Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Super Snakerka te Twoje wygrane aukcje 🙂
Monisia to super że mąż tak się cieszy 🙂
Ja nie mogę się doczekać przyjazdu Bartka bo też już bym chciała żeby zobaczył jak synek daje czadu 🙂Jeszcze 17 dni i moje serduszko przyjeżdża ale się cieszę 🙂
Dzisiaj coś spokój w moim brzuszku,mały się nie ruszał jeszcze tak mocno żebym poczuła 😞
No ale to może też od tego,że jestem przeziębiona i nie najlepiej się czuje 😞
Wczoraj cały dzień się turlał to może dziś odsypia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snakerka,nasze urwisy będa chodziły w identycznym dresie 😉 Kupiłam na ciuchu ostatnio taki sam dresik niebieski. 🙂 Mój Bobas dzisiaj skacze trochę po brzuchu,najlepiej jak oprę rękę na brzuchu,to zaraz daje kopniaki. Mówicie,że Wasze dzieciaczki kopią Was w żebra. Ja jeszcze nie oberwałam tak wysoko. Ogólnie dostaję kopniaki a raczej chyba uderzenia rączkami na wysokości pępka i trochę wyżej. Trochę mnie to niepokoi że nie czuję nóżek... 🥴 W poniedziałek idę do gina,niech obejrzy mi na usg co się tam dzieje wewnątrz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie!!
Kurcze temat świąteczny był cóż za klimat..Ja mimo że nie widzę za oknem świątecznej pogody to w radio już dużo świątecznych piosenek puszczają i jakoś tak się cieplutko na serduchu robi..jeszcze jak na ten swój brzuszek popatrzę to i łezka kręci się w oku 🙂
A wczoraj byliśmy z Mężem po wyprawkę dla Maleństwa i muszę powiedzieć że mamy już to za sobą hehe..Jesteśmy jednak bardzo mile zaskoczeni bo miałam naprawdę dość obszerną listę zakupów a wydaliśmy niecałe 970 zł...po za tym z tego tylko 330zł poszło z naszego portfela bo od wakacji w domu stała puszka z napisem-ZBIERAMY NA ŁÓŻECZKO I AKCESORIA i nazbierało się tam ponad 600zł więc zakupy naprawdę nas mało kosztowały..A mój Mąż to taki był szczęśliwy jak w sklepie pozwoliłam jemu wybierać kolory lub wzory kocyków czy rożka..a jak zajechaliśmy do domu to od razu chciał łóżeczko rozkładać hehe..Normalnie piękny widok 🙂
Poza tym mieliśmy tez wczoraj naszą 5 rocznicę związku i jakaś taka mega pozytywna energia się udzielała..A Maleństwo szaleje po całym brzuszku 🙂




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola dodałam oklaska 😉
Super, że tyle rzeczy nakupowaliście 🙂
Dobry sposób z tą puszeczką, my tak kiedyś na wakacyjny wyjazd zbieraliśmy i też byliśmy w szoku ile się zebrało 🙂
Tynka to eleganty będą z naszych chłopców hehehe 😉
Tylko Ty pewnie w ciuszku grosze dałaś za ten dresik, a ja przepłacam na all. ale i tak mnie to straaasznie cieszy, bo kupując nowe w życiu za taką cenę bym nie miała kombinezonu i dresiku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co porównywać kosztu jaki Cię wyniesie z allegro a ciucha. Ty płacisz jeszcze za przesyłkę. Ja za komplecik dałam chyba 5 zł 🙂 Pomyśl ile byś za to zapłaciła w sklepie M&S 😁 😁
Słuchajcie,zamiast się uczyć to ja durna układam włosy i lokówką (taką małą) zrobiłam sobie całą głowę loczków- baranków. Mąż padnie jak to zobaczy hahha. Bo ja zawsze w wyprostowanych kudłach łaziłam,loki miałam raz w życiu (i nie była to komunia 😁 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To nieźle, że też Ci się chce tyle kręcić 🙂 Ale mąż pewnie padnie 🙂
Ja dopiero teraz umyłam głowę i szykuję się do wyjścia, podjadę po m. do pracy.
Obiad zrobiony - dziś mamy klopsy z kawałkami czerwonej papryki + ziemniaki + buraki. Popołudniu może wybiorę się do Auchana, do dziś chyba jest promo na proszek Jelp jakoś 2,4kg za 19,99zł (z 31,99zł) z tego co pamiętam. Ale oczywiście wcześniej obwącham jakiś płyn z tej serii, ewentualnie jak mi nie spasuje zapach wybiorę coś innego. Jest jeszcze fajna promo na płyn do płukania ust Listerine jeśli ktoś używa 500ml+250ml za 14,69zł, a normalnie sam półlitrowy tyle lub więcej kosztuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do prania będę dzielnie używać tych orzechów,najwyżej kupię tylko płyn do płukania Dzidziuś żeby jakis zapach był. U mnie dzisiaj na obiad schabowy,ziemniaki i jakas tam surówka na prędce 😉 Właśnie mi Aniu przypomniałaś,że mam zawekowany bigos.. Łaaaa !!! już ide go odgrzać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tynka moj synek tez kope po bokach i kolo pepka, jeszcze po zebrach tez nie dostalam, moze jest zwiniety w klebuszek i kolankami wali?, wrzucaj zdjecie loczkow. 😉
Snakerka ciuszki super. Wiola wrzucaj fotki co kupilas wczoraj.
