Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jak byłam ostatnio u lekarza to tam była dziewczyna po terminie, na kontrolę przyszła. Głupio mi było i się tak na nią gapić, ale ona taką śliczną twarz miała 🙃 ! W ogóle nie była pomalowana! Jak ja takim osobom zazdroszczę 🙂
Odnośnie okien... Szkoda, że moich nie widzicie 😮 😁 od razu by Wam zazdrość i kompleksy odeszły 🙃 😁 O firankach na razie mogę tylko pomarzyć bo ja jeszcze nawet nie mam na czym ich zawiesić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Kacha i Nikusia na wygladzie mi zalezy ale jak tylko w 1 trymestrze pomalowałam twarz to szczypała więc odpuściłam sobie. Kacha wiem o czym piszesz niektóre dziewczyny w ciazy wygladają pięknie. Oczywiście to wszystko zalezy od gustu. Mi sie wydaje ze wygladam okropnie ale są osoby które twierdzą ze ładnie. Pisze tu o obcych osobach np. w sklepie 😉 Na pewno wygladasz ładniej niz się czujesz 🙃

Nikusia
a ja myslałam ze Ty bardziej na naturę stawiasz 🙃 🙃 🙃 Nasza wyobraźnia która oparta jest na kilku zdjęciach i postach forumowych płata figle 😉
Swoja drogą ciekawe jak kto kogo sobie wyobraża??? 😎 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do świat. Robicie ozdoby świąteczne np. na okno, na ściany? Ja mam kilka zakupionych, kilka zrobionych i jeszcze teraz mam pomysł na aniołki z masy solnej i papieru, a w gazecie zobaczyłam słodkie bałwanki - i chyba je zrobię 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosik widze ze mamy podobne mysli ja tez sie zastanawiam czy bym zauwazyła jak by mi sie wody sączyły

andzia czesto w snach ujawniaja sie nasze obawy kazda z nas chce zeby malenstwa były zdrowe a pózniej takie rzeczy sie sną ;0

Elka mąz moze wziąsc opieke na ciebie chyba 2 tygodnie

Monika mój lekarz powiedzał jak okazało sie ze ma,m rozwarcie ze pozycja siedzaca jest nie wskazana ze wzgledu na ucisk główki na szyjke macicy oczywiscie troszke mozna posoedziac ale tak to najlepiej lezec lezec lezec...

Ozdoby na swieta wiewszam ale nie robie sama przynajmiej w tym roku wogule miałam inny pomysł a co innego przyjdzie mi zrobic bo do miasta nie moge isc ale nie martwie sie tym zreszta wogole juz przestałam sie martwic tym ze nie bede miała ganeralnych porzadków przed swietami zrobionych ito i nawet nie stresuje sie ze w tym rpoku po raz pierwszy ciasto na swieta bedzie z piekarni a nie własnej roboty pierogi tez kupne wogole mam zamiar zrobic tylko to co bedzie konieczne .Ale tak naprawde to jestem zaproszona na swieta do mamy w sumie to nic nie planuje bo nie wieadomio jak to naprawde bedzie w tym roku ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja zapomniałam Wam wczoraj napisać: moja gin nie mogła zważyć mojego maluszka bo kopał w to urządzenie, co przyłożyła w inne miejsce to nóżka już tam była 😁 Już pomału zaczynała się denerwować 😉
A co do malowania to już od jakiegoś czasu się nie maluję, a jak się malowałam to i tak tylko tusz i czasami cienie do powiek no i jakiś błyszczyk, teraz to tylko pomadka ochronna i krem do twarzy. Nawet nie mam żadnych podkładów i pudru- nie lubię.
Skoreczka, ja wieszam srebrne gwiazdki na firanki, na komodę kładę białą organzę w srebrne gwiazdki i na to stroik świąteczny. Na stół stawiam świecznik świąteczny z fioletowymi świeczkami. Na okna za rok będę wieszać jak już Maluszek będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anabel mi chodzi o to zeby dziecku coś miłego przygotować, bo nawet jak mnie nie będzie- bo róznie moze być- to chce zeby jemu było miło. Ciasto pewnie tez zakupie w piekarni ale wigilia to i tak bedzie u nas. Mój ojciec, moja babcia, no i nasza trójka + brzuszek 🙂 Moja mama jedzie na wigilie do swoich rodziców więc tez nie pomoze w przygotowaniach. Mój mąz bedzie gospodarzem 🙂

