Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nikusia a tak sobie myslałam ze Ty w ogóle nie robisz make upa 😉 , że zadowolona jestes z tego ze młodo wygladasz! Bo to na prawde wielki dar od zycia długo młodo wyglądac. Mimo to nadal nie wyobrazam sobie ciebie w ostrym makijażu, wyobrazam sobie jakis lekki, zwiewny makijaż 🙂

Kasiulka to pewnie ulga po egzaminie 🙂

Pamii dobry argument na makijaż - spacer z pieskiem 🤪 Tylko ze ja wypuszczam psa na podwórko i tyle mnie widzą inni ludzie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
magditta nbaprawde figla mi dizaj sprawił i powiem ci znowu chce mi sie spac ale jade do chrzesniaka zawies mu gre na mikołaja spozniony prezet ale wczoraj nie mialm siły i mojemu tez sie nie chciało bo uklada teraz kostke wiec powiem wam ze sie na marznie

nikusia moje zycie sksualne tez jest tak bogate jak twoje w pierwszym trymestrze odpoczywalismy bo dwa lata regularalnie zawsze o tej samej porze zeby zrobic szkraba w drugim trymestrze bylo troche wiecej a teraz w trzecim to juz wogóle bo mojego M krepuje brzuszek a dokladnie to ze mały bardzo jest ruchchliwy i jak to on mowi boi sie zeby nie zrobic mu krzywdy a nastepny porod boimy sie zybym nie urodzila w grudniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Kasiulka, moje gratulacje 🙂
WielkaB, no to ładnie dziś pospałaś 😉
Co do seksu to już też nie pamiętam jak to jest 😉 I trymestr był dość intensywny 🙃 aż do dnia gdy nie zobaczyłam kropelek krwi po stosunku. Wtedy długo się bałam, jak już się przełamałam to w 6 miesiącu miałam rozwarcie, jak się pozamykało to i tak było rzadko bo się bałam. A ostatnio mąż też się wystraszył, że jego sperma może wywołać poród i tak jakoś zaprzestaliśmy w ogóle. No a od wczoraj wiem, że mam rozwarcie na 1cm więc dopiero po połogu wrócimy do tematu 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magditta a moje piersi nie są nabrzmiałe i ja ubolewam nad tym. Mam takie ogryzki 😞 🙃 Nie mam na nich rozstępów, chociaż niepowiedziane jest ze nie zrobia sie jak bede mieć pokarm. Za to uda to siedlisko rozstepów, choć nie wzrosła ich liczba od poprzedniej ciąży.

Nikusia
jak tylko cos zrobię to wstawie fotki, może jutro chociaz cykne zdj haftowanym Mikołajom, które dziergałam jakis czas temu 🙂

A o sexie kiedys pisałam, ale dziewczęta nic straconego, już niedługo i wszystko się zmieni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magditta ja też nie akceptuję swoich wielkich, wręcz ogromnych piersi. I mam kilka rozstępów ale na prawej piersi. Mojemu mężowi takie moje duże się podobają echh 🙂 No a co do sexu to zaprzestaliśmy po tym jak miałam akcje, że niby szyjka skrócona, szpital itd... On gotowy w każdym momencie, a ja jakoś tak się wzbraniam, że coś może się stać........... Głupia co? Za każdym razem jak idę do lekarza to zupełnie zapominam się zapytać czy nie ma przeciwskazań.
Za to martwię się, że po porodzie mąż mnie nie dotknie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magditta moje piersi są większe niż przed ciążą i to sporo 🙂 Andrzejowi to pasuje 😁 ale jak zaczęły się powiększać to zrobiły się rozstępy i niestety nie lubię tego widoku 😞

Co do spraw łóżkowych 🙂 od jakiegoś czasu już nic z tego,bo mam ten Pessar i boimy się zacząć 🥴 dopiero po porodzie jak już będę się dobrze czuła chcemy znów powrócić do tematu 🙂 tylko mam nadzieję,że nie obrzydzi się wyglądem mojego ciała po porodzie;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobitki co do seksu to jakoś to leci 🙂 nie narzekam... choć nie powiem bo ciężko już znaleźć dobrą pozycję 😉... i w ogóle większa jestem przez co się krępuję ... no ale takie uroki ciąży 🙂...

