Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Kacha_84 napisał(a):
Śpię z wałkiem (i mężem oczywiście 😜) i bardzo sobie go chwalę i polecam!

Męża???? 😁 😁 😁 🙃
Ja po szpitalu dostałam nakaz leżenia, dla mnie to straszne było. A jak wstałam kilka razy to zaraz brzuch twardy, więc się bałam i leżałam. Tym bardziej teraz się cieszę, że mogę trochę chodzić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Nikusia mnie to przydałoby sie porządne sanatorium w górach!!! Od tego siedzenia w domu to człowiek jest jaki jest 😠
Poszłabym do kina, na spacer, na grzyby ....gdziekolwiek gdzie nogi same poniosą....ojej jak brakuje mi życia...takiech zwykłych czynności poza domem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczka ja po spacerku z rodzinką i koleżanka ( i jej rodzinką) jestem zadowolona. Powoziłam bobaska i mi się spodobało. Skosztowałam ciasta pieczonego przez kolegę i teraz zjadam sałatkę, żeby "odkupić winy" 😁 😁 😁
Moja Emilka wzbogaciła się o śpioszki 😉 i chyba obróciła główką w dół , ale upewnię się jeśli dalej będzie kopała na dole i w górze 😜, bo ona lubi fikać 😉
Kacha nie mogłam się oprzeć, żeby tego nie skomentować 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane wieczorkiem w niedziele
byłam u mamy i dostałam list bo nadal jestem u niej zameldowana ze zus nie wie na jaki adres mi wysłać kaske bo awizo nie dotarło do mnie co jest w tym śmieszne bo mam numer domu podane 15 a naprawde mam 16 😮 😮 😮 😮 😮 😮 ale listy wszystko mi dochodzi zusu a kasa nie jutro musze jechać prostować sprawe to w końcu zaczne kupować drobiazgi dla maleństwa 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 noi u mamy zjadłam sobie śledzia po kaszubsku tego mi brakowało a potem poprawiłam ciasem z kremem i jabłkami wszyscy nei mogli w domu na mnie patrzec a mi tam wszystko bardzo smakowało 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WielkaB tak to w ciąży jest, że najpierw śledzie a potem ciastko z kremem 😁 😁 😁
Kruszynka ja u znajomych jadłam ciasto z kremem i galaretką a w domu sałatkę i wyjadałam z niej ogórki kiszone 😁 😁
Mój mąż dziś w sklepie patrzył za ogórkami, bo stwierdził, że skoro mam taki apetyt to by dla mnie zakisił 😁 😁 😁 ale nie było 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też brakuje spania na brzuchu... biodra mnie strasznie po nocy bolą i budzę się wcześniej nizbym chciała bo już nie mogę wytrzymać. Bardzo bym chciała się wybrać na masaż pleców ale brzucha w szatni nie zostawię 🤔

Chyba po porodzie sobie zafunduję taki masaż, a potem lampka wina z koleżankami 🙃 albo dzień w spa z koleżankami i winkiem 🤪 no i się rozmarzyłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruszynka jak u nas nie znajdzie to teściowej piwnicę opędzluję 😁 😁 😁 ja jej na wymianę daję nasze ogórki konserwowe a ona mi jej kiszone 😉
Vespera mi też brak spania na brzuchu. Czasem się kładę na podwójnej kołdrze i wtedy mogę się trochę obrócić, bo brzuch chowa się w miękkim, ale zawsze mam stracha, że maleństwo przygniotę. 😉 a jak leżałam na boku to mnie kopała, bo tam nogi miała. 😉
Dziś mi się wydawało, ze się obróciła, ale zobaczymy czy faktycznie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to juz nie wiem jak mój lezy. Często kopie mnie w górny prawy bok ale czasami w pęcherz a on jest na dole. Ale już w piątek się dowiem 🙂 Muszę zrobić badania na glukozę na tą wizytę (fuj, fuj).

