Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja Ci się nie dziwię że Ci się śni praca, bo to ciag powtarzanych czynności. nawet sen cie zmeczy 😮 Ja pracujac w sklepie miałam tylko kasę w głowie i nawet jak zerkałam na zegarek to nie odczytywałam np. 16.05 tylko 16zł i 5gr 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Skoreczka i Mra ze snów o pracy to tylko jak za nastolatki zbierałam truskawki na polu to mi się potem w nocy śniły a tak to nie śnię o pracy.
Wymyłam wszystkie podłogi w domu i poszłam mężowi pomóc przy cieciu drzewa, potem syn krzyczy ze automat wypuścił wodę i mam łazienkę zalaną (a niedawno odtykaliśmy), skończyliśmy ze drzewem sprzątnęłam łazienkę a teraz wchodzę a mąż na podłogę włosy obcina i 😠
Paznokcie u nóg zrobiłam sobie wczoraj a u rąk czekają, aż będę z szorowaniem domu gotowa. Maż już się mnie pyta dla kogo ja się tak stroję. 😁 😁 😁 Fryzjerką jest moja siostra, więc na pewno będę miała farby dobrej jakości i mi ładnie zrobi. 😁 😁 😁
Mra moje dziecko bryka prawie cały czas, aż mnie to zaskakuje, bo syn tak nie szalał. Mam nadzieję, że mała nie będzie miała jakiegoś ADHA albo coś 😁 😁 😁 a jak robi sobie przerwę to chwilką i znowu czuję, że kopie albo się kręci. Ja myślę, że mi też libido spadło, bo jestem zmęczona. W nocy spać nie mogę a dzień ledwo chodzę, muszę się jakoś spróbować przestawić i coś zmienić w naszym życiu. Zaczynam od wyglądu a na przyjemnościach damsko-męskich kończąc.
Kiedyś dorabiałam sobie w piekarni, ale pracowałam przy ciastach. A, że to była praca na czarno i na telefon to często myłam gary. To było coś okropnego, bo wielkie i tłuste po kremach. Po ok dwóch trzech godzinach to się człowiekowi słabo robiło, no ale kasa była potrzebna to nie marudziłam 😁 😁 😁
Co do tego porodu to ja taki poproszę 😉 😜 😁 😁 😁
Skoreczka udanych zakupów i pochwal się co kupiłaś jak wrócisz. I zakładam się o rację, ze i tak coś dla maleństwa weźmiesz 😁 😁 😁, napisz czy zgadam.

Koniec mojej przerwy idę się za obiad brać. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczka heheh, nieźle. Mnie tylko mylą się ceny z 2 różnych kawiarń. Ostatnio zaśpiewałam kolesiowy 1,5 funta za małą czarną... a w tej kawiarni to tylko 40 p za kubek 🙃

Nikusia otóż to, pieniądze piechotą nie chodzą. Zaklinam przyszłość, że dostanę pracę zgodną z wykształceniem. Chociaż w obecnej nie jest źle - nie jest wymagająca, za to dość fizyczna. Coś za coś 🙂 najważniejsze dla mnie, że ostatnią wypłatę z funciaków wymienię na złotówki, a ostatnio funt w górę leci, może tak się utrzyma 😉 pazury u mnie też czekają na popołudnie - najpierw muffiny upiekę. W ogóle, współlokatorka wiedząc, że kocham owoce, przywiozła mi siatę czereśni i domowych tuskawek. I jak jej tu nie kochać 😁 serio, zaadoptowałabym ją na siostrę, gdybym tylko mogła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia oczywiście że sie skuszę jak coś będzie dla maluszka 🙂 Co do porodu o którym pisze Mra to może trzeba jechać na rowerze do szpitala żeby był taki szybki 😉 😉 😉 Tylko styczeń to dość nietypowa pora roku na rower 😁

