Skocz do zawartości

Dziewczyny,ktore zawsze ze soba pisaly:) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dobry.A nas dzis znowu nasze dziecie obudzilo targaniem za noas.Patrze na zegarek-6:30 😁 My to sie chyba nigdy nie wyspimy 😉Edytko moze wychodzi.Bo to jest tak,ze wiekszosci dzieci wychodza pierwsze jedynki,ale nie wszystkim.To moze wy jestescie tym wyjatkiem 🙂Madzia a ja dam wiele za to,zeby wiedziec,czemu moje dziecko co wieczor wpada w taka histerie,ze jej ani uspokoic ani uspic nie idzie 😉A j wczoraj uzupelnialam zdjeciami Julci pamietniczek,bo trzeba bylo drzewo geneologiczne zrobic i wkleic jej zdjecia z poszczegolnych miesiecy i tak sobie z Piotrkiem wspominalismy 🙂Bo z przodu mamy rozne fajne daty i wydarzenia wpisane,jeszcze zanim Julka sie pojawila 🙂I jak przeczytalismy te wpisy,np,ze buciki kupilismy zanim ona w ogole powstala,czy kiedy test wyszedl pozytywnie,pierwszy kopniaczek,czkawke itp to az nam sie cieplutko na sercu zrobilo 🙂 🙂Dobrze,ze wpisywalam wszystko na biezaco,bo dzis bym juz polowy dat tak dokladnie nie pamietala hihi 😁 A po 2 stronie pamietniczka sa rzeczy,ktore sie wydarzyly jak Julcia pojawila sie po drugiej stronie brzuszka 😁 I oczywiscie pierwsze nabite mamie limo tez jest hihi.Kurde,ale sentymentalna sie zrobilam 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, Mrcelinak jak zasnęła po basenie to 3 gosz spała ale za to świetnie się bawi właśnie na swojej macie a jest 1.10 i mi głowa leci a ona nic spiewa gada i trzaska zabawkami, chyba ktos ja zaczarowal albo przechwalilam, nie mam siły jej codziennie bujac ma 19 kg a jak naucze to będzie juz, tak chciała, niech się bawi az się zmęczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki witam z poniedziałku...my juz tradycyjnie od 5:30 na nogach...jest po 7mej mała juz usnęła ponownie a ja szykuje moje starsze dziecie do przedszkola...zawioze go i zbieram mała bo musze sie stawić w Urzedzie Skarbowym a tak mi sie nie chce z domu wychodzić...
wczoraj cały dzien miałam w biegu i wieczorem padłam...jak dziecko tyle że nie moje bo moje nie padaja tak łatwo..czasami myslę że sa nie do zdarcia...ile można szaleć i skad ta siła w nich...ja padam a one urzęduja na całego...
co do ubranek to ja tez zrobiłam porządki jednak wiele odkupuje ode mnie taka znajoma...wystawiam niewiele ...więcej po synku i po córeczce siostry...edi ty naprawdę zaszalałaś z tymi aukcjami...dobra uciekam bo musze zawieść synka do przedszkola jak mała jeszcze śpi nie chce jej brać...do przedszkola mam 5min samochodem...więc mała zostawiam samą śpiącą w domu i gnam w ta i spowrotem oby tylko nie zdążyła sie obudzic...dobra odezwe sie później!!!MIŁEGO DNIA DZIEWCZYNY!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek.Marysia ja tez sie zastanawiam skad ona ma tyle energii.W dzien nie spi prawie w ogole,a z dupa nawet na sekunde nie usiadzie.Do tego teraz juz raczkuje i staje przy wszystkim i trzeba ciagle jej pilnowac.A ja mam taki charakter,ze do tego musze miec w domu czystko,obiad musi byc i potem przychodzi 21 a ja padam na pysk 😉 😉 No ja po przebraniu tamtych ciuchow wczoraj chcialam ubrac Juli spodnie a tu dupa..za malae.I kolejne 10 par spodni do worka.Mialam wczoraj je na ebayu powystawiac,ale nie bylo nas caly dzien w domu..Edyta brawo dla Marcelinki!Wiem,co czulas.Ja tak mialam ostatnio,jak Jula do 23 rzzadzila...a co do spania,to u nas ostatnie nocki sa masakryczne..spie po 2h na dobe i nie mam juz powoli sil..zupelnie inaczej jest z Julia..bo ja energia rozpiera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc dziewuszki 🙂
My dziś pobiłyśmy REKORD - pobudka o 8.30. w tym karmienie o 23, i 3. Ale i tak sie ciesze.
