Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
tak izu ja to pisałam
no to kasia masz wyprawe na maxa
a ja tak 🙂 opuszczam wiezienie aż się boje czy dam rade ogarnąc, bo rano musze jakos auto sobie ząłatwić bo u rodziców jestem bez auta, potem wyniki odebrać ok 11.00 i musze jechać do domu jakies ubranie wziać, o 14.00 gin po drodze szpital i tak mysle że jakbym dsała rade to dobrze by było podrzucic L4 do pracy bo mam blizej od gina niż od siebie, ale nie bede sie forsowac 🙂

mam zgage ale jestem głodna zjadłam pół małej bułeczki jeszcze jogurt zjem moze załagodzi na noc
idę zaraz sarnia noga i bobra ogolic co by być milutką jutro 🙂


Hahahaha sarnia noga jest niezla 🙂 u mnie sarnie nogi i boberek juz ogolony przed jutrzejszym grzebańskiem 🤪 🙃

Obdarzona, tez mi sie wydaje, ze Marysia bedzie coreczka tatusia 😉 masz racje, jakos dam rade 😉 co nas nie zabije to nas wzmocni.
A to twardnienie Izu to jest potworne, tez mnie jeszcze czasami łapie :/ ale takie uroki ciazy, maciczki nasze sobie ćwiczą przed porodem 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
bo córusie sa ttusiowe hihi Maja moja to tatusia uwielbia, dzisiaj go wymeczyła bo wczoraj był krótko, zrobił jej zjeżdżalnie z oparć skorzanych, to tak szalała że cała mokra była, potem puszczali bańki w łazience, a na koniec ją wykapał ubrał i uspił. Och on w córusię jest zapatrzony no i marzył o kolejnej 🙂
tylko się smieje ze biznes szybko musi mu się rozkręcić bo mu kasy na nasze faneberie nie starczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
bo córusie sa ttusiowe hihi Maja moja to tatusia uwielbia, dzisiaj go wymeczyła bo wczoraj był krótko, zrobił jej zjeżdżalnie z oparć skorzanych, to tak szalała że cała mokra była, potem puszczali bańki w łazience, a na koniec ją wykapał ubrał i uspił. Och on w córusię jest zapatrzony no i marzył o kolejnej 🙂
tylko się smieje ze biznes szybko musi mu się rozkręcić bo mu kasy na nasze faneberie nie starczy 🙂




To wierze 🙂Same babki w domu...ojoj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia, Marysia coreczka tatusia, Filipek będzie synusiem mamusi 🙂
no te maciczki coś za dużo ćwiczą! niech se ćwiczą po trzydziestym ktorymś tygodniu a nie teraz kurcze no 🤨
moja macica też ćwiczy i dla mnie to jakby normalne, ale powiem lekarzowi bo u mnie coraz częściej 🤨
ja w ogole jestem bez terminu wizyty u gin. Muszę się dodzwonić do położnej aby mnie zapisała.

Zje*** mi się humor. Idę oglądać serial na ipli w łożku. 😞 😞 😞

dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona ja tez musze sie na styczen umowi,az glupio sie pisze styczen 2012.Chce na 5.01 bo tak mi sie bedzie konczyc L4.Jejku jak ten czas leci.

Alanek sie rozbrykal.Jak on sie wypina.Maz sie ciagle smieje,ze nasz grubasek ma za malo miejsca-hehehh.Czasmi mnie,az zaboli tak dowali 🥴