Monika
współczuje tak leżeć, ale wiem bo samą mnie na początku ciązy połozyli. Poprzednia ciąże tez przelezałam i to w szpitalu kilka tygodni 🤢 W domku zawsze lepiej i męża masz, jakos to przetrwasz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika jeśli mogę się wtrącić ☺️ Z tego co wiem to na rozwarcie nie ma zadnych leków. Nawet na skurcze w 34 tyg lekarze odstawiają leki. Musisz poprostu wyleżeć swoją dolegliwość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczka nawyk malowanie mi został z pracy. A po drugie jak chcę na starszą wyglądać to muszę się trochę "poprawić" 😁 😁 ale maluje się delikatnie. Co do ubioru to w domu chodziałam w jeansach. Latem w spódnicach lub sukienkach. No i lubię obcasy, ale jak się ma 155cm 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skoreczka napisał(a):
Monika jeśli mogę się wtrącić ☺️ Z tego co wiem to na rozwarcie nie ma zadnych leków. Nawet na skurcze w 34 tyg lekarze odstawiają leki. Musisz poprostu wyleżeć swoją dolegliwość.

Bardzo Ci dziękuję, bo ja zielona w tym temacie jestem. Wczoraj u gina tak się zestresowałam, że nawet o nic nie pytałam, no jedynie o to czy do stycznia dotrwam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja uwielbiałam przed ciążą chodzić w spódnicach i obcasy obowiązkowo 🙂 Ale gdy zaszłam w ciążę to bardzo szybko miałam brzuch wzdęty i okrutnie mi rajstopy przeszkadzały 😠 więc musiałam zacząć chodzić w spodniach i do pracy się malowałam ale teraz już mi się niiiiie chce 😞 No nie zależy mi. Straszne to jest bo mogłabym sama dla swojego lepszego samopoczucia cosik zrobić, ale nawet to lepsze samopoczucie mnie nie motywuje do maźnięcia chociaż tuszem 😞 Bardzo rzadko to robię teraz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika ja u lekarza też sie stresuje i zapominam wypytać o różne sprawy 😮
Nikusia no wiem coś o tym co piszesz bo u mnie pełno jest butów na obcasach i koturnach 🙂 A teraz w ciąży chodzę w takich kozakach owłosionych jak na alasce noszą 😁 😁 😁 Ciepło i wygodnie 😉 Wszystko sie zmieni na wiosnę. stare nawyki powrócą dla siebie i dla meża trzeba będzie doprowadzić się do ładu i składu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ja na co dzień nie maluje się teraz ,ale za to jak idę do lekarza to lubię się pomalować bo od razu inaczej się czuję 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
Ewelina teraz po prośbie męża nie masz innego wyboru 😁
Nikusia oknami się nie przejmuj 🙂 🙂
Gosik tylko tam porządnie przeprowadź tą inspekcję 🙃
Magditta nie ciekawie wyglądała twoja noc a teraz dzień więc jak masz możliwość to odpocznij 🤨
Skoreczka zawsze co roku robię stroik na stół świąteczny dla mnie dla mamy i siostry,ale w tym roku odpusciły mi i podsuwam im tylko pomysły!!! Rok temu zrobiłam dwie choinki które grzecznie stoją w piwnicy. Jak znajdę fotki to się pochwalę 🙂 Ostatnio tez wpadły mi w oko aniołki z masy solnej,ale raczej się nie odważę 😮
Anabel opieka należy się po każdym porodzie??? Ja słyszałam,że tatuś może wziąść opiekę na kobietę tylko po cesarce 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny nic nie zrobiłam w domu po prostu nic dopiero wstałam jak napisałam ostatniego posta postanowiłam się połozyc na chwilke i co usnełam i spałam do tej pory

Nikusia moje okna to nie wspomne jak wyglądają a przewaznie to co mam od podwórka bo całe ukurzone przez gołębię

Kacha ja się bardzo żadko maluje nawet przed ciążą ale jak już zaczełam szykowac się na impreze to zeszlo mi zawsze 4 godziny ja wiecej czasu poświęcam włosom kochm je układać moja mama zawsze do mnie mowi ze się urodziłam być kucharka i fryzjerka w jednym np. na wszytkie wesela wieksze imprezy moja mloda nie chodzi do fryzjera bo ja ja czesze zawsze jak skończe to mowie 100zl poprosze a ten mały czubek się śmieje

