Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
u moich rodziców był kuzyn z małym Bartusiem (niecały miesiąc), na rękach ponosiłam, pieluchę zieniłam, dam radę 🙂

my też mysleliśmy nad komórkami- jest to wydatek spory, nie wiem czy się zdecydujemy

Anka materacyk zmieniaj bez dwóch zdań, niewiadomo kto w niego sikał 🙂

Iskra KCIUKASY!!!

Emilka jak możesz napisz mi ile i jakie masz rzeczy 0-1 miesiąc, albo rozmiar 56cm, bo chciałabym porównać czy trzeba coś jeszcze dokupować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
właśnie patrzę, ale sam piankowy materacyk kosztuje 2/3 tego co zapłaciliśmy za cały komplet 🤔 (łóżeczko, materacyk, pokrowiec, pościel, poszewki i moskitiera, w której się zakochałam 😉 zrobię później fotkę) no nic, kupimy wózek a potem zobaczymy, jak będzie z kasą. w ostateczności wsadzę ten materac do wanny i wypiorę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kochane, przeleciałam Was pobieżnie :laugh: :laugh:
wróciłam z zakupków i opustoszyłam portfel kupując chyba z 15 ciuszków 🥴 😎
Amii kuruj się zresztą tak jak Agatta 🙂
monia - majster z Ciebie, ze hoho ale gdyby nie "blondas" to nie wiem czy udałoby Ci się tak mocno śrubki podokrecać :laugh: :laugh:
ciekawe jakie wieści będą po dzisiejszych wizytach?
pewnie dobre albo jeszcze lepsze 😉
bóle pępka - tak to u mnie raz na jakiś czas występują i trwają około dnia a potem luz na jakis czas (boli jak siniak)
no i tu moja skleroza dała znać o sobie bo już nie pamiętam tematów poruszanych podczas mojej nieobecności, aaaa no może o rejestracji bobka w USC - musze zabrać się też za to bo rzuciłąm pomysł i sama nic w tym kierunku :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Podam Ci uzyteczne stronki
http://www.direct.gov.uk/en/MoneyTaxAndBenefits/BenefitsTaxCreditsAndOtherSupport/On_a_low_income/DG_10018926

http://www.direct.gov.uk/en/MoneyTaxAndBenefits/BenefitsTaxCreditsAndOtherSupport/On_a_low_income/DG_10018928

http://www.direct.gov.uk/en/MoneyTaxAndBenefits/TaxCreditsandChildBenefit/index.htm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morphinum my nie mamy osobnego pokoiku dla Młodej będzie spała z nami w jednym dlatego minimalizujemy wszystko co się da.Nawet nie wiem ile ten pokój ma ale to raczej małe rozmiary takie jak w bloku.Nawet ja w dzieciństwie miałam 3 razy większy pokój przez co go nienawidziłam bo miałam dużo do sprzątania 🙂

Ale mam zły dzień dzisiaj.Jutro powiem lekarzowi żeby mi coś przepisał na moją głupotę i smutki bo w deperesje wpadne niedługo.

Mykam mamuśki napisze jutro po wizycie i wkleje jakieś zdjęcia mojej Cipki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzik, byłam już w Money Matters i nie dostaniemy nic generalnie (bo się nie należy - dużo by tłumaczyć), poza tymi paroma funtami dodatku na dziecko do Working Tax Credit, więc jest i będzie cienko.

oj tam! ważne, żeby dziecko zdrowe było i żebym ja też była zdrowa i nie musiała mieć więcej operacji 😁 a reszta jakoś się ułoży 🙂

a tu! ta dam! moskitiera w listeczki! [img size=238]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC_00011__1__copy.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA lepiej sama sprawdz.
Ja nie wierze tym doradcom,a HEALTH GRANT NALEZY SIE KAZDEMU!!!!
jest to 190f,musisz tylko poprosic polozna o forme,ona tez musi ja podpisac.

jesli chodzi o TAXY to na stronie ktora Ci podalam powinien byc kalkulator i sama wyliczas ile wam sie nalezy!

A jesli chodzi o dofinansowanie do mieszkania to jak urodzi sie dzidzia musisz isc do najblizszgo biura COUNCIL TAX I tam zlozyc podanie.

Sprobuj to nic nie kosztuje a moze otrzymasz pomoc.
I nie chodz po tych glupich biurach lepiej od razu zglosic sie bezposrednio do zainteresowanych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzik, healt grant już mam wypisany 😉 ale to pójdzie na auto niestety, MOT niebawem i trzeba trochę podreperować, żeby było bezpieczniej młodą wozić 🙂
co będę mogła to zrobię i jakoś to się wszystko ułoży. dzięki za podpowiedzi i stronki 😘

a co do moskitiery, to powiem tak: urzekła mnie od razu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA ale niestety musze zauwazyc,ze znam wielu Polakow ktorzy w dupie wszystko maja,pracowac im sie nie chce i zyja sobie z benefitow,codziennie piwko pija,albo jadanainnych dopalaczach. A ty charuj na rodzine i chuja za to dostaniesz.
Przepraszam za slownictwo,ale inne slowe tego nie odzwiercidla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...