Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sandra 😁 😁
nie no 25 kg to już bym była wieloryb mimo mojego wzrostu 😁 ale chodziło o to ,że Adaś wcale duży nie będzie skoro tak mało przytyłam ale tak jak Nenia mówi jak 6 kg i lekarka mówi ,ze si to si 😁 nie ma czym się martwić. a co do żył to na piersiach też mam piękną mapkę z żył niczym Wisła Odra i ich dopływy 🙃 🙃

Najbardziej mi żal oczywiście tej dzidzi co ona teraz sobie "myśli" i oczywiscie rodziców bo to się tak wlecze i ta świadomość ,że to maleństwo jeszcze w niej jest... tyle czasu tyle dni... ehh i tak na same święta... ;((

Aneta mnie bardziej w pachwinach boli czuje się jak po rozciąganiu 😁 a Oliwierek już troszkę waży więc ból uzastadniony 😞

Wiolka rybką byś się mogła podzielić mmmmmmmmm ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Wiolka napisał(a):
Ja przytylam bardzo duzo w porownaniu z wami ale jakos nie czuje sie wielka, moze dlatego ze z Majka bylam strasznie opuchnieta i wtedy czulam sie ogromna.


z tego co po foto widziałam to tylko w brzusio poszło ☺️


Oj dzieki, kochana jestes 🙂 no ale niestety w dupsko tez poszlo, cala sie zrobilam szeroka 😁

Ja juz po rybce, mala szaleje idziemy sie z Majuchna polozyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):


Oj dzieki, kochana jestes 🙂 no ale niestety w dupsko tez poszlo, cala sie zrobilam szeroka 😁

Ja juz po rybce, mala szaleje idziemy sie z Majuchna polozyc.


ale po zdjeciu widac zgrabną mamuśkę z piękną piłeczką 😁 miłego odpoczynku 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie
Wiecie co z tą płcią to już wszyscy mnie dobijają tymi pytaniami "i co będzie" żałuje że nie powiedziałam na samym początku że nie chce wiedzieć nie pytali by się non stop, bo po każdej wizycie trzeba się tłumaczyć. Dla nas to wszystko jedno, czy chłopiec czy dziewczynka bardzo je już kochamy.
Nenia współczuje Ci sądu pracy też miałam w życiu ten epizod.
U mnie też na obiadek rybka, czekam tylko na mężusia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam ze spaceru.. padam słuchajcie na suty.. słoneczko, piękna pogoda.. ale krzyż daje o sobie znać 🙂

Mam beke, bo spotykam znajomych i trudno im uwierzyć, że w ciąży jestem, brzunio tylko widać 🙂 I niech tak jest.. z tym, że teraz zacznie rosnąć na pewno 🙂

Ja tez mam plus 5-6kg więc radość..
Żyłki mam na brzuniu i na cycodżach tak jak Tysia dopływy Wisły 😁

A Wiola na fotce wyglądasz bardzo ładnie, aż trudno uwierzyć, że dużo przytyłaś, dla mnie wzorowa mama w ciąży 🙂 serio!

Kupiłam sobie "Mamo to ja" za 0,99 gr 😁

Kupiłam też przedłużke do biustonosza, no miseczki mam git, ale mnie ciut ciśnie, to sobie rozluźnie 🙂
Obżarłam się gruszką i jabłkiem 😮
Potem śmigam do cioci to mi na święta koszyczek = dobieranego na czerepie zrobi, to ze trzy dni pochadzam w takim 🙂

U nas w sklepach jakaś masakra, ludzi w PIP i więcej.. a jeszcze z mężem musze skoczyć 🙂
Dziś skręcanie łóżeczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wlasnie skończyłam sprzątać w pokoju tak miło jasno i przyjemnie się zrobiło 😁 ale zmęczyłam się jak nie wiem 😜

Majka mi ciągle mówią ,że z tyłu nie widać ,żebym w ciązy była tylko brzuch wystaje z przodu 😁 u nas też normalnie w kauflandzie takie kolejki i mega wyprzedaże 😁 ruch jak w paryżu na wsi 😁 hahahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kumpela dopiero co poszła teraz szybko ogarniam i obiadek robie bo mezul zaraz bedzie a tez do sklepu chce jeszcze podskoczyc bo zapomnialam o jednym produkcie do ciasta, u nas pogoda paskudna zimno że hej.

Ja juz wam pisalam ile mam na plusie od tamtej pory nie wchodze na wage nie chce sie juz stresowac 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
odebralam wyniki krwi i moczu krew nie najlepsza mam niedokrwistość i dosc znaczną anizocytoze i anizochromie w moczu liczne bakterie..
bylam tez odebrac budkę do wozeczka juz naprawiona i jest git 🙂
a teraz jak pomysle ze mam wejsc do kuchni to mi slabo bo tyle zmywania na mnie czeka 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...