Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gaja zaraz któras pewnie zdradzi swoje kolejne menu wiec sugestii nie brakuje 😁
no i w ciazy najfajniejsze jest to, ze nam dosłownie wszystko wolno jesli chodzi o nieprzewidziane reakcje, bo np. jak ktos zobaczy kobiete w zaawansowanej ciazy w jednej rece z kremowka a w drugiej z parowką to tylko sie usmiechnie na jej widok bez zbednych komentarzy - zwykłym "nieblogosławionym" istotom to by nie przeszlo plazem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sosna - spokojnie...ja wstaję przed 13, jem wtedy jakąś bułeczkę, obiadek koło 16...a czasem później 🙂 dziś wyjątkowo taka niby kolacja, bo cebulka była pokrojona i mi się zachciaaałoooo!

No czekam na te wieści i czekam..ale Bisia w domku będzie pewnie dopiero ok 18, a Nirmalka to nie wiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Superbaba taka umiejetnosc gotwania zup sie przyda jak dziecko zacznie jesc cos wiecej niz mleko bedziesz sama mu gotowac zupki 🙂 wiec umiejetnosc przydatna 🙂

gdzie te dziewczyny ?? juz ciekawa jestem jak po usg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Sie rozpisalyscieeeeeee. Zawsze jak tak duzo, to zapominam co chce napisac...
Strzauka, fajne zdjecia ale rzeczywiscie wygladasz jakos inaczj na kazdym. Kazde urodziwe !
Oj dziewczyny, to normalne chyba z tymi wyrzutami sumienia, naprawde. Sztuka sie do tego przyznac. My mielismy czas na siebie bo Ella przyszla na swiat 5 lat po slubie a mimo wszystko sie zastanawialam jak to bedzie. Ale bedzie (i jest) tylko lepiej! Maiha, ja tez sie zastanawaiam, jak to bedzie z drugim malenstwem. Jak ja sobie dam rade? Ella bedzie miala 2 latka, potrzebuje uwagi non stop...no ale nie ja pierwsza i nie ostatnia. A tak jak piszesz, do 6 mca to dzidzia luzik w sumie, nie biega, nie raczkuje zwykle, nie wlamuje sie do szafek ....jak zaczynaja chodzic to inna historia:-)
Jak sie male bedzie rodzic to pewno moja tesciowa zaopiekuje sie Ella, albo u nas albo u siebie, ale jak wrocimy do domu, to mala bedzie z nami, moze z pomoca tesciowej, tak po cichu licze na to, bo nie pytalam jeszcze....bo urlop bedzie musiala brac. No ale pewno sama mi zaproponuje pomoc.Maiha, jak sie ELla rodzial to my tez mieszkalismy wtedy chwilowo z tesciami i bardzo bylam wdzieczna za pomoc. Sa plusy i minusy mieszkania z rodzicami. Ale jak osobno to nam lepiej 😉 bo dzielismy sie kuchnia, mimo, ze cala gore mielismy dla siebie.
Az mi sie glupio zalic...ale taka mialam strazna migrene dzisiaj, dopiero odchodzi. WYkonczona sie przez to czuje. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O MoniaC82 przypomniałaś mi o spaghetti 😆 a ja przecież mam w lodówce bo wczoraj na obiad robiłam i zostało więc już jest co zjeść na kolację i długo przy garach stać nie trzeba 🙂 - dzięki za podpowiedź 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie, ja tez mialam swira z obcianniem paznokci, teraz obcinam malej tylko jak spi i to z duza na ramieniu...Ale jak sie urodzila to....moj maz jej delikatnie ODGRYZAL te paznokietki. Naprawde. Najpierw patrzylam na niego ajk na kosmite a potem doszlam do wniosku, ze system dziala super 😜. Jak ciut starsza byla to ja zaczelam obcinac.
Jak zwykle temat jedzenia, hehe. Ja mam obiad z wczoraj, zrobilam do kuraka szparagi na maselku, ale byly pycha, no i na dzis juz ich nie ma bo pochlonelam ( ale sie podzielilam z reszta).. No ale tescie zaprosili nas na indyka bo tesc piecze. Dosc tych ptaszysk! Moze pojedzeimy bo zawsze fajnie sie przejechac, ale ja indyka nie lubie. A zjadlabym taka swieza polska buleczke...oj zjadlabym....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gaja nie ma za co 😉 ja mam codziennie problem z tym co ugotować, moja córka jak wracamy o13.00 z przedszkola już marudzi, że jest głodna i muszę zawsze mieć coś gotowe a najchętniej jadłaby wiecznie rosół a ile można 😉 a o 16 wraca maż z pracy i on rosołkiem nie zawsze zadowolony. I co rano jak wstaje kombinuje co na obiadek... i zazwyczaj robię to na co przyjdzie mi ochota, tylko wiecznie pomysłów brak no i trzeba uważać żeby zbyt mocno nie przytyć bo potem będzie problem. Na razie przytyłam 4 kg wiec myślę, że nie jest tak źle 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wrócilam i już się Wam melduję 😉 Dzidzia straszna wiercipięta dzisiaj. Dr miał problem żeby ją wybadać :P W końcu udało mu się zmierzyć tętno, obejrzał serduszko, sprawdził czy wszystko jest na swoim miejscu i stwierdził, że jest ok 😉 No i maleństwo pokazało co ma między nóżkami. I uwaga, uwaga... dziewczynka! 😁 Jednak babcia i prababcia miały rację. A i mamusia nie oglądała tych sukienek bez powodu :P Michasia chyba próbowała nam coś powiedzieć bo usteczkami ruszała, słodkie to było. A na 3d chwilę była odwrócona boczkiem a później tyłeczek wypięła, bardzo zgrabny zresztą :P Następne badanie za 3 tygodnie i to ma być badanie anatomiczne, przegląd wszystkich narządów czy jakoś tak. I być może już będzie na tyle kształtną na 3d widać, że dostaniemy filmik z usg 😁 Później jeszcze wstawię fotkę z usg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super!!! Jak ja Ci zazdroszczę!!! Ja już chciałabym wiedzieć czy noszę pod swoim serduszkiem dziewczynkę czy chłopczyka bo nie wiem jak mam mówić do brzuszka 🙂 ja na 3D idę 30 marca a 13 marca idę na wizytę do swojej gin i może też mi zrobi Usg i maluszek pokaże co ma między nóżkami 😉 gratuluję Ci!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to kolejna babeczka w naszym gronie maluszków 🙂 Brawo!

