Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Magdaluke co dwoch Alexow to niejeden 😉 U to imie to bedzie kompromis, zeby dziadkom latwiej bylo wymawiac imie naszego synka, a w Anglii to imie tez jest dosyc popularne 🙂 Zreszta poprostu nam sie podoba 😜
U mnie pierwszy raz test wyszedl pozytywny 5 grudnia. Wczesniej podejrzewalam, ze moge byc w ciazy, ale dwa testy tydzien po tygodniu wyszly negatywne i do tej pory mam wyrzuty, bo poszlam na impreze urodzinowa kolezanki i troche zaszalalam ☺️ Moja mama domyslila szybko, ze bedzie miala wnuka, bo chyba fluidy przesylalam przez skaypa 😉
Co do lutowek to ja wczoraj dowiedziam sie, ze zostane przyszywana ciocia, bo moja przyjaciolka jest w ciazy 🙂 Strasznie sie ciesze, bo mieli duze problemy z zajsciem w ciaze I teraz trzymam kciuki, zeby im sie udalo doczekac szczesliwego konca.
Superbaba mam nadzieje, ze u Ciebie wszystko dobrze i, ze tylko troche zly humor przeszadza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja tylko na chwilke, bo jak pisal Loczek - humor mam do dupy! 😞
Ogolnie wszystko ok, na delikatne uplawy mam globulki itp itd..lekarka sie cieszy, ze Helenka taka duza, bo w razie wczesniejszego porodu to mozna odetchnac!
Ale nie pisalam bo ryczalam przez godzine i az musialam wziac hydroksizine na uspokojenie:,( Po 1-nie wezmie mnie 4 ale pewnie dopiero 11.07, bo uwaza ze tak starczy..a jak wychodzilam to polozna mnie zlapala i tylko upomniala, ze jakby byl krwotok to nie jechac na Karowa czy gdzies, tylko najblizszy szpital natychmiast, bo to zagrozenie zycia..to ja juz sie tak deberwuje, ze szkoda slow:,(
A po 2) dostalam histerii w gabinecie, bo mi powiedziala ze cesarki przy lozysku przodujacym robi sie w narkozie ogolnej z rurka intubacyjna itp..a ha panicznie boje sie narkozy! Wszystko tylko nie to..to jakas trauma moja! I teraz boje sie juz potrojnie..mam dosc i brakuje mi sil:,( Tak bardzo sie boje...
Dzieki Kobietki, ze tak dbacie o mnie..za smski i pytania na forum:* To budujace, ze tak o siebie dbamy! Sprobuje usnac, bo po tym ryku zmeczona na maxa, a strach ciagle mimo leku gdzies sie czai 😞 Buziaki Mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Superbabeczko to niedobrze że kolejne komplikacje i stresy ale postaraj się zasnąć i być dobrej myśli - ja wiem łatwo się mówi - ale dostałaś też super wiadomość że Helenka zdrowa, rośnie jak na drożdżach i z tego trzeba się cieszyć. Trzymaj się Kochana! Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorotka....no z jednej strony pobedziesz troche dluzej w domku przy mezusiu, z drugiej strony, wiem, ze sie juz nastawilas psychicznie i w ogole. Ale przeciez wiesz, oni wszyscy chca dla was jak najlepiej. A co do narkozy ogolnej....no nie wiem czy kiedys bylas pod czy nie, ale to normalne, ze sie lekko swiruje przed. Ty z pewnoscia przezywasz to strasznie mocno. Widocznie sa powazne powody do takiej operacji i tego sie kochanie nie przeskoczy. Koniec koncow- najwazniejsze, abyscie obie diewczyny byly zdrowe. A potem jakos sie zapomni, zobaczysz, mala Ci to naprawde wynagrodzi, powiesz sobie, ze dla niej to bys jeszcze wiele razy przez to wszystko przeszla...A poki co, odpoczywaj, nie zameczaj sie. I do uslyszenia , pewno jutro. Buziaki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już chyba spać nie mogłam bo tak myślałam o Tobie 🥴 bidulko .. 😘 nic dziwnego, że się boisz .. ja mimo, że nie panikara to takiej narkozy i w ogóle też bym się bała .. ale tak jak wspomniała Madzia wszystko Ci Helenka wynagrodzi .. najważniejsze, że zdrowa i zdrowo rośnie 🙂 a co do krwotoku? jakiego krwotoku nic takiego nie będzie miało miejsca! uszy do góry jesteśmy z Tobą - przecież wiesz!! 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie 🙂
Suuperbabo- pamiętaj musi być dobrze a jeśli lekarze twierdzą, że musi być znieczulenie ogólne to widocznie tak będzie dla Ciebie bezpieczniej.A z drugiej strony jak z Ciebie taki nerwusek to może lepiej że nie będziesz za bardzo świadoma jak będą wyjmować Helenke a jak się obudzisz to już będzie po wszystkim i będziesz mogła przytulić malutką a jak ją zobaczysz to na pewno poczujesz się lepiej i zapomnisz o tym wszystkim. Uwierz w to co chyba też Magdaluke pisała nawet nie wiesz jakiej siły potrafi dodać dziecko. Ja do tej pory jestem w szoku że 14 h po cesarce sama poszłam na inny oddział aby zobaczyć mojego synka.
pampinka - gratuluje 32 tygodnia 🙂
Carolla- witamy nową Mamusie 😉
dodi - możesz mi przypomnieć do jakiego lekarza chodzisz ?
Moja koleżanka też się ostatnio dowiedziała że jest w ciąży termin ma na 25 stycznia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie w pierwszy dzień lata 🙂
Dziś mój mąż ma urodziny, biedak już chyba czwarty raz obchodzi je na statku.

