Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Przez to, że jestem bardzo osłabiona... jestem po zapaleniu płuc i mój organizm tak zareagował niestety... No i do tego dochodzi stres i nerwy... echh... nigdy nie będzie kolorowo, ale na całe szczęście wszystko w porządku, a do szpitala mam nadzieję, że dopiero na porodówkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sliczna fotka paulinaa 🙂 co do ksiazki to tez taka dostalam od kumpeli :P "Moje pierwsze piec lat" mam nadzieje ze bede ja wypelniac do ta wlasnie kumpela tez sobie obiecala ze bedzie wypisywac wklejac fotki i wogole a okazalo sie ze nie miala chwili wolnej a juz znalazla 5 min to wogole jej sie nie chcialo pisac heheh :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka73 może to coś z ciśnieniem ? Mi od początku ciąży tak spadło ciśnienie i tak przez cały czas, też mnie często głowa boli, może jak masz niskie ciśnienie to słaba kawa rozpuszczalna pomoże - mi pomaga 🙂

Madzik tak jak mówisz, muszę się oszczędzać, zresztą nie tylko ja, ale wszystkie kobietki w ciąży 🙂 musimy uważać na nasze bobasy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dotis - mam nadzieję, że znajdę czas, bo to naprawdę może być fajna pamiątka 🙂

Agatta - no tak faktycznie, ale ból głowy i tak nie do wytrzymania ;(
Jak dzidzia głodna to nie żałuj 😉 takie pulpeciki są faaajne 🙂 zresztą tak jak pisałam z tą wagą bywa różnie 🙂
Ostatnio moja sąsiadka urodziła 5900 to jest dopiero duże dziecko hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry wieczór kobitki 🙂
nie było mnie parę dni i ile się tu działo!
chciałam nadrobić wszystko, ale po 14 stronie spasowałam 🙂

ja dziś jestem w pracy na noc. ostatnią noc. 🤪
warunki dosyć komfortowe, bo rozkładam sobie łóżko i jak nikt nie zadzwoni, to normalnie śpię 😉

szukałam dziś na Allegro bombek choinkowych, niektóre śliczne, ręcznie malowane.. uwielbiam choinkę..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czy Wam tez tak brzuchy rosną, ja widzę zmianę co kilka dni! Ciąża zaczyna być widoczna pomimo obszernych ciuchów 🙂
za 2 tygodnie usg, nie mogę się doczekać: chłopiec czy dziewczynka?

Teściowa wróży mi płeć z wyglądu, że na twarzy się nie zmieniłam "a dziewczynka urodę zabiera"
Maciek - mąż ma przeczucie, że chłopiec, a mnie się wydaje, ze dziewczynka - ciekawa jestem co tam w brzuszku siedzi

rano gdy leżałam na wznak wyraźnie poczułam jak Dzidzia przemieściła się z prawej strony brzucha na lewą, jak czytam o tym lekarzu co jest pewien, ze ruchy w 20 tygodniu to śmiać mi się chce 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to mam choinkową jazdę lekko
Ostatnio moja 12-letnia córcia pytała z wyrzutem czy w tym roku też będę sama choinkę stroić, bo nikogo do tego nie dopuszczam :P

potem przez całe Święta siedzę i przewieszam bombki w "lepsze" miejsca

w tym roku chyba jednak dopuszczę dzieci, bo wstyd mi sie zrobiło jak widziałam Jej minę
🙃

stuknięta matka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...