Mra ja każdą swoja pracę bardzo przeżywałam więc stąd takie zakręcenie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mra ja po liceum pracowałam fizycznie na produkcji, żeby na studia zarobić (na licencjat), potem jak syna urodziłam to też byłam szczęśliwa, że mi się ta praca w cukierni trafiła-szłam dwa razy w tygodniu na noc a zawsze parę groszy wskoczyło, tyle że była na czarno. Potem już były inne pracę, ale jak to się mówi od czegoś trzeba zacząć. 😁 😁 😁
Skoreczka czekamy na wieści co kupiłaś 😉
A na moich włosach pasemka, teraz jeszcze sobie piling na twarz zrobię a potem maseczkę i paznokcie. I już moja samoocena wzrosła o 150% i dobre samopoczucie też. Już nie powiem, że jak mnie siostry dziś dorwały i chciały Emilkę przekonać, że ma kopać a ona milczała jak zaklęta. Tak się naśmiałam, że cały brzuch latał. 😁 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki wróciłam i nie uwierzycie nic nie kupiłam 😁 😁 😁. Teraz sie śmieję ale wcześniej byłam zła jak osa. no nic nie mogłam znaleźć dla siebie. Jutro kolejne podejście, ale w innym sklepie. Dziś całą galerie zwiedziłam i stwierdziłam ze pustki 🙃 Dla dzidziusia widziałam fajny, malutki kombinezonik roz.50-56 ( tak podali na metce) ale 70zł więc poki co odpuściłam bo wiem ze na allegro albo gdzie indziej znajdę taniej i może fajniejszy 🙂
Ja tu zajrzałam, bo myslałam ze Nikusia da fotkę z nowym obliczem a le nic nie ma 🙃

Ale tu cichutko. Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczka ja na razie ciąg dalszy pracy nad obliczem 🙂 czyli maseczka na buzi 😁 😁 😁
teraz jeszcze relaks w kąpieli i spać. 😉

A Ty może coś jeszcze jutro kupisz, ja jak raz byłam w centrum handlowym to było tyle fajnych ubrań, że bym przepuściła fortunę, ale ostatnio nie było nic. 😉
Dobranoc Dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny, mnie chyba bierze jakaś choroba bo od wczoraj się czuję bardzo niewyraźnie i bolą mnie mięśnie 🤢. Zadzwoniłam nawet do lekarza i dostałam wit c, rutinoskorbin, panadol na wypadek gorączki i Gripowit . Fatalnie 😞 😞

A do domu wracamy dopiero jutro; jestem domowniczką i już nie mogę się doczekać wlasnego łózeczka!

z dobrych informacji; kupilismy błekitny kombinezonik na zimę 🙂. Po godzinie rozważań w sklepie, wybraliśmy rozmiar 80 bo chyba lepiej kupić większy. Poza tym będzie miał dużo ubranek pod spodem + pielucha więc chyba lepiej większy. Dokupiłam do tego dwie czapeczki. Jeszcze tylko jakiś szaliczek.

dobranoc brzuszki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!!!
WielkaB rybki wyglądaja super i na pewno też tak bedą smakować!!!!
Nikusia czekamy na twój nowy wizerunek 🙂 🙂 🙂
Vespera no to do wyrka wygrzewaj się i dbaj o siebie!!!!
Skoreczka życzę Ci dzisiaj lepszych połowów w sklepach! Tak to bywa,że jak nie chce się nic kupić to jest dużo fajnych ciuchów a jak idzie się z nastawieniem na cos konkretnego to tego nie ma jak na złość!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny!

Jak sie trzymacie? Jak Wasze dzidzie? U mnie dialog z corcia juz zaliczony - pukamy sobie zawsze z rana 🙂 Wczoraj nasza corcia dostala od tatusia muze z wielkich sluchawek przylozonych do brzucha, zrobilismy jej stereo i pewnie sobie pomyslala - a coz to znowu takiego 🙂

WielkaB widze ze polowy meza sie udaly 🙂
Vespera - pakuj sie pod kolderke i kuruj sie moja droga!
mra_ - len mnie zlapal i opuscilam zaplanowana aktywnosc fizyczna 😉 Kasuj tych Anglikow kasuj za mala czarna, i to ostro 😉 - nawet jesli to tylko jest sen 😁
Skoreczka - wczoraj tez mielismy tu taka ladna zlota jesien. Wciaz nie moge sie napatrzec na Twoje zdjecie - tak slicznie wygladasz!

