Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ależ j jestem szczesliwa widziałam moja małpkę cudowną, siedziła na łózu zjadła mi szynke co dostałam na kolacje i troche chleba i mówi żeby z maslem jej dać i z miesiem 🙂 no to dałam, popisała mi kołdre długopisem, poprzytulała się do mnie i do dzidzi kochana jest
mam zapas książek, ale mam zamiar w poniedziałek powiedziec gutbaj 🙂 bo juz prawie wcale nie krwawie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
co do zgagi to wam powiem ze ja w 7 miechu nic nie moga jesc na wieczór, słodkie słone tluste wszystko mi stawało, wiec kasia nie ciesz sie na zapas bo ja tez nigdy zgagi nie miałam i doiero od 6 miesiaca poczułam o co chodzi a teraz mam szybciej, ale podejrzewam ze to od tego lezenia poprostu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie przejmuj się,dla Swojego mężczyzny jesteś najpiękniejsza.Mnie co prawda rozstępy na razie omijają,ale za to moje uda wyglądają strasznie,mam taki celulit jak sześćdziesięcio letnia babka,oczywiście mój mężól niczego nie widzi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lady, no wiem właśnie już rozmyślałam nad tym olejkiem co sztunia o nim mowiła niedawno, i chyba też go kupię. Nie no zwariuję:/
a co do Twojej zgagi to wspołczuje, jak już masz zalecaną dietę refluksową to musi być tragedia z Twoją zgagą;/ ja słodkiego też nie umiem sobie odmowić, ale tłustego też nie.
Lady jedyne co możemy zrobić to wytrzymać to 😉 ciąża nie trwa wiecznie stety bądź niestety:P

Sztunia, to miałaś podwieczorek z coreczką 🙂 hehe dobrze, że nie Twoja kołdra 😜 😜
jejciu jak to ciężko musi być bez dziecka swojego i to jeszcze w szpitalu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
najbardziej bałam się rozstania że płakac będzie ale posyłałysmy sobie całuski i poszla z tata za reke, ale taka wizyta godzinna jej wystarczy bo teraz była dłuzej i juz na koniec wscieku tyłka dostawałą, tylko że michał przyjechał to nie chciała iść z moja siostra

no a ja zapominam cały czas zeby michaowi powiedziec żeby mi ten oeljek przywiózl i sie juz prawie tydzien nie smaruje 😞 skleroza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Kasia, to do sądu z nimi 😠 u nas wieje jak nie wiem, padało rano 😜

Lady, ja jako ciązowy łasuch na słodkości, powiem Ci że zgage mam często ale taką umiarkowaną. Ale np. wczoraj przed snem zjadłam bułkę z serem, pomidorem z solą i przeprzem to w nocy miałam taką zgagę jak nigdy,łzy leciały a uszy piekły od kwasow. Więc może pojedz sobie drzemu a nie bedzie aż tak źle 😉


Kochana, jutro skladam oficjalna skarge na nich! Idioci no, ciezarna w potrzebie a oni to maja gdzies, trzeba sie z nimi rozprawic!!! 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia, no pewnie, godzinka wystarczy dla takiej Majki 😁 no to mu przypomnij lepiej o olejku bo możesz mieć niespodziewankę 🥴 🥴

Kasia, haha no to UPS ma przerąbane:P

Anetek, kurcze to nawet nie dużo, ale pocieszę Cię, że mi też idzie wszystko w uda 😞 brzuszek co prawda mam ale dupa i uda to jest magazyn wszystkiego co teraz jem 😜
Cyckow mogę Ci jedynie pozazdrościć, ale to piszę kazdej , ktorej się powiększył rozmiar. Bo mi urosły jedynie o poł rozmiaru a przed ciążą miałam małe B 😠 tzn. miseczkę małe B z push upem na dodatek kurde 😁 😁

idę pranie powiesić zaś. I w ogole idę bo M zaraz będzie 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja poki co przybralam 7 kilo. Ale w bardzo szybkim tempie bo prawie do 4 miesiaca rzyganko bylo. Mi tez do niedawna szlo wszystko w udziec, dupsko i cyce, cyce mam giganty i straszne żyly na nich :/ a od jakis 2 tygodni tak jak pisalam wczesniej idzie jeszcze w brzucholek 🙂 🙂 ale zauwazylam ze brzuch zaczal mi bardziej rosnac od kiedy wypijam butle wody dziennie, nie wiem czy to ze soba jakis zwiazek...
Michal zrobil mi wlasnie soczek z marcheweczki, mmmmmm swiezutki mniaaaami 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ggulekk napisał(a):
Obdarzona ok ok, postaram się porządną zrobić 😉

hehe odciazyłas mnie, super, bo ja sie niby zgłosiłam zeby było porzadek itd, ale czasu wciaz mało.
zaraz bede was nadrabiac bo troche naskrobałyscie. my po pizzy i zuzia nam neispodzianke zrobiła, zlała sie na fotel i wielka kałuza (brr), ale byłam zła, ale wie ze zrobiłą zle nio i nawet sie nie upominała o swoja bajke (dore), jzu wiedziała ze jest kara i ze nie bedzie. smutna juz taka była do samego wieczora. nie wiem co sie jej stało, to jzu drugi arz w ciagu tygodnia. wczesniej nasikała z premedytacja na dywan w salonie(niedawno go spowrotemz sypialni przynieslismy, bo wczesniej jak uczyła sie chodzic bez pieluchy to wynieslimy. i juz było super,a tu znów, nie wiem czy ma jakies zapalenie pecherza czy cos. niby widac ze chce zrobic, mówilismy jej zeby poszła na kibelek a ona sie zsikała. i nie to ze w drodze tylko normalnie siedzi i mówi "siku robie" jakby na złosc 😞 buuuu och te wychowywanie, ale tłumaczymy, tłumaczymy, mzoe pomoze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...