Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Juz jestem, zdrowa jestem, szyjka piekna, doktor sprawdzal tetno malucha mego i serducho bilo jak oszalale, zrobilam male zakupki, kupilam rennie na zgage bo doktor powiedzial, ze mozna.
Siedze i cisne Dlaczego Ja 😉 i jem bulke z kotletem 🤪

Juz jutro bedzie Misiooooooooo jupi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia to super, że zdrowa jesteś i że dzidzi serce bije jak dzwon 😁
no niby masz dużo czasu na psychiczne przygotowanie , ale czas leci szybkoooo 🤪 więc musisz przyspieszyć tempo psychicznego przygotowania się, najlepiej nakręcaj to tempo korbką, to się szybciej przygotujesz 😆
wcale nie jest takie złe do wypicia 😁 jak ciągniesz mleczko z tubki to to będzie dla Ciebie pikuś, pan pikuś.
tylko to ma taki zapach dziwny, to se zatkaj nosek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Kasia to super, że zdrowa jesteś i że dzidzi serce bije jak dzwon 😁
no niby masz dużo czasu na psychiczne przygotowanie , ale czas leci szybkoooo 🤪 więc musisz przyspieszyć tempo psychicznego przygotowania się, najlepiej nakręcaj to tempo korbką, to się szybciej przygotujesz 😆
wcale nie jest takie złe do wypicia 😁 jak ciągniesz mleczko z tubki to to będzie dla Ciebie pikuś, pan pikuś.
tylko to ma taki zapach dziwny, to se zatkaj nosek 🙂


No to musze zainwestowac w taka korbke 😉 mleczko z tubki to ja ciagne jak stary menel jabola hihihihi 😉 😉 😉
Ja ogladam Piewsza milosc 😉 nie lubie Prosto w serce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia jak lubisz słodycze to ci nawet zasmakuje ta glukoza. Tylko z cytryną koniecznie wypij 🙂

Ode mnie koleżanka już poszła. Ale mi przyniosła śliczne różowe skarpeteczki i bluzeczkę z Hello Kitty z H&M dla maniuniej 🙂 To będzie jej mamunia chrzestna 🙂 Kto wie czy się Nikusia nie urodzi wtedy co ciociunia, bo ciociunia z 30 marca jest 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
Kasia jak lubisz słodycze to ci nawet zasmakuje ta glukoza. Tylko z cytryną koniecznie wypij 🙂

Ode mnie koleżanka już poszła. Ale mi przyniosła śliczne różowe skarpeteczki i bluzeczkę z Hello Kitty z H&M dla maniuniej 🙂 To będzie jej mamunia chrzestna 🙂 Kto wie czy się Nikusia nie urodzi wtedy co ciociunia, bo ciociunia z 30 marca jest 😉


Lady, ja nie lubię słodyczy, ja je kocham ;-) a tą cytrynkę to mam wziąć ze sobą czy dadzą?:-)
A ja jestem ciekawa czy nasza maniunia kruszynka nie urodzi się 14 marca, bo ja i Michał obchodzimy w tym samym dniu i miesiącu urodziny ;-) a najlepsze jest to, że jak moja mama była ze mną w ciąży to miała termin na 25 marca(tak jak ja teraz) a urodziła mnie właśnie 14 marca, ale to byłaby niespodzianka ;-) ale chyba wolę żeby do końca posiedziała w mym łonie moja maleńka istotka ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
mam nadzieje ze Twoja wizyta Astra tez ok, bez zadnych nowosci i niespodzianek.

Dzień dobry 🤪
Ewci@, ja jak bym usłyszała o białku w moczu to bym ze zgrozy umarła... U Ciebie to chyba nic groźnego,że tylko urosept?
Moja teściowa w końcówce 6 miesiąca dostała białko w moczu, poszło zatrucie ciążowe i urodziła...Gdyby to była dziewczynka, na 90% byłaby zdrowa, a że chłopak...ma ciężkie porażenie mózgowe.

No, to teraz jaaaa 🤪 Moja szyjka stanęła w miejscu, ale nadal mam być na luteinie i kolejna wizyta 29 grudnia 🙂 Brzuchol twardnieje, bo mam w nim diabła tasmańskiego, który mnie tak napierdziela,że macica musi walczyć. U ginki brzuchol był jak kamień, podłączyła mi ktg - zero skurczów. I dopiero na USG wyszło, co jest powodem 😁
Nic się nie zmieniło,żaden fifol nie dynda, dała sobie intymne miejsca obejrzeć, dziewucha jak się patrzy! Całe 710g 🙂 Cały czas sobie rączkami pakowała stopy do buzi i się przemieszczała, więc można ją było elegancko pomierzyć i obejrzeć. Wszystko jest, jak powinno być 🙂
Badała mnie na zwykłym 2 D, a potem jeszcze ją oglądałyśmy chwilę na 3 D i szkoda,że jej ten aparat ma zepsutą drukarkę, bo miałabym śliczne fotki. Nosiu zadarty, usteczka po tatusiu, taaaaka śliczna 🤪 Tatuś już zwariował na jej punkcie 😁 Szkoda,że Bartka nie wzięliśmy..


to dobrze astra ze u Ciebie ok, u mnie ten mocz cały czas jakis taki dzwiny, od poczatku mam te białko, raz wiecj raz slad, mówiła ze treezba monitorowac i ten urospet raz mam brac raz odstawic. bo własnie jak bedzie jeszcze wyzsze cisnienie i nogi beda puchły to bedzie zatrucie i bedzienieciekawie, aczkolwiek lezałam na patologii z dziewczyna z zatruciem i rodziła po terminie zdrowego chłopczyka, wcale nie przed czassem. dlatego biore urospet, badam mocz i zobaczymy co bedzie dalej. trza byc dobrej mysli.
narazie bardziej mnie martwi te spojenie łonowe, oczywscie juz sie naczytałam na necie o rozejsciu, sciaganiu pasami i ze laski po porodzie jak inwalidzi i sie o to boje, bo juz ledwo chodze, jak kaczka, tak mnie te pachwiny i wzgórek ciagnie i boli, nawet w nocy jak leze, buuuuu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Kasia, noo może taka niespodziewanka będzie 😁 ale byście byli szczęśliwi 😁

Lady, w sumie całkiem możliwe, że przyjdzie w tedy na świat 30 marca, w końcu tak około tego czasu termin masz 😁


Byłoby śmiesznie, bo miałaby urodziny w urodziny swojej cioci, a imieniny w urodziny moje 😉 Może się też 4 kwietnia urodzić, to będzie mieć urodziny w ten sam dzień co jej prababcia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wkurwiłam się, bo mi książka dla Łukasza przyszła z zagiętym rogiem i wygląda na używaną choć miała być nowa. Wystawiłam neutralny komentarz z opisem jak wygląda książka, a ten cham i prostak sprzedający wystawił mi neutralny odwetowy, że to nie jego wina, że poleconym wybrałam wysyłkę i się książka zniszczyła. To kur** niech nie oferuje wysyłki listem poleconym jeśli nie umie zapakować 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
Dajcie link do tej zupy brokułowej, bo uwielbiam takie zupki mniam 🙂


http://www.wielkiezarcie.com/recipe8263.html

Tylko ja sama wywar zrobiłam i nie dodawałam kostki rosołowej.

A cytrynkę musisz sama wziąć. Pół wystarczy.


Wezmę cytrynkę 😉 a zupkę też robię na wywarku, a nie na kostce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...