Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Gosik to się cieszę, ze się uśmiechnęłaś 🙂
A co do Sylwestra to mi się marzy w tym roku sylwester z dwójką 😁 może znajomi pójdą potupać, a ja zalegnę pod kocykiem, przed tv z mężorkiem...postaram się go namówić...może przekonam go tym, ze po 24 będzie już 2012 Rok i plan minimum donoszenia Maksia będzie wykonany więc będzie można pogrzeszyć....
Oj ale dziś na forum sexem pachnie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Witam Was 🙂
Ja tez 2 w 1 🙃 🙃 🙃
Oklask z rana jak smietana 😁 😁 😁
Kasiulka Wszystkiego Najlepszego!!!! 😘
Ja juz jutro o 6 rano biore ostatnia tabletke , nareszcie juz nie moge z tymi skutkami ubocznymi wytrzymac 😠 😠 😠
Jaaa nie moge jak ten czas leci jutro ostatni dzien w tym starym roku....
A i u mnie stuknie 2 latka 😉 😉 😉
😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magditta dziękuję za oklaski i komuś jeszcze 😘
Kobzior i jak po KTG? Mam nadzieję, że będziesz spokojniejsza. 🙂
Magditta super, że to nie ten zespół hellp bo jak o nim czytałam to się przeraziłam. A synuś spory, ale faktycznie to może być błąd pomiaru skoro taka różnica w tak krótkim czasie.
Marta współczuje chodzenia po nocy, ja nie śpię w dzień nawet jakbym była padnięta właśnie, żeby w nicy nie mieć problemów. Chociaż i tak czasem mam. A co do naszych zapachów to chyba coś w tym jest, tak oceniając po zachowaniu mojego męża 😁 😁
Urszulka to mi się najczęściej rano najlepiej śpi, jak już to wieczorem nie mogę zasnąć.
Gosik może jak Ty pisałaś o paciorkowcu to innych mam jeszcze nie było. Zgadzam się z tym, że to nie jest problem bo dostaniecie antybiotyk przed porodem i po sprawie.
Kobzior z tą depresją to u mnie nic na nią nie wskazywało wcześniej. Ciążę przechodziłam prawie bezproblemowo, jedynie poród był bardzo ciężki a potem mnie dopadła. Wiem teraz że to zmiany hormonalne w organizmie tak działają, a pretekstem do płaczu jest drobiazg.
Kahira to miłego dnia 😘
Kasiulka wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia, łatwego i szybkiego porodu oraz spełnienia najskrytszych marzeń 😘 😘
Kruszyna krokiety 😜 😜 😜
Marta dziękuję za oklaski 😘
Beata ja też nie czuję tego Sylwestra, wiem że coś muszę zaplanować, ale jakoś tak bardziej myślę o zbliżającym się terminie 🙃
Dziewczyny co do tego, że piszecie, że nie jesteście typem kobiet które się dobrze czują w ciąży to chyba nie ma takiego typy. To zależy od ciąży, moja pierwsza była prawie bez problemów a druga to jej przeciwieństwo. 🙃
Gosik głowa do góry, zrób sobie coś dobrego do jedzenia, pomyśl o czymś przyjemnym do zrobienia, może fryzurka czy ploteczki z koleżanką. I już będzie lepiej. 😘
Magditta ten kot jest super, a filmik bezbłędny. 🤪
Monika w sumie Sylwester się sam wyjaśnił, a w małym gronie to dla mnie nie mam problemu. Bałam się, że będzie nas trochę a potem jakby się zaczęło to co ja z gośćmi zrobię. A tak jak jest jest ok.
A co do seksu to chyba większości po głowie chodzi, bo ja też już liczyłam czy zdążymy w styczniu, ale przed moim pójściem do szpitala. U mnie też długi post a potem jeszcze będzie połóg, 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monika1985 napisał(a):
Magditta, jak zaczniemy po północy grzeszyć, to czasami wszystkie styczniówki już pierwszego się rozpakują 🙃