Evelcia nigdy nie widzialam i nie wiedzialam, ze sa diably z czekolady. 🤪
Wlasnie snakerka daje oklaski, nikt wczesniej tego nie robil. A do czego sa te oklaski?
Malwina tyle wypisalas potraw, a ktore ty robisz i wychodza, wrzuc przepis. 😁
Ciekawe jak tam Ola w szpitalu?: 🤔
Ania nowa fotka, ale twoj brzusio cos maly, albo sie rozlal na okolo. 🤔 🤔 albo slabego mialas fotografa 🙃
Karina czym wypchals swoje serduszka? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnese ja na wigilię robię sałatkę z tuńczykiem i sałatkę z pieczarkami....
Przepisy kiedyś Wam chyba podawałam 🙂
Z reszta we wszystkim trochę wkładu będę miała bo jak jestem u rodziców to będę pomagała we wszystkim....
Tynka u mnie się właśnie bigosik gotuje 🙂Dawaj zdjęcie w loczkach 🙂
Pisałam do Oli ale jeszcze nie odpisała 😞 Jak odpiszę to Wam napiszę co napisała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Snakerka dziekuje za oklaska 🙂 ciuszki kupilas przeurocze, ja czekam na kasiore i startujemy z cala reszta zakupow dla malego. Oby nam sie udalo do konca grudnia wszystko skompletowac. Ciuchy sobie daruje bo juz moja mamcia nazbierala i nakupowala w ciuchu ze 3 porzadne reklammowki rozm od 62 wzwyz 😉 wiec to juz mi odpada. Wiola zazdroszcze zakopow!!!
Ania slodkie zdjecie, a u Ciebie Justyna maz dostanie niezlego szoku jak cie zobaczy z fryzurka "na baranka" hihiDziewczyny, musze sie pochwalic ze wrocilismy do domu ze spora choinka 🤪 dostane kasiore to od razu biore sie za kupowanie dekoracji. Choinka sztuczna, wiec przyda sie na lata, to samo z dekoracjami. Takze atmosfera swiateczna u nas juz w domku powoli wita 😉 zalatwilam od groma spraw urzedowych, i jestem dumna z siebie, przynajmniej bede spala spokojniej.
Milego wieczoru Grubaski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Połaziłam po Auchanie i tego proszku z promo już nie było 😲
Nakupiłam słodyczy dla młodszego kuzyna na Mikołaja, jutro mu wręczę bo dziś mi się już nie chciało jechać 🥴
A w sb.odwiedzimy naszych chrześniaków z paczuszkami.
Monisia, może załóż konto na youtubie i tam wrzuć filmik, można ograniczyć widzów do osób którym link wyślesz, no chyba że chcesz żeby "cały świat" oglądał Azizka kopiącego matkę 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej fryzurki na baranka nici 😁 Po godzinie wyglądałam jakbym nie wysuszyła głowy,cała fryzura zwichrowana i w nieładzie. 😁 Udało mi się trochę ruszyć z pisaniem opinii psycholog na zaliczenie. Jak dobrze pójdzie to w sobotę ją oddam i będzie z głowy 😉 Wkurzyłam się. Miałam mieć egzamin zerowy w niedzielę a tu odwołali. K%^^*& !!! Chciałam go mieć z głowy a tak będę w styczniu jeszcze się "toczyć" na uczelnię. No i oczywiście nie sama, tylko w wyprawę angażować Męża 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tynka ja na slub robilam sobie sama fryzure na baranka ktora upielam w koka. Trzymalo mi sie 2 dni, bo kazde pasmo przed "zlokowaniem" spryskiwalam grubo lakierem, no i po zlokowaniu jeszcze poprawialam lakierem tez nie oszczedzajac go 😉efekt byl nieziemski zaden fryzjer mi tak nie zrobil 😉
Ja uciekam spac, Dobranoc Brzuszkom i Maluszkom 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie 🙂
Ja już od 3 nie śpię 😞 Bolą mnie biodra kręgosłup i krocze i już zasnąć nie mogłam w łóżku, wierciłam się do teraz. M wstał do pracy to ja razem z nim.
Posiedzę trochę na kompie i spróbuję zasnąć za jakąś godzinkę, może lepiej pójdzie.
Miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 🙂
Przyjemnie było poczytać o tych wszystkich smakołykach świątacznych, mniam 🙂 ja niestety w tym roku nie pojem 😞 mój cukier nadal za wysoki, wczoraj moja ginekolog wypisała skierowanie do diabetologa, dziś się zarejestrowałam, na szczęście znalazło sie wolne miejsce. Mała waży 2090 g, jest duża i jak będzie rosła w takim tempie to osiągnie wagę ponad 4 kg, muszę przejść na ostrą dietę, ale dam radę 🙂 przez ostatnie 4 tygodnie przytyłam 1700 g więc nie jest żle.
Gratuluję udanych zakupów 🙂 ciuszki naprawdę ładne, a wózek monisi super!!
Pozdrawiam 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...