Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
skoreczka napisał(a):
Kacha dzisiaj samą galaretke bo synek bardziej taką lubi 🙂
Magditta jak rodzi się dziecko to w szpitalu daja taka kartkę, która jak najszybciej trzeba dostarczyc do swojej przychodni. No i juz wtedy wszystko wiedzą 🙂


no to teraz mam już jasność umysłu bo przez chwile myślałam że oni sami maja takiego nosa 🙂 u nas jest więc identycznie 🙂

Jacie nie mogę ale Młody napiera!!!!! chyba chce wyjść prawym bokiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Magditta chyba aż tak domyślni nie są 😁 tez tak myślę ze wszędzie tak jest.
Kacha zapisz sie może teraz do przychodni, bo poźniej możesz mieć dużo innych obowiązków, a pamietaj ze od początku bedziesz musiała miec kontakt z pediatrą np. w celu szczepienia, no i położną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też o tym pomyślałam bo dojazd do Wrocławia z takim Maleństwem to nie będzie dobry pomysł... A ja w mieście, w którym mieszkam to niestety nie wiem gdzie jakaś dobra przychodnia jest. Bo to takie moje miasto jak nie moje. Ja tu tylko mieszkam 😁 No cóż... koniec języka za przewodnika i czas się zapisać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kacha to ty do Wrocławia do pediatry będziesz śmigać??a może rozsądniej będzie jak poszukasz blisko domu przychodnie rodzinna z pediatra?? Wtedy na zwykle okresówki nie będziesz musiała wybierać się w podróż.
Ja też się zapisałam dopiero miesiąc temu do lekarza rodzinnego i to tylko ze względu na Maluszka 🙂 żeby ta położna i potem pediatra. Do tej pory to leczyłam się że tak powiem na miejscu w pracy bądź sama 🙂

Skoreczka tnx 🙂 uwielbiam Ciastka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale ja napisałam właśnie, że wyprawy do Wrocławia to kiepski pomysł 😜
Wiecie co? Tak się cieszę, że moja mama przyjedzie jutro 🙂 Raz, że nie będę sama non stop. No i ogarniemy ten bałagan 🤪 Bo dziś jak tylko mąż wróci z pracy to będzie ciąg dalszy szlifowania sufitu 🤢.
Teściowa miała dziś przyjechać, pisałam o tym... aaale im się auto zepsuło... A to niestety nie jest tak jak z moją mamą, że jej ani pociąg, ani autobus nie przeszkadza 🤨 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny dobrze,że poruszony został temat o położnej ja tez muszę się wszystko wypytać 🙂
Skoreczka wiesz jestem ciekawa co powie twoja lekarka na temat naszych bóli rąk 🙂
Nikusia bo ja wciąż jestem nie zdecydowana w jakim szpitalu rodzić 🤨 Pewnie w drodze podejmę decyzję i na skrzyżowaniu zdecyduję czy jechać na lewo czy na prawo 🙂
Pamii mąż pewnie się wystraszył,ale raczej nie naciskaj tylko spokojnie porozmawiaj o jego wątpliwościach i może zmieni jeszcze zdanie 🙂
Wielkab takim karpiem to wszystkie Brzuszki by się najadły 🙂
Magditta ty to się obracasz w kręgu medycznym to jestem ciekawa co myślisz o szczepieniu na rotawirusy i pneumokoki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamuśki
Postaram się za chwilę odczytać co naskrobałyście od rana. Wróciłam właśnie od ginekologa i chciałam Wam napisać czego się dowiedziałam. To e-coli w moczu się zdarza i lekarz nie był tym jakoś specjalnie zaniepokojony, paciorkowcem tak samo - powiedział, że jest to już \"wysoka ciąża\" ale wiadomo, że bagatelizować nie można. Kazał mi dokończyć branie nystatyny dopochwowej którą zlecił w zeszłym tygodniu, mam sobie dalej łykać wzmacniająco na drogi moczowe żurawit i przepisał mi antybiotyk, który zaczynam brać od dzisiaj. Kupiłam do niego osłonowy probiotyk i lacibios femina aby po antybiotyku jako skutek uboczny nie przyplątało się zapalenie \"podwozia\" 😉 Ogólnie jestem spokojniejsza 🙂 A najbardziej ucieszyłam się z jego zapewnienia, że niezależnie od tego czy cesarkę będę miała w znieczuleniu miejscowym czy w całkowitej narkozie - mąż będzie ze mną na sali porodowej 🤪 Następną wizytę mam 3 stycznia, mam zrobić świeże badania, przedłuży mi L4 i dostanę skierowanie do stawienia się w konkretnym dniu w szpitalu.
Przed wyjazdem do lekarza zdążyłam zrobić pranie ciuszków dla Małej 😆 Mała rzecz a cieszy - może jeszcze złapię dziś wenę na prasowanie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobzior same dobre wieści 🙂 któraś z dziewczyn już wcześniej napisała, że limit złych wiadomości już wyczerpałaś 😉 teraz tylko remont masz na głowie 😉

Skoreczka przepraszam, o Tobie zapomniałam 🙃 😘 dzięki! Magditta również dziękuję 🙂

