Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc Kuleczki 🙂

... wyszlam o 9 rano a wrocilam dopiero przed chwila ...
no po prostu JA JUZ CHCE ZEBY BYLY SWIETA a scislej zeby juz bylo wolne - bez pracy, bez zalatwiania spraw i biegania po miescie. Teraz przed Swietami mamy jakis koszmar w robocie ... ech

... a jeszcze moja Kruszynka od rana lezy mi na pecherzu wiec latam do lazienki ( jak gdzies dopadne na miescie ) co jakies 10 minut po 3 krople 🤢
... dzisiaj odbieralismy towar od naszego producenta i niestety nie bylo tam kibelka ... wiec sikalam na zewnatrz, na sniegu - po prostu bajka 🤢

doczytuje Was powoli ...
Wy tez widze zabiegane, zapracowane, zalatane przedswiatecznie ...
... i dobrze Wam tak przynajmniej nie jestem z tym sama 😉:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
weszlam dzisiaj do laboratorium i mowie ze ostatnio jak bylam we wrzesniu na pobraniu krwi to zemdlalam i pani kazala mi mowic ze nastepnym razem mam mowic to beda pobierac mi krew na lezaco..
no to dzisiaj jej to powtorzylam a pani pielegniarka: "a to pani tak tu nam lezala pol godziny na kozecce, pamietam" ☺️ wstyd jak nic ☺️
ciekawe jak tam basik po usg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapoucha jak znajdziesz to ja tez chętnie pooglądam 🙂
też niedawno wróciłam z zakupów - jednak kupiłam każdemu po drobiazgu 😉 żeby było miło...a i tak pewnie ktoś będzie niezadowolony 🤨
poleżę, przegonię wzdęcie bigosowe i idę robić krokiety 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania78, zawsze tak jest, zawsze ktoś marudzi, że coś jest nie tak. W tym roku wszystkie panie w naszej rodzinie dostaną takie same prezenty - tylko w różnych kolorach. Dla kuzynek, mam i babć zrobiłam komplety biżuterii z marmuru: naszyjnik, bransoletkę i kolczyki - jak się komuś nie będzie podobało to trudno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

co tam?bo u mnie nie ciekawie 😞
bylam dzisiaj na usg i wyszlo ze moje malenstwo ma cos z serduszkiem 🥴 jestem zalamana!!!
dostalam skierowanie do szpitala,beda robic konkretne badania bo na tym sprzecie u mojej gin nie idzie stwierdzic nic na 100 %
boje sie jak niewiem,kazala mi sie nie denerwowac...latwo mowic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dotis5, nie martw się za w czasu. Pójdziesz do szpitala i tam zrobią wszystkie potrzebne badania - sama mówiłaś, że USG twojej ginekolog nie jest dokładne - może się pomyliła.

U mojego kolegi z pracy synek miał wadę serduszka - naprawili ją jeszcze w brzuszku tak, ze urodził się zdrowy. Teraz Franiu ma 3 latka i jest zdrowym, pełnym energii urwisem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...