Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kruszynka no to waga małej imponujaca mam nadzieje ze dochodzisz do siebie 😉
No i Kruszynka doczekała sie 😉

Pami najedz sie najedz 😉 przyda ci sie troche energi 😉 i tzymam kciuki za postep w rozwieraniu 😉 hehehe teraz to musisz byc rozwarta i gotowa 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

No Kruszyna wreszcie 🤪 🤪 🤪

Doczytałam właśnie posta MartyMay. Marta jaką Ty kruszynkę urodziłaś. Nawet nie wiedziałam. Super ze sobie daliście rade z wszystkimi problemami zwiazanymi z karmieniem. Co do kupek to u nas juz jedna olbrzymia paka pampersów poszła w zapomnienie, teraz kolejna 😁 Z kupami to mamy póki co fajnie 😉
Pamii to działaj kobieto 🤪
Nikusia każdy sposób jest dobry na poprawe humoru, może towarzystwo cięzarówek jest dla ciebie idealne 😉

A mi udało sie uśpić moje dzieci i mam chwilkę dla siebie. Dzis mielismy fajna noc bo mały jadł o 1.30 w nocy a pozniej o 7 rano 🤪 Teraz dzięki temu moge funkcjonować 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oczekującamummy no to obyśmy się wypakowały dzis :P... a przynajmniej zaczęły :p... ja mam nadzieję że jutro o tej porze będę już po wszystkim 🙂... ale wszystko się okaże 🙂...

no dziewczyny 3majcie mocno kciuki za rozwój akcjii :P... bardzo bym chciała żeby to było to 😜 póki co to siedzę sobie w domku. mąż teraz pojechał do kolegi na chwilkę ale zaraz wraca :P... no i oczekuje na regularne częste skurczole... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia102 napisał(a):
Kobiozor o Cioci_boja informację jest z fb, dodała na swoim profilu fotkę a o Evelci z lutówek.
Kobzior_wife napisała:
...no właśnie - to tylko potwierdza, że nie mają ochoty lub potrzeby podzielić się tą informacją z nami - ani na naszej wspólnej GRUPIE na fb ani w naszym wątku

Zgadzam sie z Kobziorkiem 🤢

A ja w końcu Wam poklaskałam 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zbliża się wieczór i u mnie znowu silniejsze "stawianie się" brzucha - czyli prawie jak co dzień... Żeby jeszcze coś z tego wynikało 😮 Jestem tak zdesperowana, że chciałabym sobie sama sprawdzić czy mam już chociaż małe rozwarcie 😁 🙃
pamii mam nadzieję, że skurcze są coraz mocniejsze 😆
beata pamii pewnie rozpakuje się przed nami, to może my "do pary" pójdziemy razem 😁
skoreczka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczka u mnie jedna mega paka pampersów 78szt poszła i jedna mniejsza, a teraz kupiliśmy trzecie. Pierwsza to były nr 1 druga były 2 ale takie dość spore, mam jeszcze jedną mega pakę 2 ale też są duże i Emilka mi najczęściej zabrudziła body, a kupiłam Dady z Biedronki i ich 2 są sporo mniejsze. No a na potem mam jeszcze 3.
Oczekujacamummy to może obie z Pamii18 na porodówkę pojedziecie, mi dwa dni czop odchodził a na trzeci pojechałam. 😉
Pamii18 już trzymam kciuki od rana, ale będę dalej trzymała 😘 😘
Skoreczka jak moja dostaje smoczek to zaraz krzyczy że jej z niego mleko nie leci, a potem to już nie płacze tylko dosłownie się drze. 😉

Uciekam kąpać Emilkę 😉
Dziękuję za oklaski 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kobzior może faktycznie my w parze 🤪 🙂

Wydaje mi się, że też odszedł mi czop (albo kawałek), ale nie jestem pewna 🥴 Czytam opisy jak powinien wyglądać i chyba to jest to... Taki jakby budyń...(?) Bo wcześniej takich upławów nie miałam... Któraś z Was mogłaby opisać? ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beata albo jest biały, galaretowaty, takie "gluty"-sorry za wyrażenie albo podbarwiony krwią i wtedy oznacza, ze robi się rozwarcie. 😜
no jak jest mało to trochę jak upławy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde kobitki moja kuzynka trafila wczoraj na porodowke wody jej odeszly i do teraz nie urodzila 😞
strasznie sie meczy bola ja plecy nie moze oddychac skorcze ma , i sama siedzi na tej porodowce maz ma w dupie ja.
kur...... co za debillllll!!!!!!!!!!!!!!!
biedna sie meczy sama 😞
a ci w szpitalu tez zamiast robic cesarke to czekaja na zbawienie.
ale jestem zla 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elka nie dziwie sie ze jestes wsciekła i ci lekarze tez na jakies zbawienie czekaja ...albo na kese...biedna kobietka