Skoreczka jak ja uwielbiam robić ozdoby w ogóle lubie ten klimat świąteczny własnie musze pomyśleć i tak siedze w domu to mogę cos zrobić
co do świat to od 3 lat będę mieć spokojne swieta bez szału nigdy nie miałam na nic czasu bo mi swieta zaczynały się tydizen wczesniej bo sprzedajmy karpie na targu zawsze tona ryb oczywiście jak się na patrzyłam na te ryby przez tydzień to wigilie nie mialam ochoty ich jesc
na szczupaka zawsze się skusze bo uwielbiam w tam,tym roku odwiedzila mnie moja Kochan przyjaciółka z chłopakiem w pierwszy dizen swiat i co paulina o 20 usneła na siedząco na fotelu nawet znia nie pogadałam wtyd mi było jak niewiem ale co się dziwic cały tydzień wstawałam o 3 rano ładowalismy wszystko i jechaliśmy wczesno wracaliśmy o 17 cały dizen tak się namarzłam ze potem nie miałam na nic ochoty tylko marzyłam o łóżku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulka gratulacje! idziesz jak burza, może maleństwo Ci podpowiada hmmm? 😉
A ja malować się maluję bo po prostu już muszę, tak to jest jak się człowiek maluje całe życie to potem to juz staje się koniecznoscia, no chyba ze bym chciała męża odstraszyć. Jak czasami nie dam podkładu i nie pomaluje oczu to aż moja mama mi mowi zebym coś ze sobą zrobiła 😮 zreszta nie wiem jak Wy dziewczyny ale ja przez tą ciąże mam ciągle dziwne mysli ze jak sie zaniedbam to mój se inną znajdzie, do tego brak seksu i w ogóle ciągłe narzekania co mi dolega 🥴 dziwne bo wczesniej tak nie miałam.

A co do świąt to spedzam je w duzym gronie bo u moich rodziców, i bedą oni, my no i siostra z rodzinką więc sporo nas bedzie i każdy coś robi. Mama najwiecej jako ze to u niej, siostra ma podobno słodkosci porobic ( co mi nie pasuje bo to moje zadanie od zawsze było) no a ja pewnie bede pomagac we wszystkim ale na tyle na ile mi siły pozwolą. Zreszta póki co to jest jedna wielka niewiadoma bo nie wiemy kiedy malenstwo zechce zawitać na tym świecie 🙂
W sumie fajnie byłoby ją mieć na świeta 😜 zapach niemowlaka i taka fajna atmosfera by była achh 🙂

Idę do chrzesniaczka bo siostra go "podrzuciła".
Aha,zastanawiałam się jak to bedzie jak wszystkie już urodzimy. Nadal bedziemy tutaj się spotykać? Fajnie by było dzielić się swoimi przezyciami i problemami juz dzieciaczkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczka co masz na myśli, że na naturę stawiam?? To napisz jak sobie mnie wyobrażasz 😜
Kacha ja w pierwszej ciąży wyglądałam pięknie, zero wyprysków, włosy lśniły itd.
Skoreczka napisz jak robisz ozdoby, bo ja nie robiłam nigdy. Miałam tylko stroik na stół.
Gosik i Anabel na 100% zauważycie jak się wody będą sączyły. To jest nie do przegapienia. Ja tak miałam z Kubą, jak się wysikałam to dalej leciało. Mało ale cały czas.
Monika ja słyszałam, że pozycja siedząca nie jest wskazana przy rozwarciu.
Co do Wigilii to będziemy w trójkę w domu, ja, mąż i syn (no chyba że już w 4), co się da to kupimy gotowe a resztę zrobi mąż. Moja mama wraca do domu 22 i ledwo same się zdąży ogarnąć a teściowa idzie do swojej teściowej. Co naszykujemy to będzie, jakoś mnie to nie martwi, przecież to tylko my 😉 a jakbym pojechała na święta to mąż z synem mają zaproszenie do mojej siostry.
Super, że Ciocia_Boja w dwupaku, mam nadzieję, ze się odezwie.
Jeśli chodzi o makijaż to to mój sposób na doła, czasem robię coś dla siebie. Jakieś peelingi, kąpiel z pianką czy jakieś takie drobne przyjemności. Bo to siedzenie w domu mnie bardzo dołuje. No i teraz już nie mam za dużego pola do popisu jeśli chodzi o ubrania 🙃 😁 😁
Kruszyna jak dziś powiedziałam mężowi że się przejmuje podłogami oknami itd to mi powiedział, że jak chcę to umyje. Tylko, że teraz pojechał do sklepu, potem jeszcze musi drzewa narąbać itd więc już nawet nie chcę mu dodawać obowiązków.
Kasiulka gratulację, wiedziałam, że Ci się uda. 😘
WielkaB my w zeszłym roku dzień przed wigilią w nocy skończyliśmy remont. I w dzień wigilii jeszcze sprzątałam, gotowałam, myłam okna i wszystko na raz. A po kolacji zasnęłam na kanapie. Też mi było głupio, ale zdarzyło się. 🙂
Adzia ja też mam takie myśli jeśli chodzi o męża. Wiem, że po tylu latach są irracjonalne, ale jak się nasłuchałam o zdradach to potem mam głupie myśli. 😁 😉

