Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ahaaa 🥴 🤢 hm.. może straciłam apetyt. Mi też to lata, ale chodzi o to że od dłuższego czasu jem takie szynki strasznie słone, niektore to tak słone, że hej:/ Bo ja ogolnie jestem baaardzo mięsożerna i wcale nie kupujemy szynek jakiś tanich. Już chyba wolę tyrolską z biedronki..ona co prawda też pewnie dużo przeszła, ale chyba mniej niż tą co jadłam dziś na śniadanie 🤢

Mi się właśnie marzy taka szyneczka prawdziwa co Lady pisze mmm 🙂 ale taką jem tylko czasem , zazwyczaj jak rodzice kupią mięsko od świnki u rzeźnika 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ggulekk napisał(a):
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/wroclaw/wroclaw-urodzila-we-wlasnej-lazience-bo-wyrzucili-,1,5029651,region-wiadomosc.html 🤪


heh i pomyśleć że zastanawiałam się nad tym szpitalem 😮 ale teraz to ni hu hu 😜
zresztą słyszałam że tam często odsyłają z powodu braku miejsc 🥴

a u mnie mżawka 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sto lat dla kotów ja dziś placuchy na pyrach brak weny twórczej ;/
wczoraj na wieczór dopadła mnie depresja bo kupiłam sobie leginsy największy rozmiar jaki był na allegro i nie mogę w nie wejść i się popłakałam aż ze złości ;/ waga 94kg i bądź tu ładna w ciąży ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Halloo:P
Ja nadal w dwupaku, wróciłam z wycieczki ze szpitala, byłam na obserwacji, bo płynu owodniowego mam coś za mało, to zatrzymali mnie żeby zobaczyć, czy pęcherz płodowy jest okay czy wody się nie sączą etc.. tą wodę rano na prześcieradle to nawet dzisiaj miałam 😮 w szpitalu mówili, że takie wodne upławy się zdarzają, no kurde, ale żeby takie?
Nic to ja czekam dalej z Wami haha 😁
W niedzielę termin, przenoszę jak nic:P
Ale mamy już z mężem ubaw, telefony non stop od rodzinki czy to już, a mnie krew zalewa, żę nadal z brzucholem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalla, o kurcze to nieźle z tymi wodami 🥴 a z tym prześcieradłem też dziwne, upławy to upławy a nie taka rzeka że aż na prześcieradle. Hm.. to czekamy dalej na Ciebie 😁 do niedzieli jest jeszcze czas może urodzisz 😁 a miałaś badania typu czy szyjka miękka, czy jakieś rozwarcie, krotka itd ?

Mulant, nie płacz 🙂 Ty nie przytyłaś tylko jesteś w ciąży hehe, tak mawia narzeczony Fikumiku czy ktorejś z marcowek 🙂 ja tem mam ryj jak świnia , wszędzie rozstępy 😞 zobaczysz, zrzucimy te zbędne kg 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mulancik nie przejmuj się, potem wszystko zrzucisz 😘
Natalla często chłopcy rodzą się po terminie, więc czekaj cierpliwie 🙂
Na obiad naleśniki z daniem, na nic innego mnie dzisiaj nie stać 😜 A wieczorem jedziemy do rodziny mojego 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalla napisał(a):
Halloo:P
Ja nadal w dwupaku, wróciłam z wycieczki ze szpitala, byłam na obserwacji, bo płynu owodniowego mam coś za mało, to zatrzymali mnie żeby zobaczyć, czy pęcherz płodowy jest okay czy wody się nie sączą etc.. tą wodę rano na prześcieradle to nawet dzisiaj miałam 😮 w szpitalu mówili, że takie wodne upławy się zdarzają, no kurde, ale żeby takie?
Nic to ja czekam dalej z Wami haha 😁
W niedzielę termin, przenoszę jak nic:P
Ale mamy już z mężem ubaw, telefony non stop od rodzinki czy to już, a mnie krew zalewa, żę nadal z brzucholem 😁


No nie! Następnym razem masz nie wracać bez dzidziusia! 😠 🙃

Mulant, ja serio proponuję założyć po ciąży zespół wsparcia dla zrzucających nadmiary cielska, zawsze to raźniej w grupie 😁
I nie załamuj się, mi też nie raz łzy w oczach stawały szczególnie jak patrzę na siebie i Lubego bo wyglądamy jak Timon i Pumba :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nooo moj M też taka chudzina.. nim zaszłam w ciążę to miał bary, mięśnie a teraz jak robi na trzy zmiany i prawie codziennie po pracy remontuje strych już od listopada to sama skora i kości, ostatnio jak się do niego przytuliłam a on leżał w samych bokserkach to mogłabym bym go oplątać 2 razy spokojnie 😁 my są jak Flip i Flap i Filip 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ggulekk napisał(a):
Fikumiku spoko, ja jeszcze mam kg sprzed ciąży do zrzucenia 😜 I mój też jest szczupły, ale na szczęście teraz masę robi więc brzuszek mu rośnie hihi


No ba! Poza ciążowymi to jeszcze conajmniej z 10 bym chciała zrzucić. Wczoraj w Drzyzdze było o seksi mamuśkach. Pomijając ich ogólną przesadę to drobne dozwolone ćwiczenia z dzidziem to calkiem dobry pomysł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...