Powinni robić materace z dziurą na brzuch 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vespera moja leżała ukośnie i kopała po dwóch bokach brzucha a ręce widziałam na górze brzucha. Teraz coś czułam na pęcherzu i na górze więc mam nadzieję, że już się główkowo ułożyła 😉 no i jeszcze zobaczymy na ile czasu 🙂

Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Vespera z chęcią bym się dodała 😆

Z tym spaniem to na prawdę problem! Już się nie mogę doczekać kiedy się wyśpię normalnie... a to nie nastąpi tak szybko 😞
Ale ten wałek 😁 no cóż polecam 😁 wałek oczywiście 😁 Mąż mi kupił i sporą ulgę czuję.

Moja dzidzia właśnie zaczyna zabawę, czuję cały czas kopniaki z prawej strony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dwupaki 😆
Ja właśnie piję gorącą herbatkę i pałaszuję bagietkę z ziołami i masłem czosnkowym prosto z piekarnika 😜 Noc miałam tragiczną 😮 Dwukrotnie obudził mnie tak silny ból lewego kolana, że krzyczałam na głos z bólu 🥴 Mąż musiał mi podnosić nogę, bo nie byłam w stanie się podnieść. To było uczucie jakby ktoś imadłem miażdżył mi kolano z jednego i drugiego boku 🤨 W końcu po rozmasowaniu kolana zasnęłam, ale podczas snu znowu je zgięłam i za godzinę było to samo. Potem się już pilnowałam aby spać z wyprostowaną nogą, ale bardziej było to czuwanie niż spanie 🤔 No i ok. 5:00 Kaja zaczęła tak mnie kopać, że ruszał mi się cały brzuch - jakby brała udział w walce karate 😮 🙃 Na bank będę dziś dosypiała w ciągu dnia, bo jestem nieprzytomna!
Nikusia102 moja Kaja też jest ułożona poprzecznie i kopie tylko po bokach 😉 W innym miejscu jej nie czuję. Może dziewczynki tak mają 😁 😉
Vespera i Nikusia102 też tęsknię do spania na brzuchu - a o dobrym drinku lub lampce czerwonego wina nie wspomnę 🤔 😞
skoreczka mam nadzieję, że zaświeci dziś dla Ciebie słoneczko pozytywnej energii 😘

MIŁEGO DNIA MAMUŚKI!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂

O tak Kobziorek maż wraca dzis więc musi słonko sie usmiechnąc i do mnie 😘 Ja tak jak i Ty popijam goracą herbatke z cytryną i właśnie sie zorientowałam, ze zabrakło mi juz na talerzu kanapek z serem żółtym 🙃 Błażejek zawsze rano daje znać że czas cos przekąsić 😉
Współczuje Ci nocnych bóli bo takie spanie to nie spanie i człowiek jest bardziej zmeczony niż jakby nie spał w ogóle 🤢 A jakie zadziwiajace jest to że w ciązy potrafi zaboleć wszystko- nawet kolano 🤢
Łap oklaska na zatrzymanie bóli 🤪

Vespera
tak mi się śmiać zachciało jak napisałaś o zostawieniu brzucha w szatni 😜 😁 😁 😁 Rozśmieszyłaś mnie, więc też oklask 🙂

Ojej jak ja się cieszę że maż wraca 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
I mój synek to juz od jakiegoś czasu jest główką w dół, bo jego kopniaki czuje bardzo wysoko, prawie w klatce piersiowej 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!!
Popijam herbatkę,ale już mi smaka robicie na śniadanko więc zaraz lece coś zrobić!
Ja miałam dzisiaj spokojną noc i spałam jak zabita.Teraz tak się pozmieniało bo kiedyś to gorzej spałam 😮
Moja sobie jeszcze pływa i szuka odpowiedniej pozycji bo z każdej strony czuje jak daje znać o sobie!!
Miłego i słonecznego poniedziałku wam życzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry,
i po weekendzie...Trochę szkoda bo znowu zostałam sama w domku. No może nie sama bo z Makusiem i Lunką ale bez męża. W weekend był kosmiczny. W skrócie: dobre jedzonko, dobry sex, porządne leniuchowanie.
Kochane też mi strasznie doskwiera spanko z bagażem. bardzo chętnie poleżałabym na brzuniu ale nie da rady. Na plecach tez słabo wiec zostaje boczek i poducha albo mąż między nogami. no i w konsekwencji słabo się wysypiam, a do tego to nocne siusiu...buuu już do 4 razy dochodzę.... dlatego tak jak Wy marzę o masażu z lampka wina. W ogóle to tęskni mi się za moim rytuałem: kąpiel, świece, lampka wina i książka. nie wiem czy jak Maksio się pojawi to pozwoli mi na 2 godzinki zaszyć się w łazience 🙂 Może miedzy karmieniami się uda 😁
No dobra czas na kawkę i śniadanko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pisałyście u ułożeniu dzidzi. moja to siedzi na bank w poprzek bo atakuje z jednego i drugiego boczku mamusię 😁 Mój mąż twierdzi, ze to ma po Mamie bo ja śpię w łóżku zawsze po przekątnej 😁 M.in. dlatego musieliśmy sobie zafundować łóżko 180x200 żebyśmy się mogli obje wyspać 😁 tzn. my+pies 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacha - witaj w grupie 🙂 Juz Cie dodałam - zobacz sobie ile tam mamy zdjęć i dodawaj szybko swoje 🙃