Ja znow ogladam rozne stronki na temat mojego tygodnia ciazy - lubie tak sobie czytac, zawsze cos ciekawego sie znajduje - wlasnie padlam ze smiechu czytajac historie o rozstepach - spojrzcie tutaj, jesli macie ochote:
http://www.dzieciowo.pl/2009/05/rozstepy-w-ciazy-i-po-ciazy-czy-da-sie-ich-uniknac.html

sciskam mocno i milego niedzielnego dzionka zycze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

odpoczywam po wczorajszej imprezie. Każdy przyniósł ze sobą butelkę wina, więc było co pić (a mnie patrzeć 😉 ). Efekt był taki, że my, gospodarze padliśmy (ja nawet tuż przed północą przeprosiłam towarzystwo i poszłam w kimę) a goście w najlepsze dyskusje prowadzili 🤪 Było wesoło, kupa śmiechu, no i wszystko oprócz sałatki nam zjedli 😮 a przyzwyczajona jestem, że zawsze zostaje trochę papu na drugi (i czasem trzeci) dzień 😉

Skoreczka to może dzisiaj się Tobie poszczęści 🙂
Vespera kuruj się 🙂
WielkaB jakie rybki - będzie dobry obiad! Graty dla męża!
MartaMay też raz po raz czytam co w tygodniu moje dziecko ma "osiągnąć". Najfajniejsze jest to, że w sumie teraz już u każdej z nas dziecko jest "ukształtowane", teraz tylko rośnie i dalej ćwiczy połykanie, oddychanie i inne takie. No i patrz, moja ostatnio przestała odpukiwać - znudziła się?
Nikusia moja współlokatorka miała wczoraj podczas imprezy fazę i tłumaczyła, co dziecko mówi z brzucha. W stylu - ktoś coś mówi, EY przykłada rękę do brzucha i mówi: "Rita mówi, że to jest ok" 😁 i nie wiem dlaczego, ale wszyscy się z tego ciągle śmiali 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej
Dodałam fotkę prezentów dla Emilki i mojego brzuszka do naszych fotek. 😉
Mra super, że imprezka się udała. Widzę, że to nie tylko u mnie szaleją na punkcie brzuszka 😁 😁
Vespra kuruj się, żeby się nie rozchorowała
WielkaB ja kiedyś za dziecka łapałam ryby z ojcem, ale to było lata temu 🙂
Skoreczka mam nadzieję, ze dziś coś kupisz. 😁 😁 😁
a my na razie w domu, syn odpisuje lekcję, a ja się denerwuję na niego (bo kombinuje co zrobić, żeby ich nie robić).
Zaraz za słabą kawkę się zabieram, bo zasypiam. Na razie jestem mega zadowolona, wczoraj zrobiłam sobie salon piękności w domu (no piękniejsza raczej nie będę, ale bardziej zadowolona owszem 😁 😁 😁 ) aż widzę jak mąż za mną oczami wodzi 😜 ☺️
popołudniu przejedzie siostra ze szwagrem to mi pewnie brzuch znowu maltretować będzie 😁 😁
Mam nadzieję, że Wam też weekend super mija 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie mija bezbłędnie. Do południa naśmiewaliśmy się jeszcze z wczorajszych żartów. Bez kitu, kilka osób wielokrotnie płakało ze śmiechu. Nie wiem jak to się stało 🙃 takiej atmosfery luzackiej jak wczoraj nigdy nie mieliśmy w domu. Zawsze było wesoło, ale nigdy aż tak 😁 Zaraz mykamy na ostatnią randkę przed połową października - bo to ostatnia nasza wspólna niedziela!

