Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasia_sztuk napisał(a):
Ej zamówiłam sobie takie woreczki na pampery 🙂 jak się okaże, że są przydatne to zamówię jeszcze )
http://allegro.pl/pachnace-woreczki-na-zuzyte-pieluchy-100szt-i2070624021.html


nadrabiam was powoli, bo sie dzis rozpisałyscie, nie to co w weekend, zmowa milczenia.
ciekawe co to za woreczki, 100sztuk za taka cene. ja miałam przy Zuzi Paklanki z PACLAN i nawet spoko, ale ja zuzyłam jakies 2 opakwoania po 50sztuk i mi nie były potrtzebne. jedna mam do teraz jeszcze kilka sztuk. ale w sumie w podrózy czy jak przydaja sie. powiesz Kasia jak wygldaja i czy sie sparwzdaaja przy małej..

ja sie dzis tragicznie czuje, ledwo wytrwałam z Zuzia do pory usypiania, ona jak na złosc sie wscieklizny najadła, a mnie boli spojenie, brzuch na dole, cała noc sie pzrewalałam, tzn niby spałam ale sie kreciłam i jak jzu maiłam sie pzrewracac to sie budziłam,w iec nie wyspana na maksa jestem.

dobzre ze Sztunia z Twoja mała Pola wsyztsko oki.
nefre mieszkanka gratuluje 🙂
obdarzona czekamy an wiesci, mzoe tym razem lekarz nie okaze sie konowałem. i czytam dalej. kłade sie 🙂 i czytam na lezaco, ale zeby napisac musze usiasc. a i tak literki sie kićkaja 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia_sztuk napisał(a):
Dziewczyny ile macie pieluszek tetrowych? Bo tak siedzę na allegro i się zastanawiam ile kupić, znalazłam takie różowe pod kolor pościeli i z tym kotkiem, który jest na owej pościeli 😉 wszystko lózioweeeeeeee aaaahhahajjajjajajaj 🙂 moja mała będzie różową landrynką 🙂


ja prałam w wekend to powiem tak, cała pralke, hehe
nie wiem ze 30-40 zwykłych tetrowych, tylko patzr zeby mozna było prac w wyzszej temp bo zazwyczaj te róziowe i inne piekne to mozna w 30 stopniach prac, max w 40, a to nie zdaje egzaminu.
nio i mam z 10 flanelowych, do pzrewijania na pzrewijak, czy do połozenia gdzies na łózko jak u kogos jestem do pzrewiniecia małej. mi tyle wystarczy. one przy pampersach to sa do ulewania, odbijania, pod główke do lózeczka itd. wiec spokojnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
Chyba, że chcesz dziecku tylko tetrowe zakładać to wtedy musiałabyś zamówić duuuuuuuuuuużo więcej 😉 Ja zakładam, że będzie nosić tylko Pampersy, chyba, że dupcia się odparzy. A pieluszki tetrowe to tak tylko do zawijania, do wycierania przy karmieniu, do wanienki żeby się nie ślizgało itd.


chyba jak sie pupcia odparzy to w tetrowych sie to bedzie potegowac, bo jak nasiusia choc troche to to bedzie przy tyłku cały czas, wiec tetrowe na odparzenia odpadaja. najlepsze na odparzenia jest wietrzenie pupy, zero pieluchy 🙂 hehe ale chyba przy chłopcach sie wcale nie sprawdza, takze laski z synkami w brzuszkach sie nei sugerowac bo mali faceci to strażacy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
ja mam ich trochę bo po siostrze dostałam kilka nawych dokupiłam i moze ponad 20 się uzbiera, przynajmniej tak czesto nie muze ich gotować, ale jednak mleko nasze ostro wali jak wyschnie wiec taką pieluszkę do karmienia czesto trzeba wymieniać


ja własnie tez dostałam, kupiłam dla zuzi 20sztuk. i pasi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ale chyba przy chłopcach sie wcale nie sprawdza, takze laski z synkami w brzuszkach sie nei sugerowac bo mali faceci to strażacy

a co to Ewcia, dziewczynki nie sikają? 😮

😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie marcówki 🙂
wprawdzie jestem kwietniówką ale tegoroczne kwietniowe mamusie chyba pozapadały w sen zimowy więc pozwólcie że do Was dołączę 😉
termin wg OM mam na 05.04 a wg ostatniego usg na 8.04 i tej ostatniej daty się trzymam 🙂
to moja pierwsza ciąża i będę miała Córeczkę
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej piękne 😁 ja sobie strzeliłam drzemkę, wypiłam karton mleka i zgaga może na mnie nasrać 🙂
Byłam dziś u tego gina co myślałam, że jest idiotą a tu, po dłuższym obcowaniu z tym lekarzem doszłam do wniosku że to zajebisty koleś 🙂 miły, pobrał mi wymaz na ten posiew, wyniki moczu ok, krew troszkę słaba ogolnie co też myślałam, bo mam częste ataki osłabienia ale to kwestia zmiany diety, l4 wypisane , byłam w szkole podpisać deklarację maturalną, także w maju będę trzeci raz już tą głupią matmę zdawać 😠 także wszystko załatwiłam i zajebiście 🙂

Kika, no pewnie, przyłącz się. Te kwietniowki to straszny nie wypał, coś ich mało a i oszustki tam się zdarzają, a tu na marcowkach przeważnie toczą się rozmowy więc te ostatnie 10 tyg szybko Ci minie 🙂

kurde, podczytywałam was, ale nie pamiętam bo wszystko mi się miesza.
Co do tetrowek, ja mam 5 tetrowych i 5 flanelowych 🙂
Kurde no, waże 69 kg i 500 g. a ważyłam 8 miesięcy temu 49 😞 co za los!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja kikę zaprosiłam, bo gadałyśmy we dwie na kwietniówkach. Ale widzę, że kolejna jakaś osoba się pojawiła. Coś tam się ruszyło, ale i tak niemrawo 😉

Ja wróciłam ze szkoły rodzenia. Kurde jednak ta sala ogólna do porodu w MP co Astra pisała to jest i do rodzinnego jak na rodzinnych nie ma miejsca 😮 I tak se chodzą te osoby towarzyszące po niej. Potem jak zaczyna się parcie to się idzie do jeszcze innej sali. Ale w tym drugim szpitalu co się zastanawiałam czy nie rodzić wcale nie lepiej to wygląda :/

obdarzona wow co za zmiana zdania o lekarzu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mulant, cooo? kurde to nie dobrze:/ przecież to oznaka porodu... chociaż mojej koleżance odszedł w 34 tygodniu podbarwiony już krwią, a urodziła w 40 tyg. Ale jedx do szpitala.
Ale skąd wiesz,że to czop? ja nie wiem jak on wygląda, ponoć galareta, ale to ponoć duże jest.. może Ci się pomyliło?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...