Skóreczko dzięki za oklask ale się chyba niestety nie dodał bo nadal mam 15 🤨

magditta i kobzior- cześć 😁

Ale miałam dziś noc dziewczyny - wczoraj zjadłam tortu bezowego i myslałam, że w nocy umrę. Najpierw wieczorem synek kopał tak, jakby chciał się wydostać na zewnątrz. Potem obudziłam się o trzeciej w nocy i było mi niedobrze & synek znowu robił w środku dyskotekę. 🤢 Naprawde się przeraziłam, że zjadłam za dużo cukru i to się źlę skonczy 🥴 Nie miałam pomysłów na obniżenie cukru we krwi więc wypiłam duzo wody i wzięłam dużo magnezu i nospy. teraz jest już chyba ok ale nadal mam wyrzuty sumienia, że byłam taka głupia z tym ciastem. Do głowy mi nie przyszło, że ma ąz tyle cukru i czym to się może skonczyć. dziś się trochę przegłodzę.

Boję sie po tym wszystkim zrobic tych badań z glukozą 75gram. Chyba napiszę o tym lekarzowi 🤨

Oby dzisiejszy dzień był lepszy niz ta beznadziejna noc! Miłego dnia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny 😉
Noc miałam nawet nie taką złą, tyle że nie mogłam zasnąć i 5 razy biegłam do wc. Tyle, że to już powoli standard. Teraz zjadłam drugie śniadanie i popisałam z koleżanką, które rodzi za 7 tygodni.
Kobzior współczuję bólu kolan, to pewnie przez to, że teraz większy ciężar nosimy. Zrób sobie drzemkę w ciągu dnia i na pewno będzie Ci lepiej. 😉
Skoreczka super, że już jesteś w lepszym humorze. Nie ma jak wracający mąż. 😉 😘
Moja córcia dalej kopie na górze, więc jest nadzieja, że się obróciła 😁 😁
Kruszynka ja rano sobie słabą kawkę zapodałam, to mi pomaga nie spać przez dzień ale i na zaparcia. Herbatkę to jak mąż wraca to mi robi 😉
Magditta zazdroszczę weekendu. U mnie seksu nie ma w perspektywie. Najpierw jak się kochaliśmy to się brzuch twardy robił i ja się bałam, że już potem wcale nie chciałam. Potem był szpital i zagrożenie przedwczesnym porodem. Jak wychodziłam to zapytałam lekarkę o kochanie i powiedziała mi możemy, ale tak na spokojnie. Tyle, że jak się kochaliśmy to następnego dnia myślałam, że ze skurczami na porodówkę pojadę. I już ani ja ani mąż nie chcemy ryzykować. Chociaż mam zamiar tą kwestie teraz u lekarza poruszyć. Bo trochę mi żal.. ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vespera słodycze szybko podnoszą poziom cukru, ale jeśli z trzustką wszystko ok to równie szybko on spada. Zrób tą glukozę jak najszybciej byle nie dziś, bo po takiej nocy to różne rzeczy mogą wyjść. Jak będziesz robiła to nie podjadaj w nocy, ale to pewnie wiesz. A maluch szaleje jak dostanie więcej glukozy bo ma więcej energii 😁 😁
Moja też po posiłkach bardziej aktywna. Chociaż po trochę kopie przez cały czas 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...