Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
leliva napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
leliva napisał(a):
Ja tez jestem za pójściem do szkoły rodzenia. Dużo dziewczyn ją krytykuje, ale myślę, że jak ktos chce z tych zajęć coś wynieść, to wyniesie, wszystko zależy od nastawienia. Ale na pewno będę chodziła do niej sama, bez męża, bo będzie w tym czasie w pracy. A i ja też muszę poczekać najpierw, aż przejdę na chorobowe, niestety tego typu zajęcia nie są dla osób pracujących 😞

Witamy nową koleżankę 🙂 Widzę, że w moim wieku jesteś i też pierwsza ciąża 🙂



Tylko wiesz co .....na L4 chyba nie mozna chodzic.Bo lekarz daje zaswiadczenie,ze ciaza bez kłopotów i mozesz chodzic.A jak wystawia L4 to chyba cos dolega pacjentowi.Jak moj mi wystawial L4 to sie zaraz pytal czy do szkoly sie wybieram,bo jak tak to nie moge byc na L4.A wiec sie dowiedz 🙂


No to by było do d.... bo u mnie zajęcia ze szkoły rodzenia odbywają się około 11-13, a ja pracuję od 8-16:/ Chyba że da mi zwolnienie "może chodzić", a nie "musi leżeć". Dopytam się, ale byłabym BAAAARDZO zła, jakby się okazało, że nie mogę chodzić na te zajęcia.


Na pewno wystawi. To w końcu specjalne zajęcia dla ciężarnych. To nie jest tak, że trzeba leżeć i być w domu na L4 jak w przypadku zwykłych zwolnień. Możesz mieć ciążę prawidłową i niezagrożoną, ale szkodliwą pracę i dlatego jesteś na L4.

Zmykam, bo mąż dzwonił, że już jedzie. Muszę mu obiad podgrzać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
http://allegro.pl/show_item.php?item=1913852569&msg=Obserwujesz+aukcj%C4%99.%3Cbr+%2F%3E%0D%0ANie+przegap+jej+zako%C5%84czenia.+Ustaw+przypomnienie+w+zak%C5%82adce+%3Ci%3E%3Ca+href%3D%22%2Fmyaccount%2Fwatch.php%22%3ETrwaj%C4%85ce%3C%2Fa%3E%3C%2Fi%3E.&watched=1&msgtoken=68945115512738b1601bef683b7441d98c4b031b0dacff8bd2d8f4e849d8f130\


co o tym sadzicie?Malemu na Mikolaja bym kupila,albo pod choinke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love napisał(a):
nieeee 🙂) nic sie nie zawiesza... klikasz na nia i zjezdzasz w dół... wiadomosci nie otwieraja sie w nowym oknie

hehe, ale jaja, klikałam i myslałam ze od razu pod spodem sie ukaze jesli nie w nowym oknie,a to prostu zostawia wolne miejsce i potem jest, ale juz na moim lapku tzreba myszka pzrewinac. i wszytsko jasne, dlatego nie widziałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Podczytałam tylko trochę.
o tym,że Sztuni odkleiło się łożysko też 😞 kurde no;/ trzymam kciuki za nią, właściwie nie wiem czy to ...jest mega bardzo niebezpieczne.. bo łożysko ważne jest. Ale to jutro z wami o tym pogadam.
Idę spać, bo jutro rano zakupy;/
😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry misiaczki 🙂
Śniadanko zjedzone, posprzątane, a teraz chwila odpoczynku... 😁
obdarzona, z tego, co wiem, to odklejenie łożyska może być bardzo niebezpieczne...ale bądźmy dobrej myśli, Sztunia wróci, to na pewno napisze,że wszytsko jest ok!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej lasencje 😁
ja właśnie zjadłam drugie śniadanko, wrociłam z zakupow. Kurde jakie to życie drogie:/ coprawda kupowałam za kasę mamy ale muszę jej oddać co do grosza. Musiałam kupić też łancuszek dla mojego M bo miał urodziny. Nie najcieńszy, ale też nie najgrubszy, tylko średni i srebrny. Kupiłam za 135 oby mu się podobał bo sam sobie taki zażyczył.

Co do tego łożyska to właśnie się domyślałam, że to na pewno niebezpieczna sprawa. W końcu tyle się słyszy o tym łożysku i że składniki przepuszcza, że chroni itd. Tak dziś dumałyśmy z mamą co z nią teraz , czy czasem nie będzie musiała biedna leżeć aż do rozwiązania..nie znam się. Ale nawet jeśli to lepiej leżeć niż... wiadomo 😞

Lady też bym chciała do szkoły rodzenia 🤪 ale nie mam transportu. Jak tam już będziesz chodziła to będziesz zdawała mi sprawozdanie 😜
Idę zmywać i potem relax 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...