Skocz do zawartości
Moniś

czkawka | Forum o ciąży

Rekomendowane odpowiedzi

dziewczyny czy wy również czujecie jak dzidziuś ma czkawkę 😲

bo ja im wiecej jestem w ciąży tym bardziej czuję jak mojej córci się czka - świetne uczucie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Niom, moja kruszynka ma czkawke prawie non stop. Ja nawet nie wiedziałam ze to czkawka, ale sie dowiedziałam jak robili mi ktg w szpitalu. Az sie pzrestraszyłam ze to moze dzidzi zaszkodzic, bo cały czas prawie czka i czka. Biedaczek 🙂 Ale położne zapewniały ze nic sie nie dzieje i to normalne 🙂 A czy to fajne uczucie to nie wiem, bo ja to zaraz mysle jak temu malenstwu pomóc, i najczesciej ma pod wieczór, albow nocy, wtedy zawsze 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
moj synus tez ma czesto czkawke po kilka razy dziennie 🙂a czasami zaraz ja mam czkawke po nim hihi 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja wam powiem, ze u nas jest na odwrót to ja mam czkawke i to od poczatku ciąży jak tylko coś zjem od razu czkawka przychodzi 🤨 mam nadzieje, ze jak urodze to minie :p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No to jak synus ma czkawke w brzuchu Julcia, to zobaczysz jak bedzie czkal po urodzeniu, moja( miala czkawke w brzuchu czesto) ma czkawke po jedzeniu, i sie wscieka po 3 min...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
witajcie!moj synek ma tez pare razy dziennie czkawke i to zazwyczaj po tym jak cos zjem 🙂czasami mnie to drazni:P bo np chce zasnac a jemu sie ona wlacza i trwa to troche...a ostatnio na uczelni mial wyczucie w momencie w ktorym odpowiadałam na egzaminach hehe 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Moj Maluszek ma czkaweczki codziennie. Na poczatku nie wiedzialam co to jest bo mi podskakiwal troszke brzuszek hihi a teraz to juz dzienny rytual :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To tak jak u mnie,na poczatku nie wiedzialam co to,myslalam ze to ruchy malej ale potem dowiedzialam sie to czkawka,naprawde smieszne uczucie jak mi tak brzuszek skacze,hahaha:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ój syneczek też miewa czkawkę! I to kilka razy na dzień - ze 3-4 razy 🙂
Fajne uczucie, raz na przykład czuję bardziej z boku brzucha a raz gdzieś tam głęboko w kroku :laugh:
Nie wierzyłam jak mi koleżanki mówiły, że czuć jak dzidzi ma czkawkę. Ja po raz pierwszy poczułam chyba gdzieś koło 33 tc. Dziwiłam się wcześniej, że mój nie czka 😠 a to pewnie z tego powodu, że po prostu jeszcze tego nie czułam bo był za mały 🙃

[URL=http://www.tik-tak.pl]
  • Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Moja Malutka bardzo czesto miała czkawkę w brzusiu...czasami bardzo długo. I ma to do teraz czesto ją łapie czkawka...czasami trzyma nawet po poł godziny. Ale jak daje jej sienapic to przechodzi, tylko ze jak nie chce pic to tak ja meczy. Ale lekarz mi powiedział ze jej to nie przeszkadza tak jak dorosłym 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    a mój synuś miewa czkawkę gdy zjem coś słodkiego 🙂to wtedy tak zachłannie łyka te wody płodowe że mu się czka 🙂ale to przyjemne uczucie i doprowadza mnie do śmiechu 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ata38 też Cię to czeka!! wszystko przed Toba 🙂 a największą czkawkę ma po żelkach haribo 😁 ale bardzo rzadko je jem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wiem, że już niedługo, ale mi sie tak strasznie dłuży...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ata38 tez tak miałam na początku ,że się ruchów nie mogłam doczekac i takie tam a teraz na tym etapie to się nie mogę doczekać rozwiązania 🙂bo już bym chciała zobaczyć moje maleństwo w całej okazałości 🙂 choć za tydzień ide na usg 4D 😁 więc wstępnie sobie pooglądam co to za szkrab buszuje w moim brzuszku 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    To czekam na wieści jak Twoje Maleństwo
    Pozdrawiam 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    O! Jakoś w ogóle nie powiązałam czkawki maluszka z tym co zjem. Słodkie, tak? :P Choć jak pomyślę, to chyba mojemu Bejbikowi włącza się czkanie po każdym jedzonku, które mu podrzucę. 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A ja wczoraj po raz pierwszy poczułam czkawke mojego maleństwa. Na poczatku nie wiedzialam o co chodzi, co to za skurcze.O malo zawału nie dostałam. Częstotliwość mnie przeraziła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marta_Wrocław napisał:
    A ja wczoraj po raz pierwszy poczułam czkawke mojego maleństwa. Na poczatku nie wiedzialam o co chodzi, co to za skurcze.O malo zawału nie dostałam. Częstotliwość mnie przeraziła.

He, he, he, nie dziwię się - na początku też byłam zszokowana. 😮 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ja czkawke kiedys czulam ostatnio bylam podlaczona do okblowania hehe ktg i polozna stwierdzila "o czkawk ma" a ja nie ldczulam tego jako czkawki raczej jak zwykle ruchy w normalnej czestotliwosci heh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja odczuwam czkawke dziecka w brzuszku na początku myślałam że to jego serduszko ale lekarz wyjaśnił mi że to czkawka ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ja miałam okazję zobaczyć moją istotkę i jej czkawkę podczas badania USG, za każdym czknięciem tak fajnie skakała 😉 oczywiście nic nie czułam (bo nic jeszcze nie czuję), tyle że widziałam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czkawki dzidziusia w brzuchu nie czuję,jeszcze pewnie za wcześnie,bo dopiero od kilku dni czuję jego ruchy,ale sama mam czkawkę od początku ciąży zaraz jak coś zjem.Na początku jak dużo wymiotowałam to ta czkawka to był taki objaw,że dzidzi smakowało i nie będę wymiotować.Tak sobie to tłumaczyłam,ponieważ nie pojawienie się czkawki oznaczało za każdym razem wymioty...:-)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi