Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Zależy w jakim by wszystko było stanie, bo jesli mieliby pewność, ze trzeba cesarkę albo że będzie łatwy poród to mnie zostawią w Poddębicach, ale jak coś będzie nie teges to od razu do MP.


No to nie życzę Ci pobytu w MP, tylko żeby wszystko było w porządku 🙂

Ocho moja kotka zaczęła świrować i lata po domu ściągając dywany i ślizgając się na zakrętach 🙃 Żeby jej brzuch od tego zmalał 😉 Ostatnio przy takim świrowaniu wlazła za kanapę i jakimś cudem się zaklinowała stojąc pionowo na tylnych łapach między ściana i oparciem, a przednimi machała nad oparciem póki super-pancie nie wkroczyła na ratunek. Pewnie chciała górą wyskoczyć, ale brzuch nie pozwolił 🙃 A ja musiałam lekko przesunąć kanapę by ją uwolnić 😠 Na szczęście nie jest ciężka i stoi na podłodze, a nie dywanie więc nawet nogą można przesunąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze koty i psy dostają jebca jak coś wrzucę do karmnika dla ptaszków. Nie daj Boże jakbym słoninkę zawiesiła 😁 Te czubki nawet ziarenka wyliżą 😮 jakby żreć ie dostawały, a spasione są wszystkie jak kluchy, nie wiem czemu tak robią - chyba rywalizacja jakaś 😁 mamy 7 kotów i 4 psy, z czego 2 całe dnie biegają po podwórku,a 2 są w swoim królestwie zamknięte, bo agresywne dla obcych. Karmnik stoi na parapecie, więc w nocy, jak tamte wypuszczone na wolność to aż walą nim o okno 😁 Dzisiaj mężuś wróci wcześniej z pracy, to będę mu kazała ten karmnik gdzie indziej ulokować, na drzewie najlepiej, bo okno mi wybiją te czuby 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
2 lutowki urodziły? ja myślałam że jedna 😁 ale masakra zaraz serio luty a potem marzec i heja 😁 no ciekawe kto pierwszy 😁

Lady, haha to Twoj kot wariuje ostro 😁 moj też tak nie raz miał,że gdzieś biegł, myślal że wciśnie się w szparę i się zaklinował 😁 ale ostatnio to jak świruje a robi to rano, to aż się płakać chce 😞 widać, że gaśnie w oczach, np. nie umie nie raz wskoczyć na parapet, albo nie uda jej się wskoczyć i spadnie i tak wszędzie, jest już taka nie stabilna:/
a co do Twojej pracy, to widzę że wszystko po trochu robisz 😁 to fajnie bo chyba nie jest aż tak nudno 😁

wy gadacie o matce polce, a ja oczy wybałuszam bo się nie znam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astra napisał(a):
Ej ja mam jakiś problem z tym forum od samego początku. Pierwsze konto z jakiego tu pisałam po prostu zniknęło - nie mogłam się zalogować, okazało się,że konto nie istnieje.
Dzisiaj widzę,a propos oklasków, ze przy moich postach nie ma tych kciuków, wchodzę w ustawienia - pisze,że niedostępne, bo zostało zmienione i za 14 dni dopiero mogę to przestawić. Ale ja niczego nie przestawiałam 😮 Po chwili zaginęły w akcji moje suwaczki.
Albo mnie tu nie lubią, albo nie wiem, co się dzieje 😁
@Edit:
Teraz sprawdziłam, czy mogę dawać oklaski - tego też nie mogę.

jesteś pierwszą osobą od 3 lat, w dodatku pierwszą na 12,5 tys. użytkowników, która ma podejrzenia, że ktoś kasuje konto lub włamuje się. Napisz proszę do mnie na maila (kontakt na samym dole strony) z informacją jakie konto rzekomo zostało usunięte - nazwa loginu oraz adres e-mail.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
haha te zwierzaki są dziwne pod względem żarcia:P moja kotka np. normalnie nie zje np. orzecha albo sucharka, ale jak dam krolikowi z ktorym się nie lubią to zje. Zje wszystko... 😁


Mój znajomy miał psa, który tak bardzo nienawidził kota, że z jego miski potrafił nawet cebule zeżreć. A krzywił się przy tym okrutnie. Ale co, wazne żeby dla kota nie było 🙃

Idę układać swoje pierdoły w szafkach i doprowadzać pokój dzidka do porządku. Nienawidzę tego, ale zbieram się już 4 godziny więc w końcu by się przydało 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
stopka23 napisał(a):
witam wszystkie dziewczyny,widzę że jest was tu sporo z terminem na marzec,szkoda ze dopiero teraz dowiedzialam sie o tej stronce,tak to wczesniej bym tu zajrzala gdyz tez mam termin na marzec, a dokładnie 1 marzec.