Nikusia moi kuzynowie dostawali z zeszytów i książek od swojej mamy 🙃 nie polecam tej metody, chociaż w obu przypadkach zaowocowała dobrymi wynikami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂

Kupiłam 🤪 🤪 🤪 Buty na jesień, wygodne i będą mi pasowały do sukienek 🙂 Od jutra szukam na allegro kombinezonu 🙂
Miałam ochotę dziś jechać pozwiedzać jakiś zamek na Jurze ale moc mnie opuściła. może jeszcze zbierzemy się w jakiś cieplejszy weekend.
Nikusia ja też przysypiam, chyba te zakupy mnie tak wykończyły. Zaraz zobaczę twoje fotki 🙂 Fajnie ze humor sobie poprawiłaś kuracjami 🙂
Mra tak to czasem bywa że gospodyni odpada pierwsza z imprezki 😉 Wcale ci sie nie dziwie bo duzo pracujesz więc trzeba też coś odpocząć 🙂 Wazne ze udało ci sie zrelaksować 🙂

MartaMay zawstydziłam się ☺️ i dziękuję 🙂
WielkaB coż za okazy do zjedzenia 🙂 Masz okazje przyrządzić je po swojemu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zapomniałam napisać, że wczoraj przeglądając net widziałam wpis jakiejś kobietki, ktora napisała ze w jej rodzinie miała urodzić sie córcia a wyskoczył synek 😁 W ogóle nie było widać męskiego przyrodzenia na usg 😁
Teraz to juz sama nie wiem co i jak 😁 Trzeba czekać do porodu 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzusie
Ja dziś pobiłam wszelkie rekordy spania 😮 To wręcz nieprawdopodobne 🤪 😁 Wstałam po 7:00, zjedliśmy śniadanie i po jedzonku stwierdziłam, że przytulę jeszcze głowę do poduszki 🙂 Jak przytuliłam to obudziłam się o 13:15 🤪 😁 🙃 Na szczęście jestem już na etapie końcowym gotowania obiadu 😉
skoreczka super, że kupiłaś coś dla siebie i sprawiło Ci to radość 😆
Nikusia jak zwykle wyglądasz kwitnąco i zjawiskowo 😆
mra_ cieszę się, że mieliście tak udany wieczór (podglądałam na zdjęciach na fb ☺️ i faktycznie towarzystwo wyglądało na rozbawione)
...i na tym kończy się moja pamięć w czytaniu postów od wczoraj 😁

Życzę Wam spokojnego i leniwego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczka dlatego wózek chcę w neutralnych kolorach, jakby się okazało,że córcia jednak syneczkiem będzie 😁 😁 😁 bo ubranka czy kocyk nie mają znaczenia, ale nowy wózek kupować to... 😮 🙃
Dziewczyny dzięki za wszystkie mile słowa 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobzior śpioszku, żeby tak moj synek miał takie spanie jak Ty 😉 A ja czekam az sie ułoży i nici 😜 Smacznego obiadku!
Nikusia a ja w związku z tym przemyslałam sprawę imienia dla córki 😁 😁 😁i namówiłam męża na Oliwię 🙂 Bo to różnie może być 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki! No i prawie weekend minął 😞 Zaraz obejrzę sobie Ugotowanych i pewnie sama będę musiał coś zjeść 😉
Skoreczka, też nie lubię wracać z zakupów bez zakupów- zwłaszcza jak miałam coś sonie kupić 😠 ale dobrze, że za drugim podejściem się udało 😆
Nikusia, na tej focie wyglądasz... wow, brak słów, po prostu pięknie 🙂 Jak oglądam zdjęcia Twoje i Skoreczki to też marzy mi się jakaś zmiana 😉
mra, ja już od jakiegoś czasu jestem na zwolnieniu, mój lekarz nie "oszczędza" na druczkach L4,
Kobzior, ale sobie pospałaś 🤪
WielkaB, mój tata też przywiózł mi w piątek rybki, okonie, ale chowają się wielkością do tych co złowił Twój mąż, normalnie szacun 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika o, to dobrze 🙂 trafiłaś na fajnego lekarza.
Kobzior no to pięknie 😁 w tygodniu mam zazwyczaj problem ze wstawaniem do pracy, a w weekend jak na złość, o 7 już się budzę 🙃 dzisiaj jednak udało mi się powiercić trochę i dałam radę dospać do 9 😎

Heh, jak tak przyglądam się zdjęciom, to Skoreczka, Nikusia i Kahira mogłyby reklamować odzież ciążową 🙂
Mykam zaraz na modły 😁 Jutro zaczynam ostatni tydzień pracy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...