Wypisuję ostatnie kartki świąteczne 🙂 czekam jeszcze na 2 adresy - oby mi je podano na czas 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam z USG, nie wyszło dobrze, będę jeszcze dzwonić do lekarza wieczorem i jak jutro będzie na dyżurze jakiś specjalista to jadę do szpitala (chce żeby jeszcze ten lekarz mnie obejrzał) . Wieczorem się dowiem. Na razie dopakowuję torbę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze teraz czytałam, że czasem główka jest w kanale rodnym i dlatego wychodzi mniejsza i tego się będę trzymała. W końcu to już ten czas że tak może być. Oczywiście o innych powodach też się naczytałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia kurcze ale to tylko gklówka jest mniejsza czy cała córcia jest ,mnmiejsza? no moze rzeczywiscie jest juz w kanale rodnym u mnie lekaz tez miał problem dobrze wymierzyc główke zreszta jak rodzilam Jakuba to tez przez to waga wyszła duzo mniejsza niz faltycznie sie urodził ...
Trzynam kciuki za Emilke i czekam na wiesci jutro ze szpitala .bądz dobrej mysli ściskam i mam nadzieje ze jutro rozwieją twoje obawy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anabel sama główka jest mniejsza. Emilka waży teraz 2800g
Skoreczka na tą chwilę mi powiedział, że chce jeszcze żeby przy kolejnym USG byli inny lekarze. On uważa, że lepiej dmuchać na zimne. Pytanie tylko czy ten lekarz co ma mnie obejrzeć jutro będzie w szpitalu. Dowiem się za jakieś 15min. Dopiero jak się potwierdzi to pewnie będą coś myśleć.
No i za chwilę się dowiem czy jutro mam się zgłosić na przyjecie do szpitala. Napiszę Wam.
Kacha wczoraj nie czytałam nic żeby się nie stresować, a dziś wszystko co się dało, bo wiem że w szpitalu to nie są chętni, żeby informować a niewiedza jest jeszcze gorsza.
Kobzior to raczej nie wina USG, bo te badania były robione na dwóch różnych i w ciągu dwóch różnych dni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia uważam ze to bardzo mądry lekarz, konsylium lekarzy jest wskazane skoro cos zobaczył co go martwi. a może inni, starsi stażem stwierdzą ze jednak jest inaczej, czyli główka w kanale i cięzko zmierzyć. Waga ładna Emilki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia!!!! - trzymam kciuki, wszystko bedzie dobrze, zobaczysz, moc usciskow i buziaki - trzymaj sie dzielnie!
Dziewczyny - serdeczne dzieki za wszystkie mile slowa! To akurat prawda, ze moja szefowa to zazdrosna kobicina - samotna, pod 60tke, bez zadnych znajomych, dzieci - maz ja zostawil pozniej kolejny facet ja olal - i teraz siedzi sama z managerska wyplata, 5cio pokojowa nowiutka chata, fajnym Audi i dwoma kotami i rozmawia z lusterkiem.... a w pracy nikt jej nie darzy nawet odrobina szacunku bo taki manager z niej jak z z koziej d*** traba 🙂
Kobziorek - mam to samo, wyspac sie juz chyba nie wyspie i moj maz tez... dzisiaj chrapalam jak traktor, warkotalam niemalze i budzilam sie co troche i musialam sie przetaczac z boku na bok bo biodra mnie bolaly...
WielkaB - dziekuje za mile slowa oraz sliczna fotke! 🙂
Mra_ - ooooooo! sernik! mniam 🙂 smaka mi narobilas 🙂 A co do wrednej szefowej to masz racje - jest gruba hahaha - w pracy wszyscy managerowie nazywaja ja FatAss a my BigYellowBird - ten z ulicy sezamkowej 😁 A firme rozkulac musze, nie ma bata 😉
Nikusia - dzieki za wpisanie mnie do \"na ostatnich nogach\" 🙂
Pamii - odnosnie obecnosci partnera przy porodzie - moj maz tez panikuje odnosnie bycia przy porodzie, ale trzeba ich troche zrozumiec... ostatnio mowil, ze czytal o tym artykul - wypowiadali sie faceci ktorzy byli przy porodach - niektorzy dobrze to zniesli a inni wystapili o rozwod po paru miesiacach od porodu bo nie mogli zapomniec tego widoku... wiec powiedzialam mojemu m., ze jesli mam podczas porodu sie martwic, ze on nabierze obrzydzenia i potem nie bedzie mogl na mnie patrzec, to juz wole rodzic sama! 🙂 Ogolnie boi sie ale chce tam byc - bardzo sie tym stresuje! Powiedzialam mu, ze jesli chce i obieca, ze nie bedzie sie zbytnio \'przygladal\' to moze ze mna byc, jesli nie, tez bedzie OK - nie zmuszam go. Ogolnie to towarzyszenie zonie przy porodzie jest takim trendem, jest modne - no i niestety przypadlo na czasy naszych mezow...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia, nie czytaj już żadnych artykułów, nie ma sensu się denerwować. Jutro wszystkiego się dowiesz, a jesteś już w zaawansowanej ciąży i faktycznie Emilka może już mieć główkę w kanale rodnym. A poza tym usg też nie zawsze pokazuje dobrze pomiary. Głowa do góry i bądź dobrej myśli 🙂 A my wszystkie będziemy trzymały kciuki 🙂
Kobzior, w końcu dobre wieści 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...