Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Skoreczka ja też mam zgagę codziennie, ale pomaga mi szklanka zimnego mleka 🙂
W Warszawie dają znieczulenia darmowe i ja będę brała zewnątrzoponowe, chciałam się dowiedzieć czy któraś z rodzących je brała, bo moja siostra brała i była zadowolona. No, ale chyba żadna z Was nie miała to trudno, przekonam się na sobie 😉

Pamii powodzenia na kolosie!

Kacha płaczem się nie przejmuj, bo ja też dzisiaj płakałam, ale tak ogólnie bez powodu, a może i powodem były moje hormony – na szczęście przytulas męża pomógł 😜

WielkaB super, że miałaś lekki poród – ja się o niego modlę! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WielkaB zazdroszczę porodu 🙂

Ja mam zgagę prawie cały czas bez przerwy od Wigilii i nawet Rennie nie pomaga.
Co do płaczu- ja mam nawet do teraz tak,że jak nawet zobaczę w telewizji jakąś przemoc wobec ludzi,zwierząt czy coś w tym stylu to zaczynam płakać 😮 Nawet jak ktoś żartuje to ja biorę wszystko do siebie i ryczę jak mała dziewczynka 🙂

Dobranoooooc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
woah!! 🙂 Rita po tej stronie brzuszka super!! 🙂...

A ja noc masakryczna... znów biegunka... w ogóle stresowałam się... śniło mi się że Mra rodzi ( i miałam rację) 🤪 niedawno jeszcze zjadłam kromkę chleba i poszłam wymiotować masakra ;/... byliśmy w aptece i babka dała mi węgiel i lacid... lacid od razu a węgiel po konsultacji z lekarzem... więc póki co liczę na lacid...

No i mam nadzieję że dojadę do szkoły... i że dolegliwości do 8:45 znacznie się uspokoją bądź znikną całkiem... lecę się szykować :*

Ciekawe które jeszcze się wypakowały :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry
Jakie wieści z samego rana kolejny dzidziuś jest między nami 🙂
Noc przespałam jak zabita,ale nie ma to jak w domu i w swoim łóżku 🙂
Pamii trzymam kciuki
Dziewczyny a co do zgagi to wam współczuję i nie wiem jak wam mam poradzić bo ja teraz mam już rzadko a jak się trafi to delikatna i migdały zawsze mi pomogą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hajo
Melduję się 2 w 1. Noc kiepska, jestem cała odrętwiała 🤔 Nawet pisać za bardzo nie potrafię bo czuję, jakby ręce nie były moje...
pamii pisałam Ci już wcześniej, że węgiel możesz wziąć - lacid nic nie da 🤢 i tak jak jest napisane na ulotce - weź od razu kilka tabletek (najlepiej pokruszonych)
mra_ wczoraj rano napisałam, że czekamy na objawienie się Rity i miałam rację 🤪 😉 😘
...to jeszcze czekam na potwierdzenie reszty moich przeczuć 😁 magditta, Monia, 31072010 czekamy na wieści 😜
MIŁEGO DNIA 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek 🙂 JA NADAL 2 W 1 🙂
U mnie noc nawet ok. Wczoraj udało mi się namówić mojego A. na małe delikatne co nieco 😁 Więc może to coś pomoże Fabiankowi 😁 rodzinka obstawia,kiedy urodzę 🙂 rodzice,że jak będzie się Fabiankowi chciało,to wyjdzie;
wujek,że dzisiaj,a kuzynka,że w przyszłym tygodniu 🙂 ciekawe,kto będzie miał rację 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobzior identycznie 😞 Ręce nie są moje 🤢 Dobrze to ujęłaś. I spuchniete mam paluchy i stopy 🤢
Beata mleka nie mogę, jak byłam mała to miałam skaze białkową, na dodatek nie lubie zapachu mleka. Wczoraj wyczytałam w jakimś wątku na brzuszku ze lekarze zalecaja też picie siemia lnianego. Dzis wypróbuje.
Nikusia " mleczarnia" śmiesznie to brzmi ale juz niedługo i ja bede zmieniać się 😉
Kruszyna ten 13 piatek troche straszy 😉

A ja uciekam, jadę z synkiem do Małpiego Gaju. Mąż zabronił mi skakać, będę musiała sie dostosować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z brzuszkiem 🙂
Wczoraj miałam stracha bo mała prawie wogóle się nie odzywała 🥴 już nawet zastanawiałam się czy nie jechać do szpitala 😲 a dziś jak gdyby nic szaleje od rana 🙃
Kasiulka u mnie też wszyscy obstawiają kiedy urodzę 😎 a wczoraj to nawet dostałam parę telefonów czy jestem już po 😮
Mra gratulacje super wiadomość z rana 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam ponownie 🙂 ja już w domku... póki co zjadłam sucharów... i zapiłam herbatą i jest dobrze... biegunki nie ma.. i czuję się ok 🙂... kolokwium napisane... jutro 2 następne 🙂... mam nadzieję że uda mi się je zaliczyć 😜... bo mniej będzie do zaliczania po Narodzinach Laury :P...