Hehehe dobre by to było 😁 no i można nowe teorie tworzyć typu: dlaczego jest dużo więcej urodzeń 1 stycznia niż 31 grudnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosik a to czemu jest Ci smutno??
Magditta kobietce trafiło się tyle szczęścia na raz 😁 😁 😁 trzeba przyznać wesoła gromadka 😁 Magditta to prawda każda ma chyba już jakieś braki 🙃 ja już tez myślałam,że w Nowy Rok można pozwolić sobie na małe szaleństwa 😁 😁 😁 😁 mój jeszcze o niczym nie wiem,ale go spotka niespodzianka 🙃 🙃 🙃
Kasiulka Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin 🙂 Sto Lat ,Sto Lat
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/820/img0555fs.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/3039/img0555fs.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aj Kruszynka nie wiem jakoś u nas pada deszcz więc moze pogoda ma wpływ na samopoczucie ale juz troszkę lepiej dzięki 🙂))moja kol właśnie przed chwilą napisała do mnie ze sniło jej się ze rodziłam ! 🤪ze trwało to troche ale mała była silna i zdrowa 🙂ale fart ja dzis fenoterol odstawiam jutro juz jestem na " goło " tylko witaminki ale sie porobi jak pojedziemy do szpitala 😁
kasiulka55544 wszystkiego dobrego z okazji urodzinek kochana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yoyoyoyyo, melduję się w dwupaku w trakcie śniadania i odpisywania 🙂

Kasiulka – wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Mnóstwa miłości, radości i szczęścia, no i zgody 🙂 miłego świętowania, lekkiego porodu i zdrowego bobasa!!!
Magditta – cieszę się z Twoich wyników 🙂 yay! 3700 g to dość sporo 😁 no i miło, że Hellp zszedł z radaru 🙂
MartaMay – no my się wzięliśmy za dojrzewanie szyjki 😉 termin mam tuż tuż, a sporo czasu się nie widzieliśmy 😉 tyle, że ja wrażliwcem jestem i muszę zawsze odczekać na moment, aż w domu będziemy sami 🙃 mam pokój nad pokojem dziennym a za ścianą brata... śmiesznie jest z takim wielkim brzuchem. I też zaczęłam chodzić spać tak o 1-2 w nocy. Wstaję potem dość późno... I odkryłam, że Mała jest mega aktywna o 23 i 1 w nocy – no to przypuszczam, że to będą jej 2 pory nocnego karmienia. Akurat, gdy mama a potem tata kładą się spać 😉 na szczęście brat chodzi spać koło 3 nad ranem, to jak się rozkula, to może Małą o 4 nad ranem będzie tulił 😉 to czywiście żart, ale jestem ciekawa jak to będzie z nocami.
Kobzior – powtórzę prośbę MartyMay „po wizycie w labie wtrzachnij cos baaardzo smacznego a potem daj znac jak bylo”! Myślę też, że im więcej teraz się wyżalisz i pogadasz o swoich niepokojach, tym potem będzie łatwiej. Na szczęście do finiszu ciąży niewiele czasu, staraj się relaksić ile możesz 🙂
Beata – wiadomo, bez kawy nikt nie zaczyna pracy 😉 hahah, raz jedną babę w labie zmusiłam do kłucia mnie na pół godziny przed oficjalnym otwarciem punktu pobrań 🙃 jak szłam na glukozę, to byłam za wcześnie, ale babka przyszła i poprosiłam ją, żeby już jednak pobrała mi krew i dała glukozę, bo się BOJĘ, że mi będzie niedobrze 😉 😉 😉 😉 nie ma to jak szantaż 🙃 😁
Skoreczka – ale tulipan 😁
Monika, Magditta – w sumie w styczniu już wszystkie mogą się rozpakowywać 😁
Elka – wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy, morza miłości!
Kruszyna – to na zdjęciu to passiflora jest? Widziałam kiedyś takie pnącza na żywo, ale właśnie nie wiem co to 😁
Gosik – też już dostawałam smsy z zapytaniem, czy już rodzę, bo koleżanki miały takie przeczucie 😉 a potem były rozczarowane swoją intuicją 🙃 😁 😁

Miałam totalnie bzdurny sen! Śniło mi się, że poszłam na jakieś spotkanie do kościoła (?!) i proboszcz siedział na ołtarzu, było mnóstwo ludzi. I magle proboszcz zaczął rodzić! Urodził dziecko, po chwili łożysko, włożył dziecko w łożysko jak w akwarium i zaczął pokazywać wszystkim zgromadzonym. I nikt nie protestował, a mnie całość wydawała się podejrzana, że zaczęłam wrzeszczeć „oszust, nie wierzcie mu” i uciekłam z kościoła, bo ludzie zaczęli mnie gonić 🙃 ma-sa-kra, mówię Wam.