Napisałam dziś do mojego sprzedawcy w sprawie pościeli. Przepraszał mnie i na piątek mam mieć, jeszcze napisał, że "w ramach przeprosin otrzymam miłą niespodziankę". To czekam do piątku. 😉

Jakoś zmęczona się dziś czuję, nie wiem czy Wy też, ale poszłabym spać. Tylko jak pomyślę, że wtedy w nocy będę jeszcze dłużej chodzić to już mi się odechciewa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiulek gratulacje 🙂 myślę że Adzia ma rację iż masz suflera :d i dobrze 🙂

Adzia myślę, że a propos wyglądu to każda z nas ma pewne kwestie z którymi się trudno pogodzić. ja np. średnio akceptuję swoje nabrzmiałe piersi, a do tego doszło że na lewej mam 3 rozstępy!!!! sex- u nas chyba kramik zamknięty od tamtego tygodnia do odwołania, gdyż jak byliśmy w niedzielę na obiedzie u znajomych to nagadali mojemu mężowi, ze sperma, prostaglandyny, skurcze no i w efekcie szybszy poród...chłopina tak się przejął że chyba się nie skusi 🤢 choć zobaczymy jak to będzie bo dziś w nocy jak kręcąc się przebudziłam go to słodko przez sen powiedział: "Magda dlaczego my tak rzadko się całujemy ?" urocze 🙂

Malowanie ja lubię być 'gotowa do wyjścia", ale teraz to raczej odpuszczam bo jak pomaluje oczy to strasznie mi łzawią i pieką. /natomiast odpuszczam tylko w domu, a każde wyjście to już stan gotowości 🙂 Ale mój makijaż nie jest jakoś specjalnie absorbując: tuszowanie rzęs, podkład, puder, delikatny cień na powieki i błyszczyk = gotowe 🙂

wielkab chyba dzisiaj twój organizm się zbuntował i postanowił przespać i odpoczywać cały dzień... u mnie podobnie tylko ten ból głowy..buuu... dobrze, ze w tym roku w święta sobie po odpoczywasz , należy się mamusi 🙂

Mój maluch teraz "pyka" mi w brzuszku 😁 cudne uczucie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skoreczka co do makijażu... ja wychodzę z psem na spacery jak męza nie ma więc się maluje 🙂... no ale tylko krem puder, troszkę różu i tusz :P... więc tak bez żadnej rewelacji 🙂...

Nikusia ten tekst to wkleiłam bo może się przydać 😉... a ja już się wystrachałam xD... że mąż tych 2 tyg, nie będzie miał... 🙂

No i nie pamiętam do czego jeszcze chciałam się odnieść 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magditta to u mnie jest ta różnica, że ja nie pamiętam co to sex i chyba już pajęczyny tam mam 😁 😁 w I trymestrze miałam mdłości i byłam taka zmęczona, że sporadycznie, w II w miarę ok, ale potem zaczęły się problemu z twardym brzuchem i ja już nie chciałam bo się bałam. Potem dopiero się dowiedziałam, że seks powoduje u mnie skurcze. No a teraz to już całkiem nic. Tak wygląda moje bogate życie seksualne. 😁 😁 czekam na czas po połogu 😜 ☺️ ☺️
Pamii a mój makijaż to krem, puder, czarna kredka, cienie i tusz. Jak mam wenę to eksperymentuje, ale ostatnio jej nie miewam. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...