Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Izunia kurierzy to się nadźwigają czasem nieźle, za to tak wyćwiczą mięśniory i siłownia za free 😉 Jak mi kurier przywiózł wózek, w sumie 30 kilo wagi, dzwoni a ja do niego że w ciąży i czy mi wniesie, przywioze mamę do pomocy. Jak zlazłyśmy na dół to spojrzał na nas z politowaniem i dzielnie sam dał radę tylko prosił o otwieranie drzwi 🙂 30 kilo niedużo może, ale karton spory był i nieporęczny. A kurierzy nie mają obowiązku wnosić takich ciężkich rzeczy. Dlatego dostał nagrodę 🙂

Beti, liczę na to, że w przyszłym tyg już kółka będą 🙂
A Łukasz ładnie, tak zwyczajnie bez udziwnień jak jakis Brajan czy Denis penis :P (mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam :P )
Ostatnio była faza na Karolki. Imie piękne, ale tak ma mój luby więc odpada 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ggugulek ja mam popekane naczynka na dekoldzie, znikneły przy Mai mam nadzieje że teraz też znikną a jak nie to pojde na laser, chodziłam już likwidowac tylko że takie cholerstwo troche kosztuje

nefre kto by nie chciał go na chwilę odkleić 🙂 ja marze zeby wyspać się nabrzuchu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia, ale samo Ci przeszło po ciąży? 😉
Obdarzona ja mam w okolicach pępka i takie gromady po bokach, zrobiły mi się w 2 miechu już i teraz jest ich więcej. Kiedyś brałam rutinoscorbin zapobiegawczo, a teraz nie można i lipa z tym trochę. Nie wiem czy to nie gorsze od rozstępów, bo one przynajmniej bledną 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fikumiku napisał(a):
Izunia kurierzy to się nadźwigają czasem nieźle, za to tak wyćwiczą mięśniory i siłownia za free 😉 Jak mi kurier przywiózł wózek, w sumie 30 kilo wagi, dzwoni a ja do niego że w ciąży i czy mi wniesie, przywioze mamę do pomocy. Jak zlazłyśmy na dół to spojrzał na nas z politowaniem i dzielnie sam dał radę tylko prosił o otwieranie drzwi 🙂 30 kilo niedużo może, ale karton spory był i nieporęczny. A kurierzy nie mają obowiązku wnosić takich ciężkich rzeczy. Dlatego dostał nagrodę 🙂

Beti, liczę na to, że w przyszłym tyg już kółka będą 🙂
A Łukasz ładnie, tak zwyczajnie bez udziwnień jak jakis Brajan czy Denis penis :P (mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam :P )
Ostatnio była faza na Karolki. Imie piękne, ale tak ma mój luby więc odpada 🙃


Kurier ma obowiązek wnieść paczkę do 30kg. Powyżej może się domagać by ktoś mu pomógł. Nie dajcie się zrobić w balona jakby jakiś wam nie chciał wnieść. Mój Łukasz jest przedstawicielem handlowym w firmie kurierskiej to wiem jak to z tymi kurierami jest. Ja się w sumie raz spotkałam z tym, że się kurier zbuntował. Do naszej firmy przychodzą dostawy z Niemiec DHLem i to są całe palety, czasem po 500kg. Raz gość nie chciał tego dziewczynom przetransportować do magazynu, choć mógł podjechać pod same drzwi no i ma wózek do tych palet. Były same dziewczyny więc i tak pomocy by nie uzyskał i w końcu dał spokój i wypakował to do magazynu 😜
A moje łóżeczko było zapakowane wraz z materacem i przewijakiem, więc ciężka paka i mi taki chudy i niższy ode mnie gość to wniósł na drugie piętro. Ale myślałam, że padnie tak zipał. Raz się też spotkałam z kurierem - dziewczyną, ale dziewczyna to już chyba pracuje na innych warunkach i nie wysyłają ją z takimi pakami 😉

Spędziliśmy miło wieczór przy Californication (w końcu nie poszłam spać) i chyba teraz już czmychnę pod kołderkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak one mi same znikneły, nawet nie wiem kiedy 🙂
i teraz znowu mam kilka, to nie są jakieś straszne pajączki ale są i mnie wkurzaja

boże ciało po ciąży wygląda jak ruina a ja jeszcze przekraczam magiczną 30 i wtedy dopiero podobno zaczyna się przyciąganie ziemskie, normalnie już mam dreszcze 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lady, też o tym słyszałam 🙂 ja pamietam jak mi facet wnosił wozek w wielkim kartonie hehe, tzn. facet to wnosił bez problemu, ale ja miałam problem żeby ten karton nawet przesunąć 😁

