Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cruella ja odrazu dostałam w zastzryku blokade do kolana - bo lekarz powiedział, że nie ma na co już czekac bo stan był poważny. Dostałam wielgachną igła w kolano jakiegos płynu i już - chociaz w dzien ktory to dostałam po południu myślałam ze umre z bólu aż mnei na wymiaty ciagneło i zasłabłam ale dałam rade teraz normalnie już chodze. Lekarz mówił ze moge tak zareagować, chciał mi dac leki przeciw bolowe ale nie mogła bym wtedy karmic cyckiem wiec odmowiłam.

Monisiaczek a szwy po cc to nie sciaga sie w 5 dobie po cc ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Olu wszystkiego najleprzego z okazji urodzinek duzo cierpliwosci i wytrwalosci w wychowywaniu majeczki zyczy Aśka i Oliwierek

Ale pogoda do du.. a musze do sklepu na zakupy isc. Tez sie ucze do egzaminu z historii i juz chwilowo mi sie mozg przegrzal.

ide sie ubrac i spadam na zakupy. Buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

Monisiaczek a szwy po cc to nie sciaga sie w 5 dobie po cc ?


to nie po cc tylko po naturalnym 😞
jak mnie zszywali to się pytałam ile szwów a ona że :tyle ile powinno być :/ nic nie mówiła że te ostatnie trzeba wyciągnąć :/ a położna mnie nie oglądała :/ ja sama się tym nie interesowałam bo myślałam że ich nie ma a tu od wczoraj mnie coś zaczęło kuć no i patrze a tu supełki :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka dziewczyny 🙂

Ale tu dawno mnie nie było 🙂 jakoś tak czas przy dziecku leci szybko że mało na cokolwiek innego

U nas z nowości to to że byłyśmy na badaniu bioderek i wszysstko w porząsiu i teraz się szczepienie zacznie 😲 aż się boję jak ona je zniesie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja miałam rozpuszczalne szwy i w srodku i na zewnatrz i nikt mi nie zdejmował bo po co i też dopiero pare dni temu się ostatnie rozpuściły i jest luz bluz teraz wiem że żyję i mogę wreszcie na tyłku swobodnie siedzieć 😜 a sex i te sprawy to dopiero po wizycie u lekarza czyli najwczesniej za 2tydnie aale będe mieć stresa!!

Anulabku to bardzo miłe że pomyślałaś o mnie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a czy wasze brzdące też tak na was wymuszają płaczem żebyście je nosiły na rękach? bo u nas to masakra!! 😉 ponoszę i jak położe na tapczanie czy w łóżeczku to zaraz płacz taki jakby nie wiadomo co jej się działo i dopiero przestaje albo jak ją płacz zmęczy albo jak ją wezmę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawowe- dla każdej która urodziła
samorządowe- niektóre gminy dają ( np Kraków, jeśli jesteś zameldowana w nim nie krócej niż 12 miesięcy)
socjalne- dla rodziny której dochód na jednego członka rodziny nie przekracza 504 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...