Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no wiem ja tez mialam przy Mai dlugo sie goiło
teraz poki co jest ok tylko bola jak ch... i macica strsznie boli jak sie skurcza, ale juz corz mniej ciagnie 🙂

leliva wiesz ze czkawka nie jest straszna dla maluszka
🙂

ej no co wy zamiast tu siedzoiec to te lataja
a no tak wywołuja 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, wiem że czkawka nie jest groźna, ale jak widzę że taka wielka czkawica dopada takiego małego człowieczka, to muszę ją utulić ☺️

Jaszminka, no to teraz będziesz siedzieć i wyczekiwać 🙂

Odcięli mi wodę! Do 17 bez.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
leliva ja już od dawna siedzę i czekam,ale teraz jest jakiś promyczek nadziei,że to już nie długo 🙂

ggulekk na ostatniej wizycie mówiła,że wszystko jest ok,że szyjka się skruciała no a dzisiaj,że jej zdaniem po piątku powinnam urodzić zobaczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kobitki kolezana mi pisala,ze byla w szpitalu i brak miejsc.Ma sie jutro zglosic.Dzwonilam do mojego ginekologa i kazal mi przyjechac o 18 i cos ze mna zrobi .Powiedzial,ze w razie czego przezimuje mnie na bloku porodowym.Ale ja nie chce tam isc tak o polezec,bo lozek brak na patologi.Zobaczymy.Puki co jakis obiad szykuje i po 16 jedziemy do Opola.Maly zostaje w domku z babcia,bo ja nie wiem ile to nam zejdzie.Nie wiem co moj lekarz ma w planie ze mna zrobic.
Maly cos mi sie malo rusza,prawie wcale go nie czuje dzisiaj.Dobrze,ze do szpitala musze jechac.Delikatne ruchy tylko czuje.Biedak moj......tak mu ciasno.

Ja juz chce go zobaczyc i ucalowac 🤨 🤨:dry 😁zisiaj chodzic nie moge,bo mnie tak krocze nawala i brzuch.Moze cos tam sie dzieje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tam też już mogę rodzić 🙂 wózek złożony, łóżeczko z wyprasowaną i wywietrzoną pościelą też stoją, torby spakowane, wszystko kupione, dokumenty do szpitala odłożone we właściwe miejsce 🙂 nic tylko teraz czekać 🙂 połaziłam troszkę, leżeć nie będę bo zaraz kręgosłup boli jak za długo w jednej pozycji jestem 🙂 kurde 38-my tydzień się zaczął, więc malutka może opuścić bezpiecznie jamę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia_sztuk napisał(a):
O kurde Izunia, to niezły tłok u was na patologii :/ może już dzisiaj będziesz tulić Alanka 🙂


Juz bym chciala.Moze mi sie uda zagadac z lekarzem.Nie wiem co on planuje.Jak cos bede wiedziec to napisze eska do kogos.Ale w razie czego do auta wrzucamy torbe z rzeczami po porodzie i Alanka 🙂

Ale to chyb atak szybko nie idzie 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde strasznie net mi muli. Nie umiem się was doczytać bo jedna strona otwiera mi się poł godziny cholera no 😠 😠
domyślam się po tłoku na patologii,że Izunia już w szpitalu 🙂

A Maja nie widziała siostry, to jak zobaczy to ciekawe jaka reakcja 😁
Jaszminka rodzi? kurde nie umiem doczytać.

Ggulek, no na 9 rodzimy, jeszcze 4 dni. Albo aż.. kurde dla mnie kazdy dzień jest jak tragedia. Już dzwonią co chwilę i się pytają. Co to ja jestem, surogatka czy co 😠

zaraz kumpel przyjdzie mnie odwiedzić. A potem nie wiem kiedy zajrzę przez tego neta. Zaraz normalnie pozabijam wszystkich:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
Maja jest u rodziców wiec jeszcze nie wdziała
no chyba to był nawał bo cyce twarde były i wszystko bolało, przy Mai tez w tej dobie miałam. ale Pola dała rade mi wyregulowac no i juz jest luxniej w staniku 🙂
a lale Michał dzis kupi to ci napiisze co za firma 🙂


aha czyli narazie sie sami z sytuacja oswajacie. nio mi nikt niestety Zuzi nie zabierze, bedziemy sie musieli wszyscy z rzeczywistoscia zderzyc, hehe zobaczymy jak bedzie. czekam na jakis link do bobasa bo tez trza na dniach kupic, tlko jakos głowy nie ma do tego niestety... a jak sie pospieszy jeszcze Iga??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mulant napisał(a):
nie mam humoru nie mam na nic ochoty pierdole nic nie robi mam srake i mnie mdli
jestem zmęczona co jakiś czas brzuch mi robi się twardy chce mi się płakać pomalowałam paznokcie na czerwono 🤪 🤪


zmywaj paznokcie Mulant!!!! do porodu nie mozna miec pomalowanych, jeszcz na czerwono. a jak nie daj bzoe nie da sie naturalnie urodzic??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...