U nas tak cholernie zimno - jeszcze nie grzeją. Mała w grubych rajstopach, bodziakach na długi rękaw i bluzce i skaarpetkach. MASAKRA. ja chce miec juz to nowe mieszkanko 😞 a jeszcze tydzien formalności).
Edi fajnie ze Marcysi idzie ząbek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia tydzien to juz z gorki fajnie, że juz będziecie na swoim, u nas tez zimno bo mieszkamy w wielkim domu i czasami sie przepala jak bardzo zimno a narazie tez cieplo sie ubieramy chociaj juz cały czas ubieram malej body z długim,
Maria moja nie ma nic po basenie zreszta musisz po wejsc pod prysznic i umys sie z dzieckiem a poźniej naoliwkowac, chociaz moja nigdy problemow ze skora nie miala, nie wiem jak dziecko z wrazliwą skórą,
a Marcelinka o 6 obudzila się na mleko i nie wiem od czego codziennkie w nocy ma kaszel ze się dusi slychac ze ją męczy a w dzien tylko katar, moze jest w domu za suche powietrze?
w środe zadzwonili ze na szczepienie, ale jest przeziebiona wiec nie wiem czy zaszczepi, chociaz nie przyznam się, że jexdzimy na basen, bo to tylko katar a daje jej witaminy + wit c i mysle ze lepiej ją hartowac niz zamykac w domu, w końcu zima idzie, wczoraj znowu sprzedałam 2 ciuszki, cieszę się i mniej płace za wystawianie, bo skorzystałam z rady Marii i wstawiam zdjęcia przez ImageShack i juz nie płace tyle za zwykłe 🙂


pozdrawiam Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ale mialam dzis stracha!!!wyszlysmy z ania i tak dosc mocno wialo i chyba jej cos do gardla wpadlo
.zaczela plakac,nie chciala otworzc oczu i zaczela sie dusic.nie pomogla herbata,mleko ani nic!normalnie sie az dusila i miala odruch wymiotny a to cos ja dalej bolalo i jak sline lykala to widac bylo,ze jej bol spraawia i nie moglam jej uspokoic i pobieglam do przychodni,zeby ja emergency przyjeli.chyba z godzine tam bylam.a ja to tak meczylo,ze az mleka na mnie troche wyzygala i plakala non stop.ci z przychodni chcieli mnie na przeswietlenie wyslac,ale zaczelo jej sie poprawiac.jak sie uspokoila to mnie wypuscili.dalam jej potem mleko i zasnela i spala 4h.myslalam,ze cos sie stalo,co chwile sprawdzalam czy oddycha.Na szczescie teraz wszystko jest ok ale schize niezla zalapalam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ACH MONIA PRZYBIJE DZIŚ Z TOBA PIATKĘ...MARTYNKA DZIS POKAZAŁA CAŁE SWOJE DRUGIE OBLICZE AZ SIE BOJĘ NOCY 😮CAŁY DZIEŃ MARUDZI...PŁACZE...NUROFEN JUZ TRZY RAZY DOSTAŁA I DUPA MARUDZI DALEJ TYLE ŻE MNIEJ...TERAZ SPI ALE NA WPÓŁ OTWARTYMI OCZAMI ...ALE PEWNA JESTEM ŻE TO PRZEZ TE CHOLERNE ZĘBY..DZIĄSEŁKA MA STRASZNIE NABRZMIAŁE I NAWET SMOCZKA DZIŚ NIE CHCE A ZAWSZE BYŁ JEJ WPROST NIEZBĘDNY...CHCIAŁAM JEJ ZAJRZEĆ I DOTKNĄĆ PALCEM CZY MOŻE COS JUZ JEJ NIE WYSZŁO ALE GDZIE TAM NAWET SIE DOTKNĄĆ NIE DA TYLKO OD RAZU KRZYCZY W NIEBOGŁOSY 🤨