Obdarzona ja caly dzien chodze zła.Maly mi powiedzial mamo nie krzycz juz.Jasna cholera.Mam nadzieje,ze jutro bedzie lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haha sztunia, moj tata by powiedział do Twojego Michała ' stary, zapiździłeś sobie dom!' .
Ale same baby to zajebiście 😁 u nas też same baby były bo brat w niemczech, i siostrzeniec był tylko to tata chodził i się śmiał, że ma zapiżdżoną chatę. Ale teraz jak ja zaszłam i mam Filipka i jeszcze Mateusz się wprowadzi i też od niedawna chłopak siostry mieszka tu z nami to mama się wkurwiła i powtarza do mnie i siostry ' zachuiłyście nam dom' 😎

dobra, dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izunia, no ja też się bedę umawiała na styczeń chyba. Obym zjebki nie dostała, bo ostatni raz byłam w listopadzie, potem byłam prywatnie w 26 tyg, więc mogę iść w styczniu 🙂 chyba, że na grudzień będę mogła jeszcze jakoś się wpiąć:P
hehe Niko już Cię słuchać nie może. Ale już pewnie śpi i zapomniał o Twej złości. Więc lepiej Ty też idź do łożka i prześpij ten nastroj 😆

serio idę. Dobranoc 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo, chyba was nie nadrobie, próbowałam wczoraj i dzis troche w dzien nw WiFi bo kompa maz zabrał, ale jestem na 1818 str 😞 brrr ale wtrwam nie ma co.
u mnie tzn u ginki ok, dzidzia ok, ale dalej poparzecznie, glukoza na szczescie wyszłą dobra, mocz jak zwykle , białko, wiec do powtórki i znów łykam urosept. nio i została nospa i luteina dalej.
a wzgórek i pachwiny bola jak bolały i nic sie nie da z tymz robic, to sie czesto ujawnia w drugiej i kolejnych ciazach i jest bardziej nasilajace sie. takze byle do porodu,wiecej pewnie jutro, bo zanim was dogonie w myslach. a nie wiem czy bedzie w dzien babcia wiec mzoe o 14 jutro jak zuzia zasnie was poczytam. mam nadzieje ze Twoja wizyta Astra tez ok, bez zadnych nowosci i niespodzianek. buziale, lece spacku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze Twoja wizyta Astra tez ok, bez zadnych nowosci i niespodzianek.

Dzień dobry 🤪
Ewci@, ja jak bym usłyszała o białku w moczu to bym ze zgrozy umarła... U Ciebie to chyba nic groźnego,że tylko urosept?
Moja teściowa w końcówce 6 miesiąca dostała białko w moczu, poszło zatrucie ciążowe i urodziła...Gdyby to była dziewczynka, na 90% byłaby zdrowa, a że chłopak...ma ciężkie porażenie mózgowe.

No, to teraz jaaaa 🤪 Moja szyjka stanęła w miejscu, ale nadal mam być na luteinie i kolejna wizyta 29 grudnia 🙂 Brzuchol twardnieje, bo mam w nim diabła tasmańskiego, który mnie tak napierdziela,że macica musi walczyć. U ginki brzuchol był jak kamień, podłączyła mi ktg - zero skurczów. I dopiero na USG wyszło, co jest powodem 😁
Nic się nie zmieniło,żaden fifol nie dynda, dała sobie intymne miejsca obejrzeć, dziewucha jak się patrzy! Całe 710g 🙂 Cały czas sobie rączkami pakowała stopy do buzi i się przemieszczała, więc można ją było elegancko pomierzyć i obejrzeć. Wszystko jest, jak powinno być 🙂
Badała mnie na zwykłym 2 D, a potem jeszcze ją oglądałyśmy chwilę na 3 D i szkoda,że jej ten aparat ma zepsutą drukarkę, bo miałabym śliczne fotki. Nosiu zadarty, usteczka po tatusiu, taaaaka śliczna 🤪 Tatuś już zwariował na jej punkcie 😁 Szkoda,że Bartka nie wzięliśmy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izunia coś tam chyba mówiłaś o dekorowaniu okien? My ostatnio w biedronce kupiliśmy Bartkowi takie fajne żelowe naklejki na szyby i mały się nie może doczekać, ale przecież nie zajebie na szybę bałwana i pingwina, za zimowo to u nas nie jest hehe dzisiaj 4 stopnie na przykład 😁
Kiedy ten śnieg spadnie, no....?
Jeszcze parę dni i trza chujenkę ubrać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj chyba przyjedzie teleskop od malego.Kolejny prezent do pakowania 🙂
Maz sie wczoraj pytał czy dla niego tez juz cos spakowalam 😉
Jeszcze od mojej mamy prezenty przyjada.Mama nadzieje,ze juz zapakowane beda.Hihihi.Tzn.wiemz,e dla malego i meza cos jest.A dla mnie to sie zobaczy na swieta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurde ja się muszę w końcu się wybrać po prezenty, bo nie kupiłam nic, tylko duży filcowy workek taki fajny z Mikołajem i reniferkiem na prezenty, i kilka dużych torebek,żebym miała w co pakować. A prezentów brak. Czekam aż ten mój będzie miał wolny dzień. Wczoraj myślałam,ze coś kupię, ale jak po tym lekarzu odwiedziłam koleżankę, to do wieczora nie chciała mnie wypuścić i dupa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dopiero co wstalam 🙂a wczoraj poszlam spac o 18 bo taka bylam zmeczona bo noc wczesniej spalam od 21 do 24 od 24 do 4 rano mialam akrobacje w brzuch takie ze nie szlo spac i od 4 do 6 rano spalam a od 6 znow akkrobacje no i wczoraj wogole niezywa byma wiec zdecydowalam isc spac o 18 zeby sie wyspac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak wróciłam to byłam taka wypompowana,ze też poszlismy wczesniej spać.

