Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
AAA no i Madzia synuś rośnie, jak miło dowiadywać się jak ślicznie się nasze dzieciaczki rozwijają 🙂 A z tymi studentami to też miałaś przygodę, nie wiem, co bym zrobiła w takiej sytuacji 🤔 Niby muszą się uczyć, ale czemu na mojej piczce 😜
Też czytałam gdzieś, że na początek materac gryka-kokos najlepszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
maiha ja sama niewiem moze któras z dziewczyn rodzila juz z tarczyca i bedzie coik wiecej wiedziec. Nio chyab ze to zalezy od praktyk roznych szpitali ;/

Monia ja tylko na usg slucham ile wazy zeby byli wiecej i wiecej i wiecej bo wtedy jakasik spokojnieszja jestem bo jakby sie coisk podzialo to zawsze wieksza szansa na przezycie 🙂

Dodi: bida z ta bransoletka 😞 zobaczysz jak juz zapomnisz to po prostu sie na nia natkniesz 🙂 Nio a co do studentów to u nich wyglada to tak ze lekarka bierze mnie na usg a obok za parawanem jest lekarz ze studentami (Ci nawet nie byli Polakami) Nio i po usg mowi zebym spokojnie przygotowala sie na ginekologiczne. To sie od razu pytam czy oni tez musza mnie badac. Nio kobitka tez w ciazy i od razu powiedziala mi ze moge sie nie zgodzic, nio i tak zrobilam 🙂 Tylko szybko powiedziala zebym nic nie mowila a ona to zalatwi. I bylo lUx nawet parawan dostalam na przebranie sie a u nich to do norm nie nalezy 🥴
A po mnie wchodzila dziewczyna która tez odmówila ale juz w rozmowie z lekarzem i normalnie jazda byla. Zrobila sie akcja ze co to za odmawianie przeciez to klinika, oni musza sie na kims uczyc. Kurcze wiadomo ze uczyc sie musza ale bez jaj zeby mi kazdy grzebac musial;/

Nirmala doczytalam sie dopiero ze ty tez po badaniach, Super ze i u Ciebie wszytko ok 🙂 Córa rośnie 🙂

Superbabeczko pikny ten biustonosz, wlasnie jestem na kupnie tylko nie wiem czy taki bedzie pasowal, bo ja w standardzie chojnie obdarzona przez nature nie jestem i tak 70B nio a teraz to tak 80 C kupuje tylko zawsze mialam z jakims wypelnieniem . Nio i dlatego tak sie zastanwiam bo ten taki zgrabiutki tylko nie wiem czy nie na wiekszy niz moj biust 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Mamusie!

Magdad świetnie że Piotruś zdrowy i wszystko dobrze!

Suuperbaba fajny ten biustonosz, nawet myślę że mi rozmiarowo też powinien pasować bo ja teraz nosze 75C ale widzę że trochę znów mi urosły i muszę pomyśleć na miseczką D ale te co mam to mają zawsze jakieś wypełnienie więc myślę że ten który pokazałaś powinien być dobry i chyba sobie zamówię czarny.

