Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień dobry Brzuszki i Maluszki 🙂
U mnie nocka bardzo szybko minęła, może dlatego, że ok 1 szliśmy spać bo film nas wciągnął 😉
Pogoda u mnie taka ładna, że w ogóle nie czuję, że za tydzień święta.
Pamii, to fajnie, że mąż będzie z Tobą w tych pierwszych i chyba najcięższych chwilach. Czyli szczera rozmowa może zdziałać cuda 🙂
Ja wczoraj też mojego pytałam czy nadal chce być ze mną, no i chce ale nie jest jeszcze przekonany co do przecięcia pępowiny. Trochę się boi swojej reakcji na krew, a i ja nie chcę żeby zemdlał 😉
Urszulka, super, że u Was wszystko dobrze 🙂
Nikusia, trzymam za Was kciuki, będzie dobrze 🙂
WielkaB, ja nie słyszałam o tych podkładach, ale też doczytałam, że o pampersach tam nic nie ma.
Magditta, u mnie w szpitalu są tylko dwie sale, na jednej są dwa łóżka przedzielone zasłonką. Ale na szkole rodzenia położna mówiła, że praktycznie nie zdarzają się dwa porody na raz, a więcej to wcale. Więc ja mam nadzieję, że jak ja zacznę rodzić to innych babeczek nie będzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Cześć Dziewczyny 🙂
Wczoraj skończyłam szkołę rodzenia na której dowiedziałam się że szpital w którym mam rodzić chwilowo zamknął oddział położniczy do świąt 😠 tak się tym przejęłam że nie mogę teraz rodzić tylko muszę wytrzymać że w nocy miałam straszne skurcze po których naprawdę myślałam że już się zaczęło ale na szczęście przeszło . 🥴
Nikusia trzymam kciuki 😉
Pamii mój mąż też chcę być ze mną do porodu a jak się zacznie to powiedział że wyjdzie bo nie zniesie tego że ja będę cierpieć także nie jesteś sama 😜
Miłego dnia Brzuszki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dziś Nikusia da znać!

Chyba zniknał mi oklask, bo z tego co pamietam wieczorem miałam o jeden wiecej. skoro kogos to bawi to udanej zabawy 😁 Prawie jak w przedszkolu 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za oklaska 😘

Wkleje Wam link do smiesznych spodenek dla dzidziusiów, wczoraj przez przypadek natknęłam sie na nie na allegro 🙂
http://allegro.pl/super-gacie-smieszne-spodnie-uszy-hit-w-uk-r90-i1971020254.html?source=oo

Pamii ważne ze doszliście do porozumienia 🙂 Mój mąż zaś chce byc przy samym pojawieniu sie dzidzi na świecie. Mężczyzna siedzi obok i nie widzi tego co dzieje sie w naszym kroczu, on widzi to co my, czyli maluszka na rękach położnej bądź lekarza. Ciesze sie ze tak to wyglada, bo tez patrzenie na wszystko nie jest na pewno miłe.

WielkaB nie słyszałam o takich wkładkach. Słyszałam o wkładkach do pieluszek bambusowych, czytli takich majtek wielorazowego użytku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

wróciłam właśnie od gina - mam wszystko pozamykane, wszystkie pomiary usg są ok, bąbel waży coś pomiędzy 2736-3174 g. Nie wyhodowałam sobie paciorkowców, wyniki krwi i moczu bdb 🙂 także cieszę się ogromnie. O dziwo Rita brykała przed wizytą, a na czas usg przykimała, także można ją było pomierzyć 🙂 Gin prorokuje, że urodzę w okresie święta-pierwszy tydzień stycznia. Jakby nie patrzeć, jest 1 tydzień błędu tylko 😉

Nikusia mam nadzieję, że wrócisz tutaj jeszcze dzisiaj z dobrymi wieściami. Liczę na to 😉

Pamii przybij piąteczkę 🙂

Skoreczka gacie dobre 🤪 no i dowiedziałam się, że szpital (czy jakoś tak) zgłasza urodzenie się dziecka i położna przychodzi sama z siebie na wizytę kontrolną 😉 mam nadzieję, że dzwoni wcześniej, że idzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skoreczka masz oklaska za tego zniknionego 😉

Ja też nie słyszałam o wkładkach do pampersów 😮 I raczej nie będę ich używać.