I wkurzył mnie mąż!!! Wczoraj były urodzin y taty i ok, mogli sobie trochę wypić. Ale mąż sam chyba wypił z pół litra, no halo. Byłam tak wkuta, a on tak mi śmierdział wódką, że nie musiałam nic mówić – przyszedł do pokoju, zabrał kołdrę i poszedł spać na kanapie 😁 tata spał na drugiej kanapie piętro niżej 🙃 jeszcze żaden nie wstał! A mój ma przecież skończyć pisać ten cholerny doktorat!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia fajnie że sylwester się wyjaśnił 🙂 ja zrobiłam wczoraj sałatkę, dziś dokończę bigos... i ciasto wieczorkiem i odpoczywam dużo bo nie mam zamiaru rodzić jeszcze w tym roku :P..

Kruszyna powiem ci że jakoś mnie to tak w miarę cieszy xD... gorzej jakby nie cieszyło a bym musiała robić 😜...

Magditta cieszę się że się okazało że to nie hellp 🙂... a mały ma niezłą wagę 🙂

MartaMay heheh mój chyba nawet nie kojarzy co to feromon ! 😁 xD nie no żartuję

Kobzior nieźle hehehe laboratorium całodobowe czynne od 10-18 XD... pewnie tak uważają xD..


Kasiulka 100 lat kochana !! 🙂


Monika u nas też nie będzie jakieś wielkiej biby 😉 też będą rodzice z obu stron, mój brat, męża brat z rodzinką i może moja ciocia ale tak na spokojnie 🙂


Elka wiesz, ciąże masz donoszoną, więc nawet jak się poród zacznie to nie stanie się nic 🙂 więc się nie martw 🙂

Mra sen niesamowity hahaha :P...Co do pijących 😁 mój mąż wczoraj też sobie pozwolił conieco czknąć z barku 🙂 ale spał w miarę spokojnie 😉...

Jeju jaka ja dziś popuchnięta jestem, chyba wczoraj przesadziłam... twarz jak balon... na ktg byłam.. skurcze są ale nieregularne więc mam się nie przejmować... jutro wizyta... no i znów mam brać te tabletki... już chodzę siku co chwile xD... masakra :P... Dziś mam też troszkę roboty, ponadto szwagra dzieci są u nas więc musze się nimi zając 😉... Miłego dnia dziewuszki !! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamii to nie zapominaj o przerwach w zabawie 😉 nóżki wysoko! 🙂 Kurka, ostatnio stopy zaczęły mi puchnąć - przyuważyłam to przy zakładaniu skarpetek i butów... ale w końcu to ciąża jest 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mra_ dziekuje bardzo za zyczenia 😘 😘 😘 😘
no to mialas przeprawe z e Swoim.
moj oswiadczyl ze nie pije bo jakby sie cos dzialo to musi byc trzezwy 🙃 🙃 🙃 🙃

pamii18 kochana wiem wiem tylko ze ja sie pytalam specjalnie gin czy moge brac do konca roku te tabletki zeby urodzic w 2012 , taktio juz 2 tyg temu bym przestala. bardzo sie ciesze ze jutro juz odstawiam 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beata8811 napisał(a):
Skoreczka że co??? Że tulipan urósł??? 😲 😮 🙃 😁


😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 Beata jakiś czas temu na wiosnę, ale zdjecie zostało 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skoreczka ja też uwielbiam tulipany w ogródku 🙂 🙂 🙂 mój ma taką sama pasję jak ty robi dużo zdjęć i zawsze mam bardzo fajne fotki przyrody 🙂 🙂 🙂 Wolę jak fotografuję otoczenie niż mnie bo ja nie mam cierpliwości do niego jak mi robi zdjęcia 😁
Mra tak to jest passiflora 🙂 🙂 🙂 Piękne kwiaty 🙂 🙂 Zakochałam się w tej odmianie będąc w NL tak nie mam w ogóle zimy i co roku kwitnie i daję niesamowite kwiaty 🙂 🙂 Hodowałam w domu i po 2 latach przesadziliśmy ją na działkę i mimo odpowiedniego zabezpieczenia po zimie kwiatek nam zmarzł!!! Teraz mamy nauczkę i hodujemy kolejną odmianę w domu tylko nie wiem kiedy urodzi pierwsze kwiaty,ale czekamy z niecierpliwością 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiulka, ja też bym chciała już przytulić Maluszka, a z drugiej strony czekam na styczeń. To normalne, że masz takie odczucia. No i strach przed porodem też mi towarzyszy. Ale ja myślę, że jak już się zaczną bóle to strach minie i tylko będziemy myślały, że za niedługo weźmiemy w ramiona nasze skarby. Głowa do góry i uśmiechnij się 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 😘 2 w 1 się melduję 🙂 Podwozie mnie strasznie boli aż odechciewa mi się wszystkiego 🤢 😞 Mam dziś wizytę na 16:45. Ciekawe co mi lekarka powie...
Rozmawiałam z WielkąB... ma rozwarcie na 2 palce i zaczęły się skurcze... i szykuje się na poród 1-wszego stycznia. I humor ma lepszy bo nawet żartowała i śmiała się 😉 Umiera jednak ze strachu 😞