Tak zaczęłyście pisać o tarczycy a ja muszę iść jutro zrobić kontrolnie TSH czy mam w normie czy znów się coś pokiełbasiło i od razu zrobię sobie morfologie i mocz bo na kolejną wizytę mam mieć wyniki. Chcę te badania zrobić jutro gdyż w przyszłym tygodniu to różnie może być bo w końcu długi weekend, mam tylko nadzieję że trochę mi przejdzie ten ból bo jak boli to ciężko mi się chodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry mamuśki 🙂
Magdad my nawet dokładnie ten sam wiek ciażowy 😉 Świetnie, że i u Ciebie wszystko dobrze, a mały zdrowo rośnie 😁
Gaja współczuję tego bólu. Mnie czasami tyłek boli jak sie dużo nachodzę. A tak codziennie to uciążliwe to musi być.
Ja słyszałam, że najlepiej ten materac gryka-kokos i taki też chcemy kupić, chociaż ostatnio w sklepie do wyboru były: gryka-kokos, gryka-pianka-kokos, gryka-kokos deluxe, gryka-kokos ze sprężynami... 😮 No i znowu zgłupiałam... :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nirmala gratuluję 🙂 Kawał baby już z Twojej córy 😉
A mnie jakoś tak smutno i źle... Piękna pogoda, chciałam umyć okna-brak płynu do szyb bo pojechał na działkę. Chciałam przeprać część ciuszków Juniora-brak płynu do płukania dla dzieci. Nie mam gotówki w domu tylko na karcie, którą jak na złość ma mąż przy sobie... Nic tylko siąść i ryczeć 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nirmalka - mysle ze standardowy gryka-kokos jest najlepszy i nie ma co wydziwiac..bo te sie sprawdza 🙂Przynajmniej wszystkie moje przyjaciolki maja...my many taki od siostry, ale jak patrze jak te ciuszki przesiakly stechlizna, to nie wiem czy sie bedzie nadawal i czy nie bedzie trEba kupic nowego:/Posprawdzamy moze w weekend 🙂
Magdad - super, ze z bobasem dobrze i tak rosnie..ja tez tylko wypatruje skonczonych tygodni i wyzszej wagi, bo to aie robi coraz bezpieczniej..a co do studentow to na karowej gdzie rodze tez sa:/Niestety podczas poronienia i zabiegu sie krecili, ale z drugiej strony musza sie uczyc prawda? Jedyne co, to jak mialam usg przed zabiegiem to poprosilam ze mi ciezko i nie zniose 14osob..zgodzilam sie tylko na 7 dziewczyn 🙂 A podczas zabiegu byly chyba 2, ale mialam narkoze wiec byla mi ryba:P
Maiha - z tymi ciuszkami to masz racje, ze czesto dluzej sie je nosi..dzieci tez roznie rosna 🙂 Bede zerkac na tego gosia na dziewczynke 6+ 🙂

A co do tych stanikow..no sa super!napewno nie bedzie za duzy nawet na B, bo on jest taki elastyczny..nawet lepiej brac wiekszy 🙂Ja zaraz zamawiam jeszcze bialy, bo wlasnie w nim siedze i w ogole nie czuje nic na sobie, a cycki wygladaja bardzo ladnie!!!

A z tym oczyszczenie po lekach tez nie wiedzialam..ja biore na serce mala dawke, bo tachykardie mam i tetnoczesto 110+..ale nic mi nie mowili:/Ale zaufam im, bo na Karowej najlepsza klinika dla maluszkow 🙂
Maz wlasnie wiezie mnie do rodzicow na lezenie, ale po drodze kupil mi Grycana 3 kulki..mniam mniam 🙂 Brzucho troche pobolewa, ale zaraz zalegne u rodzicow na kanapie! A w nawiazaniu do Waszych boli w tylku czy biodrze, to mnie obudzil dzis w nocy taki bol biodra-poldupka, ze lzy pociekly jak probowalam sie odwrocic..zadna pozycja nie pomagala..dopiero zrobilam zabie udko tzn..noga zgieta i tak rozplaszczona na bok...i usnelam..ale teraz ledwo chodze!!!Moze os Helenka ucisnela..hehe...:P

Piekna pogoda!!! Te co moga to SIO na spacer 🙂buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny tez mi sie wydaje ze wezme ten gryka i kokos materac 🙂
nio supeerbabeczko ja juz po spacerku i wlasnie wrocilam 🙂 Nio szkoda mi Cie ze tak wyjsc nei mozesz bidulo 😞 ale chwilowo Grycan Ci wynagrodzi heheh
Nio a co do szpitala to na pewno sie dobrze zajma w koncu musimy im ufac 🙂