Cieszę się, że macie dobre wyniki 🙂

Magditta moja siostra jak rodziła 9 lat temu, to nie było sali dla niej i leżała na porodówce i czekała aż zwolni się miejsce i akurat rodziła inna dziewczyna i przyszła położna, zapytała moją siostrę czy nie będzie jej przeszkadzało, jak przy tamtej będzie mąż. Moja siorka się zgodziła, bo przecież i tak tylko sobie leżała, a poza tym tamtą zakryli parawanem 🙂

Przy porodzie facet nie widzi tego jak dziecko wychodzi, bo od tamtej strony są położne i lekarze, a mąż jest od strony głowy 🙂 Na szkole rodzenia położna powiedziała nam, że one jeszcze tak specjalnie robią, że facet nie ma możliwości widzieć "tamtych" widoków. A przecięcie pępowiny to marzenie większości tatusiów, potem są dumni jak pawie 😁 A to przecież nikogo nie boli, wiec Pami może jeszcze wytłumacz swojemu mężowi dokładnie na czym to polega 😉 A jak nie będzie nadal chciał przecięcia, to nie zmuszaj, ważne, że będzie z Tobą w I fazie porodu 🙂

Nikusia to coś mi się wydaje niedługo urodzi 🙂 Trzymam nadal za nią kciuki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny 🙂
zaczynam Was podczytywać bo co prawda jestem Grudnióweczką 2011 ale na ostatniej wizycie dowiedziałam się że narazie mój synuś na świat sie nie wybiera i lekarz mnie zaprosił na wizytę 2.01.2012 jak się nic nie wydarzy tak więc po początkowym wkurzeniu dojrzałam do myśli porodu w styczniu 🙂

życzę powodzenia wszystkim brzuszkom 🙂
bo te nasze grudniowe dzieciaczki w większości uparciuszki które trzymają się mocno terminów.... 😜 😜 i żadne nie chce wcześniej opuścić brzuszka mamy.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beata dziękuję 🙂
Z tym co mówili Wam na szkole rodzenia to prawda, bo tak u nas właśnie wygladał poród rodzinnny. Tatuś przecina tylko pepowinke a żonkę może trzymać za rękę 🙂
Nikusia teraz niech leży, wypoczywa a Emilka niech chłonie witaminki 🙂 Będzie dobrze bo trafiła w końcu na dobrego lekarza! 🙂

A mnie sie tak chce czegoś słodkiego 🙃 🙃 🙃
Dziś na obiad zrobię ziemniaki w plastrach z cebulką i kiełbaską no i oczywiście do tego kefir 😉

Marika
to witamy w naszym klubie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cichutko tu jak makiem zasiał 😉
Troche posprzątałam, ale też przysiadłam bo brzuszek pobolewa po bokach. Chyba na dzis to już dosyc porzadków. Jak tak pomysleć to zaczał mi się 36 tydzień a ostatnio urodziłam w 37 tyg., wiec zaczynam mysleć i porównywac objawy.

Gosik nie pomoge bo nic nie wiem na temat pałeczek gronkowca 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja po wizycie :
Szyjka sie szykuje
Rozwarcie prawie na 3 cm
Skurcze po ktg prawie co 5 minut ale nie mocne
Jutro odstawiam reszte lekarstw no i jak nie urodze to w poniedziałek na ktg

Lekarz mówi ze moze jeszcze pociągne tydzien ale watpi czy wiecej zreszta uznaje za suklces to ze tak dłogo sie udało no i pocoesza mnie ze drógi poród jest łatwiejszy....

AAAA i mała juz wazy 3600 OOOOOOOOOOOOOOOO klopsik 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacha i Skoreczka dzięki za wieści od Nikusi 🙂 niech się witaminyzują dziewuchy 😁

Marika witaj w naszym gronie 🙂

Gosik na gronkowca (tak samo jak na paciorkowca) dają antybiotyk, także wszystko powinno być ok.

Anabel no nie mów, że urodzisz jeszcze przed świętami 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Woah... internetu nie było aż do tej pory!! 😠 cóż to pewno przez wiatr.. może coś się działo jakieś awarie czy cus....

Anabel 🤪 ślicznie waży twoja mała... moja do porodu ma mieć 3400 xD... i mam nadzieję że nie będzie więcej... żeby się łatwiej rodziło (bo to 1 dziecko) :P... no i zobaczymy co to z tobą będzie 🙂 kiedy ta wasza kruszynka się do was wyrwie 🙂...

Nikusia fajnie że jesteś pod dobrą opieką 🙂 a Emilcia niech się witaminkami najada 🙂... będzie dobrze !! 🙂 i czekamy na ciebie na forum!! 🙂

Skoreczka nie straszzzzz!! xD 37 tydzień to już niedługo!! 😜 ja chcę jeszcze pochodzić z brzucholem 😉 tak z miesiąc xD hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...