idę się położyć 🤢

Kasiulka 100 lat, spełnienia marzeń 🤪 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 😉
Ale zaszalałyscie ze stronami 😉

Kaasiulka sto lat z okazji imieninek ;0
Kasiulka ty nie chcesz karmic piersia ze bierzesz mlekoo na porodówke???

Kacha ja w pierwszej ciazy nie miała m rozwarcia az do samego porodu a teraz juz w 34 tc bylo 😉 wiec nie ma reguły 😉

Dusta mysle ze wszyedzie tak jest ze przy paciorkowcu dopiero w trakcie porodu daja antybiotyk takie jest postepowanie dobrze ze jest wczesniej wykryty to wtedy nie ma problemów nie martw sie ;0

Skoreczko mi obnizył sie brzuch chyba na tydzien przed porodem tylko u mnie jeszcze plus skurcze i plus rozwarcie no ale róznie bywa 😉

A z dobrych wiadomosci kogo boili pepek bo mnie bolał strasznie na koniec ciązy az plastrem go przyklejaklam a teraz w koncu nie boli chyba znalazł sobie miejsce 😉 no i hemotoidy mniej dzis bola wiec chyba bedzie dobrze i tylko jeszcze czasem krocze boli najgorzej z brzucjhem bo jak wczoraj troche zaszalałam ze sprzataniem itp to wieczorem juz mnie ciągło musze troche przystopowac 😉

No to wielka b wie kiedy utuli synka dobrze ze trafiła do tego szpitala by w domu by sie strasznie zamartwiała a tak jest pod opieka i jak by sie cos działao to zaraz ja wezna 😉 trzymam kciuki za nia

Dziewczyny z ta moja waga to ja naprawde sie objkadam i nie ograniczam to chyna poprostu jeszcze po porodzie pewnie jakas opunielizna zeszła no i mała wyciągła z cyca bo ja jestem zdziwiona ze waga tak sama spadła bez wysiłku 😉 Juz nawet zaczynam sie martwic bo jak za szybko zjade z wago to sił nie bede miała ...A i wiecie co zasnełam wczoraj na Hausie chco takl mi sie podobał a maz zdziwoiony po czym jestem zmeczona ehhh chyba zapomniał ze tydzien temu córeczke mu rodziłam ...

Nikusia super ze plany sylwestrowe sie wyprostowały 😉

Magditta super wiesci 😉 dobrze ze to nie hellp wiem jak sie stresowałas bo ja przed porodem to samo przechodziłam z cholestaza 😉 ale na szczescie wszystko jest ok ;0

Marta May no to niezły zwiastun porodu macie 😉 mój maz rtez wczoraj pytał czy seksik bedzie ale ja tylko sie wysmiałam 😉 bo jeszcze troche czasu minie zanim bedziemy mogli sie troszke poprzytulac 😉

Kobzior moze sproboj czesciej sie połozyc odpoczac zrelaksowac sie to troszke pomoze bo ty strasznie zestresowana jestec i to napewno pogarsza twoje samopoczucie

Jej dziewczyny jak was tak czytam to chyba wszytkie 1 stycznia na porodówce sie zameldujecie 😉 chyba bede pisała zama ze soba 😉

Gosik i Elka spokojnie organizm potrzebuje jewzcze troszke czasu zeby fenoterol wydalic 😉 raczej nie liczyła bym ze zaraz po pdstawianiu wylądujecie na porodówce 😉

mra co za sen ,A co do facetów to mój w drugie swieto tak zaszalał ze niby to córke opijał ze szfagrem a ja potem wsciekła jak osa chyba po raz pierwszy na drógi dzien ani nie pisnoł ze zmeczony jest i ze go głowa boli bo taka zła byłam nawet sama do sklepu sobie poszłam chyba mu było głupio...