Nirmala
to jakby wyszlo terminowo to rozpakujemy sie w tym, samym czasie heh

Nio i dziewczyny kupilam na spacerku kolderke podusie (wszytsko z atestem, wyprofilowane specjalnie dla maluszków) i posciel dla Piotrusia - nio wydałam 100 zł (nio ale to mysle ze idzie do zwrotu przez chrzestnego ehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdad - no wlasnie wiedzialam, ze os przegapilam
Co chcialam napisac:P to kupuj szybko, coby sie sen nie sprawdzil..hihi..ja posciel to pewnie dopiero w czerwcu albo jak bedzie jakas gotowka koniec maja 🙂

A wlasnie - doardzcie Mamuski - czy juz teraz po praniu prasowac i juz chowac do szuflady i niech czeka, czy raczej uprac a z prasowaniem poczekac jeszcze i potem tylko uprasowac i schowac..tak juz blizej terminu?Dzieki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Superbabo ja dziś uprałam reszte ubranek i je od razu prasuje i składam (mebelki bede malowac dopiero w przyszłym tygodniu więc narazie odkładam do łózeczka nadii bo stoi puste i przykryłam kocem żeby się nie kurzyły, wiem z ejak tera znie wyprasuje tych ubran to potem nie bedzie mi sie juz chciało:P

Magdad szybko zakupy zrób żeby sen się nie sprawdził 🙂

ja już pisałam z epolecam pościel kupioną w sklepie dla maluszków ja kupiłam na allegro drogi juz poazywałam jaki i jest do d... odbarwia sie od potu dziecka i po raniu sie kulkuje, a kupione w sklepie dla dzieci posciele 2 są jak nowe i nic sie z nimi nie dzieje mimo ze Adas bedzie już 4 dzieckiem które bedzie je uzywac wygladaja o niebo lepiej niz te co ja kupiłam nowiutkie na allegro dla nadii, ale to tylkko moja sugestia 🙂

mogę powiedziec ż epościele które tak chwale sa firmy GLUCK, znalazłam ich stronkę i widze ż emają też wyprzedaże i wysyłkę gratiś wiec chyba sama się skusze :P
http://www.gluck.pl/posciel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobitki!
Wczoraj miałam koszmarny dzień i całe szczęście że się skończył 🙂
Po długim szukaniu moich wyników na obciążenie glukozą 75g (bo gdzieś się zagubiły i miła Pani w laboratorium pomogła mi dowiedzieć sie jaki jest wynik bo jako takich nie mam bo do Gdańska je wysłali tj. 150 km dalej i telefonicznie mi przekazali) wyszły w normie ale dietę lepiej bezcukrową mam stosować 😞 Szyjka dalej mi się skraca więc lekarz sam wysłał mnie na L4 i muszę dużo leżeć i odpoczywać bo mogę szybciej urodzić 😞 Dobrze że choć cukrzycy nie mam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karioka to w sumie dobrze wyszlo ze zwonieniem, nie musialas sie tlumaczyc 😉 a teraz tylko odpoczynek i dbanie o siebie 🙂
Magdad super! no ale tych studentow nie zazdroszcze 😁
ja wlasnie wrocilam z wizyty od swojej ginki panstwowej 🙂 glukoza 116 wiec powiedizla, ze dobrze, morfologia sliczna 🙂 tylko w moczu mam dalej te bakterie jakies no ale zurawit dalej i globulki na noc przez 6 dni aaaaaaaaaaaaaaa i od wagi sprzed ciazy mam +4kg, a dzis czuje sie jakbym 20kg dodatkowo miala 😮 mi takie goraco tak nagle nie sluzy.... 😞
nawet obiadu nie mam sily robic a maz zaraz wraca 😞
wiec Czarnyloczku ja Cie rozumiem 😉 ale chyba musimy olac wszystko i sie nie przejmowac juz tylko lekko ponad 3 miesiace przywilejow nam zostalo wiec korzystajmy! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no a u mnie obiad się gotuję a strasznie godna jestem ale mężuś za jakieś 30 min. będzie więc git. Dziś pierwszy dzień wolnego a ja 2 prania zrobiłam ale dla dzidzi to postanowiłam sobie że od maja będę dopiero zwozić od rodziny ciuszki i dopiero wtedy razem z nowymi wypiorę i wyprasuję. Muszę najpierw miejsce na nie zrobić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karioka - to duzo wypoczywaj i poleguj!Dobrze ze ten cukier niezly..mozesz troszke odetchnac 🙂
D-brycz - pokazuj te ciuszki..uwielbiam ogladac 🙂Ja juz wekszosc naprawde mam..a jutro przyjdzie paka z kocami, reczniczkami, czapeczkami itp itd!

