Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety nie udało się urodzić w 15 minut podczas wizyty 😁 😁 😁. Lekarz powiedział, że jeszcze troszkę pochodzę i kolejna wizyta za tydzień 😆 Wyniki dobre więc leżeć i czekać pozostaje. Przez 2 tygodnie tylko 1 kg na plusie ale myślę, że na 80 zakończę 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Prześliczne te nasze lutowe maluszki 🙂 🙂 🙂

Fakt u mnie dziś termin, ale jeszcze nic się nie ruszyło 🤢
Masz rację monisiaj dobrze by było "pogadać" z mężem, ale ja jakoś nie mam weny 😞 choć on jak najbardziej jest za 😉 sama pani ginekolog powiedziała że seks jak najbardziej może porzyspieszyć poród.
Mam nadzieję że jednak mała sama postanowi zawitać na tym świecie bez specjalnego "namawiania" 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie że tak powiem na twardo było a nie czyści...
Na kolację jadłam parówki i chleb z masłem więc chyba nie jest to ciężkie i to ok.19
Na obiad kotlet, surówka z jabłka i marchewki i ziemniaczki więc też mi się nie wydaje.... no nie wiem zobaczę jak się rozwinie sytuacja...na razie leżeć nie mogę bo mam wrażenie że nie dolecę do wc więc siedzę przed kompem i czekam na którą stronę będzie sygnał... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie laseczki. 🙂 🙂
Tez nie moge spac. Jestem takapoddenerwowana jakos, nie wie czym, wczoraj poszlam spac przed 12 a od 3 juz nie spie. Wlasnie przeczytalam informacje o tej Magdzie. Ja do meza od razu mowilam, ze oni chyba te dziecko sprzedali. A teraz rozne wersje wymyslaja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja od 2 dni mam takie oczyszczanie organizmu, nie wiem po czym. Przedwczoraj na wieczor zjadlam cale mersi, to powinnam miec zatwardzenie. A tu na odwrot. Szok. Wczoraj tez malo zjadlam, Na torta mialam taka ochote a zjadlam kawaleczek. Przyszla sasiadka babcia z corka/byly po 20 stej/, to jak wychodzily dalam im pol torta dla synow. Malo wczoraj zjadlam a sie wyprozniam jak po wielkim obzarstwie. 😉 😉 🥴 🥴
olcia ale ci zazdroszcze wypadu z siostra do centrum na zakupy. Ja juz nie wychodze, ledwo sie turlam. 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale pospałam od 7 do 10 🙂 Najlepsza pora na spanie u mnie 🤪
Już się lepiej czuję, przed snem zjadłam jeszcze płatków z mlekiem i mdłości z bólem brzucha przeszły.
Konefka dziękuję że zdj. Gabrysia wstawiłaś do innego wątku 🙂 Zapomniałam o tym a już mi Agnese przypominała 🙂
Agnese jak tam u Ciebie ? Dalej czyszczenie ? Może Ty nam urodzisz następna lutowego chłopaczka? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...