ej Ggulek, czy obniżył Ci się brzuch już? ja nie wiem ale mam strasznie mały brzuch, tzn tak uważam, że mi zmalał i zauważyłam, że mam już przerwę między brzuchem a piersiami, bo jeszcze kilka dni temu zlewało mi się 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia, jak mi się przypomni to zdjęcie co kiedyś nam pokazałaś z nad morza, co stoisz z małą Mają w czarnym bikini to aż mi się płakać chce, bo to moje marzenie żeby tak wyglądać. A teraz nawet jeśli będziesz ciut gorzej wyglądać po Poli, to i tak zajebiście w porownaniu do wielu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Obdarzona, tak rutinosc zapobiega i jak ma się skłonności to działa 😉
Sztunia z tą klasyfikacją wiekową nie sprawdza się, niejedna 30stka czy 40stka ma ładniejsze ciało od 20stki, geny i dbanie o siebie, więc nie bój żaby 😜 Mnie też wkurzają, jeszcze z wielkimi żylskami wygląda to wszystko jak po bitwie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
tak one mi same znikneły, nawet nie wiem kiedy 🙂
i teraz znowu mam kilka, to nie są jakieś straszne pajączki ale są i mnie wkurzaja

boże ciało po ciąży wygląda jak ruina a ja jeszcze przekraczam magiczną 30 i wtedy dopiero podobno zaczyna się przyciąganie ziemskie, normalnie już mam dreszcze 😲


Bądź dobrej myśli. To jak wygląda ciało bardziej jest uzależnione od tego ile tego ciała jest nadto aniżeli od wieku. Nie raz na basenie widywałam młode dziewczyny widać, że to jeszcze w liceum, a gorszy cellulit miały niż ja przed trzydziestką (ale i sporą nadwagę). A ty szczuplutka jesteś, więc pewnie szybko wrócisz do formy 🙂

Też bym sobie brzuch odkleiła szczególnie wieczorami. Bolą mnie żebra od wzdęć i wszystko co zjem i wypiję czuję w gardle przez długi czas. Robi mi się też bardzo wrażliwy ten brzuch na wieczór. Wszystko mnie uciska - stanik uciska żebra, panele ciążowe od legginsów też mi przeszkadzają choć nie są bardzo opięte. Po prostu czuję się jak balon. A rano czuję się jak nowonarodzona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):

Kurier ma obowiązek wnieść paczkę do 30kg. Powyżej może się domagać by ktoś mu pomógł. Nie dajcie się zrobić w balona jakby jakiś wam nie chciał wnieść.


Właśnie to miałam na myśli, ale nie sprecyzowałam :P A paka ważyła ok 30 kilo i była bardzo niewygodna, ale nie marudził 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laski ja ma jeszcze tak pierdolnego żylaka pod kolanem w lewej nodze że jak mi nie zniknie po porodzie to trzeba go jakoś usunąć na samą mysl mam sranie, no ale moje kitajce dosyć że krzywe to chociaż niech będą bez tego gówna.
ja mam jebca na punkcie ciała, mam nadzijee że bede mogła odstresowywać się gdzies na fitnessie bo jak nie depresja murowana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ggulekk napisał(a):
Obdarzona, tak rutinosc zapobiega i jak ma się skłonności to działa 😉
Sztunia z tą klasyfikacją wiekową nie sprawdza się, niejedna 30stka czy 40stka ma ładniejsze ciało od 20stki, geny i dbanie o siebie, więc nie bój żaby 😜 Mnie też wkurzają, jeszcze z wielkimi żylskami wygląda to wszystko jak po bitwie 😜


No właśnie geny też dużo znaczą przy takich skłonnościach. Mam nadzieję, że tak jak moja mama nie będę mieć żadnych rozstępów. Tylko, że cycków jakoś po niej nie odziedziczyłam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona ja staram się jeść do 18, ale i tak jestem balonem cały wieczór. Tyle, że jak się kładę spać to nie mam już zawartości żołądka w przełyku.

Sztunia: też mam nadzieję na znalezienie czasu dla siebie na jakąś gimnastykę, bo będę się bardzo źle czuła jak to ciało będzie nieładnie wyglądać. Łukasz naobiecywał, że na basen będziemy chodzić. Ciekawe jak to w praniu wyjdzie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powiem Wam, że ciąża to zajebiaszczy czas na rzucenie palenia, przemyślenia i mobilizację do działania :P Ja sobie obiecałam, że choćby nie wiem co wrócę do swojej dawnej figury. Kiedyś dużo ćwiczyłam i schudłam 16 kilo, teraz jak patrze na swoje fotki sprzed X lat to aż mną trzęsie żeby się poodchudzać 😁

Porównanie -> http://imageshack.us/photo/my-images/825/porownaniea.jpg/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...