cruella śliczny ten Twój golasek 🙂:P

Dobranoc, kolorowych snów 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieńdoberek Dziewczęta :laugh:
Widzę, zę temat galopek od rana.
U mnie nic takiego nie zaobserwowano. Zaparć ciąg dalszy.
Poza tym innych objawów też brak.
Parę razy moze ukłuło mnie w kroczu, ale nic poza tym.
Zaraz dzwonię do fryzjerki i idę się pofarbowac i podciąć.
Jakoś muszę sobie nastrój poprawić, bo nie wpływa na mnie dobrze to siedzenie w domu i czekanie... czekanie tak naprawdę nie wiem na co, czego się spodziewać... ehhh, ciężkie to czekanie 😞

Jeszcze na pocztę skoczę kupić kartki świąteczne i sobie już powypisuję 😉 😉 Dopóki mam czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki 🙂

Widze ze tu terminy sie zblizaja i nic. A dzisiaj nawet pogoda ladna na rodzenie.

Kinia ja latalam do kibelka i wymiotowalam w dzien porodu. Takze kto wie?? moze to dzisiaj.

U mnie nocka tak na pol przespana. Maly jest grzeczny ale czesto sie budzil na cyca. Bylismy wczoraj w przychodni na kontroli zoltaczki bojak nas wypisywali ze szpitala to lekarka stwierdzila ze troche zolty jest, ale na szczescie to tylko delikatna zoltaczka fizjologiczna, raptem 6,8 a norma jest do 16. Wystarczy czesto przystawiac do cyca i powinna zniknac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...