A co do miejsca dla dzidzi..no pakujemy ksiazki, likwiduemy regal i chyba poszukam jakiejs taniej komodki, bo nie mam szans zmiescic sie z wszystkimi rzeczami! U na to smieszna sytuacja, bo jak znajdzie sie kupiec na mieszkanie to musimy cos znalezc na 4miechy i na szybko wykanczac dom..wiec cholera wie, czy lezaca nie bede sie jeszcze 2razy przed porodem albo zaraz po prEprowadzac..no ale nic to - nie martwie sie tym na zapas:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jakby dziś komuś było smutno to mam 2 śmieszne zdarzenia do opowiedzenia
1. Mówiłam Wam, że mam cały zamrażalnik lodów frytek, tortów itp. i dziś śniło mi się, że postanowiałam sie rozstać z mężem ( jakoś tak ugodowo było między nami) i ja zamartwiałam się tylko jak frytki podzielić przy rozstaniu...to było WIELKI PROBLEM DLA MNIE. Jak się obudziłam to śmiałam się przez godzinę
2. Mój mąż( to już nie sen) zamówił nasiona kwiatów od faceta który mieszka w MOSZNIE gmina CYCÓW , dopiero na fakturze dostrzegliśmy gdzie facet mieszka. Ale połączenie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bisia88 napisał(a):
Jakby dziś komuś było smutno to mam 2 śmieszne zdarzenia do opowiedzenia
1. Mówiłam Wam, że mam cały zamrażalnik lodów frytek, tortów itp. i dziś śniło mi się, że postanowiałam sie rozstać z mężem ( jakoś tak ugodowo było między nami) i ja zamartwiałam się tylko jak frytki podzielić przy rozstaniu...to było WIELKI PROBLEM DLA MNIE. Jak się obudziłam to śmiałam się przez godzinę
2. Mój mąż( to już nie sen) zamówił nasiona kwiatów od faceta który mieszka w MOSZNIE gmina CYCÓW , dopiero na fakturze dostrzegliśmy gdzie facet mieszka. Ale połączenie!


Hahahaha dobre 😁
Co do sposobów na płeć dziecka, to moja teściowa jest święcie przekonana, że "robili" syna - i urodził się mój mąż 🙂 Tak naprawdę nigdy nie dowiemy się, czy to przypadek, czy prawda, ale ja osobiście nie wierzę w takie przesądy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W razie co Baby-love sa ekipy przeprowadzkowe, ktore niedrogo Ci wszystko pakuja, opisuja, przewoza itp..my pewnie czesciowo skorzstamy z tego. A bedzie jak bedzie..czad pokaze 🙂

A ja Bisiaku ni widze tego artykulu:/ A z Moszny w gminie Cycow smialam sie bardzo dlugo:P I nie oddawaj mezowi frytek 🙂

Ja wlasnie zjadlam delikatny, dobry obiadek u rodzicow..i leze dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny koleżanka wysłała mi filmik ze swoją córeczką którą urodziła w 24/25 tyg, ryczę, mam tą świadomość, że mój synek teraz jest w takim "wieku" . Jakie to maleństwa są, ale już dzidziusie. Jej ramie jest chyba grubości mojego małego palca u ręki. I czasem jej ciałko tak podskoczy jak ja czuje jak synek podskakuje w brzuszku.
Niesamowite
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...