MONIA POCIESZE CIĘ ŻE JA NIE RAZ JUZ WĄTPIŁAM W SWOJE MACIERZYŃSTWO I ZA PIERWSZYM RAZEM PRZY SYNKU I TERAZ PRZY MARTYNCE ALE WIEM ŻE TO CHWILOWE JEST..OOOOO UCIEKAM PŁACZE!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MONIA TO NAPRAWDĘ HISTORIE MIAŁAŚ...CAŁE SZCZESCIE ŻE MAŁA TROCHE ZWYMIOTOWAŁA BO WTEDY PODEJRZEWAM POZBYŁA SIE PROBLEMU ...MOJ SYNEK TEZ MNIE KIEDYS TAK WYSTRASZYŁ...ALE SAMA WŁOŻYŁAM MU PALCE DO GARDŁA ZWYMIOTOWAŁ I OKAZAŁO SIE ŻE WPADŁA MU ZWYKŁA MUCHA ...TAKŻE ZDARZA SIĘ TO CZĘSTO WAŻNE ABY NIE SPANIKOWAĆ A SZYBKO POMÓC...DOBRZE ZROBIŁAŚ ŻE ZGŁOSIŁAŚ POSZŁAŚ Z NIA DO PRZYCHODNI BO W TAKICH PRZYPADKACH NIGDY NIC NIE WIADOMO...NO I TAK TO WŁAŚNIE BYWA ...MACIERZYŃSTWO I NA TAKIE PRÓBY NAS WYSTAWI NIE RAZ...NAJWAŻNIEJSZE ŻE JULCI NIC NIE JEST 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry.Marysiu,zebys wiedziala,ze sie stracha najadlam.Pol dnia nie moglam sie uspokoic 😞 A ja wczoraj za rada znajomej dalam Julce czpek paracetamolu na noc..i spalysmy bez przerwy do 4:30 🤪 🤪Mala jeszcze pewnie by sie nie obudzila,ale wstalam siku i podloga zaskrzypiala..Ale dla mnie 7,5 godziny snu to juz jest mega wypas 😁 😁 Piotrek sie ze mnie smial,ze tak to narzekam,ze nie daje mi spac,a jak wstalam siku,to pierwsze co,to juz na lozeczku wisialam i na nia patrzylam 😁 😁 Hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tego jeszcze nie byla..Ale dalam czadu..O 16 poszlam uspic Julcie i nie wiem,kto kogo uspil,ale wlasnie Piotrek wrocil i nas obudzil 😁 😁 Przespalysmy 1,5h..nawet obiadu nie zdarzylam zrobic 😉 No nic,dzis biedak sie kebabem zadowolic musi,bo ja jeszcze nieprzytomna jestem.Brawa dla mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kolesiowi,od ktorego mieszkanie wynajmujemy urodzily sie blizniaki.I dzis z nim gadalam...Chlopaki maja 1,5 miesiaca,a on juz postarzal sie o 20 lat,posiwial,schudl i nieogolony chodzi 😁 Mowi,ze on,zona i tesciowa nie daja rady,bo dzieciaki w dzien spia a w nocy od 19 do 5 rano szaleja.I jak jedno sie uspokaja,to drugie zaczyna plakac i tak w kolko 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ale mnie boli gardło!!! Głos straciłam całkiem....
Monia moja koleżanka ma bliźniaków - chłopaków. Są niesamowici - ona musi mieć oczy w tyłku żeby nadąrzyć. Mają 3 latka. I ona musi przewidywać ich zachowania.
Ostatnio jeden zamknął się od środka w pokoju i klucz wyjął potem nie mógł go wsadzić i się otworzyć. Masakra, zaczął się drzeć i płakać nieznośnie - bali się wywarzać drzwi bo przecież on mógł stać obok drzwi. Weszli po drabinie (bo to pierwsze piętro) i przez okno zobaczyli gdzie stoi i powoli wybijali okno. Tragedia. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...