No ja też chciałabym już wiedzieć..aczkolwiek ciągle z mężem gadamy do brzucha "Helenka"..ha ha ha 🙂 Zobaczymy na początku kwietnia...na usg anatomicznym 🙂\

Jeju - jak patrzę jak by kobietki pichcicie, to aż mi głupio, że ja nie gotująca w ogóle 🙂 Tzn. z mężem czasami coś ugotujemy, ja coś czasami sama zrobię, ale ogólnie to jedliśmy w pracy, a w weekendy często u rodzinki :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nirmala gratuluje córeczki 🙂 to teraz czekamy na bisie 🙂 pewnie bedzie chłopak dla równowagi:P bo w tabeli mamy 3 dziewczyny i 2 chłopaków jak na razie 🙂

Też zazdroszcze dziewczynom które znają już płeć ech fajnie mówić do brzucha po imieniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monika tabelkę znajdziesz w temacie "tabelka sierpniówek 2012" na pierwszej stronie ale warunkiem zeby zobazyc tabelke i zdjecia nasze to musisz miec nas w znajomych 🙂 juz cie do tabelki wpisałam-mam nadzieje ze nie masz mi tego za złe ale na stronce jeszcze cie nie ma bo nie aktualizowąłm tabelki jeszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i juz po jedzonku! Wczoraj ugotowalam bigosik (taki super kwasniutki, mniam, mniam), dzisiaj dogotowalam tylko ziemniaczki i obiadek jak sie patrzy!!!!! A na deser na nalesniki mnie naszlo.....wiec nasmazylam gore i zjadlam z nutella i bananem!!! Teraz to dopiero brzusio pelny 😆
Fasolka tez chyba zadowolon, bo bulgocze sobie po cichutku 😉 Chyba najbardziej to jej te nalesniki z czekolada smakowaly!!!!
Wiecie gdzies kiedys czytalam, ze taka dzidzia w 4 miesiacu ciazy to smaki juz odroznia, i ze wypija do litra wod plodowych na dobe! A najbardziej to lubi jak sie mama czekolady obje, bo wody maja wtedy lekko slodki smak wiec pije malenstwo bez opamietania az czesto czkawki dostaje!!! Ale jako, ze jeszcze malutka dzidzia jest to czkawki jeszcze nie czujemy!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję za gratulacje 😘 Michasia Was chyba pozdrawia bo mi tu kopie jak piszę 😉 Wstawiam fotkę z usg - dziś sama główka. Dr pytał do kogo podobna :P
[IMG]http://i42.tinypic.com/2bqvwk.jpg[/IMG]

Bąbelinka waży już 236g - kawał kobietki :P Za to mamusi przybyło 2kg...
Ciekawe co tam u Bisi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...