Skocz do zawartości

Dziewczyny,ktore zawsze ze soba pisaly:) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
u mnie zalezy co zje, ale przewaznie są zielone i rzadkie, ze od razu jest kąpiel 😞
ale też miała twarde jak kamien zwłaszcza na poczatku jak wprowadzalam, chyba się przyzwyczai, nie dam już gruszek bo bardzo płakała cały wieczór, nie wiem kto wymyślił, żeby dawać od 4 m-ca, Moni Julcia tez tak miała, zresztą ja mam taka sama reakcję po gruszkach


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie po bezsennej nocy.Jesli spalam dzis 2 godziny lacznie to jest max.Mala cala noc sie rzucala i co chwile jej zelem smarowalam,a o 4 to przez sen z bolu plakala i wsypalam jej teetha na spiacego..I dzieki temu pospalysmy do 5:45 😞 😞Dzis od razu dam jej na noc paracetamol,bo 2 nieprzespane noce to za duzo 😞Madzia u nas ze smoczkiem jest to samo.Z reszta z zabawkami tez stosuje metode:mama aport 😁 Capslocc co do kupek u nas sa zielone i rzadkie.No chyba,ze dostanie marchewke albo ziemniaczka,wtedy sa zbite jak u doroslego i strasznie smierdza 😁 A co do przewracania na boczki,to mloda robi juz to perfekcyjnie,w obie strony.A zeby bylo zabawniej nauczyla sie tego dokladnie 2 tygodnie temu...po masazach.Wrocilysmy po nich do domu,a ona zaczela sie przewracac 🙂Teraz musze jej koldre na podlodze rozkladac,bo z maty szybko sie przemieszcza.A i nauczyla sie pelzac,ale tak powoli i ... do tylu 😜 😜 Mnie dzis w dzien nie bedzie,bo ide do siostry.Bede wieczorkiem.Milego dnia kochane.Madzia ja tez sie niesamowicie ciesze,ze we 4 tu jestesmy 🙂 🙂Bo taki wlasnie byl cel zalozenia tego watka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂 🙂U nas wczorajsza wizyta przebiegla pod znakiem histerii...I o dziwo dalam jej u siostry viburcol i tym razem pomogl 😁 😁 No i na noc tez go dostala i pospalysmy spokojnie do 3:15,potem butla i spalysmy do 8 🙂 🙂Edi dobrze,ze kompa bierzesz 🙂My jutro z rana na basen znowu sie wybieramy,a po poludniu na grila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam 🙂
cóż za cudowna noc 🙂 mała po godzinnym płavzu zasnęła o 20.30 obudziła się o 2.30 na butle po czym od razu 🤪 zasnęła - wstała o 8 - zjadła i śpi dalej.... A ja dopiero wstałam.... i aż mnie głowa boli z tego spania 🙂
Monia u nas tez viburcol nie zawsze dziala ale sa dni w ktorych pomaga (np. wczoraj) i tych dni jet duzo wiecej.... Dlatego mysle ze warto najpierw probowac tymi czopkami bo sa duzo mnie inwazyjne dla organizmu a jak nie pomaga to oczywiscie nurofen czy eferalgan.... No i te maści na dziąsła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jula jest cudowna - już to mówiłam 100razy ale powtorze 101... ona jest taka zdolniacha 🙂
UWAGA: biorę się za sprzatanie bo jak na razie sprzatnelam tylko sypialnie a juz 16 😮 😮 ale piszcie z czasu Was podejrzę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia całe szczęście dzieci nie pamiętaja tego co musza przejść na samym poczatku...kolki,zęby itd...
moja mała dzis była bardzio grzeczna oczywiście narzekała na ząbki jednak chłodzilam jej jegryzakiem uprzednio włożonym na 1godzine do zamrażalki ...normalnie az go ssała i dopóki był zimny było ok z tymi czopkami to u mnie tez są dni kiedy działaja tj mała praktycznie natychmiastowo po nich zasypia co i jej daje ulge i mnie chwilke na złapanie oddechu...właśnie biore sie za zaległe aukcje na allegro bo jak do tej pory wystawiłam tylko puste aukcje a teraz musze opracować foto co jest najdłuższą pracą...ale z jednej strony to bardzo lubie bo nie okładam sie ubraniami po dzieciach a z drugiej strony zawsze moge siąść nad tym tylko w nocy gdzie jednak wołałabym sie wyspać...ale coś kosztem czegoś..niestety... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...