No dziewczyny dzis piwrwszy wieczór bez meza... ale dałam rade dzieci pokompanie najedzone juz spia tylko w jednym momedcie miałam problem i biegałam od jednego pokoju do drógiego bo tu Jakuba do spania szykowałam a tu Kinia zaczeła płakac a Jaku jeszcze bajke chciał i sie obrazil bo tylko krutka przeczytałam,No zeby jeszcze jutro poszło tak jak dzis to by było ok nawet Kinia dzis nie płakała wieczorem przynejmniej na razie...po kompaniu troszke polezała w łózeczku porozmawiałaz eswoja zyrafa co dostała i dopiero póznej jadła no i zasneła zaraz 😉

Teraz ide przed telewizor zapaliłam sobie swieczke teraz jeszcze jescze by sie przydała lampeczke winka jakas dobra ksiąza hmmmm ale sie rozmazyłam 😉 😉 😉

AAAzapomniałabym Beatka gratulacje odejscia czopa ;0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia dzięki 😘 Więc mam nadzieję, że to to 😁

Elka co to za facet z tego męża...? 😮 Przecież na punkt kulminacyjny może wyjść... No, ale co zrobić. Chyba, żeby jakaś siostra, mama, koleżanka...? A co do lekarzy, to się nie wypowiadam, bo może jakiś (nie wiem jaki) sens w tym mają...? 🤨

Anabel dasz radę bez męża! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia z tym smokiem to jest identycznie u nas..............bo nic nie leci 😁 😁 😁 😁 😁 i ryk 😁
Beata to na pewno czop 🙂
Anabel to mój maz w ogóle nie miał wolnego 😞 Moja babcia do nas przyjeżdza i tak do 15 mam pomoc z jej strony 🙂 Dasz rade 😘
A moja para to Magditta 🤪 Dziś sie skapowałam 🙃

Znów brakje mi czasu, więc zycze Wam miłej nocy i w miarę przespanej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beata ja też myślę, że to czop 🙂
Skoreczka i Anabel ja rano jestem tylko z synem w domu. Czasem przydałaby się pomoc bo dziś jedliśmy śniadanie o 11:30 🤢 większy problem jak syn chodzi do szkoły a Emilka się rano obudzi do karmienie albo ją karmię i się przeciąga. No, ale daję radę bo muszę.
Elka jestem zaskoczona, że lekarze nic nie robią a już tyle czasu po odejściu wód. Co do męża to ja też znam takich, którzy nie chcą być przy porodzie, znam też kobiety które nie chcą żeby mężowie byli.
Jak mój mąż powiedziała w pracy, że będzie ze mną przy porodzie a potem jeszcze dodał, że przy urodzeniu Kuby też był to na niego starsi koledzy jak na ufoludka patrzyli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam was... ja nadal w domku.. ale skurcze są coraz bardziej bolesne 😞... ciekawe jak długo jeszcze wytrzymam... są teraz co 10 minut... mężowi kazałam iść spać... bo nie wiadomo kiedy trzeba będzie jechać... w ogóle to nie wiem kiedy mam jechać... jak będą co 5 minut??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamii18 wg netu tak jak pisze Elka jak są co 5 min, ale zależy też czy masz daleko do szpitala.
Zrób sobie kąpiel (przeważnie trochę pomaga), wymyj włosy-zaraz po porodzie nie będziesz musiała ich myć. Zjedz jeszcze coś, bo na porodówce raczej Ci nie dają. Chociaż u nas położna powiedziała, że jakbym miała kostkę czekolady to by pozwoliła. I trzymam za Ciebie kciuki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pamii mnie wlasnie odeslali ze szpitala mam skurcze co 6-7 min i bardzo bolesne. Lekarka byla strasznie nie mila kazala mi przyjechac jak beda co 3 min! One sa naprawde bolesne ledwo co oddychac moge, mam dosyc daleko do szpitala mowie to jej a onA nic 😞 potem powiedziala ze pierwszy porod i tak musi trwac min 12h! Taka s... Z niej byla, ze az sie poryczalam w drodze do domu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...