Skocz do zawartości

Dziewczyny,ktore zawsze ze soba pisaly:) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam 🙂
a ja jestem u teściów i siedzę cicho w pokoju żeby nie przyszla, o może zagadac na śmierc i wszystko wie lepiej, malo tego mojego męża wygoniła z małą z kuchni wczoraj , bo ona chce zapalić;
nie weżmie jej na ręce, ale leciała na spacer pochwalic sie przed sąsaidami,
wieczoerem juz tak sie zdołowalam,bo do 23 siedziala z nami w pokoju, bo ja nie umiem ubrac poscieli...
a jak akutat pierwszy raz zsikała sie na podkład na nowej kanapie to omalo nie kazala nam wracac dodomu,
a ja juz psychicznie siadalam zwlaszcza, ze w piatek zauwazylam, że zanikaja mi miesnie na dloniach i tak strasznie się boję, że będę ciezko chora albo umrę i ją zostawię, że boje się iść do tego szpitala co powiedzą 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
w zasadzie jeszcze nie wiem, bo ide do szpitala, ale mam cały czas stan zapalny stawów, mięśni i żył i zanikaja mi mięśnie rąk, jastem na tabletkach i zastrzykach przeciwbólowych, ale nic nie pomaga 😞
pisałam juz wcześniej w ciąży mi to wyszlo i tak się ciągniie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki 🙂Sorki,ze sie nie odzywalam,ale nie bylo mnie caly weekend,bo bylismy u mojej siostry.Ale sie umeczaylam,ehhh 😞Edytko strasznie mi przykro sie zrobilo,jak twojego posta przeczytalam.Idz kochana do tego szpitala jak najszybciej,bo jak cos zlego sie dzieje,to niech lepiej zaczna dzialac od razu.Kochana normalnie sie za ciebie dzis pomodle i nie mysl nawet o tym,ze mogloby cie zabraknac:*:*A tesciami sie nie martw.Moja siostra jest taka sama.Po sobocie mialam juz dosc,bo wiecznie slyszalam,ze wszystko zle robie i po co np dale Julce jesc,skoro nie placze...No i wytlumacz glupiej,ze Julka zawsze o tych samych porach je i nie musi plakac,zebym wiedziala,ze zglodniala...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ..i widzę że wszystkie jesteśmy już zmęczone tym ząbkowaniem... 😜..ja dzis miałam nawet luźny dzień...noc tragiczna bo mała budziła mi sie ze 4razy z płaczem....ale od rana miała super humor...jak cos zaczynała marudzic na zabki wyjmowałam z zamrażalki chłodny gryzak i po kłopocie...po wyjściu do kościoła gdzie oczywiście malutka i jej starszy brat przespali cała mszę zjedliśmy obiadek a malutka oczywiście swój słoiczek no i zaczeło sie 🤨 😮 😞 płacz nie z tej ziemi i tylko chciała być przy piersi tylko to sprawiało że sie wyciszała ...przez prawie 2godziny ssała jak nie jedna pierś to drugą w ostateczności w tym czasie i ona sie wyspała i ja bo usnęła ssąc a ja usnęłam licząc na to że niebawem odpuści i znudzi jej sie ssanie ale jak sie obudziłam to malutka nadal leżał przy mnie ssąc cysia...ta to potrafi 😮potem jak sie obudziła była bardzo pogodna az do samego wieczora...aż normalnie uwierzyć w to nie mogłam...teraz tez już śpi i jak do tej pory a minęło juz prawie 2godziny nic sie nie odzywa więc może 2godzinny masaż dziąsełek podczas ssania piersi zadziałał cuda 🤪tylko ile wytrzymaja to moje piersi juz sa w marnym stanie a co jak mała bedzie chciała ssać je z byle powodu bo tak po prostu lubi...tragedia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłam mocno zdziwiona bo byla bardzo bardzo grzeczna. Nie spała wcale, ale tez nawet nie zapłakała - i przez całą imprezę też była niesamowicie grzeczna - dostala sliczne prezenty i sporo pieniazków...