Superbaba troszkę słabe wiadomości z tą narkozą, nie dziwię się, że się martwisz 😞 Ale skoro taka jest procedura, to trzeba być dobrej myśli! Może i lepiej, że biorą Cię później do szpitala, głowa do góry 🙂

4nula chodzę do dr Osadowskiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pytam się bo moja koleżanka się do niego zapisała i nie jest pewna czy to dobry lekarz a właśnie mi się wydawało że Ty do niego chodzisz. A jak wpisuje w wyszukiwarce jego nazwisko to wyskakuje, że na Wspólnej przyjmuje. A opinie są średnie. Poleciłabyś go jako lekarza ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
4nula napisał(a):
Pytam się bo moja koleżanka się do niego zapisała i nie jest pewna czy to dobry lekarz a właśnie mi się wydawało że Ty do niego chodzisz. A jak wpisuje w wyszukiwarce jego nazwisko to wyskakuje, że na Wspólnej przyjmuje. A opinie są średnie. Poleciłabyś go jako lekarza ?

Wiesz, zależy co oznacza dobry lekarz 🙂 Uważam, że jest dobrym specjalistą - należy do tych, którzy nie panikują i nie straszą niepotrzebnie, ale też nie zasypuje informacjami, które uważa za zbędne na danym etapie. Robi wszystkie potrzebne badania, jest miły i sympatyczny, ale interpretacja USG to nie jest jego ulubione zajęcie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc kobitki!!
Nie bylo9 mnie normalnie 3 dni a tu ponad 20 stron do nadrobienia 😲
I nie przeczytalam jeszcze 😞 ale dzis podgonie!! Mam tylko nadzieje ze u Was wszystko ok!!!
Takze nic nie wiem 🥴
JA we wtorek polecia;am do gina na wuyte i Piotrula rosnie jak nic bo 2100 juz wazy ( czyli on przybral 0,6 kg w 3 tygodnie a ja o dziwo 0,5 hehe. Nio i wyszlo ze porod wczewsniej raczej bedzie!! Nio i kazal sie szykowac tak na oko z ta cesarka na koniec lipca 😮Nio i przerazilam sie 🤢. Spakwalam manatki wzielam mamuske i pojechalam wypoczac na upale. Nio i bylo wpsaniale. Przyjechalam z nowymi pokladami energii nio icoz najwyzej z przeprowadzka nei zdazymy tylko musze wykurzyc robotnika z domu bo chce przyszykowac pokoik 😠
Nio i teraz lece na mieszkanko bo nam kuchnie dzis montuja 🙃
Nio i przez 3 dni przesiadzial u nas taki kochany maly rudy koteczek!!! I mowie Wam on mial ADHD!!!! Na chwile nie moglam gospscic z oka bo od razu albo na stol albo po firankach albo skakal na takiego staruszka kocurka ktorego dozywaiamy jak jestemy. a ten bidok juz nie dawal rady!
Nio jak wroce to musze na dokumenty i pozniej nadrabiam Was 🙂
Pozdrawiam cieplutko:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde już trzeci raz post mi sie kasuje !!wr
Carolla- witamy 🙂 na kiedy termin?
magdad- ale już duży chłopaczek 😉 to dobrze, że chca wcześniej zrobić cc, będziesz miała prędzej za sobą 😉
dziewczyny ja ledwo żyje;/ jest mi tak gorąco, że masakra... ja nie wiem, czy Wy tez macie tak zwiększona ciepłote ciała??? ja widze, ludzie w miare funkcjonują a ze mnie się leje !!! siedze w samej bieliźnie, bo mam wrażenie że się gotuje...i przez ta pogode dogonił mnie kryzys ciążowy 😞 i w ogóle czuje że mi się dluzy i mam juz dośc powoli.. a jeszcze jutro jade do wawy na egzaminy.. sesja;/ nie wiem jak to przezyje.. bo przez te upały nie mogę sie skupic wcale 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Dorotka, ale popatrz, to nie są takie złe informacje. Pobędziesz dłużej z mężem, a tak nie chciałaś być miesiąc bez niego i spać sama. Na pewno nic się nie stanie, zobaczysz 🙂 Ufaj lekarce, przecież jeszcze nigdy Cię nie zawiodła.
A co do tego, że w narkozie - to wcale nie jest takie straszne. Ja bardziej boję się ewentualnego wkłucia w kręgosłup.

A u mnie w dalszym ciągu mega remont :/ już mam dośćććććć, ale wiem, że to po coś i będę pewnie zadowolona i staram się nie marudzić.
Też bym chciała wiedzieć ile waży Martusia, ale to chyba sobie jeszcze poczekam. Czekam też aż mąż wróci - pewnie jutro i znowu się zrobi lepiej i jakoś bezpieczniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj Dorotko ale się porobiło, ważne że z helenką wszystko dobrze no i w domku dużej pobędziesz wiem że się już nastawiłaś psychicznie na szpital ale lekarze chcą dla nas jak najlepiej. A narkozą wiadomo że każda by sie stresowała ale może tak będzie lepiej bo nie będziesz się tak denerwować w trakcie cc.
Witam nową mamusię
Ja wczoraj wyprosiłam mojego męża by poszedł ze mną na basen, ale się wychlapałam aż mam zakwasy na udach co najśmieszniejsze że ja cały czas prawie na rwącej rzece byłam i prąd mnie niósł więc nie wysilałam sie za bardzo. Widać zero kondycji 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...