Witamy 🙂 Jak Ci ciąża przebiega? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuje za przyjecie do Waszego grona,ciąża przebiega póki co prawidłowo, wyniki dobre, w szpitalu nie leżałam tylko strasznie wolno lecą te miesiące bo od początku jestem na zwolnieniu,a tak poza tym to ok, to moja pierwsza ciąża ,upragniona bo staralismy sie ponad poł roku i stresówka była ze cos jest z nami nie tak. a jak jest z Wami ? macie już dzieci ? czy tez wasze pierwsze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Lady co za fajny avatar 😁 kurde nudzi mi się. Zaraz mam placki ziemniaczane i rodzice jadą mi odebrać te płytki a ja muszę zostać sama w domu, a tak tego nie lubię 😞


Dzięki. Nie mogę się coś ostatnio zdecydować jaki ustawić 😉 Chciałabym zrobić jakieś artystyczne zdjęcie swojego brzucha, z jakąś kokardką, czy rysunkiem, czy coś, ale nie mam weny i tak przeglądam obrazki w necie żeby mnie coś zainspirowało 😉
Ja dzisiaj chyba też zdechnę z nudów. Miała przyjść do mnie Dorota, ale przełożyła na jutro. Obiad miałam gotowy. Łukasz wczoraj posprzątał. Zaraz szafkę przywiezie, ale i tak sobie w niej na razie nie poukładam, bo najpierw będzie musiał dziury wywiercić i powiesić. To dopiero jak wróci z pracy wieczorem :/
Ostatnio jak się tak nudziłam posprzątałam w szufladach w kuchni. Masa przeterminowanych leków, przypraw i jakiś pierdół poszła do śmieci. Posprzątałam też w szafie stopniowo, co mi po trochu kilka dni zajęło. I teraz NAPRAWDĘ nie wiem co jeszcze mogłabym znaleźć niezbyt obciążającego do roboty i coś co mogę robić na siedząco 🤨 Oglądać nic mi się nie chce, czytać na razie też nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
stopka23 napisał(a):
Dziękuje za przyjecie do Waszego grona,ciąża przebiega póki co prawidłowo, wyniki dobre, w szpitalu nie leżałam tylko strasznie wolno lecą te miesiące bo od początku jestem na zwolnieniu,a tak poza tym to ok, to moja pierwsza ciąża ,upragniona bo staralismy sie ponad poł roku i stresówka była ze cos jest z nami nie tak. a jak jest z Wami ? macie już dzieci ? czy tez wasze pierwsze?


My się równe pół roku staraliśmy i też łapałam już straszne doły także wiem co czułaś. U mnie będzie pierwsze - dziewczynka Weronika. Też jestem na zwolnieniu niemal od początku, ale mimo nudy jakoś mi szybko czas zlatuje. Choć teraz w ostatnim trymestrze zapewne będzie się dłużył, jak każdemu 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Stopka, to super że wszystko przebiega prawidłowo 🙂 Czas dłuży się nie tylko Tobie 😁 zwłaszcza teraz kiedy to do terminu coraz bliżej 😁
Ja jestem w ciąży pierwszy raz, jednak nie starałam się jak większość 🙂

Lady, hehe ja mam to samo, tylko że ja mam pomysły ale mam tak ch*jowy aparat że już chyba gorszego nie ma 😞
ja tez muszę porobić w szafkach porządki ale strasznie mi się nie chce 😞

Ggulek, no w rodzinnym domu gorzej hehe. Zwłaszcza jak jest dużo miejsca i pokoi dużo ehhh:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...