a z innej beczki... dziewczyny czy wy sprzedajecie ciuchy po dzieciach? wiem ze edi tak... bo ja sie zastanawiam czy je trzymac dla drugiego bobasa (moze bedzie druga dziewczynka) czy je sprzedac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sprzedaję wszystkie i po synku też...nie odkładam bo nawet po urodzeniu synka wiedziałam że za rok za dwa a mi się bedzie podobało całkowicie co innego poza tym jest tego tyle że sama nie wiem gdzie to przechowywać pomimo iz mieszkam w domu jednorodzinnym i mam sporo miejsca...sprzedaję i na to miejsce kupuje nowe...na allegro korzystam z trzech kont na jednym wystawiam tylko ciuszki po synku a na drugim po malutkiej ostatnio sprzedałam sporo rzeczy po malutkiej i właśnie przymierzam sie z wystawianiem kolejnych moje nicki to (paxcorius....caplocc.... i montak1)na tym ostatnim wystawiam rzeczy po małej ale jedynie w komentarzach cos możesz sobie podejrzec jak chcesz bo dopiero przygotowywuje nową turę...jakby co służę pomoca bo zajmuję sie tym juz od prawie 3lat 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zdjęcia w środek opisu w aukcji wstawiam przez imageshack w wklejając kod html w opisie w edytorze tekstowym...brzmi skomplikowanie ale jest to bardzo proste...jak chcesz wytłumaczę ci to krok po kroku..przynajmniej nie płace za żadne ze zdjęć tylko za miniaturkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja uważam że pojedyńczo lepiej się zarabia..jak ubranko jest ładne to pójdzie za to przysłowiowe minimum ja wystawiam zawsze od 9.99 widomo sprzedając w zestawie możesz sprzedac przypuśćmy 10szt za 60-100zł więc wychodzi że każdą rzecz sprzedałaś poniżej 10zł a tak jedna rzecz sprzeda się lepiej a inna gorzej sama ocenisz co jest twoim zdaniem warte więcej..ja te rzeczy które wiem że pójda za grosze lub sa marne dodaje jako gratisy i kupujący to cenia bardzoooo...jedna pani wygrała u mnie kilka aukcji i poderzewam że jakbym wystawiła te rzeczy w jednym duzym zestwie to nie osiągnęłabym takiej ceny jak mi w sumie wyszła za wszystkie sprzedane tej osobie ubranka..zobacz sobie u mnie w komentarzach na koncie montak1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aukcje najlepiej wystawiać w środe na 10dni wtedy ich czas trwania obejmuje dwa weekendy...a w sobote i niedziele najwięcej się dzieje na allegro...poza tym tylko w godzinach popołuniowych a nawet wieczornych lub nocnych no powiedzmy od 17tej do 23max..rano mało kto ma czas na zakupy w sieci... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
najlepiej sprzedaja sie ubranka czterech marek..next...h&m...zara...george...można do tego dodac jeszcze cherokee,cool club,cubus,..ale najlepiej uważane są te trzy pierwsze...z innymi markami jest róznie jak cos jest śliczne to i tak pódzie ale wiadomo liczy sie tez za ile?im większa kwota tym lepiej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek 🙂U nas noc cudowna 🙂Mala co prawda w nocy sie powiercila,ale jak zasnela o 21 tak na karmienie wstala o 6:30 😁 😁 Zdebialam,jak Piotrkowi alarm zadzwonil 😉Madziu ciesze sie,ze chrzciny sie udaly.A co do ciuszkow,to ja zostawiam,bo siostra stara sie o dzidzie.Ja zostawiam jej,a ona mi po swojej corce 2,5 lwtniej corce 😉 Capslocc a goerge to angielska marka z Asdy i ciuszki od nich sa tu jednymi z najtanszych 😁 A ja od wczoraj mam 38,6 😞Nie wiem,co sie do mnie przyczepilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AAAAA MONIA KURUJ SIE SZYBKO..MOZE CIE GDZIEŚ PRZEWIAŁO...U NAS POGODA TEZ MOGŁABY SIE ZDECYDOWAĆ NIBY CIEPŁO ALE MOKRO I PONURO...TRAGEDIA...CO DO NOCY TO U MNIE PODOBNIE TEZ MAŁA RAZ SIE OBUDZIŁA NA JEDZENIE OKOŁO TRZECIEJ ALE NIC DZIWNEGO JAK OSTATNI RAZ JADŁA OKOŁO 19TEJ TO DO SAMEGO RANA NAWET MOWY NIE BYLO ABY WYTRZYMAŁA...W CZWARTEK OSTATNIE SZCZEPIENIE MAM NADZIEJE ŻE PO NIM BEDZIE OK BO SAM FAKT ZĄBKOWANIA MI JUZ WYSTARCZY... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Capslocc u nas to samo.Niby slonce ale chlodno jest.A po ostatnim szczepieniu to powiedzialam mezowi,ze wiecej tam nie pojde,tak mi mala przy kluciu plakala.A co do kurowania,to wlasnie witaminke c pije 😁 I ide w koncu te 2 tony wyprasowac.Ciekawe jak Edyta sie czuje.Mam nadzieje,ze dzis juz lepiej..chociaz z samopoczuciem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OOO KOCHANA JA TEZ OD RANA JUZ DRUGA PRALKE PIORĘ A CHYBA ZE 4 TAKIE PORZĄDNE PRANIA MAM JUŻ DO PRASOWANIA JUTRO PLANUJE TO WSZYSTKO ZROBIĆ NA RAZ I PODEJRZEWAM ŻE MI SIE ZEJDZIE PÓŁ DNIA...BO WIADOMO W MIEDZYCZASIE KARMIENIA ,USYPIANIA,OBIADEK itp...TAKI NASZ LOS W TEJ CHWILI...CZASAMI MÓWIE DO MĘŻA ŻE BYM SIE Z MIŁA CHECIA Z NIM ZAMIENIŁA JA BYM ZA NIEGO POSZŁA DO PRACY A ON ZAJĄŁBY SIĘ DOMEM I DZIEĆMI..ON BY DAŁ RADE MNA 100% ALE JA NIESTETY NIE POTRAFIE ROBIC TEGO CO ON 🙃Z DRUGIEJ STRONY MOŻE I LEPIEJ BO BY MNIE JESZCZE DO PRACY NA STAŁE WYSŁAŁ 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Capslocc hehehe ja tez tak czasem do meza mowie.Zwlaszcza w takie dni,jak mala caly czas placze i marudzi.A prasowania mam juz 3 pralki i nastepna juz sie pierze...no ale nie dosc,ze przez weekend naszych na bierzaco sie nazbieralo,to jeszcze te co malej w paczce w prezencie przyjechaly tez trzeba bylo odswiezyc...A jeszcze wczoraj od sasiadki z domu 3 sukienki dostala 😁 Ja nie wiem,ale wszyscy ciagle cos dla niej daja 😉 😉A co do spania to u nas (odpukac)od kiedy mamy stale pory jedzenia to sie uspokoilo i juz nie budzi sie po 10 razy w nocy.Mam nadzieje,ze tak zostanie,bo do dobrego czlowiek szybko sie przyzwyczaja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...