Pami u mnie jak byłam w piatek skurcze były na ktg cpo 5 minut jak byłam w poniedziałak to prawie skurczy nie było a w srode urodziłam 😉






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anabel mleko wezmę tylko w razie,jakbym miała problem z pokarmem 🙂 jak najbardziej chciałabym karmić piersią,ale nie wiem,jak to będzie u mnie z pokarmem. Wolę mieć pudełko w razie W 🙂 i sprostuję jeszcze- imieninki też,ale również urodzinki mam dzisiaj 😁 😁

Tak teraz myślę,że może i ja zrobię Andrzejowi niespodziankę z małym co nieco po północy 🤨 🙃 🙃 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ja też mam mieszane uczucia, ale teraz to już bym bardzo chciała doczekać do stycznia. Już się z mężem zastanawiamy jaka Emilka będzie 🙂
Kruszyna ten kwiat wygląda bardzo egzotycznie.
Monika u nas ja jeszcze w miarę znoszę hałas, ale jak jest za głośno to Emilka w brzuchu raban robi. Czy to wiertarka, mikser czy suszarka zaraz mocno kopie. 🙂
Gosik dziecko już donoszone będzie więc raczej nie powinno być problemu, chyba że będzie jak u mnie leki odstawione już dawno, a teraz do stycznia czekamy. 😜
Elka ja myślę, ze to nie ma znaczenia czy Gosia odstawi leki dzień wcześniej czy później, organizm pewnie i tak się z leków musi oczyścić. No ale to moje przypuszczenia 😉
Mra wczoraj mi koleżanka smsa napisała czy jeszcze w dwupaku jestem a dziś z rano druga na gg 😁 😁 😁, co do alkoholu to mój dziś idzie ze szwagrem na piwo, umawiali się już dawno bo szwagier za granicą siedział, ale ja nie mam nic przeciwko temu, bo jak pojedzie to się we wrześniu zobaczą. 🙂
A sen to jakiś kosmiczny 😁 😁 😁
Co do puchnięcie to mi się wydaję, że mi trochę w łydkach i udach przybyło, ale mąż mówi że mi się wydaje.
Pamii18 nie przepracuj się i pamiętaj o odpoczynku. Zazdroszczę energii na zrobienie wszystkiego, bo u mnie to tylko taka chwilowe przebłyski 😁
Elka mój twierdzi, że nigdy się na Sylwestra nie upił i teraz też się nie upije (co jest zgodne z prawdą). A jakieś piwo dla towarzystwa ma zamiar "machnąć", w razie draki mamy kierowcę na porodówkę. 😁
Skoreczka piękna fotka 🙂
Monika jeszcze troszkę i opuchlizna zejdzie. 😉
Kacha mnie wczoraj trochę pobolewało "podwozie" dziś też troszkę, ale nie jest to taki ból, żebym sobie nie umiała dać z nim rady. Wydaje mi się, że Emilka jest już nisko i dlatego.
Jak masz wizytę dopytaj lekarza o te bóle.
Co do WielkiejB to żeby jeszcze wcześniej nie urodziła, bo jak się zacznie to już pójdzie. A boi się chyba każda z nas 🙂. Trzymam kciuki, żeby Jej szybko poszło. 😉
Anabel Ty też nie szalej z porządkami, niech się wszystko dobrze zagoi najpierw. A z mężami to tak czasem jest, że myślą, że skoro w domu to powinnaś być wypoczęta. Teraz jeszcze nie, ale za jakiś czas zostaw go z dziećmi to szybko zrozumie jakie to męczące potrafi być. 😁 😁

a ja się na razie obijam, chyba jak jestem bez męża w domu to jestem lepiej zorganizowana.
😁 😁 teraz pewnie na jakieś zakupy skoczymy, coś na obiad i coś już na jutro. 😉
i na drugie śniadanko mojego jabłecznika na cieście francuskim wsunęłam 😜 😜 bo moja rodzinka nie chce nawet spróbować, czyli wszystko dla mnie 🙃 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...