Ja zgagi nie miałam nigdy więc po pierwsze nie mam pojęcia jakie to uczucie, ale współczuje a po drugie przez to że nie miałam to nie wiem co by na to mogło pomóc 😉... mam nadzieję że uda wam się to szybko wyleczyć... 😉

Dziś rano tak się wystraszyłam bo już nie wiedziałam czy mnie tak brzuch boli czy to może skurcze (bo falami to szło) że torbę dopakowywałam... na szczęście się uspokoiło :p...



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja właśnie skorzystałam z generatora zdjęć pt. sprawdź jak będzie wyglądało Twoje dziecko 🤪 😁 i z tego co wyszło, Kaja nie będzie do nas podobna w ogóle 😁 🙃 😜 ( ale fotkę zapisałam i porównam jak się urodzi 😉 )
zjadłam śniadanie godzinę temu i znowu jestem głodna 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kobzior... jak głodna to dobrze... 🙂 znaczy że organizm pracuje... mój ostatnio z przesilenia coś zaprzestaje :p... ale jeszcze troszke 🙂... co do tego generatora to też miałam plan to zrobić ale stwierdziłam że wolę nie wiedzieć xD...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Coś się mało dzieje na brzuszku,ale nie ma co się dziwić 🙂 Mamuśki są zajęte swoimi Kruszynkami co niektóre odpoczywają a inne szaleją oszczędnie 🙂 na placu zabaw i na uczelni 😁 😁 😁 😁 😁
A ja właśnie wącham i nie umiem się już doczekać obiadu mój dzisiaj gotuje a ja leżę 🙃 bo popołudniu jedziemy na chwilę do teścia na urodziny i tam zaś poję pysznego ciacha,ale jeszcze trochę można sobie pozwolić bo za niedługo wszystko pewnie się skróci 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kobzior_wife NA PEWNO będzie podobna do was mała i nawet czasem człowiek nawet nie zdaje sobie sprawy jak może być efektem ksera rodziców 🤪 🤪 🤪

pemii zadroszcze ci ze nie miałas zgagi i zycze ci zebys nigdy tego nie doznała

a ja byłam na zakupach kupiłam małemu kocyk i czapusie ale uwierzcie jakim spidem to robiłam to masakra nawet nie zdawalam sobie sprawy ile można zlecieć sklepów w godzine aile rzeczy kupić to szok
mały jak na razie mi śpi. 🙂 🙂 🙂
Moja mama chciała mi pokazac jak malemu sprawdzac pampersa i wsunęła palca na boku noi po kilku minutach czuje ciepełko mały ja zasikał 🤪 🤪 🤪
ja myślałam ze padne ze smiechu do tej pory siedze i się z niej smieje 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka
Gratulacje dla Mry, ale się ucieszyłam.
WielkaB to zazdroszczę, że się wysypiasz bo ja mam oczy na zapałki. Wczoraj karmiłam w nocy 4 razy a dziś tylko 2 razy, ale po dwie godziny.
Nakarmiłam małą i pojechałam do sklepu, ale miałam stracha. Kupiłam tylko poduchę do karmienie, stanik do karmienia i majtki i migiem do domu. Mam nadzieję, że teraz mnie nie będzie tak kręgosłup bolał.
cdn.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamii18 może skurcze miałaś bo się na kolokwium denerwowałaś?
Kasiulka ja na zgagę mleko piłam, ale niezbyt pomagało. Potem już robiłam tak, że jadłam a na koniec piłam mleko.
Dziewczyny to która następna na porodówkę. Takie wiadomości bardzo cieszą, jak się kolejne dzieciaczki pojawiają.
Czytam wszystko ale nie wszystkim odpisuję bo mam trochę problemu z czasem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No takich pustek jeszcze nie było 😜

Dotarłam do domu. Ledwo chodzę, pojawiaja sie sporadyczne, bolesne skurcze, zgaga mnie nadal przesladuje. W małpim gaju chodziłam między rozbawionymi dziećmi, a mój maż z synkiem szaleli na całego 🤪
Mąż zrobił mi fotkę zeby utrwalić kuleczkę 😉 Nie wiadomo jak długo będę ją jeszcze miała 😉

Beata
dziękuje za przekazanie wiadomośći 😘 Anabel i Monika kazały tez przekazać dla was pozdrowionka 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...