Izunia, jak tam Twoja migrena? Miewasz jeszcze? Bo u mnie się uaktywniła. Wtedy po tej glukozie mialam po raz pierwszy od dłuższego czasu, wczoraj myślałam,ze mi oczy wyjdą z bólu i dzisiaj już zaczyna mnie łupać...Chyba to przez to ciśnienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was rachunkiem za gaz 😁
Jem śniadanko elegancko sobie 😎 i już rozmyślam nad planem działania dzisiejszego sprzątania dalszego przedświątecznego 😁 dziś umyję 2 łokna 😁 drzwi wejściowe wyszorują, bo są białe a uje*** jak w afgańskiej chacie 🙂

Ewcia, najwyżej Twoja coreczka/synek będzie niespodziewanką 😁 najważniejsze, że wyniki z glukozy masz dobre 😁

Izunia, Ty i tak wcześnie wstajesz 😁 ale Ty masz już tego Nikosia odchowanego,że możesz sobie w łożku leżeć. W końcu to już mały mężczyzna 😁 też bym chciała aby mi Filip dawał leżeć jak podrośnie.

Astra, no chujenke mimo pięknej wiosny, tudzież złotej złotej jesieni trzeba ubrać. Ja chyba w niedzielę lub w poniedziałek.
a z tym białkiem nastraszyłaś mnie 🥴 a co do Wiktorii to mała zaczepiara rośnie 😁 710g to niezły bobasek 🙂

Kasia, to się modl aby nie spadł deszcz. Boisz się jeździć w deszczu ale masz prawo jazdy i jeździsz a ja nawet tego nie mam 😞

Idę na TV na chwilę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obdarzona, ja dzisiaj przez Ciebie bigos gotuję, bo mi narobiłaś ostatnio ochoty 😜
Przez moje łokna to już swiata nie widać, zwłaszcza przez to od ulicy 😮 makabra. Sobotę mężu ma wolną i już ją przeznaczyliśmy na sprzatanko przedswiąteczne, bo najwyższy czas.

Najtmer straszy styczniem, a ja czekam na styczeń, bo porywam styczniową wypłatejszyn i jadę na jakiś porządny zakup dla dzidzi i dla mamy do szpitala 😉 Po moim ostatnio przedwczesnym wylądowaniem w szpitalu, wolę dmuchać na zimne i być przygotowaną. Póki co, nie mam nic. Poza kilkoma ciuszkami i maleńkimi butkami po Bartku, bo ja wszystko wydałam sąsiadce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...