ZDAŁAM KOLOKWIUM!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skoreczka ciekawa jestem jak resztę brzuszków sobie wyobrażasz????
Oto fotki mojej jednej choinki bo drugiej nie umiem nigdzie znalesc na zdjęciach;
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/440/obraz017rx.jpg/][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/7512/obraz017rx.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/705/obraz018dh.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/2375/obraz018dh.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
A co do seksu u nas jest tak jak w tym kawale:
,,Przychodzi młode małżeństwo do ginekologa i dowiadują się,że będą rodzicami więc tatuś od razu z pytaniem do lekarza jak to będzie z tym seksem w ciąży?? A lekarz na to:
-w 1 trymestrze po bożemu ile chcecie
-w 2 trymestrze na jeźdźca lub pieska
-w 3 trymestrze na wilka
Na wilka mąż zdziwiony a jaka to pozycja a lekarz na to leży Pan koło nory i wyje 🙂
Nie jestem dobra w mówieniu a co dopiero w pisaniu kawałów 🙂 My też już zaprzestaliśmy 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamelka GRATULACJE 🤪 🤪 🤪 🤪 Cieszę się bardzo!!!
Kruszyna razem z mężem się uśmialiśmy z pozycji na wilka 😁 😁 😁 😁 😁 Oklask, bo smiech to zdrowie 😁
Bardzo zaciekawiła mnie twoja choinka, bardzo nowoczesna, może coś podpatrzę i zrobię 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczka ale ja się delikatnie maluję. Tak jak kiedyś pisałam, co ktoś pukał i otwierałam drzwi to pytał:\"czy są rodzice?\" więc muszę sobie trochę lat dodać 😜 😁 😁
Pamii18 gratulacje, same zdolne mamusie tu mamy.
Kruszyna choinka super, a co do kawału to ja znam trochę inny:
-Znacie pozycję na żabę?
-nie?
-On leży, jemu leży a ona siedzi i rechocze 🙃

A u mnie była koleżanka, trochę pogadałam, odstresowałam się. 🙂
Teraz myślę co bym zjadła 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruszyna sama zaczęłam się zastanawiać jak ja sobie wyobrażam Was 🙂 I przyznam się ze nie kazdą potrafię sobie namalować w wyobraźni. Jednak Ty to zawsze burza loków na głowie w mojej wyobraźni 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dobra wstaje z łóżka żeby coś zjeść bo już chyba z głodu ta głowa mnie boli 😞 nie ma męża nie ma kto mnie pilnować żebym jadła 😁
Kawały dobre 😁 Macie i jeden ode mnie 🙂 w podobnej tematyce 😁

Młody plemnik pyta się starszego o to jak dochodzi do zapłodnienia. Starszy wyjaśnia mu, że najpierw musi przepłynąć kawał drogi, a jak dopłynie do drzwi musi zapukać i ładnie się przedstawić: "Dzień dobry jestem plemnik". Zza drzwi usłyszy " Dzień dobry jestem jajeczko", drzwi się otworzą, on wpłynie do środka i dojdzie do zapłodnienia. Po jakimś czasie doszło do wytrysku i młody plemnik płynie, tak jak mu starszy kolega kazał. Gdy dopłynął do drzwi zapukał i ładnie się przedstawił: "Dzień dobry jestem plemnik!"
Ale w odpowiedzi usłyszał: "Dzień dobry jestem migdałek".


Pamii gratulation 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kruszyna, choinka śliczna, a ten kawał to tak mnie rozbawił, że nie mogłam przestać się śmiać 😁
Nikusia, Twój kawał też świetny, aż mój Maluszek zaczął się buntować, że mu "domek skacze" 😁
Skoreczka, śliczne te hafty, ja nie mam takich zdolności 😉 Co do wykorzystania, to może w antyramę i na czas świąt na ścianę.
Pamii, gratuluję zdania egzaminu 🙂
Magditta, no świetny kawał 😁 Jeden za drugim, już nie mogę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczynki 🙂 Sama krzyżykuję ale to bardzo czasochłonne i rzadko to robię, ale mam cały kosz nitek i tego typu drobiazgów i zawsze mogę sięgnąć i coś wydziergać 😉

Dobranoc brzusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...